lek. dent.

Iwona Wojtas

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

71 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Witam w moim gabinecie.Nazywam się Iwona Wojtas,ukończyłam Akademię Medyczną (obecnie Uniwersytet Medyczny) we Wrocławiu ,wydział stomatologii, w roku 1999.Od tego czasu pracowałam… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Delikatność
Leczenie zachowawcze

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
71 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Przy Czerwonym DworzeUsługa: wypadła plomba

  Pani Iwona to bardzo miła i sympatyczna dentystka. Kompetentna i warta polecenia. Koszt mnie zaskoczył.
  Pozytywnie oczywiście. Przegląd zrobiony w cenie a to się rzadko zdarza. Tak więc już za tydzień kolejna wizyta z kolejnym zębem. Będę tu wracać i polecać innym również.

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Przy Czerwonym DworzeUsługa: leczenie

  Wizyta w gabinecie stomatologicznym dla większości pacjentów nie należy do przyjemności. W gabinecie Pani dr. Iwony Wojtas jest inaczej - delikatnie, bez bólu, stresu i skutecznie. Proponuje sprawdzić osobiście.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Przy Czerwonym DworzeUsługa: leczenie

  Dziś miałam pierwszą wizytę w tym gabinecie. Jestem w pełni zadowolona. Pani doktor jest fachowa, cierpliwa i dokładna. Serdecznie polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miła i delikatnie się ze mną obchodziła. Nie odczułem żadnego bólu, szybko i sprawnie uporała się z problemem. Gorąco polecam wszystkim panią stomatolog :) Krzysztof

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Przy Czerwonym Dworze

  Wizyta zgodnie z wyznaczonym terminem. Pani Iwona bardzo delikatna w działaniu, więc obyło się bez bólu i stresu. Na pewno wrócę w razie potrzeby.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest niesamowicie profesjonalna, ale przy tym miła i ciepła, co sprawia, że nawet taka panikara, jak ja nie chciała uciec z fotela.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Przy Czerwonym DworzeUsługa: badanie stomatologiczne

  Polecam pania doktor , mialam badanie stomatologiczne i leczenie ubytku .Bardzo sprawnie,wszystko wyjasnila, niedrogo i bezbolesnie

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny lekarz, bardzo polecam Panią lek. dent. Iwonę Wojtas, jest profesjonalistką w każdym calu. Wykonuje swoją pracę solidnie, w dodatku bardzo sprawnie, przy jednocześnie sprawiedliwej cenie za swoje usługi.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Przy Czerwonym DworzeUsługa: leczenie

  Pani stomatolog jak zawsze miła, sprawna i delikatna. Dwa wypełnienia przy jednym znieczuleniu i na dodatek miła niespodzianka w postaci 20% zniżki na drugie wypełnienie. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Przy Czerwonym DworzeUsługa: leczenie

  Pani Doktor jest osobą bardzo dokładną, a do tego miłą. Wizyty przebiegają w bardzo spokojnej i przyjaznej atmosferze. Leczenie jest bezbolesne. Na pewno będę pojawiać się na przeglądach kontrolnych. Jak najbardziej polecam Panią Doktor :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam w moim gabinecie.Nazywam się Iwona Wojtas,ukończyłam Akademię Medyczną (obecnie Uniwersytet Medyczny) we Wrocławiu ,wydział stomatologii, w roku 1999.Od tego czasu pracowałam z myślą o ciągłym doskonaleniu swoich umiejętności i poszerzaniu zdobytej wiedzy,aby w sposób kompetentny pomagać moim pacjentom.W roku 2012 spełniło się jedno z moich marzeń,dziś mogę Cię więc zaprosić "całkowicie" do Siebie.Moją misją jest dbałość o Twój uśmiech.Przyjdż,sprawdż kondycję Twoich zębów,wspólnie zaplanujemy leczenie realizując je bezboleśnie i szybko,aby wizyta nie zdążyła Cię zmęczyć,abyś mógł cieszyć się swoim uśmiechem przez długie lata.Bo właśnie Twój uśmiech jest dla Mnie najważniejszy!
  Forma płatności za usługę:gotówka

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • akademia medyczna wrocław(obecnie uniwersytet medyczny wrocław)