Adres

Berezyńska 26, Praga-Południe, Warszawa
Happy Clinic (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Przelew na konto
22 276.....

Konsultacja internistyczna (od 170 zł)

Ekg - elektrokardiografia (od 80 zł)

Modelowanie policzków (od 800 zł) + 41 więcej

Modelowanie twarzy (1 700 zł)

Modelowanie ust (800 zł)

Przeszczep włosów (8 000 zł)

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Moją pasją jest diagnostyka i leczenie, nigdy nie porzuciłam onkologii, współpracuję z fantastycznymi lekarzami z całego świata. Cenię Jean-Pola Detif...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • nowotwory
 • cellulit
 • brodawki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi (Łódź, 1992 rok)
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (2009 rok)


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Lokalizacja: Happy Clinic

Panią Doktor znalazłam, szukając w internecie polecanych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Mój problem był związany głównie z trądzikiem, z którym nie mogły poradzić sobie żadne lekarstwa przepisywane przez dermatologów a także tkanka tłuszczowa w okolicy kolan, której nie mogłam zredukować żadnymi ćwiczeniami w połączeniu z dietą. Towarzyszyły mi od zawsze i moim kompleksem było to, że nie mogłam założyć spodni "rurek", bo po prostu wszystkie zatrzymywały się na wysokości kolan. Pani Doktor doradziła mi co powinnam zrobić, jaką stosować pielęgnację, a także poleciła mi odpowiednie zabiegi- kwasy, peelingi oraz lipolizę iniekcyjną. Obecnie cieszę się buzią w o wiele lepszym stanie niż podczas pierwszej wizyty u Pani Iwony, a przede wszystkim w końcu mogę założyć takie spodnie, jakie tylko zechcę, ponieważ moje kolana w końcu wyglądają normalnie :). Chcę również zaznaczyć, że Pani Iwona jest specjalistą, o którym w obecnych czasach można głównie jedynie marzyć, gdyż w pełni poświęca się swojej pracy, posiada ogromną wiedzę, a przede wszystkim empatię oraz umiejętność indywidualnego podejścia do pacjenta. Każda wizyta w Happy Clinic powoduje naładowanie pozytywną energią, jaką ma w sobie Pani Doktor, więc człowiek od razu ma lepszy humor. Polecam Panią Iwonę, z całego serca, bo lepiej nie możecie trafić. Osobiście żałuję jedynie właśnie tego, że sama tak późno odnalazłam Panią Doktor. Przy okazji składam serdeczne podziękowania za całą pomoc, nie tylko w kwestii medycyny estetycznej ale także innych problemów zdrowotnych.

E.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

K
Lokalizacja: W innym miejscu

Jeżeli szukacie lekarza, który po pierwsze jest człowiekiem-samarytaninem, z pełną empatią i zrozumieniem odczuwającym ból i strach pacjenta niepotrafiącego poradzić sobie w chorobie i swoim poczuciu bezradności; po drugie lekarza, który jest kompetentny, doświadczony i posiadający dar całościowego i kompleksowego spojrzenia na pacjenta (a przede wszystkim chcącego zadać sobie niewątpliwy związany trud z tym związany), a nie wyłącznie na dotychczas zdiagnozowaną chorobę przez innych lekarzy, która może przysłaniać właściwy stan zdrowia, a na który może składać się wiele przyczyn - to z całego serca polecam Pani doktor Iwonę Manikowską. Jest to lekarz, który nadal pozostaje wierny swojej przysiędze i któremu obcy jest stan, w którym traktuje się pacjenta z rutyną i jak kolejny numerek do odhaczenia. Mnie Pani doktor potrafiła poświęcić wiele czasu, szukając przyczyny bardzo złego stanu zdrowia, właściwie ukierunkowując dalszą diagnostykę, a następnie wybierając sposób leczenia, który mi nareszcie pomaga.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Lokalizacja: W innym miejscu

Doktor Iwona to pełen profesjonalizmu i empatii lekarz. Posiada wszechstronna wiedzę, cały czas się dokształca- to wszystko dla swoich pacjentów. Znam kilka przypadków kiedy Doktor walczyła jak lwiaca o powrót do zdrowia swoich podopiecznych często traktując ich niemalże jak członków rodziny. To co w Dr. Iwonie bardzo mnie ujmuje to ze każdy przypadek traktuje bardzo indywidualnie, nie podchodzi szablonowo do pacjenta ale za każdym razem szuka najlepszej metody do danego przypadku. Ostatnio poprosiłam ja o pomoc w sprawie mojej mamy która od pół roku diagnozuje się u innych lekarzy i nikt nie wie o co chodzi. Na początku zleciła 3 proste badania z krwi- nie przyszło to do głowy żadnemu innemu lekarzowi wiedząc ze jest 14 lat po operacji nowotworu, tu zwroce znowu uwagę jak powyżej do indywidualnego podejścia do pacjenta, tylko takich lekarzy powinnismy mieć. Życzę sobie, swoim bliskim i każdemu z osobna takiej doktor jak jest Dr. Iwona Manikowska. Jak sama wspomina, onkologia to sport ekstremalny ale Iwonka nigdy się nie zatrzymuje, walczy do końca posiadając swoją mega wiedzę, często poświęcając czas prywatny aby dobiec do mety z dobrym wynikiem. Iwonko, wielkie gratulacje za to co robisz i duuuuuzo wygranych bitew, jesteś wielka!

lek. Iwona Manikowska

Anetko bardzo dziękuję za opinie z serducha. Rzeczywiście walczę indywidualnie i poświęcam dużo czasu na diagnostykę i wywiad lekarski. Jestem ze szkoły już nieżyjącego profesora Woźniaka z Łódzkiej Akademii Medycznej i podążam jego drogą i wskazówkami jakich udzielił 18-letniej studentce. Ważne jest mieć mentora i ważne kochać swoją pracę, choć i ja zapewne nie jestem w stanie bez kolegów zrobić sama wszystkiego. Medycyna to gra zespołowa, a ja mam wokół siebie mnóstwo empatycznych i profesjonalnych ludzi w białych fartuchach i z otwartą głową i otwartym sercem. Bardzo Ci dziękuję za opinię, która jest fragmentem mojego życia, bardzo też dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom, którzy razem ze mną wspólnie pracowali kiedyś na Szaserów lub pracują tam nadal :) Uściski dla Was :)

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

M
Lokalizacja: Happy Clinic

Panią Doktor znam bardzo dobrze, bo na wizyty do niej przychodzę już od kilku lat i ze szczerego serca mogę polecić ją każdemu! :) Pani Doktor ma rozległą wiedzę medyczną - nie tylko w dziedzinach, w których się specjalizuje, ale także ogólnomedyczną, dzięki czemu z szerszej perspektywy ocenia stan zdrowia pacjentów. Od dawna zmagałam się z problemami z cerą i przy każdej wizycie czułam kompleksowe podejście Pani doktor, która zawsze dobierała odpowiednie zabiegi, przepisując także leki, jeśli było to konieczne. Korzystałam z różnych zabiegów - przede wszystkim peelingów kwasowych i zabiegów laserowych. Wszystkie zawsze były przeprowadzane profesjonalnie, z pełną informacją o ich skuteczności, przebiegu zabiegu i postępowaniu po nim. Efekty zawsze były zgodne z oczekiwaniami, dzięki czemu dzisiaj walczę już tylko z malutkimi blizenkami i ujędrniam skórę na przyszłość :)

lek. Iwona Manikowska

Bardzo pięknie dziękuję :)

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Lokalizacja: W innym miejscu

Potwierdzam opinie wszystkich,którzy dobrze oceniają dr.Manikowską.Jestem wdzięczna i dziękuje Pani za zaangażowanie,nie spotykane dziś w służbie zdrowia ani w innej dziedzinie naszego życia,wykazaną troskę oraz wysoką kulturę osobistą. Wspaniały specjalista,potrafi wszystko jasno,sensownie i zrozumiale dla pacjenta wytłumaczyć.Bardzo miła i życzliwa i do tego z poczuciem humoru:)Pani doktor jest żywym przykładem jakim powinien być lekarz. Pełna profesjonalizmu, zaangażowania,pasji i szacunku do pacjenta.Miałam ogromne szczęście że trafiłam własnie do Pani Doktor. Z całego serca dziękuje.Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej pracy:)

lek. Iwona Manikowska

Bardzo pięknie dziękuję

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

E
Lokalizacja: W innym miejscu

Cudowny lekarz, a przede wszystkim Człowiek!
Ma wiedzę merytoryczną z wielu dziedzin medycyny. Walczy o powrót do zdrowia swoich pacjentów tak, jakby byli członkami Jej najbliższej rodziny. Każdemu (szczególnie chorym onkologicznie) życzę by spotkali na swej drodze takiego lekarza, jak doktor Iwona. Serdecznie polecam!

lek. Iwona Manikowska

Pani Ewo bardzo dziękuję, nie ma w życiu cenniejszego daru niż zdrowie i życie. Z pozdrowieniami :)

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A
Lokalizacja: Happy Clinic

Iwona to cudowny człowiek, lekarz z powołania. Niesienie pomocy dla ludzi jest dla niej priorytetem. Nigdy nie odmówi pomocy pacjentowi w potrzebie. Nieraz sama widziałam jak rezygnuje ze wszystkiego, by pomóc w nagłym przypadku. Poznałam ją gdy sama przyszłam jako pacjentka i pokochałam za jej cierpliwość, mądrość i poświęcenie.

lek. Iwona Manikowska

Aga wielkie dzięki, jesteś z młodego pokolenia i każdy głos pozytywny od Was i od Ciebie motywuje mnie do pracy. Tylko to umiem :)

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

B

Do Pani dr Iwony Manikowskiej trafiłam zupełnie przypadkowo - szperając na internecie natrafiłam na Jej artykuł dotyczący metamorfoz.
Napisałam wiadomość i bardzo szybko otrzymałam odpowiedź. Umówiłam się na bezpłatną konsultację, podczas której Pani Iwona dała mi garść praktycznych porad dotyczących pielęgnacji twarzy, odpowiedniego doboru kosmetyków oraz poradziła jaki zabieg byłby najbardziej odpowiedni na zmarszczki na czole, bo właśnie z takim problemem się do Niej zgłosiłam. Skorzystałam więc z serii 3 zabiegów mezoterapii igłowej. Na efekty trzeba było poczekać - o czym Pani dr Iwona oczywiście wcześniej poinformowała. Po trzecim zabiegu efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania: czoło jest widocznie wygładzone a brzydkie bruzdy zniknęły prawie bez śladu! Mogę więc szczerze polecić zabiegi w Happy Clinic przede wszystkim dlatego, że Pani dr Iwona jest lekarzem o wielkim sercu, pełnym empatii, indywidualnego podejścia i zrozumienia dla potrzeb każdej pacjentki z osobna.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

B
Lokalizacja: Happy Clinic

Z całego serca polecam usługi Pani Doktor Iwonki! Od kilku lat korzystam z zabiegów medycyny estetycznej- efekty zawsze wspaniałe, a każda wizyta to, pomimo mojego panicznego strachu przed bólem, przemiłe spotkanie z cudownym człowiekiem. Pani Doktor ma wyjątkowe podejście do pacjenta, jest cierpliwa, wyrozumiała i niesamowicie ciepła. Poza specyfikami, które mi aplikuje w skórę przelewa mi zawsze dobrą energię i radość życia. Dziękuję i życzę Pani aby wróciło do Pani zwielokrotnione dobro, które daje Pani innym. Pozdrawiam serdecznie.

lek. Iwona Manikowska

Pani Beato, jak w bajkach strach ma wielkie oczy, a potem wszystko dobrze się kończy. To piękne przeczytać o sobie tyle ciepłych zdań. Dla medyczki z powołania bezcenne. W medycynie nawet najbardziej doświadczony lekarz powinien mieć tremę mimo, że po raz setny wykonuje podobny zabieg. Ja mam tremę i pokorę :) Dobro wraca, ja oddaję pani i innym pacjentom cząstkę siebie, państwo mnie…Mamy równowagę. Jestem dumna z moich fantastycznych pacjentek. Serdeczności :)

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A
Lokalizacja: W innym miejscu

Cóż można powiedzieć o doktor Iwonie, wspaniały, cudowny lekarz i człowiek, konsekwentna w dążeniu do celu, jak powiedziała, że będę zdrowa to jestem zdrowa.Iwonko to już prawie 10 lat. Brak mi słów by wyrazić Ci moje podziękowanie. Jesteś w moich myślach każdego dnia.Jesteś kochana.Ania Majek.

lek. Iwona Manikowska

Aniu wiedziałam, że będziesz zdrowa! Dziś razem z Tobą cieszę się Twoim szczęściem i radością. Dziękuję Ci za tak miłe słowa.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Usługi i ceny

Leczenie obrzęków pod oczami

od 800 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 800 zł

Leczenie sińców pod oczami

od 800 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 800 zł

Ekg - elektrokardiografia

od 80 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 80 zł

Konsultacja internistyczna

od 170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 170 zł

Laser frakcyjny, botoks, kwas hialuronowy, nici liftingujące, osocze bogatopłytkowe, przeszczep tłuszczu, skleroterapia, mezoterapia kaniulowa, lifting twarzy, cosmelan, lipoliza iniekcyjna

od 800 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 800 zł

Lifting twarzy systemem alma lasers

od 800 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 800 zł

Sculptra

1 200 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

1 200 zł

Regeneris osocze bogatopłytkowe

800 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

800 zł

First lift nici liftingujące oczy

800 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

800 zł

Zamykanie naczynek

170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

170 zł

Leczenie trądziku

170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

170 zł

Peelingi medyczne

170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

170 zł

Powiększanie ust

od 800 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 800 zł

Usuwanie chomików

od 800 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 800 zł

Transplantacja włosów konsultacja

od 170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 170 zł

Styage konsultacja

od 170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 170 zł

Modelowanie policzków

od 800 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 800 zł

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym

350 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

350 zł

Modelowanie twarzy

1 700 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

1 700 zł

Modelowanie ust

800 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

800 zł

Przeszczep włosów

8 000 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

8 000 zł

Laserowe usuwanie blizn

300 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

300 zł

Laseroterapia zmarszczek

800 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

800 zł

Laserowe odmładzanie twarzy

od 1 700 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 1 700 zł

Laseroterapia zmian skórnych

170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

170 zł

Poprawa elastyczności skóry

350 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

350 zł

Usuwanie przebarwień

350 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

350 zł

Leczenie chorób błony śluzowej jamy ustnej

170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

170 zł

Fale radiowe

800 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

800 zł

Laseroterapia

800 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

800 zł

Elektrochirurgia

80 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

80 zł

Terapia przeciwbólowa

170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

170 zł

Usuwanie blizn

170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

170 zł

Usuwanie cellulitu

350 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

350 zł

Kuracja odchudzająca

170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

170 zł

Lipoliza

350 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

350 zł

Blefaroplastyka fenol

od 3 500 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 3 500 zł

Konsultacja onkologiczna

od 260 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 260 zł

Konsultacje dermatologiczne

od 170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 170 zł

Konsultacje hematologiczne

od 170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 170 zł

Ulthera

od 4 300 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 4 300 zł

Konsultacja online

od 80 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 80 zł

Chirurgia onkologiczna

od 170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

od 170 zł

Kwalifikacja do leczenia onkologicznego

170 zł

Berezyńska 26, Warszawa

Happy Clinic

170 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Lokalizacja: Happy Clinic

Panią Doktor znalazłam, szukając w internecie polecanych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Mój problem był związany głównie z trądzikiem, z którym nie mogły poradzić sobie żadne lekarstwa przepisywane przez dermatologów a także tkanka tłuszczowa w okolicy kolan, której nie mogłam zredukować żadnymi ćwiczeniami w połączeniu z dietą. Towarzyszyły mi od zawsze i moim kompleksem było to, że nie mogłam założyć spodni "rurek", bo po prostu wszystkie zatrzymywały się na wysokości kolan. Pani Doktor doradziła mi co powinnam zrobić, jaką stosować pielęgnację, a także poleciła mi odpowiednie zabiegi- kwasy, peelingi oraz lipolizę iniekcyjną. Obecnie cieszę się buzią w o wiele lepszym stanie niż podczas pierwszej wizyty u Pani Iwony, a przede wszystkim w końcu mogę założyć takie spodnie, jakie tylko zechcę, ponieważ moje kolana w końcu wyglądają normalnie :). Chcę również zaznaczyć, że Pani Iwona jest specjalistą, o którym w obecnych czasach można głównie jedynie marzyć, gdyż w pełni poświęca się swojej pracy, posiada ogromną wiedzę, a przede wszystkim empatię oraz umiejętność indywidualnego podejścia do pacjenta. Każda wizyta w Happy Clinic powoduje naładowanie pozytywną energią, jaką ma w sobie Pani Doktor, więc człowiek od razu ma lepszy humor. Polecam Panią Iwonę, z całego serca, bo lepiej nie możecie trafić. Osobiście żałuję jedynie właśnie tego, że sama tak późno odnalazłam Panią Doktor. Przy okazji składam serdeczne podziękowania za całą pomoc, nie tylko w kwestii medycyny estetycznej ale także innych problemów zdrowotnych.

E.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

K
Lokalizacja: W innym miejscu

Jeżeli szukacie lekarza, który po pierwsze jest człowiekiem-samarytaninem, z pełną empatią i zrozumieniem odczuwającym ból i strach pacjenta niepotrafiącego poradzić sobie w chorobie i swoim poczuciu bezradności; po drugie lekarza, który jest kompetentny, doświadczony i posiadający dar całościowego i kompleksowego spojrzenia na pacjenta (a przede wszystkim chcącego zadać sobie niewątpliwy związany trud z tym związany), a nie wyłącznie na dotychczas zdiagnozowaną chorobę przez innych lekarzy, która może przysłaniać właściwy stan zdrowia, a na który może składać się wiele przyczyn - to z całego serca polecam Pani doktor Iwonę Manikowską. Jest to lekarz, który nadal pozostaje wierny swojej przysiędze i któremu obcy jest stan, w którym traktuje się pacjenta z rutyną i jak kolejny numerek do odhaczenia. Mnie Pani doktor potrafiła poświęcić wiele czasu, szukając przyczyny bardzo złego stanu zdrowia, właściwie ukierunkowując dalszą diagnostykę, a następnie wybierając sposób leczenia, który mi nareszcie pomaga.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Lokalizacja: W innym miejscu

Doktor Iwona to pełen profesjonalizmu i empatii lekarz. Posiada wszechstronna wiedzę, cały czas się dokształca- to wszystko dla swoich pacjentów. Znam kilka przypadków kiedy Doktor walczyła jak lwiaca o powrót do zdrowia swoich podopiecznych często traktując ich niemalże jak członków rodziny. To co w Dr. Iwonie bardzo mnie ujmuje to ze każdy przypadek traktuje bardzo indywidualnie, nie podchodzi szablonowo do pacjenta ale za każdym razem szuka najlepszej metody do danego przypadku. Ostatnio poprosiłam ja o pomoc w sprawie mojej mamy która od pół roku diagnozuje się u innych lekarzy i nikt nie wie o co chodzi. Na początku zleciła 3 proste badania z krwi- nie przyszło to do głowy żadnemu innemu lekarzowi wiedząc ze jest 14 lat po operacji nowotworu, tu zwroce znowu uwagę jak powyżej do indywidualnego podejścia do pacjenta, tylko takich lekarzy powinnismy mieć. Życzę sobie, swoim bliskim i każdemu z osobna takiej doktor jak jest Dr. Iwona Manikowska. Jak sama wspomina, onkologia to sport ekstremalny ale Iwonka nigdy się nie zatrzymuje, walczy do końca posiadając swoją mega wiedzę, często poświęcając czas prywatny aby dobiec do mety z dobrym wynikiem. Iwonko, wielkie gratulacje za to co robisz i duuuuuzo wygranych bitew, jesteś wielka!

lek. Iwona Manikowska

Anetko bardzo dziękuję za opinie z serducha. Rzeczywiście walczę indywidualnie i poświęcam dużo czasu na diagnostykę i wywiad lekarski. Jestem ze szkoły już nieżyjącego profesora Woźniaka z Łódzkiej Akademii Medycznej i podążam jego drogą i wskazówkami jakich udzielił 18-letniej studentce. Ważne jest mieć mentora i ważne kochać swoją pracę, choć i ja zapewne nie jestem w stanie bez kolegów zrobić sama wszystkiego. Medycyna to gra zespołowa, a ja mam wokół siebie mnóstwo empatycznych i profesjonalnych ludzi w białych fartuchach i z otwartą głową i otwartym sercem. Bardzo Ci dziękuję za opinię, która jest fragmentem mojego życia, bardzo też dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom, którzy razem ze mną wspólnie pracowali kiedyś na Szaserów lub pracują tam nadal :) Uściski dla Was :)

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

M
Lokalizacja: Happy Clinic

Panią Doktor znam bardzo dobrze, bo na wizyty do niej przychodzę już od kilku lat i ze szczerego serca mogę polecić ją każdemu! :) Pani Doktor ma rozległą wiedzę medyczną - nie tylko w dziedzinach, w których się specjalizuje, ale także ogólnomedyczną, dzięki czemu z szerszej perspektywy ocenia stan zdrowia pacjentów. Od dawna zmagałam się z problemami z cerą i przy każdej wizycie czułam kompleksowe podejście Pani doktor, która zawsze dobierała odpowiednie zabiegi, przepisując także leki, jeśli było to konieczne. Korzystałam z różnych zabiegów - przede wszystkim peelingów kwasowych i zabiegów laserowych. Wszystkie zawsze były przeprowadzane profesjonalnie, z pełną informacją o ich skuteczności, przebiegu zabiegu i postępowaniu po nim. Efekty zawsze były zgodne z oczekiwaniami, dzięki czemu dzisiaj walczę już tylko z malutkimi blizenkami i ujędrniam skórę na przyszłość :)

lek. Iwona Manikowska

Bardzo pięknie dziękuję :)

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Lokalizacja: W innym miejscu

Potwierdzam opinie wszystkich,którzy dobrze oceniają dr.Manikowską.Jestem wdzięczna i dziękuje Pani za zaangażowanie,nie spotykane dziś w służbie zdrowia ani w innej dziedzinie naszego życia,wykazaną troskę oraz wysoką kulturę osobistą. Wspaniały specjalista,potrafi wszystko jasno,sensownie i zrozumiale dla pacjenta wytłumaczyć.Bardzo miła i życzliwa i do tego z poczuciem humoru:)Pani doktor jest żywym przykładem jakim powinien być lekarz. Pełna profesjonalizmu, zaangażowania,pasji i szacunku do pacjenta.Miałam ogromne szczęście że trafiłam własnie do Pani Doktor. Z całego serca dziękuje.Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej pracy:)

lek. Iwona Manikowska

Bardzo pięknie dziękuję

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

E
Lokalizacja: W innym miejscu

Cudowny lekarz, a przede wszystkim Człowiek!
Ma wiedzę merytoryczną z wielu dziedzin medycyny. Walczy o powrót do zdrowia swoich pacjentów tak, jakby byli członkami Jej najbliższej rodziny. Każdemu (szczególnie chorym onkologicznie) życzę by spotkali na swej drodze takiego lekarza, jak doktor Iwona. Serdecznie polecam!

lek. Iwona Manikowska

Pani Ewo bardzo dziękuję, nie ma w życiu cenniejszego daru niż zdrowie i życie. Z pozdrowieniami :)

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A
Lokalizacja: Happy Clinic

Iwona to cudowny człowiek, lekarz z powołania. Niesienie pomocy dla ludzi jest dla niej priorytetem. Nigdy nie odmówi pomocy pacjentowi w potrzebie. Nieraz sama widziałam jak rezygnuje ze wszystkiego, by pomóc w nagłym przypadku. Poznałam ją gdy sama przyszłam jako pacjentka i pokochałam za jej cierpliwość, mądrość i poświęcenie.

lek. Iwona Manikowska

Aga wielkie dzięki, jesteś z młodego pokolenia i każdy głos pozytywny od Was i od Ciebie motywuje mnie do pracy. Tylko to umiem :)

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

B

Do Pani dr Iwony Manikowskiej trafiłam zupełnie przypadkowo - szperając na internecie natrafiłam na Jej artykuł dotyczący metamorfoz.
Napisałam wiadomość i bardzo szybko otrzymałam odpowiedź. Umówiłam się na bezpłatną konsultację, podczas której Pani Iwona dała mi garść praktycznych porad dotyczących pielęgnacji twarzy, odpowiedniego doboru kosmetyków oraz poradziła jaki zabieg byłby najbardziej odpowiedni na zmarszczki na czole, bo właśnie z takim problemem się do Niej zgłosiłam. Skorzystałam więc z serii 3 zabiegów mezoterapii igłowej. Na efekty trzeba było poczekać - o czym Pani dr Iwona oczywiście wcześniej poinformowała. Po trzecim zabiegu efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania: czoło jest widocznie wygładzone a brzydkie bruzdy zniknęły prawie bez śladu! Mogę więc szczerze polecić zabiegi w Happy Clinic przede wszystkim dlatego, że Pani dr Iwona jest lekarzem o wielkim sercu, pełnym empatii, indywidualnego podejścia i zrozumienia dla potrzeb każdej pacjentki z osobna.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

B
Lokalizacja: Happy Clinic

Z całego serca polecam usługi Pani Doktor Iwonki! Od kilku lat korzystam z zabiegów medycyny estetycznej- efekty zawsze wspaniałe, a każda wizyta to, pomimo mojego panicznego strachu przed bólem, przemiłe spotkanie z cudownym człowiekiem. Pani Doktor ma wyjątkowe podejście do pacjenta, jest cierpliwa, wyrozumiała i niesamowicie ciepła. Poza specyfikami, które mi aplikuje w skórę przelewa mi zawsze dobrą energię i radość życia. Dziękuję i życzę Pani aby wróciło do Pani zwielokrotnione dobro, które daje Pani innym. Pozdrawiam serdecznie.

lek. Iwona Manikowska

Pani Beato, jak w bajkach strach ma wielkie oczy, a potem wszystko dobrze się kończy. To piękne przeczytać o sobie tyle ciepłych zdań. Dla medyczki z powołania bezcenne. W medycynie nawet najbardziej doświadczony lekarz powinien mieć tremę mimo, że po raz setny wykonuje podobny zabieg. Ja mam tremę i pokorę :) Dobro wraca, ja oddaję pani i innym pacjentom cząstkę siebie, państwo mnie…Mamy równowagę. Jestem dumna z moich fantastycznych pacjentek. Serdeczności :)

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A
Lokalizacja: W innym miejscu

Cóż można powiedzieć o doktor Iwonie, wspaniały, cudowny lekarz i człowiek, konsekwentna w dążeniu do celu, jak powiedziała, że będę zdrowa to jestem zdrowa.Iwonko to już prawie 10 lat. Brak mi słów by wyrazić Ci moje podziękowanie. Jesteś w moich myślach każdego dnia.Jesteś kochana.Ania Majek.

lek. Iwona Manikowska

Aniu wiedziałam, że będziesz zdrowa! Dziś razem z Tobą cieszę się Twoim szczęściem i radością. Dziękuję Ci za tak miłe słowa.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Moją pasją jest diagnostyka i leczenie, nigdy nie porzuciłam onkologii, współpracuję z fantastycznymi lekarzami z całego świata. Cenię Jean-Pola Detif...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • nowotwory
 • cellulit
 • brodawki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi (Łódź, 1992 rok)
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (2009 rok)

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Onkologia kliniczna
 • Dermatologia i wenerologia

Staże

 • Wojskowy Intytut Medycyny Lotniczej (WIML) (1993-1994 rok
 • Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie 1995-2002
 • Wojskowy Instytut Medyczny 2003-2009
Zobacz więcejPublikacje i artykuły

Artykuły (2)