Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Sanitas

Hempla 5

20-008 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Rafał Kruk kwalifikacja do operacji

  Pan doktor wdrożył w swojej służbie przestrzeganie przysięgi Hipokratesa .Jest pełen empatii do pacjenta i cierpliwy ,Wiedza fachowa ze swojej specjalizacji ,nie budząca żadnych wątpliwości. Polecam wszystkim cierpiącym. Na pewno znajdziecie państwo pomoc jakiej poszukujecie ,borykając się z ułomnościami swojego kręgosłupa. Panie doktorze jestem panu niezmiernie wdzięczna za pomoc jakiej doznałam z pańskiej strony. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w Pańskiej karierze .


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Walewska Inny

  Pani doktor miła ,dużo wyjaśnia rozmowna nawet na temat innych chorób .Pomocna .Minus może trochę ,że każde odebranie wyniku itp.to jest jako wizyta czyli płacimy ,a w sumie kolejna powinna być tańsza .

  dr n. med. Anna Walewska

  Serdecznie dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Jest mi bardzo miło. W przypadku wątpliwości odnośnie leczenia służę pomocą.
  Życzę dużo zdrowia. dr n. med. Anna Walewska


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janina Nozdryn-Płotnicka Inny

  Bardzo dobra Pani lekarz. Od razu pomaga choremu. Wysłuchuje, szuka rozwiązania. Cieszę się, że udało mi się trafić na tak dobrego lekarza, który chce pomóc i jest w stanie pomóc.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Beata Chylińska-Kula konsultacja kardiologiczna

  Pani doktor szczegółowo zajęła się mamą wyjaśniła przebieg leczenia poświęciła sporo czasu na wizytę przede wszystkim sympatyczna osoba polecam


  "
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Cezary Sawulski Inny

  Leczenie bólu. Trafiłam do doktora Sawulskiego w Lublinie po rozległej operacji kręgosłupa. Ból był okropny, wolałabym jeszcze z sześcioro bombelków urodzić siłami natury niż ten ból znosić. Sanitas Lbn, jako jedyne miejsce w kraju oferuje karboksyterapię w leczeniu bólu. Sprzęt z Italii, dwutlenek węgla w tkanki i heja! Fantastyczny człowiek, z poczuciem humoru, nie naciąga na dodatkowe wizyty itp. Każdemu, kogo coś boli, serdecznie polecam. Po pięciu zabiegach przestałam używać plastrów z morfiną, większość leków przeciwbólowych odstawiona. I o to chodzi. Dziękuję, doktorku :)


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof GRABOWSKI Inny

  Przesympatyczny ,kompetentny lekarz. Polecam z czystym sumieniem.Pan doktor operował mnie już 2 x, opieka przed i po na najwyższym poziomie.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta ŚLIWIŃSKA Inny

  Byłam pod opieką pani Śliwińskiej ponad rok. Żadna wizyta nie rozpoczęła się punktualnie - zawsze wchodziłam 15 - 20 minut po umówionej w rejestracji godzinie. Wizyta kończyła się za to zawsze punktualnie - terapeutka nigdy nie przeprowadziła ze mną pełnowymiarowej wizyty (chodzi o czas trwania). Nie otrzymałam żadnych wskazówek odnośnie pracy psychologicznej przez ponad rok regularnych wizyt i na każdym kolejnym spotkaniu musiałam opowiadać od nowa pani doktor z czym przychodzę, ponieważ pani Śliwińska nie pamiętała mojego przypadku. Zero pomocy i stracony czas. Pacjenci komercyjni są traktowani priorytetowo, kosztem NFZ-owskich. Na wizytę na NFZ nie można się zarejestrować telefonicznie, ani w systemie online - w celu rejestracji trzeba specjalnie przyjść do gabinetu w dniu pracy wybranego terapeuty i zapytać czy psycholog zgodzi się przyjąć pacjenta. To ogromna trudność dla osób mieszkających w oddalonych od Lublina miejscowościach, nie mówiąc już o ludziach pracujących w tym czasie. Nie ma gwarancji, że lekarz zgodzi się przyjąć pacjenta. Dodam, że na wizyty prywatne - płatne przez pacjenta do psychologa można się zapisać "od ręki" zarówno telefonicznie jak i mailowo. Pacjenci na NFZ nie są traktowani na równi z komercyjnymi.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusław Wiktor Drozd Inny

  Wspaniały człowiek i profesjonalny lekarz. Uważam, że to najlepszy ginekolog na jakiego mogłam kiedykolwiek trafić. Jestem pacjentką od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Mimo wizyt na NFZ, czuję się jak na wizytach prywatnych. Pana doktora poleciłam kilku przyjaciółkom i również zostały stałymi pacjentkami. Jest to na prawdę odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, polecam z całego serca!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystyna Pocińska Inny

  Bardzo ciepła i przyjemna osoba. Szczegółowy wywiad, odpowiada na wszystkie pytania, wszystko wyjaśnia. Nie zbywa pacjenta. Najlepszy neurolog u jakiego byłam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Mozul Inny

  Od trzech lat chodziłem do nefrologów co 4 miesiące. Pan dr na pierwszej wizycie zlecił tomografię. Okazało się że jestem zdrowy i nie muszę chodzić na kontrole do nefrologa.
  Polecam Paweł


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania