dr n. med.

Jacek Jesipowicz

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog

109 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n. med. Jacek Jesipowicz jest specjalistą w dziedzinie chirurgii ogólnej, zajmuje się również proktologią. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 oraz w Szpitalu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
109 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: konsultacja chirurgiczna - pierwsza wizyta

  Dr Jacek wspaniały lekarz. Wizyta mimo dosc wstydliwego badania jest bezstresowa. Pacjent jest dokladnie wysluchany i przebadany.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: konsultacja chirurgiczna - pierwsza wizyta

  Pan doktor to bardzo miły człowiek, już od początku pozwala zapomnieć o stresie. Badanie bardzo szybkie, dokładne i bezbolesne. Polecam każdemu kto jeszcze się zastanawia nad wizytą u doktora.

 • P
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: konsultacja chirurgiczna - pierwsza wizyta

  Świetny specjalista z genialnym podejściem do pacjenta. Cierpliwie słucha mówi jak jest a samo badanie wbrew pozorom całkowicie normalne. Rzadko się zdarza trafić na takich ludzi jak Pan doktor Jesipowicz.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią Specjalistyczną

  Pan Doktor Jacek Jesipowicz jest wybitnym specjalistą z ogromnym doświadczeniem oraz życzliwością w stosunku do pacjenta. Podczas wizyty pacjent czuje, że jest w dobrych rękach, ponieważ Pan Doktor zawsze wszystko tłumaczy co do samego schorzenia jak i procesu leczenia. Jest to Lekarz, którego zawsze mogę polecić.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią Specjalistyczną

  Osobiście polecam wizytę u Pana dra Jacka Jesipowicza! Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to przesympatyczny człowiek, który wykazał się wyrozumiałością, delikatnością i fachowością.
  Jasno, konkretnie, szybko i sprawnie ustalił przyczynę moich zmartwień.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dopadała mnie bardzo nie przyjemna przypadłość... liczę się z tym iż czeka mnie operacja, jednak mam małą nadzieje że może uda mi się jej uniknąć, Pan Jesipowicz wzmacnia we mnie tą nadzieje na każdej wizycie... Próbuję, myślę że robi wszystko co się da aby operacja była ostatecznością. Myślę że to dobra postawa lekarza wobec pacjenta. A mi nie pozostaje nic jak tylko zaufać, zaufać jego doświadczeniu i wiedzy. Ufam, i czuje się bezpieczna pod opieką tego lekarza. To bardzo ciepły człowiek. Polecam tego lekarza.

 • B

  Od razu słuchać że Pan Doktor zna się na rzeczy. Można się o wszytko wypytać, a On odpowie tak żeby zrozumieć. Byłem u Wielu lekarzy. Ale ten człowiek oprócz tego że wykonuje swoje zadanie jest po prostu serdeczny.
  Gorąco Polecam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Bardzo miły i rzeczowy człowiek, stwarza niesamowitą atmosferę podczas wizyty, dzięki czemu odbyła się ona bezstresowo. Diagnoza postawiona przez Doktora trafiona i leczenie przynosi pozytywne skutki. Szczerze polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: hemoroidy, szczelina odbytu

  Trafiłam do tego proktologa po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i potwierdzam je dodając do nich swoją, że to lekarz godny polecenia. Delikatnie i z wyczuciem przeprowadza badanie. Leczenie hemoroidów, szczeliny odbytu przynosi efekty: zmniejsza się ból i dolegliwości ustępują. Choć nie jestem jeszcze całkiem zdrowa bo z moim schorzeniem czekają mnie jeszcze kolejne wizyty.. Poza tym bardzo uprzejmy i cierpliwy w udzielaniu odpowiedzi na wszystkie pytania pacjenta.

 • M
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: ból tam gdzie nie powinien

  Bardzo wesoły i rzetelny człowiek - profesjonalne podejście do pacjenta - zerkną i stwierdził :) Przepisał leczenie i do dzisiaj mam spokój. Na moim przypadku poznał się odrazu. Polecam !

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Jacek Jesipowicz jest specjalistą w dziedzinie chirurgii ogólnej, zajmuje się również proktologią. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 oraz w Szpitalu Żagiel Med.

  Coraz częściej spotykam się z sytuacją ,że pacjent nie jest w stanie odtrzeć na wizytę z przyczyn związanych z stanem zdrowia/wiek,stan po wylewie z porażeniem kończyn.W takich przypadkach istnieje możliwość wizyty domowej.Zaznaczam muszą istnieć poważne powody,wówczas proszę o kontakt telefoniczny,lub jeszcze lepiej przesłanie wiadomości SMS,napewno się odezwę

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna