O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • RTG
 • EKG
 • USG
 • Tympanometria
 • Audiometria
 • Endoskopia laryngologiczna
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (273)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Mędryk-Zowczak konsultacja internistyczna

  Nie jestem mściwym człowiekiem, więc nie będę się tutaj żalił. Powiem tylko co zaszło. Byłem umówiony u Pani doktor w Luxmedzie na 12:30. Pani Anna zaprosiła mnie do gabinetu o 12:50. Nie raczyła przeprosić za spóźnienie.

  W chwili, gdy powiedziałem, że przyszedłem skonsultować problemy skórne i że w Luxmed nie ma terminów do dermatologa, pani Anna powiedziała, żebym wyszedł i poszedł do dermatologa. Kiedy powtórzyłem, że nie ma terminów do dermatologa, powiedziała, że to nie jest jej problem.

  Kiedy powiedziałem, że problemy skórne, które mam są powiązane z chorobami wewnętrznymi, pani Anna powiedziała, że jeśli mam studia medyczne to po do niej przyszedłem. Na co odpowiedziałem, że empatia jest bardzo przydatną cechą u lekarza, na co pani Anna odpowiedziała, że ona jest bardzo empatyczną osobą, ale moja postawa jest zła.

  Oceńcie sami Państwo, jakim lekarzem jest pani Anna. Ja się od tego powstrzymam. Mam dużo współczucia dla ludzi.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Marta Reczek Konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo treściwa wizyta, wszystko profesjonalnie wyjaśnione. Polecam!

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Mędryk-Zowczak Konsultacja nefrologiczna

  Byłam na wizycie u Pani, z wynikami nefrologicznymi które nie były w granicach normy. Wcześniej stwierdzono wapnice nerek i stałą obserwacje, co 3 miesiąca badania. W razie pogorszenia wyników podalsze badania i zalecenia. Pani doktor Anna Mędryk nie zaleciła żadnych.Najpierw zaleciła tylko obserwacje przez następne 6 miesięcy, albo jeśli ja się nie zgadzam to prosiła się udać do innego lekarza. Lekarz nie słuchała, nie była miła. A na koniec wizyty w zaleceniach zamiast zaleceń napisała że jestem arogancka ponieważ za wszelką cenę chce nacisnąć na lecznice postępowanie w chorobie nerek .Nie polecam, chyba najgorszy lekarz którego kiedykolwiek spotkałam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Oliwia Kopera konsultacja ginekologiczna

  Począwszy od podejścia do Pacjenta, poprzez delikatne badanie, wywiad, atmosferę i pełne szacunku podejście do zaangażowania w wizytę, nie mam absolutnie żadnych uwag czy zastrzeżeń. To pierwsza Pani Doktor, której zaufałam na pierwszej (przecierającej szlaki wizycie), a często przychodzi mi to (niestety) z trudem; jeśli którakolwiek z Pań się waha - absolutnie niepotrzebnie. Do zobaczenia!

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Hutyra konsultacja pediatryczna

  Lekarz bardzo konkretny i rzeczowy. Postawił córce prawidłową diagnozę, którą potwierdziło usg (powiększone węzły chłonne, a nie sugerowane wcześniej przez trzech innych lekarzy ślinianki). Dziecko w końcu zostało leczone na gesty zielony katar, pierwszy doktor, który nie wciskał nam nasivinu. Doktor na spokojnie wszystko nam objaśnił. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u lekarza, przede wszystkim z powodu prawidłowej diagnozy i spokojnie przebiegającej wizyty.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Kunecka konsultacja internistyczna

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze w placówce Lux Med. Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad, wszystko dokładnie wyjaśniła, zleciła komplet badań, odpowiedziała na wszystkie zadane pytania. Poświęciła mi tyle czasu ile było potrzeba. Czułam się zaopiekowana i spokojna. Pani doktor jest bardzo empatyczna, zaangażowana i dokładna. Bardzo polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Pajtasz Inny

  Trafiłam do Pani doktor z przypadku przezLuxMed,ponieważ po rozpoznanym przezSORwczesnym poronieniu,po kolejnym badaniu Beta HCG wzrosła.Niestety Pani doktor zbagatelizowała wynik,doradzając abym następny zrobiła dopiero pod koniec tygodnia najlepiej w piątek i poczekała do poniedziałku na jej komentarz.Po badaniu USG również usłyszałam,że wszystko jest w jak najlepszym stanie.Na szczęście następnego dnia miałam umówioną wizytę prywatną u innego lekarza,więc postanowiłam zrobić kolejny wynik Betyprywatnie, nie czekać do piątku,który również wzrósł.Okazało się,że jestem w ciąży pozamacicznejw rogu macicy, a zmiana wynosi 18 mm.Zgodnie z informacją od innego lekarza,"byłam w ostatnim momencie żeby uniknąć masakry”.Na następny dzieńpiątekbyłam już w szpitalu i otrzymałam lek Metotreksat.Niestety,jakbym zastosowała się do rady Pani doktor Pajtasz cała ta sytuacja mogłaby się źle skończyćdalszym wzrostem komórki,jej pęknięciu i utratą macicy-informacja potwierdzona przez innego specjalistę.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Kot konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Nikt nie mógł pomóc mojemu dziecku przez prawie 2 miesiące. Kaszel, katar itp. Po wizycie u Pani Agnieszki i dobraniu leków już po 3 dniach jest widoczna poprawa stanu zdrowia . Pozdrawiam.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Kublik anoskopia

  Profesjonalna wizyta, w miłej atmosferze. Doktor wszystko wytłumacz. Bardzo miły, wcale nie czułam się skrępowana, polecam !

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Andrzej Kublik badania proktologiczne

  Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam.Szybko,łatwo, bezpiecznie. Obsługa super, pełen profesjonalizm. Lekarz punktualy, świetny kontakt.Bardzo dziękuję za pomoc.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław
Powiązane wyszukiwania