lek.

Jan Śliwowski

Ortopeda

30 opinii +dodaj

Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam serdecznie! Ukończyłem specjalizację z ortopedii i traumatologii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. W trakcie nauki uczestniczyłem w kilkudziesięciu kursach i konferencjach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Wspaniały lekarz, prawdziwy profesjonalista z niesamowitym podejściem do pacjenta. Do Pana doktora Jana Śliwowskiego trafiłam po wypadku komunikacyjnym, po niezakończonym leczeniu. Zalecone leczenie i rehabilitacja działa, czuje się coraz lepiej. Serdecznie polecam Pana Doktora Jana Śliwowskiego!

 • E
  Lokalizacja: Rawmed Przychodnia RawiczUsługa: podejrzenie uszkodzenia łękotki

  Polecam, bardzo kompetentny i konkretny, dokładnie zbadał kolano, wyjaśnił i trafnie postawił diagnozę. Do tego bardzo sympatyczny i bezpośredni, polecam

 • R
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3

  Bardzo dobry specjalista - nie tylko rzetelnie pomógł mi z urazem z którym się zgłosiłem, ale uzyskałem również pomoc z powikłaniami w zakresie nie do końca związanym z jego specjalizacją. Szczerze polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszsytkiego można się dokładnie dopytać, dowiedzieć. Lekarz ma ogromną wiedzę, a do tego jest sympatyczny. Polecam!

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo konkretny specjalista, rzeczowy i bardzo dokladnie zajmujacy sie pacjentem, polecam kazdemu kto ma problemy ze stawami

 • P
  Lokalizacja: Rawmed Przychodnia RawiczUsługa: artroskopia stawu kolanowego

  Do lekarza Jana Śliwowskiego trafiłem po zerwaniu więzadeł krzyżowych kolana i pęknięciu łąkotki. Jako sportowiec który czynnie uczestniczy w różnego typu zawodach, zależało mi na szybkiej pomocy. Pan doktor zajął się moja sprawa bardzo szybko i profesjonalnie doprowadzając mnie do pełnej sprawności ruchowej. Już szczęśliwie wróciłem do sportu. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, kompetentny, dyspozycyjny a przede wszystkim jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem , doktor uważnie słucha co pacjentowi dolega . Mam przekonanie że b. dobrze ocenia i podejmuje właściwą diagnozę i zaleca optymalne leczenie, co nie jest standardem u lekarzy tej specjalności i nie tylko . Szczerze polecam wizytę i poddanie się leczeniu o Pana doktora Śliwowskiego .

 • R
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: niesprawność ręki

  Do Pana doktora udałem się z powodu urazu palców prawej ręki, Lekarz szybko i prawidłowo zdiagnozował uraz i szczegółowo opisał problem. Jedynym skutecznym rozwiązaniem był zabieg operacyjny zatrzaskującego palca ręki polegający na uwolnieniu ścięgna. Po wykonaniu zabiegu, po wizytach kontrolnych, wszystko jest wygojone i ręka sprawna. Polecam Pana doktora , jest miły, profesjonalny, doświadczony, skuteczny, a ja mam sprawną dłoń i mogę wracać do pracy.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Jak najbardziej godny polecenia. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga przypadek. Konkretnie objaśnia problem i doradza. Dziękuję.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3

  Z całego serca polecam Pana Doktora Śliwowskiego pod każdym względem. Jego wskazówki i zalecenia bardzo mi pomogły. Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo rzeczowy i profesjonalny. Ponadto Pan Doktor jest bardzo ciepłym i sympatycznym człowiekiem, który cierpliwie wysłuchuje pacjenta. Oby więcej takich lekarzy!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie!
  Ukończyłem specjalizację z ortopedii i traumatologii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.
  W trakcie nauki uczestniczyłem w kilkudziesięciu kursach i konferencjach naukowych, odbyłem tez dwa staże zagraniczne - w Padwie we Włoszech i Sioux Falls w USA.
  Szczególny nacisk kładę na miły i bezstresowy kontakt z pacjentem, oraz na leczenie schorzeń "do skutku".
  Moją pasją jest sport i nie wyobrażam sobie porady w stylu " jesli boli przy bieganiu to proszę nie biegac"
  Zapraszam serdecznie do kontaktu w przypadku schorzeń/urazów, jak również do wymiany swoich doświadczeń sportowych i rehabilitacyjnych.
  Z przyjemnością , mogę Państwu również zaproponować leczenie operacyjne, większości schorzeń ortopedycznych. Zabiegi wykonuję w prywatnym szpitalu o najwyższym standardzie opieki, zaplecza anestezjologicznego i warunków socjalnych. Szczegóły na wizycie kwalifikacyjnej.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu (Wrocław, 2008)