dr n. med.

Jerzy Medyński

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
317 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dr n. med. Jerzy Medyński ukończył uczelnię medyczną w 1981 roku. W 1985 roku uzyskał tytuł specjalisty I stopnia z chirurgii ogólnej, zaś specjalizację II stopnia w tej dziedzinie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Ginekologii

  Była to moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia. Dr Medyński wnikliwie zapoznał się z dokumentacją medyczną, potwierdził konieczność zabiegu operacyjnego, co pomogło mi podjąć decyzję. Badanie było przeprowadzone bardzo kulturalnie i delikatnie, co dla mnie osoby starszej jest niezwykle ważne. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam do dr Medyńskiego. BJ

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Ginekologii

  Polecam! Bardzo dobry, kompetentny i komunikatywny lekarz. Zainteresowany pacjentem. To była moja pierwsza wizyta (więc byłem pełen obaw) , ale przebiegła ona w bardzo miłej atmosferze - wizyty na wysokim poziomie. Pan doktór przeprowadził rzeczowy wywiad oraz kilka badań w gabinecie, na tej podstawie postawił diagnozę i zalecił leczenie.

 • A
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: badanie proktologiczne

  Wizyta bezstresowa. Pan doktor kompetentny i profesjonalnie wszystko wytlumaczyl i wyjasnil. Cala wizyta przebiegla jak najbardziej pozytywnie. Takze nie ma sie czego bac doktor ma swietne podejscie do pacjenta, polecam :)

 • R

  Jestem zachwycona. Wizyta w poradni proktologicznej, zwłaszcza pierwsza i dla tak stosunkowo młodej jak ja osoby jest nieprzyjemna i stresująca. Jednak pan doktor ujął mnie swoją życzliwością, taktem i spokojem. Delikatnie zbadał. Dokładnie wytłumaczył istotę problemu, rozpisał leczenie -analizując potem zalecone preparaty zobaczyłam, jak kompleksowo podszedł do mojego schorzenia. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

 • M

  Od ponad 15 lat jestem pacjentką dr Medyńskiego i stale jestem pełna podziwu dla jego wiedzy, umiejętności, doświadczenia, kultury i talentu w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem - poprostu budzi zaufanie.

 • A

  Dr Medyński to wyjątkowa osoba. Przy badaniu proktologicznym (którego się bardzo bałam) wykazał się wielką delikatnością. W rozmowie bardzo konstruktywny i życzliwy. Serdecznie polecam dr Jerzego Medyńskiego.

 • A

  Świetny kontakt z pacjentem oraz dobrze przeprowadzony wywiad. Trafna diagnoza, która przyniosła szybką ulgę w mojej dolegliwości. Polecam tego lekarza!

 • L

  Doskonały kontakt z pacjentem.Dokładnie tłumaczy działanie każdego leku a ponadto sens jego zażywania.

 • L

  Rewelacyjny lekarz! Polecam Dr Medyńskiego jako bardzo dobrego chirurga. Przede wszystkim jest prawdziwym profesjonalistą, kompetentny, zasługujący na zaufanie a w dodatku sympatyczny, uprzemy i życzliwy. Już po pierwszej wizycie odniosłam wrażenie, że bardzo liczy się dla niego dobro pacjenta. Potrafi wyjaśnić wszystkie wątpliwości cierpliwie i wyczerpująco. Musiałam poddać się operacji wycięcia pęcherzyka żółciowego co w pełni potwierdziło, że dr Medyński jest specjalistą w swojej dziedzinie. Prawdziwy lekarz z powołaniem.

 • R

  Pan doktor podchodzi do pacjenta jak do człowieka, a nie tak jak to w innych przypadkach bywa - jak do produktu. Bardzo rzetelnie wykonuje swoje obowiązki i dba o dobro swoich pacjentów. Przy odrobinie wyobraźni znajdziecie w Internecie kontakt do prywatnego gabinetu, w którym zostaniecie przyjęci "od ręki"...

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Jerzy Medyński ukończył uczelnię medyczną w 1981 roku. W 1985 roku uzyskał tytuł specjalisty I stopnia z chirurgii ogólnej, zaś specjalizację II stopnia w tej dziedzinie zdobył w 1993 roku. Tytuł doktora nauk medycznych obronił w 1999 roku.
  Jest chirurgiem i proktologiem z ponad 30-letnią praktyką kliniczną. W trosce o dobro pacjentów nieustannie poszerza swoją wiedzę medyczną i umiejętności praktyczne na licznych konferencjach i sympozjach naukowych.
  Dr n. med. Jerzy Medyński jest wykwalifikowanym lekarzem specjalizującym się w chirurgii ogólnej oraz w proktologii. Przeprowadza szeroką gamę zabiegów chirurgicznych i proktologicznych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń końcowego odcinka przewodu pokarmowego, odbytu i odbytnicy. Pomaga pozbyć się dokuczliwych dolegliwości takich jak hemoroidy czy szczeliny odbytu. Przeprowadza badania profilaktyczne w kierunku nowotworów jelita grubego.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Publikacje

 • .

Nagrody i wyróżnienia

 • .