Adresy (3)

Kanałowa 15a/8, Grunwald, Poznań
Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
61 649..... Pokaż numer

Konsultacja psychologiczna (opis) • 150 zł

Grupy wsparcia • od 75 zł

Poradnictwo psychologiczne (opis) • 120 zł +3 więcej

Psychoedukacja • od 120 zł

Psychoterapia dzieci • 120 zł

Psychoterapia indywidualna • 120 złPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Poradnictwo psychologiczne (opis) • 120 zł


1) Przed rozpoczęciem konsultacji zrób proszę przelew na konto:
18 **** **** **** **** **** ****

2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.

3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Promienista 6, Grunwald, Poznań
Centrum Zdrowia AGVITA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
61 649..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuje się w diagnozie i psychoterapii. W mojej pracy zawodowej szczególnie bliska jest mi tematyka macierzyństwa, budowania relacji interpe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia osobowości
 • Stres
 • Zaburzenia psychosomatyczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych, kierunek Psychologia
 • Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym
 • Przygotowanie Pedagogiczne dla Psychologów, Wydział Nauk Społecznych, UAM
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski, Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Kanałowa 15a/8, Poznań

150 zł

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU

Każde pierwsze 1-5 spotkań to konsultacja. Służy zebraniu podstawowych i bardziej szczegółowych informacji na temat zgłaszanego problemu, ustaleniu celu i metod dotyczących dalszej współpracy.
Spotkanie trwa 60minut.Promienista 6, Poznań

Centrum Zdrowia AGVITA


Konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)


Promienista 6, Poznań

Centrum Zdrowia AGVITA


Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


Promienista 6, Poznań

Centrum Zdrowia AGVITA


Konsultacja psychologiczna dzieci (kolejna wizyta)


Promienista 6, Poznań

Centrum Zdrowia AGVITA

Pozostałe usługi

Badania diagnostyczne


Promienista 6, Poznań

Centrum Zdrowia AGVITA


Grupy wsparcia


Kanałowa 15a/8, Poznań

od 75 zł

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU


Poradnictwo psychologiczne


Kanałowa 15a/8, Poznań

120 zł

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU

Poradnictwo to krótkoterminowa forma pomocy skoncentrowana na rozwiązaniu konkretnego problemu, np. pomoc w przejściowym kryzysie (rozstanie, żałoba, problemy wychowawcze). Zawsze poprzedzona jest konsultacją psychologiczną. Spotkanie trwa 45 minut.120 zł

Konsultacje online

Poradnictwo to krótkoterminowa forma pomocy skoncentrowana na rozwiązaniu konkretnego problemu, np. pomoc w przejściowym kryzysie (rozstanie, żałoba, problemy wychowawcze). Zawsze poprzedzona jest konsultacją psychologiczną. Spotkanie trwa 45 minut.Promienista 6, Poznań

Centrum Zdrowia AGVITA


Psychoedukacja


Kanałowa 15a/8, Poznań

od 120 zł

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU

Spotkanie trwa 45 minut.


Psychoterapia dzieci


Kanałowa 15a/8, Poznań

120 zł

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU

Spotkanie trwa 45 minut.


Psychoterapia indywidualna


Kanałowa 15a/8, Poznań

120 zł

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU

Spotkanie trwa 45 minut.Promienista 6, Poznań

Centrum Zdrowia AGVITA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online

Trafiłam do Pani Ilony w najtrudniejszym momencie w życiu. Już po kilku zdaniach udało mi się przełamać i otworzyć i dojść do wielu emocji. Dzięki niej zrozumiałam jak wiele zależy ode mnie. Udało mi się znaleźć w sobie siłę, nazwać emocje, a moje życie powolutku nabiera ponownie kolorów. Osoba profesjonalna, o przemiłym głosie, zaangażowana i bardzo empatyczna. Rozmowa za kazdym razem to polepszenie samopoczucia i wskazówki na lepsze jutro.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU poradnictwo psychologiczne

Wspaniała osoba! Cudowny lekarz! Dzięki doświadczeniu i podejściu Pani Ilony na nowo odzyskałam własna wartość. Pomogła mi dostrzec rzeczy które w nowej rzeczywistości kompletnie zniknęły. Wiem jak rozmawiać z partnerem kiedy o kłótnie nie było trudno, wiem jak rozmawiać z szefem by nie dac się stlamsic.
Wyjątkowy lekarz, któremu bardziej zależy by pomóc niż zarobić
Takich osób jest naprawdę niewiele !
Absolutnie polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju PO PROSTU psychoterapia indywidualna

Pani Ilona to psycholog z powołania. Jest profesjonalna i bardzo cierpliwa. Swoje kilkunastoletnie doświadczenie odbija się na podejściu do pacjentów z różnymi problemami. Już po krótkim wywiadzie potrafiła celnie zdefiniować mój kłopot, którego sama nie umiałam określić przez kilka mcy, a sumarycznie znaleźć sama na niego rozwiązanie. Ma ciepła i bardzo przyjemna barwe głosu co dodatkowo powoduje chęć otwarcia się i brak barier w kontakcie
Absolutnie 10/10 Polecam kazdemu!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień dobry, jestem chłopakiem w wieku 15 lat. Rok temu, podjąłem się próby samobójczej i kolejne 3 miesiące, spędziłem w szpitalu psychiatrycznym, gdzie zdiagnozowano u mnie zespół Aspergera, zaburzenia adaptacyjne i umiarkowaną depresję. Od tamtego czasu, biorę leki ( fevarin i rispolept), jednak moja psychiatra, zadecydowała o zaprzestaniu brania ich, by sprawdzić jak będę sobie radzić. Problem w tym, że i z lekami, i bez nich nie radzę sobie zupełnie. Miałem psychoterapeutę, jednak zakończyłem terapię, ze względu na to, iż nie widziałem w niej niczego sensownego. Próbując wyjaśnić terapeucie swój problem, miałem wrażenie jakbym mówił do ściany i jakby mnie zupełnie nie rozumiał. Co tydzień rozmowa wyglądała tak samo, a ja wychodziłem z myślą, że nikt mnie nie rozumie. Ostatnio moje myśli samobójcze bardzo się pogłębiły, przez moją rodzinę, która jest dosyć problematyczna, a także przez pewną rzecz. Otóż zacząłem myśleć nad tym, kiedy po raz pierwszy pojawiły mi się takie myśli. Było to, w wieku około 6 lat. Wtedy codziennie przejeżdżałem koło wysokiego budynku, który był wtedy w budowie i nie wiem dlaczego, ale wtedy przysięgłem sobie, że za kilka lat popełnię samobójstwo skacząc z niego. Wydaję mi się to bardzo dziwne, bo jak tak młode dziecko, już może mieć myśli samobójcze, nie mając dotychczas żadnych problemów. Zupełnie nie rozumiem już, co się ze mną dzieję. Mam wrażenie jakbym jedyny żył w innym świecie. W świecie, w którym życie nie ma żadnego sensu. Wszyscy mi tłumaczą, że życie ma sens podając moim zdaniem nic nieznaczące argumenty. Myślę że nikt mnie nie rozumie i nie zrozumie, a także nic mi już nie pomoże i nic nie zmieni stanu, w którym jestem. Raczej nie chcę się zabijać, ale dużo o tym myślę, więc: Co ja mam właściwie zrobić? Prawdopodobnie nie napisałem wielu rzeczy ważnych, do ustalenia źródła problemu, ale chcę jakąkolwiek odpowiedź na moje pytanie, bo już nie wiem co robić. Dziękuję, pozdrawiam.

  Badania pokazują, że najważniejszym czynnikiem leczącym w psychoterapii jest relacja pacjent-psychoteraputa. Proponuję poszukać psychoterapeuty dziecięcego (pracującego z nastolatkami), który pracuje w paradygmacie psychodynamicznym, gdzie główny nacisk kładzie się właśnie na relację pacjent-psychoterapeuta. Taki terapeuta zachęca do wyrażania myśli, odczuć, które pojawiają się w toku terapii i dotyczą samej terapii lub osoby terapeuty. Wspólnie z pacjentem szuka ich znaczenia i podejmuje próbę nadania im znaczenia.
  Uważam, że w Twoim przypadku istotne jest, żeby to, co nie zostało do końca wypowiedziane na poprzedniej terapii, mogło teraz zostać usłyszane i nazwane.
  Zwróciłabym też uwagę na to, żeby psychoterapeuta miał ukończone całościowe szkolenie (zazwyczaj 4letnie) i pracował pod superwizją.
  Zacznij od szczerej rozmowy z rodzicami lub inną zaufaną osobą dorosłą. Poproś, żeby pomogli Ci wybrać odpowiedniego psychoterapeutę. Może Twój lekarz psychiatra zarekomenduje jakiegoś sprawdzonego specjalistę.
  Powodzenia.

  mgr Ilona Michalska

 • Witam,
  Od ponad 2 miesięcy prawdopodobnie zmagamy się u naszej 8 miesięcznej córki z lękiem separacyjnym . Nie ma z nią problemów w dzień, natomiast wieczorem nie da się nakarmić ani uśpić nikomu tylko ja mogę. Problem polega na tym, że dwa razy jak mnie nie było w domu córka dostała histerii aż się zanosila i Płakał a tak 40 minut. Uspokoiła się dopiero jak wróciłam do domu ale wręcz nie mogła złapać powietrza. Czy to nie wymaga konsultacji lekarskiej, że nie da się jej uspokoić jak mnie nie ma ?

  Witam,
  lęk separacyjny u tak małego dziecka jest zjawiskiem naturalnym. Zazwyczaj jego największe nasilenie jest około 6 i 18 miesiąca życia. Nie wymaga to konsultacji lekarskiej. Jednak w sytuacji kiedy budzi to duży niepokój rodzica, zaleca się konsultacje z psychologiem dziecięcym- najlepiej takim, który pracuje z diadą rodzic-niemowlę.
  Jeśli chciałaby Pani rozwiać swoje wątpliwości, to zapraszam na konsultacje online. Oczywiście razem z córeczką.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Ilona Michalska

  mgr Ilona Michalska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuje się w diagnozie i psychoterapii. W mojej pracy zawodowej szczególnie bliska jest mi tematyka macierzyństwa, budowania relacji interpe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia osobowości
 • Stres
 • Zaburzenia psychosomatyczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych, kierunek Psychologia
 • Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym
 • Przygotowanie Pedagogiczne dla Psychologów, Wydział Nauk Społecznych, UAM
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci

Staże

 • Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Dziekanka w Gnieźnie-praktyki studenckie
 • Oddział Dzienny Poznański Ośrodek Zdrowia Psychicznego, os. Kosmonautów 110 Poznań- praktyki studenckie
 • Oddział Psychiatryczny Dzieci i Młodzieży, Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu- praktyki studenckie
Zobacz więcej


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski, Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania