Adres

Berezyńska 26, Praga-Południe, Warszawa
Happy Clinic (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Przelew na konto
22 276.....

Moje doświadczenie

O mnie

Moją pasją jest diagnostyka i leczenie, nigdy nie porzuciłam onkologii, współpracuję z fantastycznymi lekarzami z całego świata. Cenię Jean-Pola Detif...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi (Łódź, 1992 rok)
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (2009 rok)


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Happy Clinic konsultacja internistyczna

Pani Doktor to kolejny lekarz na mojej drodze w rozwiązywaniu zagadki mojej dolegliwości. Niestety do tej pory każdy lekarz mnie zbywał (mówiąc, że moja dolegliwość "to taka uroda"), Pani Doktor przeprowadziła ze mną długi, szczegółowy wywiad, wysłuchała i jako jedyna (spośród specjalistów, u których byłam) udzieliła konkretnych informacji, podając ewentualną przyczynę i kierunek leczenia. Bardzo sympatyczna i troskliwa kobieta. Jako pacjentka Pani Doktor, czuję się "zaopiekowana". Wizyta odbyła się w wyznaczonym terminie i czasie, w komfortowych warunkach. Pozdrawiam BG


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Happy Clinic

Polecam wszystkim, pani doktor jest fantastycznym i przede wszystkim skutecznym lekarzem (naprawdę, pani Iwona poradziła sobie z moją cera w 2 miesiące, gdzie wczesniej walczylam bezskutecznie z różnymi lekarzam przez ponad 2 lata). Przemiła i bardzo ciepła osoba, pełna energii, bardzo dbająca o swoich pacjentów. Nawet gdy już nie trzeba i tak chciałoby sie wpaść na jakąś wizytę.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Happy Clinic problemy skórne

Panią dr Iwonę Manikowską poznałam wiele lat temu, po tym, jak moja mama usłyszała w Szpitalu Onkologicznym na Ursynowie, że nie zostanie zakwalifikowana na leczenie, bo stan jej zdrowia i wiek nie pozwalają na to.
Los jednak był łaskawszy, moja koleżanka przypomniała sobie o Pani Iwonie i przez ostatnie tygodnie mama była pod, co ważne, bezpłatnymi skrzydłami Pani doktor Manikowskiej. Pani doktor – jedyna, która starała się polepszyć komfort odchodzenia mojej mamy. Dawała siłę oraz bezinteresowną pomoc, a przede wszystkim poczucie wsparcia, nie obiecując cudów, ale też nie zaprzeczając ich możliwościom.
I teraz po latach, kiedy moja córka, zmagająca się z problemami dermatologicznymi, usłyszała, że pozostaje tylko medycyna estetyczna, znów na mojej drodze stanęła Pani doktor Manikowska.
Było to dla mnie niesamowite, że tym razem swoją córkę daję pod skrzydła Pani doktor, szczęśliwie, że zdecydowanie o nieporównywalnym kalibrze problemu.
Pani doktor jest lekarzem naszych marzeń, z pozytywną aurą i energią, profesjonalnym, wspaniałym nastawieniem do pacjenta i z bezpośrednim kontaktem z nim. Kiedy towarzyszę córce przy zabiegach, widzę, że Pani doktor traktuje ją ze szczególną troską, że w danej chwili ta i tylko ta pacjentka jest dla niej najważniejsza, tu i teraz ten czas i skupienie są poświęcone tylko dla niej oraz tu i teraz cała jej wiedza i przysięga lekarska wykorzystywane są na maksa, aby pomóc pacjentce.
Pani doktor jest drobiazgowo dociekliwa, nie spiesząca się, szanująca pacjenta bez względu na wiek, z dużą empatią. Szukająca nowych wyzwań i rozwiązująca z dużym pietyzmem i zaangażowaniem kolejny problem.
Mamy już widoczne tego efekty. Trądzik zaczyna przechodzić do historii.
Ewa z Asią

lek. Iwona Manikowska

Pani Ewo,
Takie wpisy jak Pani wyciskają mi łzy, tak bardzo kocham, kochałam i kochać będę onkologię i moich pacjentów. Wszystkich pamiętam i tych, którym udało mi się pomóc i tym, którzy odeszli. Wiele tu można pisać, o mojej miłości do Boga i miłości do ludzi i miłości do medycyny. Zawsze wierzyłam w cud i wierzyć będę do końca. To, ze los postawił Panią i Asię ponownie na mojej drodze to kolejny piękny ,, przypadek'' choć one nie istnieją. Bardzo Wam dziewczyny dziękuję za ten piękny komentarz, będący puentą mojego lekarskiego powołania. Z pozdrowieniami Iwona


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Happy Clinic

Pani Doktor jest wspaniałą profesjonalistką w 100% zaangażowaną w pomoc i rozwiązanie problemów. Potrafi zdziałać cuda i ma niesamowitą pozytywną energię, przy której nie tylko wygląd skóry, ale i ogólne samopoczucie od razu się poprawia. Będąc lekarką traktuję każdą pacjentkę i pacjenta całościowo, dokładnie analizując ogólny stan zdrowia przed zaproponowaniem konkretnego zabiegu czy też szukając przyczyny danego problemu. Polecam Panią Doktor każdemu. To wielkie szczęście, że są tacy profesjonaliści!!!

lek. Iwona Manikowska

Pani Agatko kochana robię co mogę, w tym ciągle zaskakującym mnie świecie. Nie mam gotowych rozwiązań, to pacjenci sprawiają, ze moje serce otwiera się na ich problemy. Wszyscy wiemy, że jak serce się otworzy to i umysł daje z siebie wszystko. Bardzo, bardzo dziękuję za rekomendację i serdecznie pozdrawiam. Iwona


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Happy Clinic

Panią Doktor znalazłam, szukając w internecie polecanych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Mój problem był związany głównie z trądzikiem, z którym nie mogły poradzić sobie żadne lekarstwa przepisywane przez dermatologów a także tkanka tłuszczowa w okolicy kolan, której nie mogłam zredukować żadnymi ćwiczeniami w połączeniu z dietą. Towarzyszyły mi od zawsze i moim kompleksem było to, że nie mogłam założyć spodni "rurek", bo po prostu wszystkie zatrzymywały się na wysokości kolan. Pani Doktor doradziła mi co powinnam zrobić, jaką stosować pielęgnację, a także poleciła mi odpowiednie zabiegi- kwasy, peelingi oraz lipolizę iniekcyjną. Obecnie cieszę się buzią w o wiele lepszym stanie niż podczas pierwszej wizyty u Pani Iwony, a przede wszystkim w końcu mogę założyć takie spodnie, jakie tylko zechcę, ponieważ moje kolana w końcu wyglądają normalnie :). Chcę również zaznaczyć, że Pani Iwona jest specjalistą, o którym w obecnych czasach można głównie jedynie marzyć, gdyż w pełni poświęca się swojej pracy, posiada ogromną wiedzę, a przede wszystkim empatię oraz umiejętność indywidualnego podejścia do pacjenta. Każda wizyta w Happy Clinic powoduje naładowanie pozytywną energią, jaką ma w sobie Pani Doktor, więc człowiek od razu ma lepszy humor. Polecam Panią Iwonę, z całego serca, bo lepiej nie możecie trafić. Osobiście żałuję jedynie właśnie tego, że sama tak późno odnalazłam Panią Doktor. Przy okazji składam serdeczne podziękowania za całą pomoc, nie tylko w kwestii medycyny estetycznej ale także innych problemów zdrowotnych.

E.

lek. Iwona Manikowska

Ewelinko kochana i piękna, z jakże długą historią medyczną, tylko Ty mogłaś tak napisać opinię o mnie. Słucham Cię uważnie i kibicuję dziewczynie siłaczce, która pokonała tyle życiowych i chorobowych przeciwności. Dzięki Tobie wierzę, ze młodzi ludzie z Twojego pokolenia mogą zmienić wszystko, jeśli tylko chcą. Jesteś człowiekiem działania, tak bardzo podobną do mnie z dawnych czasów dziewczyną. Nigdy się nie poddawaj. Serdecznie dziękuję. Iwona


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jeżeli szukacie lekarza, który po pierwsze jest człowiekiem-samarytaninem, z pełną empatią i zrozumieniem odczuwającym ból i strach pacjenta niepotrafiącego poradzić sobie w chorobie i swoim poczuciu bezradności; po drugie lekarza, który jest kompetentny, doświadczony i posiadający dar całościowego i kompleksowego spojrzenia na pacjenta (a przede wszystkim chcącego zadać sobie niewątpliwy związany trud z tym związany), a nie wyłącznie na dotychczas zdiagnozowaną chorobę przez innych lekarzy, która może przysłaniać właściwy stan zdrowia, a na który może składać się wiele przyczyn - to z całego serca polecam Pani doktor Iwonę Manikowską. Jest to lekarz, który nadal pozostaje wierny swojej przysiędze i któremu obcy jest stan, w którym traktuje się pacjenta z rutyną i jak kolejny numerek do odhaczenia. Mnie Pani doktor potrafiła poświęcić wiele czasu, szukając przyczyny bardzo złego stanu zdrowia, właściwie ukierunkowując dalszą diagnostykę, a następnie wybierając sposób leczenia, który mi nareszcie pomaga.

lek. Iwona Manikowska

Kasiu, ja całe swoje młode życie chorowałam i prawie całe dzieciństwo. Wiem z własnego doświadczenia co to strach i bezradność. Zawsze, każdy z moich chorych pacjentów jest najważniejszym. Nie potrafię inaczej, to jest działanie naturalne, płynące z potrzeby serca.
Ogromnie dziękuję za motywację do ciągłego doskonalenia medycznej wiedzy. Serdecznie pozdrawiam. Iwona


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Doktor Iwona to pełen profesjonalizmu i empatii lekarz. Posiada wszechstronna wiedzę, cały czas się dokształca- to wszystko dla swoich pacjentów. Znam kilka przypadków kiedy Doktor walczyła jak lwiaca o powrót do zdrowia swoich podopiecznych często traktując ich niemalże jak członków rodziny. To co w Dr. Iwonie bardzo mnie ujmuje to ze każdy przypadek traktuje bardzo indywidualnie, nie podchodzi szablonowo do pacjenta ale za każdym razem szuka najlepszej metody do danego przypadku. Ostatnio poprosiłam ja o pomoc w sprawie mojej mamy która od pół roku diagnozuje się u innych lekarzy i nikt nie wie o co chodzi. Na początku zleciła 3 proste badania z krwi- nie przyszło to do głowy żadnemu innemu lekarzowi wiedząc ze jest 14 lat po operacji nowotworu, tu zwroce znowu uwagę jak powyżej do indywidualnego podejścia do pacjenta, tylko takich lekarzy powinnismy mieć. Życzę sobie, swoim bliskim i każdemu z osobna takiej doktor jak jest Dr. Iwona Manikowska. Jak sama wspomina, onkologia to sport ekstremalny ale Iwonka nigdy się nie zatrzymuje, walczy do końca posiadając swoją mega wiedzę, często poświęcając czas prywatny aby dobiec do mety z dobrym wynikiem. Iwonko, wielkie gratulacje za to co robisz i duuuuuzo wygranych bitew, jesteś wielka!

lek. Iwona Manikowska

Anetko bardzo dziękuję za opinie z serducha. Rzeczywiście walczę indywidualnie i poświęcam dużo czasu na diagnostykę i wywiad lekarski. Jestem ze szkoły już nieżyjącego profesora Woźniaka z Łódzkiej Akademii Medycznej i podążam jego drogą i wskazówkami jakich udzielił 18-letniej studentce. Ważne jest mieć mentora i ważne kochać swoją pracę, choć i ja zapewne nie jestem w stanie bez kolegów zrobić sama wszystkiego. Medycyna to gra zespołowa, a ja mam wokół siebie mnóstwo empatycznych i profesjonalnych ludzi w białych fartuchach i z otwartą głową i otwartym sercem. Bardzo Ci dziękuję za opinię, która jest fragmentem mojego życia, bardzo też dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom, którzy razem ze mną wspólnie pracowali kiedyś na Szaserów lub pracują tam nadal :) Uściski dla Was :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Happy Clinic

Panią Doktor znam bardzo dobrze, bo na wizyty do niej przychodzę już od kilku lat i ze szczerego serca mogę polecić ją każdemu! :) Pani Doktor ma rozległą wiedzę medyczną - nie tylko w dziedzinach, w których się specjalizuje, ale także ogólnomedyczną, dzięki czemu z szerszej perspektywy ocenia stan zdrowia pacjentów. Od dawna zmagałam się z problemami z cerą i przy każdej wizycie czułam kompleksowe podejście Pani doktor, która zawsze dobierała odpowiednie zabiegi, przepisując także leki, jeśli było to konieczne. Korzystałam z różnych zabiegów - przede wszystkim peelingów kwasowych i zabiegów laserowych. Wszystkie zawsze były przeprowadzane profesjonalnie, z pełną informacją o ich skuteczności, przebiegu zabiegu i postępowaniu po nim. Efekty zawsze były zgodne z oczekiwaniami, dzięki czemu dzisiaj walczę już tylko z malutkimi blizenkami i ujędrniam skórę na przyszłość :)

lek. Iwona Manikowska

Bardzo pięknie dziękuję :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Potwierdzam opinie wszystkich,którzy dobrze oceniają dr.Manikowską.Jestem wdzięczna i dziękuje Pani za zaangażowanie,nie spotykane dziś w służbie zdrowia ani w innej dziedzinie naszego życia,wykazaną troskę oraz wysoką kulturę osobistą. Wspaniały specjalista,potrafi wszystko jasno,sensownie i zrozumiale dla pacjenta wytłumaczyć.Bardzo miła i życzliwa i do tego z poczuciem humoru:)Pani doktor jest żywym przykładem jakim powinien być lekarz. Pełna profesjonalizmu, zaangażowania,pasji i szacunku do pacjenta.Miałam ogromne szczęście że trafiłam własnie do Pani Doktor. Z całego serca dziękuje.Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej pracy:)

lek. Iwona Manikowska

Bardzo pięknie dziękuję


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Cudowny lekarz, a przede wszystkim Człowiek!
Ma wiedzę merytoryczną z wielu dziedzin medycyny. Walczy o powrót do zdrowia swoich pacjentów tak, jakby byli członkami Jej najbliższej rodziny. Każdemu (szczególnie chorym onkologicznie) życzę by spotkali na swej drodze takiego lekarza, jak doktor Iwona. Serdecznie polecam!

lek. Iwona Manikowska

Pani Ewo bardzo dziękuję, nie ma w życiu cenniejszego daru niż zdrowie i życie. Z pozdrowieniami :)


Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna

od 170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 170 zł

Happy Clinic


EKG - elektrokardiografia

od 80 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 80 zł

Happy Clinic


Modelowanie policzków

od 800 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 800 zł

Happy Clinic


Modelowanie twarzy

1 700 zł


Berezyńska 26, Warszawa

1 700 zł

Happy Clinic


Modelowanie ust

800 zł


Berezyńska 26, Warszawa

800 zł

Happy Clinic


Przeszczep włosów

8 000 zł


Berezyńska 26, Warszawa

8 000 zł

Happy Clinic


Laserowe usuwanie blizn

300 zł


Berezyńska 26, Warszawa

300 zł

Happy Clinic


Laseroterapia zmarszczek

800 zł


Berezyńska 26, Warszawa

800 zł

Happy Clinic


Laserowe odmładzanie twarzy

od 1 700 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 1 700 zł

Happy Clinic


Laseroterapia zmian skórnych

170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

170 zł

Happy Clinic


Poprawa elastyczności skóry

350 zł


Berezyńska 26, Warszawa

350 zł

Happy Clinic


Usuwanie przebarwień

350 zł


Berezyńska 26, Warszawa

350 zł

Happy Clinic


Leczenie chorób błony śluzowej jamy ustnej

170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

170 zł

Happy Clinic


Fale radiowe

800 zł


Berezyńska 26, Warszawa

800 zł

Happy Clinic


Laseroterapia

800 zł


Berezyńska 26, Warszawa

800 zł

Happy Clinic


Elektrochirurgia

80 zł


Berezyńska 26, Warszawa

80 zł

Happy Clinic


Terapia przeciwbólowa

170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

170 zł

Happy Clinic


Usuwanie blizn

170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

170 zł

Happy Clinic


Usuwanie cellulitu

350 zł


Berezyńska 26, Warszawa

350 zł

Happy Clinic


Kuracja odchudzająca

170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

170 zł

Happy Clinic


Lipoliza

350 zł


Berezyńska 26, Warszawa

350 zł

Happy Clinic


Konsultacja onkologiczna

od 260 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 260 zł

Happy Clinic


Konsultacja online

od 80 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 80 zł

Happy Clinic


Chirurgia onkologiczna

od 170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 170 zł

Happy Clinic


Kwalifikacja do leczenia onkologicznego

170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

170 zł

Happy Clinic


Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym

350 zł


Berezyńska 26, Warszawa

350 zł

Happy Clinic


Laser frakcyjny, botoks, kwas hialuronowy, Nici liftingujące, Osocze Bogatopłytkowe, Przeszczep Tłuszczu, Skleroterapia, Mezoterapia kaniulowa, Lifting twarzy, Cosmelan, Lipoliza iniekcyjna

od 800 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 800 zł

Happy Clinic


Leczenie sińców pod oczami

od 800 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 800 zł

Happy Clinic


Leczenie obrzęków pod oczami

od 800 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 800 zł

Happy Clinic


Lifting twarzy systemem Alma Lasers

od 800 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 800 zł

Happy Clinic


Sculptra

1 200 zł


Berezyńska 26, Warszawa

1 200 zł

Happy Clinic


Regeneris osocze bogatopłytkowe

800 zł


Berezyńska 26, Warszawa

800 zł

Happy Clinic


First Lift nici liftingujące oczy

800 zł


Berezyńska 26, Warszawa

800 zł

Happy Clinic


Zamykanie naczynek

170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

170 zł

Happy Clinic


Leczenie trądziku

170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

170 zł

Happy Clinic


Peelingi medyczne

170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

170 zł

Happy Clinic


Powiększanie ust

od 800 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 800 zł

Happy Clinic


Usuwanie chomików

od 800 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 800 zł

Happy Clinic


Transplantacja włosów konsultacja

od 170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 170 zł

Happy Clinic


StyAge konsultacja

od 170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 170 zł

Happy Clinic


Blefaroplastyka fenol

od 3 500 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 3 500 zł

Happy Clinic


Konsultacje dermatologiczne

od 170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 170 zł

Happy Clinic


Konsultacje hematologiczne

od 170 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 170 zł

Happy Clinic


Ulthera

od 4 300 zł


Berezyńska 26, Warszawa

od 4 300 zł

Happy Clinic

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Happy Clinic konsultacja internistyczna

Pani Doktor to kolejny lekarz na mojej drodze w rozwiązywaniu zagadki mojej dolegliwości. Niestety do tej pory każdy lekarz mnie zbywał (mówiąc, że moja dolegliwość "to taka uroda"), Pani Doktor przeprowadziła ze mną długi, szczegółowy wywiad, wysłuchała i jako jedyna (spośród specjalistów, u których byłam) udzieliła konkretnych informacji, podając ewentualną przyczynę i kierunek leczenia. Bardzo sympatyczna i troskliwa kobieta. Jako pacjentka Pani Doktor, czuję się "zaopiekowana". Wizyta odbyła się w wyznaczonym terminie i czasie, w komfortowych warunkach. Pozdrawiam BG


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Happy Clinic

Polecam wszystkim, pani doktor jest fantastycznym i przede wszystkim skutecznym lekarzem (naprawdę, pani Iwona poradziła sobie z moją cera w 2 miesiące, gdzie wczesniej walczylam bezskutecznie z różnymi lekarzam przez ponad 2 lata). Przemiła i bardzo ciepła osoba, pełna energii, bardzo dbająca o swoich pacjentów. Nawet gdy już nie trzeba i tak chciałoby sie wpaść na jakąś wizytę.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Happy Clinic problemy skórne

Panią dr Iwonę Manikowską poznałam wiele lat temu, po tym, jak moja mama usłyszała w Szpitalu Onkologicznym na Ursynowie, że nie zostanie zakwalifikowana na leczenie, bo stan jej zdrowia i wiek nie pozwalają na to.
Los jednak był łaskawszy, moja koleżanka przypomniała sobie o Pani Iwonie i przez ostatnie tygodnie mama była pod, co ważne, bezpłatnymi skrzydłami Pani doktor Manikowskiej. Pani doktor – jedyna, która starała się polepszyć komfort odchodzenia mojej mamy. Dawała siłę oraz bezinteresowną pomoc, a przede wszystkim poczucie wsparcia, nie obiecując cudów, ale też nie zaprzeczając ich możliwościom.
I teraz po latach, kiedy moja córka, zmagająca się z problemami dermatologicznymi, usłyszała, że pozostaje tylko medycyna estetyczna, znów na mojej drodze stanęła Pani doktor Manikowska.
Było to dla mnie niesamowite, że tym razem swoją córkę daję pod skrzydła Pani doktor, szczęśliwie, że zdecydowanie o nieporównywalnym kalibrze problemu.
Pani doktor jest lekarzem naszych marzeń, z pozytywną aurą i energią, profesjonalnym, wspaniałym nastawieniem do pacjenta i z bezpośrednim kontaktem z nim. Kiedy towarzyszę córce przy zabiegach, widzę, że Pani doktor traktuje ją ze szczególną troską, że w danej chwili ta i tylko ta pacjentka jest dla niej najważniejsza, tu i teraz ten czas i skupienie są poświęcone tylko dla niej oraz tu i teraz cała jej wiedza i przysięga lekarska wykorzystywane są na maksa, aby pomóc pacjentce.
Pani doktor jest drobiazgowo dociekliwa, nie spiesząca się, szanująca pacjenta bez względu na wiek, z dużą empatią. Szukająca nowych wyzwań i rozwiązująca z dużym pietyzmem i zaangażowaniem kolejny problem.
Mamy już widoczne tego efekty. Trądzik zaczyna przechodzić do historii.
Ewa z Asią

lek. Iwona Manikowska

Pani Ewo,
Takie wpisy jak Pani wyciskają mi łzy, tak bardzo kocham, kochałam i kochać będę onkologię i moich pacjentów. Wszystkich pamiętam i tych, którym udało mi się pomóc i tym, którzy odeszli. Wiele tu można pisać, o mojej miłości do Boga i miłości do ludzi i miłości do medycyny. Zawsze wierzyłam w cud i wierzyć będę do końca. To, ze los postawił Panią i Asię ponownie na mojej drodze to kolejny piękny ,, przypadek'' choć one nie istnieją. Bardzo Wam dziewczyny dziękuję za ten piękny komentarz, będący puentą mojego lekarskiego powołania. Z pozdrowieniami Iwona


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Happy Clinic

Pani Doktor jest wspaniałą profesjonalistką w 100% zaangażowaną w pomoc i rozwiązanie problemów. Potrafi zdziałać cuda i ma niesamowitą pozytywną energię, przy której nie tylko wygląd skóry, ale i ogólne samopoczucie od razu się poprawia. Będąc lekarką traktuję każdą pacjentkę i pacjenta całościowo, dokładnie analizując ogólny stan zdrowia przed zaproponowaniem konkretnego zabiegu czy też szukając przyczyny danego problemu. Polecam Panią Doktor każdemu. To wielkie szczęście, że są tacy profesjonaliści!!!

lek. Iwona Manikowska

Pani Agatko kochana robię co mogę, w tym ciągle zaskakującym mnie świecie. Nie mam gotowych rozwiązań, to pacjenci sprawiają, ze moje serce otwiera się na ich problemy. Wszyscy wiemy, że jak serce się otworzy to i umysł daje z siebie wszystko. Bardzo, bardzo dziękuję za rekomendację i serdecznie pozdrawiam. Iwona


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Happy Clinic

Panią Doktor znalazłam, szukając w internecie polecanych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Mój problem był związany głównie z trądzikiem, z którym nie mogły poradzić sobie żadne lekarstwa przepisywane przez dermatologów a także tkanka tłuszczowa w okolicy kolan, której nie mogłam zredukować żadnymi ćwiczeniami w połączeniu z dietą. Towarzyszyły mi od zawsze i moim kompleksem było to, że nie mogłam założyć spodni "rurek", bo po prostu wszystkie zatrzymywały się na wysokości kolan. Pani Doktor doradziła mi co powinnam zrobić, jaką stosować pielęgnację, a także poleciła mi odpowiednie zabiegi- kwasy, peelingi oraz lipolizę iniekcyjną. Obecnie cieszę się buzią w o wiele lepszym stanie niż podczas pierwszej wizyty u Pani Iwony, a przede wszystkim w końcu mogę założyć takie spodnie, jakie tylko zechcę, ponieważ moje kolana w końcu wyglądają normalnie :). Chcę również zaznaczyć, że Pani Iwona jest specjalistą, o którym w obecnych czasach można głównie jedynie marzyć, gdyż w pełni poświęca się swojej pracy, posiada ogromną wiedzę, a przede wszystkim empatię oraz umiejętność indywidualnego podejścia do pacjenta. Każda wizyta w Happy Clinic powoduje naładowanie pozytywną energią, jaką ma w sobie Pani Doktor, więc człowiek od razu ma lepszy humor. Polecam Panią Iwonę, z całego serca, bo lepiej nie możecie trafić. Osobiście żałuję jedynie właśnie tego, że sama tak późno odnalazłam Panią Doktor. Przy okazji składam serdeczne podziękowania za całą pomoc, nie tylko w kwestii medycyny estetycznej ale także innych problemów zdrowotnych.

E.

lek. Iwona Manikowska

Ewelinko kochana i piękna, z jakże długą historią medyczną, tylko Ty mogłaś tak napisać opinię o mnie. Słucham Cię uważnie i kibicuję dziewczynie siłaczce, która pokonała tyle życiowych i chorobowych przeciwności. Dzięki Tobie wierzę, ze młodzi ludzie z Twojego pokolenia mogą zmienić wszystko, jeśli tylko chcą. Jesteś człowiekiem działania, tak bardzo podobną do mnie z dawnych czasów dziewczyną. Nigdy się nie poddawaj. Serdecznie dziękuję. Iwona


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jeżeli szukacie lekarza, który po pierwsze jest człowiekiem-samarytaninem, z pełną empatią i zrozumieniem odczuwającym ból i strach pacjenta niepotrafiącego poradzić sobie w chorobie i swoim poczuciu bezradności; po drugie lekarza, który jest kompetentny, doświadczony i posiadający dar całościowego i kompleksowego spojrzenia na pacjenta (a przede wszystkim chcącego zadać sobie niewątpliwy związany trud z tym związany), a nie wyłącznie na dotychczas zdiagnozowaną chorobę przez innych lekarzy, która może przysłaniać właściwy stan zdrowia, a na który może składać się wiele przyczyn - to z całego serca polecam Pani doktor Iwonę Manikowską. Jest to lekarz, który nadal pozostaje wierny swojej przysiędze i któremu obcy jest stan, w którym traktuje się pacjenta z rutyną i jak kolejny numerek do odhaczenia. Mnie Pani doktor potrafiła poświęcić wiele czasu, szukając przyczyny bardzo złego stanu zdrowia, właściwie ukierunkowując dalszą diagnostykę, a następnie wybierając sposób leczenia, który mi nareszcie pomaga.

lek. Iwona Manikowska

Kasiu, ja całe swoje młode życie chorowałam i prawie całe dzieciństwo. Wiem z własnego doświadczenia co to strach i bezradność. Zawsze, każdy z moich chorych pacjentów jest najważniejszym. Nie potrafię inaczej, to jest działanie naturalne, płynące z potrzeby serca.
Ogromnie dziękuję za motywację do ciągłego doskonalenia medycznej wiedzy. Serdecznie pozdrawiam. Iwona


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Doktor Iwona to pełen profesjonalizmu i empatii lekarz. Posiada wszechstronna wiedzę, cały czas się dokształca- to wszystko dla swoich pacjentów. Znam kilka przypadków kiedy Doktor walczyła jak lwiaca o powrót do zdrowia swoich podopiecznych często traktując ich niemalże jak członków rodziny. To co w Dr. Iwonie bardzo mnie ujmuje to ze każdy przypadek traktuje bardzo indywidualnie, nie podchodzi szablonowo do pacjenta ale za każdym razem szuka najlepszej metody do danego przypadku. Ostatnio poprosiłam ja o pomoc w sprawie mojej mamy która od pół roku diagnozuje się u innych lekarzy i nikt nie wie o co chodzi. Na początku zleciła 3 proste badania z krwi- nie przyszło to do głowy żadnemu innemu lekarzowi wiedząc ze jest 14 lat po operacji nowotworu, tu zwroce znowu uwagę jak powyżej do indywidualnego podejścia do pacjenta, tylko takich lekarzy powinnismy mieć. Życzę sobie, swoim bliskim i każdemu z osobna takiej doktor jak jest Dr. Iwona Manikowska. Jak sama wspomina, onkologia to sport ekstremalny ale Iwonka nigdy się nie zatrzymuje, walczy do końca posiadając swoją mega wiedzę, często poświęcając czas prywatny aby dobiec do mety z dobrym wynikiem. Iwonko, wielkie gratulacje za to co robisz i duuuuuzo wygranych bitew, jesteś wielka!

lek. Iwona Manikowska

Anetko bardzo dziękuję za opinie z serducha. Rzeczywiście walczę indywidualnie i poświęcam dużo czasu na diagnostykę i wywiad lekarski. Jestem ze szkoły już nieżyjącego profesora Woźniaka z Łódzkiej Akademii Medycznej i podążam jego drogą i wskazówkami jakich udzielił 18-letniej studentce. Ważne jest mieć mentora i ważne kochać swoją pracę, choć i ja zapewne nie jestem w stanie bez kolegów zrobić sama wszystkiego. Medycyna to gra zespołowa, a ja mam wokół siebie mnóstwo empatycznych i profesjonalnych ludzi w białych fartuchach i z otwartą głową i otwartym sercem. Bardzo Ci dziękuję za opinię, która jest fragmentem mojego życia, bardzo też dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom, którzy razem ze mną wspólnie pracowali kiedyś na Szaserów lub pracują tam nadal :) Uściski dla Was :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Happy Clinic

Panią Doktor znam bardzo dobrze, bo na wizyty do niej przychodzę już od kilku lat i ze szczerego serca mogę polecić ją każdemu! :) Pani Doktor ma rozległą wiedzę medyczną - nie tylko w dziedzinach, w których się specjalizuje, ale także ogólnomedyczną, dzięki czemu z szerszej perspektywy ocenia stan zdrowia pacjentów. Od dawna zmagałam się z problemami z cerą i przy każdej wizycie czułam kompleksowe podejście Pani doktor, która zawsze dobierała odpowiednie zabiegi, przepisując także leki, jeśli było to konieczne. Korzystałam z różnych zabiegów - przede wszystkim peelingów kwasowych i zabiegów laserowych. Wszystkie zawsze były przeprowadzane profesjonalnie, z pełną informacją o ich skuteczności, przebiegu zabiegu i postępowaniu po nim. Efekty zawsze były zgodne z oczekiwaniami, dzięki czemu dzisiaj walczę już tylko z malutkimi blizenkami i ujędrniam skórę na przyszłość :)

lek. Iwona Manikowska

Bardzo pięknie dziękuję :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Potwierdzam opinie wszystkich,którzy dobrze oceniają dr.Manikowską.Jestem wdzięczna i dziękuje Pani za zaangażowanie,nie spotykane dziś w służbie zdrowia ani w innej dziedzinie naszego życia,wykazaną troskę oraz wysoką kulturę osobistą. Wspaniały specjalista,potrafi wszystko jasno,sensownie i zrozumiale dla pacjenta wytłumaczyć.Bardzo miła i życzliwa i do tego z poczuciem humoru:)Pani doktor jest żywym przykładem jakim powinien być lekarz. Pełna profesjonalizmu, zaangażowania,pasji i szacunku do pacjenta.Miałam ogromne szczęście że trafiłam własnie do Pani Doktor. Z całego serca dziękuje.Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej pracy:)

lek. Iwona Manikowska

Bardzo pięknie dziękuję


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Cudowny lekarz, a przede wszystkim Człowiek!
Ma wiedzę merytoryczną z wielu dziedzin medycyny. Walczy o powrót do zdrowia swoich pacjentów tak, jakby byli członkami Jej najbliższej rodziny. Każdemu (szczególnie chorym onkologicznie) życzę by spotkali na swej drodze takiego lekarza, jak doktor Iwona. Serdecznie polecam!

lek. Iwona Manikowska

Pani Ewo bardzo dziękuję, nie ma w życiu cenniejszego daru niż zdrowie i życie. Z pozdrowieniami :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Moją pasją jest diagnostyka i leczenie, nigdy nie porzuciłam onkologii, współpracuję z fantastycznymi lekarzami z całego świata. Cenię Jean-Pola Detif...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi (Łódź, 1992 rok)
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (2009 rok)

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Onkologia kliniczna
 • Dermatologia i wenerologia

Staże

 • Wojskowy Intytut Medycyny Lotniczej (WIML) (1993-1994 rok
 • Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie 1995-2002
 • Wojskowy Instytut Medyczny 2003-2009
Zobacz więcejPublikacje i artykuły

Artykuły (2)