Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (156)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne Sanitas Inny

  Wizyta umówiona 1.5 miesiąca temu dla córki. Wizyta dzisiaj 5 kwietnia godz. 13.30. Pojawilysmy się 20 minut wcześniej. Około godz. 13.35 poproszono nas do gabinetu. Pani doktor nie było, gdzieś wyszła!! Podstawowe badanie wzroku wykonala pielęgniarka, dalej czekałyśmy na doktorke, aby odbyć wizytę. Miała się pojawić, nikt nie wiedział gdzie jest, szukało jej kilka osób!! Poprostu olała Pacjentów i gdzieś sobie poszla!! Zero szacunku !! Zero informacji. Wizyta przepadla, bo wyszlam o 14.20. Czekali jeszcze pacjenci z godziny 13.00. Nikt się tym nie przejol!! Trochę nadzoru tam powinno być!! A skierowanie mi przepadlo Nie polecam !!! Skarga napisana. Pozdrawiam

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Kuczyński Leczenie operacyjne choroby Dupuytrena

  Bardzo dobry fachowiec. Operował mi ręce. Przykurcz Dupuytrena. Jestem bardzo zadowolony z operacji. Korzystam z usług 15 lat. Polecam. Będę dalej korzystać.

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Beata Szostakiewicz Inny

  Jestem zadowolona z wizyty u pani doktor Beaty. Diagnoza trafna a leczenie skuteczne. Pani doktor jest wyrozumiałą kobietą z dużym doświadczeniem w swoim zawodzie.


  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Goliszek Inny

  To jest specjalista.
  To jest lekarz, który chce pomóc a nie wyciągnąć pieniądze. Po miesiącach poszukiwań i borykania się z coraz poważniejszymi problemami laryngologicznymi u 3,5 rocznego dziecka, przepisywania nieskutecznych syropów i zaproszeń na kolejne kontrole (żaden lekarz nie potrafił konkretnie stwierdzić, że dziecko potrzebuje zabiegu) celem wykonania fiberoskopii - której nie można było rzekomo przeprowadzić i była odkładana na kolejne prywatne wizyty, bo może katar będzie mniej obfity: zobaczymy, może się uda może nie - doktorowi wystarczyło dokładne badanie fizykalne, bez kosztownej dodatkowej i nieprzyjemnej diagnostyki, żeby skierować na zabieg. Dodam tylko, że diagnozę postawiła pediatra córki i stwierdziła, co trzeba zrobić - potrzebne było potwierdzenie od laryngologa i skierowanie.
  Z gabinetu wyjdziecie z dokładnym wyjaśnieniem co i dlaczego trzeba zrobić, a za to bez mydlenia oczu, zaproszeń na kolejne kontrole i recept na kolejne suplementy.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Dorota Teresińska Inny

  Wizyta była bardzo przyjemna. Pani doktor to kompetentna i empatyczna osoba. Przy okazji cytologii, wykonała też badanie USG i piersi, mimo, że nie wspominałam o tym. Dodatkowo, doradziła w innej kwestii. Dawno nie byłam tak zadowolona i odprężona po wizycie u ginekologa. Samo badanie wykonała delikatnie i z ogromnym zrozumieniem człowieka. Była uprzejma, informowała o wszystkim co zamierza zrobić i odpowiadała na każde pytanie. Zdecydowanie polecam i na pewno sama niejednokrotnie skorzystam z kolejnej wizyty u pani doktor.


  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Wójtowicz USG

  W dużym skrócie: Przyszłam do doktor w wielkim bólu, po nieprzespanej nocy, z samego rana zadzwoniłam zapisać się szybko na wizytę, było miejsce, ale tylko prywatnie.Miałam wrażenie, że doktor jest na mnie zła, że sama nie wiem skąd ten ból, usg nic nie wykazało, dowiedziałam się, że to albo ciąża pozamaciczna(chociaż nie było możliwości ciąży), albo ostry stan zapalny, dostałam skierowanie na badania krwi oraz leki przeciwzapalne(mimo, że nie było jeszcze potwierdzenia stanu zapalnego), kiedy powiedziałam, że jestem na czczo więc nie ma problemu z pójściem do laboratorium usłyszałam, że w takim razie boli mnie z głodu. Doktor chciała przepisać mi antybiotyk kiedy zapytałam na co będzie przepisany (na ciążę czy głód?)usłyszałam, że w sumie racja, nie wiadomo na co więc nie przepiszemy. Badania nie potwierdziły podejrzeń doktor. Kolejnego dnia poszłam do dobrego specjalisty który na szczęście szybko zdiagnozował mój przypadek. Wizyt u doktor nie polecam i nigdy sama na nie nie wrócę


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Jarzębowski Inny

  Moje doświadczenia z tym lekarzem niestety nie były pozytywne, chciałbym je szczegółowo opisać:
  1.Stan gabinetu pozostawiał wiele do życzenia – wykorzystywana była stara osłona na fotel, która nie była wymieniana pomiędzy pacjentami.
  2.Lekarz nie odniósł się do aktualnych dolegliwości, a jedynie powoływał się na wyniki badań sprzed roku, nie zaproponował żadnych nowych badań diagnostycznych, takich jak USG, mimo nasilających się objawów.
  3.Nie otrzymałem skierowań na dalsze badania, które mogłyby pomóc w diagnozie.
  4.Rozmowa skupiła się na niezwiązanych z wizytą tematach, takich jak polityka, co było dla mnie niekomfortowe, szczególnie w kontekście mojego pochodzenia z Ukrainy.
  5.Rady dotyczące leczenia były ogólnikowe i nieprofesjonalne, np. zalecenie mycia zimną wodą i wykonania analizy nasienia bez wyraźnego uzasadnienia medycznego.
  6.Czułem, że lekarz był bardziej zainteresowany moim pochodzeniem niż moim stanem zdrowia.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Andrzej Jurkiewicz Inny

  Wizyta bardzo konkretna.Polecam!!! Świetny specjalista jeżeli będzie potrzeba napewno zgłoszę się ponownie do Pana doktora.


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Wójtowicz USG ginekologiczne

  Pani doktor konkretna, szczegołowy wywiad, dokładnie wytlumaczyła wątpliwości i odpowiadała na pytania. Najważniejsze, że pomogła i jako jedyna zastosowała odpowiednie leczenie. Co za ulga po dwóch miesiacach bólu i bezskutecznego leczenia gdzie indziej. Dobra atmosfera, bez pośpiechu i opóźnień. Polecam panią doktor


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Rafał Kruk kwalifikacja do operacji

  Pod koniec października byłem operowany przez Pana Doktora (operacja przepukliny kręgosłupa szyjnego). Pan Doktor z powołaniem, kompetentny, wyrozumiały, podchodzi z sercem do pacjenta. Charakteryzuje się dużym zaangażowaniem, indywidualnie podchodzi do problemu.

  Panie Doktorze bardzo dziękuję za udaną operację, za opiekę oraz słowa wsparcia. I życzę dalszych sukcesów w zawodzie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Hempla 5, 20-008 Lublin Pokaż w Google Maps
NFZ

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania