Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Sanitas

Hempla 5

20-008 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Walewska Inny

  Każda wizyta u Pani Doktor przewyższa moje oczekiwania - jest to zawsze rozmowa a nie zamknięte pytania, solidne wyjaśnienia. Pełen profesjonalizm i leczenie trafione w punkt. Ocena może być tylko jedna. Normalnie, lekarz godny zaufania i polecenia.

  dr n. med. Anna Walewska

  Dziękuje za okazane zaufanie oraz wyrażenie swojej opinii. W przypadku wątpliwości odnośnie leczenia służę pomocą.
  Życzę dużo zdrowia.
  dr n. med. Anna Walewska

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Edyta Kawka Inny

  Do pani doktor przyszła moja mama z bólem nogi po najechaniu samochodu.
  Pani doktor zrobiła RTG i wysłała pacjenta do domu nie stwierdziwszy żadnych obrażeń. Po tygodniu moja mama miała wycinaną tkankę martwą a teraz czeka ją długoletnie leczenie. Według mojego rozeznania doktor powinien zbadać bolącą nogę, głównie tkanki miękkie, wtedy może moja mam uniknęła by długoletniego leczenia a także stresu z możliwości amputacji nogi. Sprawę zgłaszam na prokuraturę.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Goliszek Inny

  Polecam! Zupełnie inaczej by było, gdyby więcej lekarzy na świecie miało takie podejście jak dr Goliszek! Pomógł mi w diagnozie krzywej przegrody, szczegółowo wytłumaczył przebieg zabiegu. Zabieg miałam dosłownie lada moment, na NFZ. Po zabiegu miałam jeszcze trzy konsultacje z Doktorem, również na NFZ. Wszystko sprawnie i dokładnie przeprowadzone. Doktor bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, nie zbywa, wysłuchuje. Widać ogromną wiedzę lekarza oraz sama wizyta przebiega w miłej atmosferze. Bardzo sympatyczny lekarz i dobry człowiek.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Stanisław Krasowski Inny

  Serdecznie polecam! ;) Lekarz wykazał się dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem moim problemem tj. przekrwionymi oczami, pomimo tego że przyszlam do lekarza w innej "sprawie". Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anita Kalińska-Lipert konsultacja chirurgiczna

  Szczerze polecam wizytę u Pani Doktor. Na pierwszej wizycie podała diagnozę (malformacja kapilarna), która po dalszych niezbędnych konsultacjach okazała się trafiona. Skierowała nas do znakomitych specjalistów, wyjaśniła dalszą diagnostykę. Cieszę się, że trafiliśmy do Pani Doktor.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Piechnik Inny

  Wizyta prywatna trwała 3 minuty z badaniem - p. doktor nie udzieliła mi żadnych wskazówek.Wypisała recepte i tyle. Musiałam się o nie sama dopytyć: o osłonę żołądka przy antybiotyku - bo nie wypisała żadnego, jak czyścić ucho w czasie leczenia i po leczeniu - bo też nie dostałam informacji, a to są podstawowe informacje. Bez moich pytań wizyta skróciłaby się o połowe.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Ostrowski Badanie ortopedyczne i USG stawów biodrowych

  Bylismy z dzieckiem umówieni na godzinę 14:30 do doktora prywatnie, ten spóźnił się o ponad półgodziny. Zero przeproszenia za spóźnienie czy coś. Po wejściu do gabinetu lekarz chyba oczekiwał że wiem co mam robić, ponieważ nie powiedział dosłownie nic tylko obrócił się plecami i poprawiał łóżko, trzeba było się dopytać co ma sie zrobić... Po badaniu USG stwierdził delikatne zniekształcenie stawu biodrowego... I tyle. A co z tym zrobić? Trzeba było się dopytywać, a odpowiedzi były krótkie i nie jasne. Zero empatii w stosunku do pacjenta i jakiegokolwiek doradztwa w stosunku do leczenia. Ze szczerego serca nie polecam takiego lekarza, jeżeli komuś na prawdę zależy na zdrowiu dziecka.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Goliszek Inny

  Moja córka w rozpoznaniu miała przerost migdałków podniebiennych. W Sanitas w dniu zabiegu dowiedzieliśmy się że zamiast zająć się migdałami bocznymi Doktor zajmie się trzecim migdałem o którym nie było mowy a na podciecie podniebiennych jest za mała. Miała wtedy 3 lata. Nie wiedziałam co robić co innego na diagnozie co innego chciał zrobić. Zostaliśmy zaufaliśmy lekarzowi wyciąl czy przyciął trzeci migdal zostawił boczne. Córka kolejny rok męczyła się boczne migdały ja dusily dalej chorowała leki antybiotyki skończyło się na wizycie u super specjalisty który zrobił porządek z bocznymi stwierdził że wcale za mala nie była i nie wie dlaczego Doktor Goliszek nie zrobił odrazu porządku z bocznymi. Nie polecam tego lekarza. Mała musiała dwa razy przechodzić narkozę podwójny stres i ile zmarnowanego zdrowia.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusław Wiktor Drozd prowadzenie ciąży

  Doktor jest cierpliwy, zależy mu na pacjentce, wszystko tłumaczy, odpowiada nawet najdziwniejsze pytania. W czasie badania jest delikatny . Jestem zadowolona ze sposobu prowadzenia ciąży, czasami tylko trzeba coś mu przypomnieć. Zaczęłam 3 trymestr ciazy.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Wójtowicz badania profilaktyczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty (NFZ). Pani dr bardzo miła, konkretna. Na pewno do niej wrócę. Polecam

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania