Umów wizytę Zapytaj lekarza 1 173 odwiedziny w ciągu 30 dni

Mam ponad 25 letnie doświadczenie zawodowe w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i w Polsce w zakresie Medycyny Rodzinnej, Pediatrii oraz Pomocy Doraźnej uzupełnione o studia w zakresie Zarządzania… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT MedicalUsługa: konsultacje lekarza rodzinnego

  Cierpliwy, otwarty i rzeczowy. Utrzymuje kontakt z innymi specjalistami, zawsze można się z nim skontaktować na miejscu, korzysta z poczty elektronicznej.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT MedicalUsługa: konsultacje internistyczne

  Lekarz sympatyczny i profesjonalny. Nie zbagatelizowal problemu, dokonal diagznozy, wystawil skierowanie na kolejne badania i doradzil co gdzie i jak wykonac. Bardzo mila atmosfera

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT MedicalUsługa: badanie internistyczne

  Bardzo dobry, cierpliwy i przede wszystkim słuchający lekarz, potrafiący skutecznie pomoc pacjentowi. Podczas wizyty Pan Doktor postawił właściwą diagnozę, w oparciu o przeprowadzony wywiad dot. choroby, i znalazł skuteczne rozwiązanie problemu. Bardzo miły i serdeczny człowiek, z należytą atencją podchodzący do pacjenta. Serdecznie polecam. Michał

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT MedicalUsługa: konsultacje internistyczne

  Dr. Gleba is great! He took the time listen to me, he asked smart questions, and made me feel cared for. He also did not rush me out of the office, he really took the time to talk to me and assess me. I fully recommend him and his services!

 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT MedicalUsługa: konsultacje lekarza rodzinnego

  Polecam Pana Doktora. Jest pomocny, konkretny. Dużym plusem usług świadczonych przez Pana Doktora jest, elastyczność, również w kwestii zapisu oraz wachlarz usług wychodzący naprzeciw klientom, oszczędzający czas. Na pewno będę korzystać.

 • 2
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT MedicalUsługa: telekonsultacja internistyczna i wystawianie recept

  Jestem bardzo wdzieczna panu doktorowi za szybka pomoc i zrozumienie. Polecam lekarza wszystkim potrzebujacym i gwarantuje obsluge najwyzszej jakosci-pelen profesjonalim,doswiadczenie,empatia i cierpliwosc. Jolanta Zoltowska

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT Medical

  Lekarz przeprowadzil dokladny wywiad i mimo niespecyficznych objawow postawil trafna diagnoze! Zdecydowanie polecam!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT MedicalUsługa: konsultacje internistyczne

  Przyszłam do Pana doktora z kaszlę i dusznościami, które nie ustąpiły 2 tyg po chorobie. Dostałam antybiotyk na 3 dni. Świetnie postawiona diagnoza, lek zadziałał. Dolegliwości ustąpiły całkowicie po tygodniu.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dostałam się do Pana Doktora przez nagłą sytuację, a już od początku wizyty zorientowałam się iż to było prawdziwe szczęście. Wysłuchał wszystko co miałam do powiedzenia wyłapując ważne na ten moment szczegóły, dodatkowo wypytywał. W tym wszystkim nie czuje się presji czasu, a serdeczność, kompetentną opiekę jaka pragnie zapewnić. Co więcej Doktor Gleba jest na bieżąco z tym co się w medycynie dzieje. Dobiera jak najadekwatniejsze leki i tylko te które wtedy potrzeba. Dobrany zastrzyk, który był wtedy potrzebny zadziałał w ciągu kilku najbliższych godzin jak doktor zapewniał i do tego kazał dzwonić jeśli coś byłoby nie tak. Zdecydowanie polecam Pana Doktora ze względu na to iż widać i czuje się, ze jest kompetentnym lekarzem z powołania oraz dobrym człowiekiem, który traktuje innych po ludzku.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT MedicalUsługa: konsultacje internistyczne

  Polecam, miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Lekarz dokładnie wypytywał o objawy. W trakcie wizyty nie czuje się presji czasu.

Pytania pacjentów (312)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Od kilku miesięcy mam duże problemy ze zmęczeniem...mianowicie jeśli śpię mniej niż 7 h to po obudzeniu czuję się bardzo zmęczona,nie mam apetytu,wymiotuję i pojawia się przeważnie gorączka,bóle głowy lub temperatura potrafi spaść do 35C.
  Dodam,że od tamtego czasu sama ż siebie schudłam kilka h,mam żółtawą cerę

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jacek Gleba

  Opis może wskazywać na np. zapalenie wątroby. Są też możliwe inne opcje.

 • Mam prawie 24 lata pirewszy raz kilka miesięcy temu miałem klucie w klatce piersiowej w okolicach serca od tamtego czasu powtarza się to coraz częściej z dnia na dzień jestem coraz słabszy nie mam nic mam zadyszke od kilku tygodni co trzeci gora drugi dzień mam mocno klucie okolicy serca bóle głowy oraz wymioty bardzo proszę o kontakt

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jacek Gleba

  Wymaga to zbadania przez lekarza i oceny.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mam ponad 25 letnie doświadczenie zawodowe w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i w Polsce w zakresie Medycyny Rodzinnej, Pediatrii oraz Pomocy Doraźnej uzupełnione o studia w zakresie Zarządzania Zintegrowanymi Systemami Opieki Zdrowotnej. Moja praca charakteryzuje się integralnym podejściem do pacjenta charakterystycznym dla systemów opieki zdrowotnej w Europie Zachodniej. Zdobywane przez wiele lat doświadczenie pozwala mi na rozwiązywanie problemów i kwestii obejmujących tematykę wielu specjalizacji, diagnostykę i leczenie podstawowych chorób z zachowaniem orientacji na profilaktykę pacjentów. Przyjmuję pacjentów w gabinecie w Warszawie oraz w Sant Cugat del Vallés (Barcelona, Hiszpania). Dodatkowo zarządzam zespołem realizującym telekonsultacje medyczne, który oferuje usługi w formie tele i video konsultacji medycznych jak również Drugą Opinię Lekarską oraz Koordynację Procesu Leczenie poważnych zachorowań w kraju i za granicą, które dla pacjentów potrzebujących złożonej, integralnej opieki medycznej stanowią uzupełnienie procesu leczenia.

Specjalizacje

 • Medycyna rodzinna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytem Medyczny w Lublinie
 • ESADE Barcelona
 • IE Madryt

Publikacje

Znajomość języków

 • angielski
 • hiszpański
 • polski

Staże

 • Hospital de la Santa Creu i Sant Pau, Barcelona, Hiszpania
 • Hospital Parc Taulí, Sabadell, Hiszpania

Certyfikaty

 • Jacek Gleba, lekarz rodzinny w mieście Warszawa - Certyfikaty