Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Aleja Grunwaldzka 472A, Gdańsk

Centrum Medicover - Gdańsk


Szczecińska 23, Gdańsk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska JACEK SZTRAMSKI

Moje doświadczenie

19 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Gdańsk Inny

Byłam na usg połówkowym w ramach pakietu Medicover, wizyta przebiegła sprawnie. Lekarz dokładnie opisywał co się dzieje w danym momencie, odpowiadał na wszystkie pytania i przede wszystkim szczegółowo mówił co i jak. Jestem naprawdę zadowolona z wizyty, polecam serdecznie!

V
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Gdańsk Inny

U Pana doktora wykonywałam usg pod czas ciąży. Jestem bardzo zadowolona, to jest jedyny lekarz , który tak szczegółowo , dokładnie i cierpliwie tłumaczył absolutnie wszystko co się dzieje na ekranie . Badanie było bardzo dokładne, inni lekarze nie sprawdzali nawet polowe tego, na co zwracał uwagę Pan Jacek. Do tego Pan był bardzo miły , rozluźniał atmosferę żartem. Polecam, naprawdę !

O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan doktor był nieobecny przez 2h skurczy partych i zerowym postępie porodu. Rzekomo to normalna procedura gdy tętno dziecka pozostaje w normie. Poród musiał zostać zakończony zabiegowo, skutecznie dopiero przy użyciu trzeciego prożnociagu co zaowocowało ogromnym krwiakiem na głowie dziecka. Pobyt w szpitalu wydłużył się do 12dni że wzgledu na stan dziecka, a potem mój, ponieważ po tygodniu szwy po nacieciu krocza się rozeszły. Przez cały pobyt w szpitalu doktor bardzo często mnie odwiedzał w arogancki sposób tłumacząc powody takiej a nie innej decyzji, za każdym razem odświeżając traumę z sali porodowej. Po trzech miesiącach nadal nie doszłam do siebie.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Gdańsk Inny

Polecam Pana doktora. Badanie usg przeprowadzone dokładnie, sprawdzony kazdy element na badaniu polowkowym/mimo przekroczonej godziny zamknięcia przychodni/ nie odczułam pospiechu, wręcz odwrotnie. Doktor opowiadał o wszystkim co sprawdzą i wyjasnial, odpowiadał na pytania.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan doktor odbierał mój poród zakończony próżnociagiem, dziecko trafiło na OIOm z krwawieniem do mózgu, jak wynika z opinii lekarzy był to efekt porodu zabiegowego. Decyzja o interwencji choć ostatecznie dobra ( niskie tętno dziecka), to spóźniona, gdyby wcześniej wykazał się zainteresowaniem mozna byłoby wykonać cesarkę i oszczędzić mi traumy. Jak się okazało tętno dziecka spadało już od dłuższego czasu .Komentarz "to od Pani zależy kiedy to się skończy" podczas gdy kobieta już ponad godzinę prze, nie wie co się dzieje, bo skurcz zanikają nie motywują..To ja rodziłam pierwszy raz i miałam prawo nie wiedzieć co robić, gdy sprawy się skomplikują. Dziecko ponad pół kg większe niż wg usg, owinięte pępowina, z ręką przy głowie. Co z tego, że jest człowiekiem kulturalnym i potem interesowała
się stanem dziecka, skoro to wszystko po fakcie i zafundowano mi traumę na całe życie..


B
Profil zweryfikowany

Doktor od samego początku prowadził ciążę perfekcyjnie, zawsze dokładnie przeprowadza wywiad i badanie, zlecał potrzebne dodatkowe badania. Rodziłam również w szpitalu na zaspie, gdzie warunki są nieciekawe, ale doktor starał się, aby zagwarantować najlepszy komfort wszystkim swoim pacjentkom. Dla mnie komfort i poczucie bezpieczeństwa mojego a przede wszystkim mojego dziecka są najważniejsze.
O ile szpital, w którym pracuje doktor pozostawia wiele do życzenia to wizyty prywatne u doktora odbywają się w nowoczesnym gabinecie Centrum zdrowia Bona na przymorzu. Polecam tego położnika wszystkim przyszłym mamom!


A
Profil zweryfikowany

W czasie porodu lekarz zastosował manewr Kristellera polegający w skrócie na uciskaniu brzucha co sprawiło, że poród stał się dla mnie traumą, a nie szczęśliwym przeżyciem.


A
Profil zweryfikowany

Będę chyba jedyną osobą, która nie zgodzi się z opiniami moich poprzedniczek, być może dlatego, że ja za swoje konsultacje nie płaciłam. Byłam pacjentką szpitala na oddziale ginekologicznym na zaspie przez wiele, wiele tygodni, także miałam dość czasu by poznać Dr Sztramskiego oraz cały pozostały personel w różnych okolicznościach. Naprzemiennie z innym lekarzem, prowadził moją ciążę, nadzorował badania oraz wykonywał USG. Jednak swoją arogancją, wyższością nad innymi oraz deprymowaniu pacjentek doprowadzał do tego, że prosiłam drugiego lekarza by zawsze szybciej mógł brać mnie na badania bym po wizytach u Pana Doktora Sztramskiego nie musiała kolejny raz płakać po kątach. Na próżno oczekiwałam tak upragnionej „życzliwości” i „uprzejmości”. Nie zostałam zdiagnozowana, a ciążę ostatecznie straciłam. Jednak nie życzę żadnej Mamie, by została zignorowana i pozostawiona sama sobie na korytarzu ze łzami w oczach, patrząc jak odwraca się od niej lekarz i odchodzi, kiedy ona zadaje pytania: „Dlaczego moje dziecko umarło” ...


A
Profil zweryfikowany

Najlepszy. Gdyby nie On to teraz bym oglądał moje dzieci z góry. Uratował mi życie i nigdy za to Panu doktorowi się nie odwdzięczę.


A
Profil zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Prowadzil moja ciaze, jest bardzo mily,zyczliwy,cierpliwy a w dzisiejszych czasach trudno o takiego lekarza, odpowiada na wszystkie pytania, na usg opowiada wszystko co widzi. Polecam kazdej kobiecie takiego lekarza :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania