Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Znajomość języków

 • polski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3aUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Wyszłam z gabinetu lekko zdezorientowana, bo dostałam małą ilość leków :):):) chyba cztery? Dwa poważne a dwa wspomagające.
  To jest w porządku. Mądrze i rozsądnie.Jestem zadowolona i leki nie zajmują połowy mojej apteczki a niedyspozycja zanika:) Szkoda tylko, że nie ma w gabinecie wideo-stroboskopu ani endoskopu.
  Lekarz rozumny. Polecam.

  Dziękuję, Panie Doktorze!:)

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3aUsługa: konsultacja laryngologa dziecięcego

  Rewelacyjny lekarz z fantastycznym podejściem do najmłodszych pacjentów. Moja córka (3 lata) bardzo bała się wizyt w gabinecie lekarskim do czasu aż trafiła na dr. Maliszewskiego :) Teraz sama pyta o kolejne odwiedziny u "Wujka Doktora" ;) To wręcz niesamowita zmiana. Poza tym dr. Maliszewski jest kompetentny, wszystko tłumaczy i spokojnie odpowiada na pytania. Bardzo dobry lekarz, którego szczerze polecam.

 • Z
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3aUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo miłe przyjęcie, profesjonalna diagnoza. Doktor wszystko precyzyjne objaśnia, co dolega pacjentowi i jak należy stosować przepisane medykamenty. Spotkanie z tak wysokiej klasy profesjonalistą daję pełne zadowolenie choremu. Szczerze polecam. Zdzisław

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  lekarz punktualny, sympatyczny i uważnie słuchający. Ja akurat zgłosiłam się z problemem chrypy i częściowym zanikiem głosu.Lekarz przeszedł od razu do wywiadu m badań i diagnozy uzasadniając co widzi . Przy okazji uspokajał i tłumaczył każde zadane pytanie. Dodatkowo był zainteresowany i polecał regularne badania . Widać było jego troskę i zainteresowanie. Nie skrzywdził mnie. A same tempo wizyty nie było rozwlekane czasowo. W sam raz.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  medicover na strzegomskiej, przyszłam do Pana doktora z zatokami. Rzeczowy, pomocny, sympatyczny do tego z poczuciem humoru, super specjalista. Co mi się spodobało Pan Doktor nie ląduje w ludzi antybiotyku jak większość lekarzy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły konkretny lekarz ..Odpowiedział na każde moje pytanie .Na kolejną wizytę wybieram się za miesiąc .Mam nadzieję ,że nie zmienię zdania i moje odczucia będą takie jak po pierwszej wizycie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED. – Wrocław, ul. Szewska 3aUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo dobry lekarz co jest rzadkością wśród specjalistów. Kompetentny od początku do końca. Miły, sympatyczny, uśmiechnięty. Nie zostawia pacjenta z niewiedzą. Wszystko mi wytłumaczył, szczegółowo objaśnił co z czego się wzięło, jak mam postępować w dalszym leczeniu choroby. Państwo specjaliści proponuję wziąć przykład z Pana doktora. Wizyta jak najbardziej na ogromny plus z wykrzyknikiem i oczywiście szczerze polecam. Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam wczoraj u Doktora. Czytając wcześniej opinie, potwierdzam, że jest to przesympatyczny lekarz. Szczegółowo bada i wszystko dokładnie wytłumaczy. Szkoda, że
  w placówkach NFZ nie ma takich lekarzy. Jest godny polecenia i napewno jak będę musiała skorzystać z usługi laryngologa, to napewno będzie to Doktor Maliszewski ;-)

 • J

  Byłam na dwóch wizytach i wiem juz ze będę leczyć sie tylko u Pana doktora. Bardzo dobry specjalista z ogromna wiedzą, a przy tym przemiły człowiek. Zawsze dokładnie wysłucha i doradzi, wyczerpujco odpowiada na każde pytanie pacjenta. Naprawdę polecam i cieszę sie ze są tacy fantastyczni specjaliści. Panie doktorze, dziękuje za cudowne podejście do pacjentów :-)

 • M

  Super lekarz:), bardzo kontaktowy. Potwierdza się wszystko to co tutaj przeczytałam. Jest w stanie uspokoić nawet tak trudne znerwicowane przypadki jak ja. Wyjaśnia szczegółowo wszystko i sprawdza wszystko krok po kroku, bez pośpiechu. Polecam serdecznie :)