Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie

Jaczewskiego 8

20-362 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
135 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Mozul Inny

  Trafiłam do Pana doktora podczas pobytu na oddziale. Bardzo zaangażował się w moje leczenie. Zlecał wszelkie możliwe konsultacje, robił mnóstwo badań. Nie traktował mnie jak kolejnego numerka. Jest to bardzo dobry specjalista, z czystym sumieniem polecam!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Kaczmarczyk Inny

  Nie znam żadnego innego tak cudownego lekarza jak Pan Doktor Kaczmarczyk. Cudowny lekarz, specjalista, anioł stróż. Człowiek z ogromnym pokładem empatii i zaangażowania. Dziękuję Panu Bogu że postawił Go na mojej drodze.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Stępniak konsultacja ginekologiczna

  Rzetelne, profesjonalne podejście i opieka względem pacjentki. Uzyskałam wszelkie niezbędne informacje dotyczące swojego stanu i zaleceń medycznych od Pani Doktor. Badanie przeprowadzone bezboleśnie a wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Polecam z całego serca.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Mosiewicz Inny

  W marcu 2021 miałem wizytę u tej Pani. Mam schorzenia kręgosłupa i ból ciągły od ośmiu miesięcy. Po wejściu i zobaczeniu TK powiedziała że to się nie nadaje do operacji włożyła papiery do koperty i tyle. Żadnego zainteresowania i żadnego pytania na temat choroby. Nie polecam .

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Janusz Klatka Inny

  Nie polecam tego lekarza. Nie wiem jaki jest prywatnie, ale na NFZ potraktował mnie jakbym marnowała jego czas. Przyszedł godzinę spóźniony, więc wizyta trwała 2 min. Od 15 lat mam problemy z zatokami a od Pana doktora usłyszałam, że jak mnie boli głowa to mam się udać do neurologa. Zmarnowany czas.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Pyra Inny

  Doktora nazwisko zapamiętam na długo. Lekarz dla którego dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Dariusz Szczepanek Inny

  Cudowny, ciepły człowiek o wielkim sercu a do tego wspaniały lekarz, taki prawdziwy z powołania...
  Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam !!! Podejście do pacjenta, profesjonalizm i ogromna wiedza !!!
  Dziękuję Panie Doktorze. Jest Pan najlepszy!!!!!!!!!!!!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Litak Inny

  Dzięi temu, że na swojej drodze spotkałam dr Jakuba Litaka byłam wstanie podjąć decyzję o poddaniu się operacji, którą już dawno mi zalecano. Człowiek tan sprawił, że miałam pewność iż operacja wpłynie pozytywnie na moje dalsze funkcjonowanie. Doktor dokładnie wyjaśnił na czym polega moje schorzenie, jak będzie wyglądała operacja oraz czas rekonwalescencji.Wiele lat borykałam się z bólem kręgosłupa i bardzo bałam się operacji. Dr Jakub swoim wspaniałym podejściem do pacjenta, kompetencją, zaangażowaniem, cierpliwością sprawił, że zdecydowałam się na operację.W tej chwili dochodzę do zdrowia po wszczepieniu implantu w odcinku szyjnym. Operacja powiodła się :)Mogę poruszać się o własnych siłach i czuję że ból z dnia na dzień ustępuje. Panie doktorze bardzo dziękuję za wszystko. Polecam serdecznie, bo tak pozytywnego lekarza na swojej drodze jeszcze nie spotkałam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Gawlik Inny

  Fantastyczny lekarz i cudowny człowiek. Leczę się od lat i nie zamierzam tego zmieniać. Zaangażowana, z ogromną wiedzą, empatyczna.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Płaza Inny

  Pan doktor mi nie pomógł ale też nie odesłał mnie do kogoś bardziej doswiadczonego.Poczułam się bezradna.Ze względu na moje poważnie problemy zdrowotne nie miałam czasu na zmianę lekarza i czekanie w kolejce kolejnych kilka miesięcy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  dr n. med. Paweł Płaza

  Szanowna Pani,

  Schorzeniem z którym Pani do mnie przyszła zajmują się lekarze innej specjalności, o czym Panią poinformowałem i do których Panią skierowałem.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania