lek.

Jan Śliwowski

Ortopeda

27 opinii +dodaj

Umów wizytę 788 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam serdecznie! Ukończyłem specjalizację z ortopedii i traumatologii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. W trakcie nauki uczestniczyłem w kilkudziesięciu kursach i konferencjach… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie!
  Ukończyłem specjalizację z ortopedii i traumatologii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.
  W trakcie nauki uczestniczyłem w kilkudziesięciu kursach i konferencjach naukowych, odbyłem tez dwa staże zagraniczne - w Padwie we Włoszech i Sioux Falls w USA.
  Szczególny nacisk kładę na miły i bezstresowy kontakt z pacjentem, oraz na leczenie schorzeń "do skutku".
  Moją pasją jest sport i nie wyobrażam sobie porady w stylu " jesli boli przy bieganiu to proszę nie biegac"
  Zapraszam serdecznie do kontaktu w przypadku schorzeń/urazów, jak również do wymiany swoich doświadczeń sportowych i rehabilitacyjnych.
  Z przyjemnością , mogę Państwu również zaproponować leczenie operacyjne, większości schorzeń ortopedycznych. Zabiegi wykonuję w prywatnym szpitalu o najwyższym standardzie opieki, zaplecza anestezjologicznego i warunków socjalnych. Szczegóły na wizycie kwalifikacyjnej.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu (Wrocław, 2008)

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszsytkiego można się dokładnie dopytać, dowiedzieć. Lekarz ma ogromną wiedzę, a do tego jest sympatyczny. Polecam!

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo konkretny specjalista, rzeczowy i bardzo dokladnie zajmujacy sie pacjentem, polecam kazdemu kto ma problemy ze stawami

 • P
  Lokalizacja: Rawmed Przychodnia RawiczUsługa: artroskopia stawu kolanowego

  Do lekarza Jana Śliwowskiego trafiłem po zerwaniu więzadeł krzyżowych kolana i pęknięciu łąkotki. Jako sportowiec który czynnie uczestniczy w różnego typu zawodach, zależało mi na szybkiej pomocy. Pan doktor zajął się moja sprawa bardzo szybko i profesjonalnie doprowadzając mnie do pełnej sprawności ruchowej. Już szczęśliwie wróciłem do sportu. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, kompetentny, dyspozycyjny a przede wszystkim jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem , doktor uważnie słucha co pacjentowi dolega . Mam przekonanie że b. dobrze ocenia i podejmuje właściwą diagnozę i zaleca optymalne leczenie, co nie jest standardem u lekarzy tej specjalności i nie tylko . Szczerze polecam wizytę i poddanie się leczeniu o Pana doktora Śliwowskiego .

 • R
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: niesprawność ręki

  Do Pana doktora udałem się z powodu urazu palców prawej ręki, Lekarz szybko i prawidłowo zdiagnozował uraz i szczegółowo opisał problem. Jedynym skutecznym rozwiązaniem był zabieg operacyjny zatrzaskującego palca ręki polegający na uwolnieniu ścięgna. Po wykonaniu zabiegu, po wizytach kontrolnych, wszystko jest wygojone i ręka sprawna. Polecam Pana doktora , jest miły, profesjonalny, doświadczony, skuteczny, a ja mam sprawną dłoń i mogę wracać do pracy.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Jak najbardziej godny polecenia. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga przypadek. Konkretnie objaśnia problem i doradza. Dziękuję.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3

  Z całego serca polecam Pana Doktora Śliwowskiego pod każdym względem. Jego wskazówki i zalecenia bardzo mi pomogły. Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo rzeczowy i profesjonalny. Ponadto Pan Doktor jest bardzo ciepłym i sympatycznym człowiekiem, który cierpliwie wysłuchuje pacjenta. Oby więcej takich lekarzy!

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chirurgia urazowa

  Pan doktor razem z panem dr Chlebińskim zoperowali mi w Szpitalu Wojskowym rzepkę złamaną (stabilizacja wewnętrzna śrubą tytanową). Minęło 1,5 roku od wypadku - po półrocznej intensywnej rehabilitacji kolana, prowadzonej prywatnie, odzyskałam pełne zgięcie (180 stopni, dociągnę zgiętą w kolanie nogę do pośladka, mogę siedzieć na piętach). Rehabilitantka twierdziła, że rzepkę mam bardzo dobrze zoperowaną.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3

  Świetny specjalista. Bardzo uprzejmy i dokładny. Zleca potrzebne badania bezproblemowo i w razie złych wyników kieruje w odpowiednim kierunku. Mi bardzo pomógł. Szczerze polecam.

 • M

  Pan Śliwowski jest bardzo dobrym specjalistą. Pomógł mi przy leczeniu mojego złamania. Jest odpowiedzialnym lekarzem, dokładnie analizował na moje RTG oraz na kolejnej wizycie razem ze mną przeanalizował moje wyniki badań z rezonansu i odpowiedział na moje pytania. W trakcie rozmowy używa przykładów, co pozwoliło mi wyobrazić sobie daną sytuacje. Podczas ostatniej wizyty miałem możliwość zapytać czy ćwiczenia które wykonuje w domu są dla mnie bezpieczne oraz otrzymałem szczegółowe wyjaśnienia. Stanowczo polecam!