lek.

Jan Śliwowski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

33 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
450 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam serdecznie! Ukończyłem specjalizację z ortopedii i traumatologii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. W trakcie nauki uczestniczyłem w kilkudziesięciu kursach i konferencjach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: zlamanie kosci srodstopia

  Wspanialy lekarz, rzeczowy i sympatyczny. Wszystko jest jasno wytlumaczone. Człowiek czuje, ze jest pod dobrą opieką. Polecam

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: leczenie po wypadku komunikacyjnym

  Do Pana Doktora trafiłem po wypadku komunikacyjnym. Inni lekarze bagatelizowali występujący u mnie ból szyjny kregosłupa. Okazało się że mam biczowy uraz kregoslupa. Oprócz tego ból pojawił się w odcinku piersiowym i lędźwiowym. Pan Doktor jest profesjonalistą. To kulturalny i niezwykle dobry człowiek. Oby jak najwięcej takich lekarzy.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: rekonstrukcja więzadła

  Bardzo polecam Pana Jana Śliwowskiego był to pierwszy z trzech ortopedów, który jako jedyny bardziej zainteresował się problemem, z którym przyszedłem i zdiagnozował u mnie zerwanie więzadła krzyżowego co potwierdził rezonans, na który mnie Pan Jan skierował. Wraz z innym ortopedą przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego, po którym bardzo szybko wracam do zdrowia. Bardzo dziękuje za Pana profesjonalizm i pozdrawiam :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Wspaniały lekarz, prawdziwy profesjonalista z niesamowitym podejściem do pacjenta. Do Pana doktora Jana Śliwowskiego trafiłam po wypadku komunikacyjnym, po niezakończonym leczeniu. Zalecone leczenie i rehabilitacja działa, czuje się coraz lepiej. Serdecznie polecam Pana Doktora Jana Śliwowskiego!

 • E
  Lokalizacja: Rawmed Przychodnia RawiczUsługa: podejrzenie uszkodzenia łękotki

  Polecam, bardzo kompetentny i konkretny, dokładnie zbadał kolano, wyjaśnił i trafnie postawił diagnozę. Do tego bardzo sympatyczny i bezpośredni, polecam

 • R
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3

  Bardzo dobry specjalista - nie tylko rzetelnie pomógł mi z urazem z którym się zgłosiłem, ale uzyskałem również pomoc z powikłaniami w zakresie nie do końca związanym z jego specjalizacją. Szczerze polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszsytkiego można się dokładnie dopytać, dowiedzieć. Lekarz ma ogromną wiedzę, a do tego jest sympatyczny. Polecam!

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo konkretny specjalista, rzeczowy i bardzo dokladnie zajmujacy sie pacjentem, polecam kazdemu kto ma problemy ze stawami

 • P
  Lokalizacja: Rawmed Przychodnia RawiczUsługa: artroskopia stawu kolanowego

  Do lekarza Jana Śliwowskiego trafiłem po zerwaniu więzadeł krzyżowych kolana i pęknięciu łąkotki. Jako sportowiec który czynnie uczestniczy w różnego typu zawodach, zależało mi na szybkiej pomocy. Pan doktor zajął się moja sprawa bardzo szybko i profesjonalnie doprowadzając mnie do pełnej sprawności ruchowej. Już szczęśliwie wróciłem do sportu. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, kompetentny, dyspozycyjny a przede wszystkim jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem , doktor uważnie słucha co pacjentowi dolega . Mam przekonanie że b. dobrze ocenia i podejmuje właściwą diagnozę i zaleca optymalne leczenie, co nie jest standardem u lekarzy tej specjalności i nie tylko . Szczerze polecam wizytę i poddanie się leczeniu o Pana doktora Śliwowskiego .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie!
  Ukończyłem specjalizację z ortopedii i traumatologii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.
  W trakcie nauki uczestniczyłem w kilkudziesięciu kursach i konferencjach naukowych, odbyłem tez dwa staże zagraniczne - w Padwie we Włoszech i Sioux Falls w USA.
  Szczególny nacisk kładę na miły i bezstresowy kontakt z pacjentem, oraz na leczenie schorzeń "do skutku".
  Moją pasją jest sport i nie wyobrażam sobie porady w stylu " jesli boli przy bieganiu to proszę nie biegac"
  Zapraszam serdecznie do kontaktu w przypadku schorzeń/urazów, jak również do wymiany swoich doświadczeń sportowych i rehabilitacyjnych.
  Z przyjemnością , mogę Państwu również zaproponować leczenie operacyjne, większości schorzeń ortopedycznych. Zabiegi wykonuję w prywatnym szpitalu o najwyższym standardzie opieki, zaplecza anestezjologicznego i warunków socjalnych. Szczegóły na wizycie kwalifikacyjnej.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu (Wrocław, 2008)

Najbliższe terminy:

kolejne dni