dr n. med.

Iwona Czarnecka

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

19 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
443 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczęłam w 1995 r. W Klinice Dermatologicznej Centranego Szpitala Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: BETIVAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo dobry lekarz. Uzyskałam szczegółowe informacje o chorobie, sposobie diagnozowania i leczenia. Bardzo miło i serdecznie.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BETIVAUsługa: problemy skórne na tearzy

  Pani doktor zaradziła problemowi z którym walczyłam dwa lata. Zaproponowała lek robiony, który nie tylko zaadresował problem ale również całościowo poprawił bardzo kondycję mojej skory. Zaproponowała kosmetyki które pomogą utrzymać taki stan, dała mi próbki tych kosmetyków i wszystko bardzo jasno wytłumaczyła. Bardzo polecam. Byłam u wielu dermatologów zanim trafiłam do pani doktor wiec mam porównanie :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BETIVA

  Długo męczyłem się z trądzikiem, aż w końcu trafiłem na tę miłą Panią, z profesjonalnym podejściem :) Kuracja jeszcze trwa, ale dzięki stosowaniu się do zaleceń już widać zdecydowaną poprawę. Polecam osobom mającym problem z tą dolegliwością!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BETIVA

  Bardzo profesjonalnie. Polecam. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Badanie mego zdrowia bez zarzutu. Zdiagnozowano poprawnie chorobę.
  Otrzymałem receptę na leki i dokładny opis ich stosowania.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BETIVA

  Pani dr dokladnie wytlumaczyla na czym polega problem z moimi ranami na dloniach, odpowiadala na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolana, leczenie przynosi efekty.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BETIVA

  Jedna z najbardziej rzeczowych i konkretnych wizyt, spośród wielu będących moim udziałem. Myślę, że Pani Iwona Czarnecka jest specjalistą w swojej dziedzinie. Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: BETIVA

  Pani doktor bardzo dokładna (przyszłam z niepokojącym znamieniem, zbadała wszystkie), uprzejma, odpowiada wyczerpująco na pytania. Polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad, jest bardzo profesjonalna i empatyczna. Byłam już kolejny raz u niej, zawsze diagnoza jest dobra, a leczenie skuteczne.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BETIVAUsługa: Zwykła wizyta

  Zgłosiłam się do Pani Doktor z niepokojącym znamieniem, Pani Doktor bardzo szybko zdiagnozowała to znamię, jako mało istotne i niegroźne. Jednakże po tej diagnozie, odrazu zaczęła oglądać moje pozostałe znamiona, tak "na wszelki wypadek". Jestem jej bardzo wdzięczna, ponieważ wizyta przebiegła w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Pani Doktor niezwykle cierpliwie odpowiadała na różne zadawane przeze mnie pytania, za co jestem jej wdzięczna, ponieważ mnie uspokoiła. Polecam każdemu, kto się waha.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo dokładnie obejrzał wszystkie zmiany skórne na całym ciele, a nie tylko tę z którą się zgłosiłam. Udzielił odpowiedzi na pytania, poinformował o różnych metodach usuwania znaniom, zaletach i wadach, możliwych skutkach ubocznych, a także dał rekomendację co najbardziej optymalnej metody.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczęłam w 1995 r. W Klinice Dermatologicznej Centranego Szpitala Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Wojskowy Instytut Medyczny), gdzie uzyskałam I (1997) i II (2000) stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii.
  W 2003 r. uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych na podstawie pracy "Częstość występowania przeciwciał przeciwko Borrelia burgdorferii u żołnierzy odbywających służbę wojskową w rejonach endemicznych".
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
  Doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z Cemtrami Medycznymi Medicover, Magodent, Centrum Medyczne Puławska, Enel Med.
  Moją wiedzę doskonalę na konferencjach, szkoleniach i kursach z zakresu dermatologii, dermatochirurgii, alergologii i dermatologii estetycznej.
  Zapraszam do mojego gabinetu BETIVA

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia