Umów wizytę Zapytaj lekarza 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizuję się w rehabilitacji pacjentów: - po udarze mózgu i urazach ośrodkowego układu nerwowego stosując fizjoterapię funkcjonalną, metodę PNF, metodę Bobath; - z dyskopatią,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (87)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuję się w rehabilitacji pacjentów:
  - po udarze mózgu i urazach ośrodkowego układu nerwowego stosując fizjoterapię funkcjonalną, metodę PNF, metodę Bobath;
  - z dyskopatią, rwą kulszową, rwą barkową, bólami kręgosłupa wykorzystując metodę McKenziego, masaż głęboki, terapię mięśniowo-powięziową;
  - po urazach ortopedycznych, ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów za pomocą masażu, terapii mięśniowo-powięziowej, masażu głębokiego, mobilizacji i relaksacji tkanek.

  Do pacjentów po udarze mózgu oraz osób leżących dojeżdżam na wizyty domowe z asystą, w celu uzyskania szybszych i lepszych efektów rehabilitacji oraz zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
 • The McKenzie Institute International
 • Fizjoterapia funkcjonalna po ogniskowym uszkodzeniu mózgu
 • Masaż tkanek głębokich
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rehabilitacje

  Pan Janusz od lutego rehabilituje mojego tatę, który jest po udarze krwotocznym mózgu. Tata ma czterokonczynowe porażenie. Wreszcie po wielu próbach udało nam się znaleźć fachowca, który wie co to rehabilitacja neurologiczna. Dzieki podejściu Pana Janusza tata wykazuje duże postępy. Rehabilitacja jest prowadzona w obecności Pana Janusza i pomocnika dzięki czemu ćwiczenia są bardziej efektywne i bezpieczne. Serdecznie polecam usługi tego fizjoterapeuty dla wszystkich osób po udarze.

  Janusz Marchewka2017-12-04

  Bardzo dziękuję za dobre słowo :) Pozdrawiam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji Janusz MarchewkaUsługa: pierwsza wizyta - badanie i terapia

  Szczerze polecam Pana Janusza. Szybko postawił mnie na nogi.Podpowiedział co mam ćwiczyć by skorygować postawę oraz sobie jednocześnie nie zaszkodzić. Pan Janusz wykonuje super masaż który niweluje ból, dopytuje przy każdej wizycie o samopoczucie po zalecanych ćwiczeniach i masażach. Pan Janusz tworzy naturalną atmosferę w gabinecie co sprzyja lepszej komunikacji z pacjentem, która jest niezbędna do szybkiego rozpoznania przyczyny bólu.

  Janusz Marchewka2017-12-03

  Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji Janusz MarchewkaUsługa: bóle nogi powstałe po awulsyjnym złamania śródstopia

  Pan Janusz ma doskonałe podejście oraz fach w ręku. Podczas wizyty skupia się w pełni na pacjencie, żeby zrozumieć problem i zastosować odpowiedni sposób leczenia. Moje rolegliwości zostały wyeliminowane niemal w stu procentach.
  Aż szkoda, że nie są konieczne kolejne wizyty :)
  Gorąco polecam!

  Janusz Marchewka2017-11-21

  Dziekuję bardzo za opinię i pozdrawiam serdecznie :)

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji Janusz Marchewka

  Konkretny fizjoterapeuta z konkretnym podejściem. Jako jedyny zdecydował się na rehabilitacje pacjenta z dystonią szyjną. Od ponad roku objawy nie wracają, za co jestem bardzo wdzięczny. Doceniam zaangażowanie, cierpliwość i rodzinny klimat wizyt. Świetny profesjonalista w swoich fachu - bardzo gorąco polecam.

  Janusz Marchewka2017-10-26

  Bardzo dziękuję za opinię :)

 • Q
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji Janusz Marchewka

  Szczerze polecam.

  Przede wszystkim Pan posiada dużo doświadczenia oraz podejście do ludzi. Wizyty są przyjemne - nie ma presji czasu, klient jest traktowany z szacunkiem; każde pytanie/temat/ćwiczenia są dokładnie i długo omawiane; dobra diagnostyka.

  Pan Marchewka pomógł mi wyjść z dość poważnego urazu dolnej części kręgosłupa. Ma moją wdzięczność.

  Janusz Marchewka2017-10-26

  Dziekuje za dobre słowo.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji Janusz MarchewkaUsługa: masaż leczniczy

  Pan Janusz jest usmiechnietym, pozytywnym, zaangazowanym w swoja prace specjalista. Odnioslam rowniez wrazenie ze posiada duza wiedze jako fizjoterapeuta. Teorie ma w jednym palcu i doskonala dluga praktyke. W czasie zabiegu koncentruje sie na pacjencie calkowicie. Jest dokladny, cierpliwy, sluzy rada. Mojemu choremu kregoslupowi brdzo pomogl, za co bardzo dziekuje i polecam jego terapie innym. Osobiscie, zreszta rowniez do niego wroce na rehabilitacje. Teresa.

  Janusz Marchewka2017-06-13

  Dziękuję za dobre słowo. Cieszę się, że z kręgosłupem lepiej.
  Pozdrawiam serdecznie!

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Kompetentny specjalista w dziedzinie fizjoterapii z ogromną wiedzą.Bardzo indywidualnie dobiera zakres ćwiczeń do możliwości fizycznej i zdrowotnej pacjenta. Bardzo cierpliwy i potrafi odpowiednio zmotywować zniechęconego pacjenta wyjaśniając sposób i sens ćwiczeń. Na zabiegach posiada pozytywną energię, którą przekazuje pacjentowi. Na każdych zabiegach stara się zrealizować w całości wcześniej ustalony plan rehabilitacji.
  Polecam bardzo gorąco.
  Lucyna Sarbinowska

  Janusz Marchewka2017-05-16

  Bardzo dziękuję za opinię Pani Lucyno, cieszę się, że jest Pani zadowolona z naszych zajęć.
  Pozdrawiam
  Janusz Marchewka

 • E

  Pan Janusz jest świetnym fachowcem z ogromną wiedzą! Potrafi skutecznie zmotywować do ćwiczeń, jednocześnie szanując granice pacjenta. Zajęcia zawsze dostosowywane były do aktualnej sytuacji zdrowotnej, prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze. Pan Janusz wyjaśniał jaki jest cel każdego ćwiczenia i tłumaczył, czemu ma ono służyć. Na spotkaniach pojawiał się zawsze z pozytywną energią, cierpliwością i empatią, a ćwiczenia z nim szybko przynosiły pozytywne efekty! Zdecydowanie polecam usługi Pana Janusza! Z ogromną wdzięcznością za wspólną pracę- Mieczysław J.

  Janusz Marchewka2016-11-01

  Bardzo dziękuję za opinię i ciepłe słowa. Życzę powodzenia i duuuużo zdrowia :)
  Pozdrawiam
  Janusz

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak dla mnie najbardziej rzetelny fachowiec jakiego poznałam. Wszystko poprawnie zdiagnozował, a już po 3 dniach ból minął. Pan Janusz zrobił bardzo szczegółowy wywiad, wykonał odpowiedni masaż i przy tym zaproponował ćwiczenia, które mają pomóc w nasunięciu się moich dysków w odcinku szyjnym (bardzo proste ćwiczenia:D ). Wizyta trwa godzinę, a cena za nią nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę ceny wizyt u lekarzy, którzy przez 10 min nie zdiagnozują niczego konkretnego, a zainkasują grubą kasę. Będę polecać go wszystkim z problemami z kręgosłupem. Pozdrawiam serdecznie!

  Janusz Marchewka2016-10-18

  Bardzo dziękuję za opinię i cieszę się, że pomogłem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fachowiec jak się patrzy. Wysłucha pacjenta, zaproponuje odpowiednie ćwiczenia, oraz sam wykona odpowiedni masaż potrzeby by ulżyć w bólu. Cena za wizytę bardzo przystępna.

  Janusz Marchewka2016-09-21

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam.