Centrum Medyczne LUX MED - Wrocław ul. Fabryczna 6

Centrum Medyczne LUX MED - Wrocław ul. Fabryczna 6

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • USG
 • RTG
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne LUX MED - Wrocław ul. Fabryczna 6
ul. Fabryczna 6, 52-007 Wrocław
Centrum Medyczne LUX MED - Wrocław ul. Fabryczna 6 logo
Ubezpieczenia
LUX MED
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (138)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Zieziula Konsultacja pulmonologiczna

  Bardzo dobry specjalista. Zgłosiłam się do doktora w LuxMed z uporczywym kaszlem. Lekarz przeprowadził szczegółowy wywiad i po dokładnym badaniu zaproponował leczenie, które szybko przyniosło bardzo dobre rezultaty. Lekarz nie bagatelizuje żadnych objawów, uwzględnia w diagnozie wszelkie szczegóły. Wizyta przebiegła spokojnej i empatycznej atmosferze. Bardzo polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Bartosz Dołęga-Kozierowski USG węzłów chłonnych

  U Pana Bartosza od już kilku lat wykonuje USG i szczerze polecam. Przeczytałam już większość opinii i wszystkie się zgadzają: spokój, ogromna wiedza, objaśnienie badania, profesjonalizm, poświęcony czas, na prawdę wszystko 11/10. Jeszcze raz polecam

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Silvester Aldobašić konsultacja ortopedyczna

  Doskonały człowiek. Świetny lekarz. Bardzo dokładny. Przeważnie wizyty trwają znacznie dłużej niż plan trzeba czasem poczekać ale warto. Byłem u kilku ortopedów ze złamanym kręgosłupem ale tylko ten lekarz w pełni zajął się moją sprawą. Dziękuję Panu Doktorowi i polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Waldemar Bonczar konsultacja urologiczna

  Wizyta trwała maksymalnie 5 minut, chociaż mam skomplikowany problem. Lekarzu brakowało empatii, popatrzył tylko na jedno badanie (chociaż mam swój problem już przez wielu lat, miałam dużo różnych badań) i odrazu wypisał leczenie, które w ogóle mi nie pasowało, o czym lekarz wiedział. Nie mogłam nawet skończyć swoich zdań, żeby opisać swoje odległości, lekarzu to było nie ciekawe.
  Nie polecam, okropna wizyta

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Dawid Gutowski Inny

  Świetny lekarz z powołania. Pan Dawid jest pełen troski i empatii wobec pacjenta, skupia się na jego potrzebach i przede wszystkim widać po nim, że dla pana doktora pacjent nie jest kolejnym numerkiem. Z całego serca polecam tego lekarza.

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aneta Kosiorek konsultacja kardiologiczna

  Przemiła Pani kardiolog! :). Przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i badanie fizykalne, wystawiła skierowania na wiele badań dla jak najlepszej diagnostyki :). Bardzo szczegółowo omówiła dalszy plan leczenia.
  Polecam każdemu Panią Anetę, czułam się przy badaniu swobodnie i zaopiekowana :)

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Aldona Marczuk Konsultacja telefoniczna - Endokrynolog

  Lekarka z dużym zaangażowaniem. Podchodzi do pacjenta z życzliwym zainteresowaniem.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jarosław Maliszewski konsultacja laryngologiczna

  Pan, który nie potrafił pomóc i po prostu powiedział, że muszę urodzić się na nowo. Dziękuję! Powiedział, że całoroczny nieżyt nosa leczy się eliminowaniem z diety bananów, mleka i chleba (choć nie mam alergii lub nietolerancji na te produkty) i noszeniem czapki. Dobrze, że znalazłam innego doktora, który potrafił mi pomóc i śmiał z tych bananów, czapki i współczuł, że miałam poradę urodzić się na nowo.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Jagiełło USG tarczycy

  Bardzo skrupulatnie wszystko zostało wyjaśnione na każde pytanie otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Serdecznie polecam

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Natalia Kruk Konsultacja neurologiczna

  Pani Doktor bardzo szybko rozpoznała objawy i wydała odpowiednie skierowania co pozwoliło mi odpowiednio szybko rozpocząć leczenie. Do tego jest to sympatyczna i empatyczna osoba.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania