Centrum Medyczne Pokorna to nowoczesne Centrum Pierwszego Kontaktu przeznaczone dla pacjentów w każdym wieku. Zapewnia kompleksową opiekę Lekarza Pierwszego Kontaktu oraz dostęp do pełnej diagnostyki ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MDT Medical

ul.Pokorna 2 lok.U2

00-199, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

O nas

Centrum Medyczne Pokorna to nowoczesne Centrum Pierwszego Kontaktu przeznaczone dla pacjentów w każdym wieku. Zapewnia kompleksową opiekę Lekarza Pierwszego Kontaktu oraz dostęp do pełnej diagnostyki i lekarzy specjalistów w Warszawie. Nasz model pracy zapewnia możliwość udzielenia efektywnej pomocy medycznej w większości zachorowań niezależnie od ich rodzaju. Naszym atutem są elastyczne godziny pracy, zawsze dostosowane do pacjenta oraz czas oczekiwania nie dłuższy niż 15 minut.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Teter

  Ginekolog, lek.

  • A

   Bardzo miły, przejął się moim problemem, daje odpowiednie leki i badania. Jestem bardzo zadowolona ;)


 • Piotr Miśkiewicz

  Endokrynolog, Internista, dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OstrołękaUsługa: konsultacja endokrynologiczna (pierwsza wizyta)

   Polecam ! Ciężko dziś o dobrego endokrynologa. W końcu dostałam skierowania na dodatkowe badania A.nie tylko skierownaie na tsh jak to bywało do tej pory u innych specjalistów. Widać że Pan doktor zna się na.rzeczy :) polecam.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Siedlce

   Do Doktora Miśkiewicza trafiłam przez przypadek przeglądając te wszystkie pozytywne opinie. Szkoda, że ja nie podzielę tych ocen. Myślałam, że skoro jakiś doktor przyjeżdża z Warszawy to trzeba to sprawdzić... Dałam szansę... Chciałabym nadmienić, że leczyłam się u Dr. M około pół roku. I wizyt było kilka. Mam hashimoto i insulinooporność. Zależało mi na uregulowaniu swoich hormonów: TSH, F3, F4. Doktor przepisał mi leki i kazał przejść na dietę z niskim IG. Oczywiście staram się ją respektować. I schudłam 8 kg w 3 msc. Choć dla doktora to było za mało... Bo wciąż powtarzał jak dużo ważę (co w ogóle nie jest miłe bo doskonale wiem ile ważę i nie musi być arogancki) i że jego pacjentki schudły 20kg w 6msc. Nie odpowiada na wszystkie zadane pytania, nie stara się zrozumieć problemu pacjentki, nie doradza, wydaję się jakby był uprzedzony do pacjentki, mówi jedynie o diecie i sporcie (rozumiem, że to jest istotna sprawa, ale słyszeć o tym co miesiąc i co miesiąc się ważyć to przesada). Nie odnosi się w sposób życzliwy i uprzejmy co przeważyło, że już zmieniłam lekarza. Uważam, że każde spotkanie było stratą czasu i nic nie wniosło. Gorzej niż gdybym chodziła na fundusz zdrowia, bo tam poświęcają więcej czasu na pacjenta. Wizyta u dr.M w Centrum trwa 5 min i kosztuje 130zł. Sami zadecydujcie czy warto...

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Mirosław Walusiak

  Fizjoterapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT Medical

   Przez prawie trzy miesiące walczyłam z bólem, który uniemożliwiał mi chodzenie i normalne funkcjonowanie. Pan Mirosław przeprowadził szczegółowy wywiad i badanie, i jako pierwszy specjalista postawił diagnozę: przepuklina kręgosłupa. Otrzymałam ćwiczenia, które po pierwszym dniu przyniosły mi znaczną ulgę. Ponadto Pan Mirosław jest człowiekim wyjątkowo emaptycznym, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Usuwa przyczynę problemu, a nie jego skutek, jak to robili inni specjaliści "faszerując" mnie coraz to mocniejszymi lekami przeciwbólowymi.
   Tym, którzy mają podobne problemy szczerze polecam Pana Mirosława Walusiaka!

   Anna M.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT MedicalUsługa: konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

   Wstępna konsultacja opierała się jedynie na krótkim wywiadzie, przeprowadzonym według schematu. Brak jakiegokolwiek badania palpacyjnego, oceny zakresu ruchu, sprawdzenia odruchów i napięcia mięśni. Kolejna część wizyty to demonstracja kilku ćwiczeń, bez elementów terapii manualnej. Ostatnia - garść porad, jednak na poziomie dosyć ogólnym (o wspomnianych zasadach raczej wie większość osób). Duży plus za wysoką kulturę osobistą i pozytywne nastawienie do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Jacek Gleba

  Lekarz Rodzinny, Pediatra, Internista, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT MedicalUsługa: konsultacja internistyczna dla studentów

   Lekarz świetny. Z poczuciem humoru jednak do sprawy podszedł bardzo rzetelnie. Na pewno wrócę. Już dawno nie czułam się tak u lekarza jak u Pana Jacka. Konkretny, z dużą wiedzą, zamiast gdybać od razu zleca odpowiednie badania aby jak najszybciej wyeliminować daną dolegliwość.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT MedicalUsługa: konsultacja pediatryczna

   Dwie wizyty kontrolne. Dziś trzecia z gorączką u 7-miesięcznego syna.
   Pan Jacek jest konkretny, rzeczowy i jednocześnie ma super podejście do dzieci!
   Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (218) o tym lekarzu


 • Rafał Wasiak

  Lekarz Rodzinny, Internista, Pediatra,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT MedicalUsługa: USG jamy brzusznej

   Bardzo konkretnie i rzeczowo, widać profesjonalizm i dobre podejście do pacjenta. Uzyskałem odpowiedzi na swoje pytania, dostałem wskazówki co do dalszej diagnostyki.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT MedicalUsługa: konsultacja internistyczna

   Bardzo dobry, konkretny lekarz. Rozwiał wszystkie moje wątpliwości, zajął się kompleksowo moją przypadłością i poświęcił mi dużo czasu na wyjaśnienie wszystkiego co należy. Polecam z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Ewa Galewicz

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • Ł
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: angina, ostre zapalenie zatok, 3 antybiotyki nie działały

   Idealny lekarz. Bardzo miły. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie aby pomóc pacjentowi. Pani Ewa jest lekarzem z powołania. Co jest zupełnie niespotykane - ogrom badań podczas wizyty domowej! 3 antybiotyki nie działały - dopiero Pani Ewa mi pomogła. Lepszego lekarza nie znam!

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MDT Medical

   Pani doktor postawiła trafną diagnozę. Szybkie i dokładne badanie. Profesjonalne podejście do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu