dr n. med.

Iwona Czarnecka

Dermatolog

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczęłam w 1995 r. W Klinice Dermatologicznej Centranego Szpitala Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczęłam w 1995 r. W Klinice Dermatologicznej Centranego Szpitala Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Wojskowy Instytut Medyczny), gdzie uzyskałam I (1997) i II (2000) stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii.
  W 2003 r. uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych na podstawie pracy "Częstość występowania przeciwciał przeciwko Borrelia burgdorferii u żołnierzy odbywających służbę wojskową w rejonach endemicznych".
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
  Doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z Cemtrami Medycznymi Medicover, Magodent, Centrum Medyczne Puławska, Enel Med.
  Moją wiedzę doskonalę na konferencjach, szkoleniach i kursach z zakresu dermatologii, dermatochirurgii, alergologii i dermatologii estetycznej.
  Zapraszam do mojego gabinetu BETIVA

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BETIVA

  Jedna z najbardziej rzeczowych i konkretnych wizyt, spośród wielu będących moim udziałem. Myślę, że Pani Iwona Czarnecka jest specjalistą w swojej dziedzinie. Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: BETIVA

  Pani doktor bardzo dokładna (przyszłam z niepokojącym znamieniem, zbadała wszystkie), uprzejma, odpowiada wyczerpująco na pytania. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad, jest bardzo profesjonalna i empatyczna. Byłam już kolejny raz u niej, zawsze diagnoza jest dobra, a leczenie skuteczne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BETIVAUsługa: Zwykła wizyta

  Zgłosiłam się do Pani Doktor z niepokojącym znamieniem, Pani Doktor bardzo szybko zdiagnozowała to znamię, jako mało istotne i niegroźne. Jednakże po tej diagnozie, odrazu zaczęła oglądać moje pozostałe znamiona, tak "na wszelki wypadek". Jestem jej bardzo wdzięczna, ponieważ wizyta przebiegła w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Pani Doktor niezwykle cierpliwie odpowiadała na różne zadawane przeze mnie pytania, za co jestem jej wdzięczna, ponieważ mnie uspokoiła. Polecam każdemu, kto się waha.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo dokładnie obejrzał wszystkie zmiany skórne na całym ciele, a nie tylko tę z którą się zgłosiłam. Udzielił odpowiedzi na pytania, poinformował o różnych metodach usuwania znaniom, zaletach i wadach, możliwych skutkach ubocznych, a także dał rekomendację co najbardziej optymalnej metody.

 • N

  Leczyłam się u doktor z powodzeniem przez dłuższy czas. Opieka jest fachowa, a wizyty spokojne i rzeczowe. Poleciłam ją znajomym, również są zadowoleni. :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  sympatyczna fachowa konsultacja , nie tylko pomogła pozbyć się dolegliwości ale również doradziła jak zapobiegać na przyszłość ich powstawaniu.polecam piotr

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretna skupiona pani doktor pomocna myśląca jak pomóc pozbyć się dolegliwości na stałe. Bardzo wysoki poziom obsługi chorego. Polecam.

 • K

  Świetny lekarz! Pani doktor usunęła mi ze skóry jakąś niedoskonałość z nogi w bezbolesny sposób, w miłej atmosferze, przy przyjemnej muzyce, tak abym mógł się nie denerwować i zapomnieć o tym że będę ciachany skalpelem. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest przesympatyczną, bardzo miłą, pełną empatii osobą. Odpowiada na wszystkie pytania oraz szczegółowo wyjaśnia. Podczas jednej wizyty, zarówno na NFZ jak i prywatnie, dla Pani Doktor nie ma przeszkód, by zająć się kilkoma schorzeniami - skutecznie. Pani Doktor zaleciła wykonanie zabiegu i do razu, zaproponowała, że można go wykonać na NFZ, Szczerze polecam!