Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3

Plac Dominikański 3

50-159 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Hutyra konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

  Polecam lekarza z punktu widzenia rodzica zdrowego dziecka. Badania o które prosiłam zlecił, skierowanie do innego specjalisty również otrzymałam bez problemu. Lekarz miły dla mnie i dziecka. Polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Hutyra konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

  Doktor bardzo mało kontaktowy i bez podejścia do małych dzieci. Kazał rozebrać i położyć na wadze, nie pozwolił wytrzeć ani zmienić pampersa, wskutek tego miałam brudne dziecko i brudne ręce bo jak wyjaśnił mamy tylko 20 minut na wizytę. Dopiero po chwili zreflektował i pozwolił mi ogarnąć moje dziecko. Na pytania dotyczące aspektów zdrowotnych odpowiadał że nie wie. Pytał się mnie o nazwy szczepionek które kupiłam, nie są to proste nazwy i nie znam ich na pamięć, lekarz był tym bardzo zniesmaczony i pytał że jak to nie znam nazw?? Bardzo stresująca wizyta dla młodego rodzica. Nie polecam absolutnie, bardzo nieprzyjazna atmosfera, człowiek nie wie co sam ze sobą ma zrobić w tym gabinecie.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Marlena Kowalczyk konsultacja laryngologiczna

  Rzeczowa i profesjonalna a dodatkowo bardzo miła konsultacja. Wszystkoe moje wątpliwości wyjaśnione. Bardzo dziękuję!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Kublik Inny

  Pan doktor okazał się bardzo sympatyczną i przyjazną osobą. Mimo ogromnego strachu wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor szczegółowo omówił diagnozę, rozpisał leczenie. Rozpoczynam 2 tydzień leczenia, a poprawa jest jest już odczuwalna. Z czystym sumieniem polecam Doktora Kublika każdemu!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Donata Kuśmierz USG jamy brzusznej i miednicy mniejszej

  Bardzo miła i zaangażowana Pani doktor. Mimo braku możliwości pomocy w moim skomplikowanym przypadku doradziła do kogo się udać. Nie przeprowadziła badania, które nic by nowego nie wniosło, a musiałabym za nie zapłacić. Pomogła, doradziła na tyle ile mogła i była szczera w zakresie swoich kompetencji jak mało, który lekarz.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Donata Kuśmierz USG piersi

  Pani Doktor bardzo dokładka, wszystko wyjaśniła. Badanie przebiegło w miłej atmosferze, bardzo polecam :)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Donata Kuśmierz USG jamy brzusznej

  Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna osoba , oby więcej było takich lekarzy. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie , Pani doktor szczegółowo i dokładnie odpowiada na wszystkie pytania. Polecam z całego serca Panią Donatę.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Kublik badania proktologiczne

  Świetny, empatyczny lekarz, z poczuciem humoru. Badanie zostało przeprowadzone bardzo szczegółowo, każdy krok był wyjaśniany w przystępny dla pacjenta sposób. Po badaniu przedstawiona została i dogłębnie omówiona diagnoza, jak również metody leczenia. Warta podkreślenia jest bardzo dobra, rozluźniająca dla pacjenta atmosfera panująca w gabinecie lekarskim. Przyjazny pacjentowi jest nie tylko lekarz, ale również pracująca z nim pielęgniarka, obecność której powoduje, że całe badanie przebiega bardzo sprawnie i na tyle komfortowo, na ile pozwala specyfika badania. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy proktologa, mogę z czystym sumieniem polecić doktora Kublika.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Malcewicz Inny

  Poszłam do tego lekarza z bólem kolana. Badanie polegało na naciśnięciu kolana, które było dla mnie bolesne. Lekarz zalecił mi trzy zastrzyki z kwasu hialuronowego i pięć sterydowych, po których, według niego, miałam być szczęśliwą kobietą. Niestety nie jestem, zastrzyki nie pomogły, podniosłam tylko koszty. Rano pod gabinetem jest kolejka pacjentów na zastrzyki. Jestem w trakcie leczenia u innego ortopedy, gdyż problem okazał się bardziej skomplikowany.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Hutyra konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

  Bardzo mila atmosfera wizyty, Pan Doktor odpowiedzial wyczerpująco na wszystkie nasze pytania. Jesteśmy zadowoleni.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania