Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Mokra 17, Kajetany Przyjmuje na NFZ
Światowe Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

"Prof. dr hab. n. med. Henryk Skarżyński jest światowej klasy specjalistą w zakresie otolaryngologii, jednym z pomysłodawców i obecnym dyrektorem Inst...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Głuchota
 • Choroby migdałków
 • Zapalenie migdałków
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Audiologia i foniatria
 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

44 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany

Dał mi nowe zycie - dzieki niemu i jego zespołowi z 40% ubytku został mi 10% - w Niemczech i całej Polsce zalecano mi aparat słuchowy "bo nic sie nie da zrobic" a jednak słyszę :)


Użytkownik zweryfikowany

30 lipca 2015 wizyta na godz 10.00. Koszt wizyty 240 zł. Czas spędzony z panem profesorem 6 min 25 sekund łącznie, czyli wywiad i skierowanie na badanie słuchu a po ponownym wejściu z wynikami kolejne przekierowanie na dobranie aparatu słuchowego lub implantów. Łączny koszt wizyty 315 złotych.
A teraz dokładny opis.

Wizyta na 10.00. Umówiony jako pierwszy ale dostaję nr 2 choć przyjechałem pierwszy. Pan doktor zaczyna przyjmować od 10.15 a ja wchodzę jako drugi 10.30
Wywiad: ogłuchłem 10 lat temu po zapaleniu obustronnym uszu prawie całkowicie po czym w ciągu roku słuch powrócił w około 60 % . Największy ubytek słuchu w zakresach odpowiedzialnych za rozumienie mowy ludzkiej czyli wyższe częstotliwości.
Pan doktor zagląda kamerką w uszy po 2 sekundy na każde . Wszystko w porządku do leczenia farmakologicznego się nie nadaję, muszę zrobić badania. Pyta czy mam jakieś badania , odpowiadam, że tak ostatnie sprzed około 5 lat. Mówi że nie aktualne, czyli co? Nie potrzebuje badań do porównania ?!!!
Wysyła mnie na badania szt. 2 koszt 75zl
Podczas 2 wejścia z wynikami rzut oka na wykresy i oto to czego się dowiaduję.
Ogłuchłem dużo wcześniej a nie podczas zapalenia uszu tylko nie zdawałem sobie z tego sprawy bo to następowało w powolnym procesie a to półroczne ogłuszenie tylko mi uzmysłowiło utratę słuchu.
Aparat słuchowy nie zda raczej egzaminu bo nie można zatkać ucha ponieważ niskie dźwięki słyszę dobrze więc raczej w grę wchodzi implant.
Dostaje karteczkę na kolejne badania, które okazują się doborem aparatu słuchowego bądź implantu. Tym razem bezpłatne.
Mila pani kwestionuje to co powiedział profesor bo może mi zaproponować aparaty zewnętrzne które nie zatykają ucha i oczywiście możemy przymierzyć aparat który symuluje implant ale efekt będzie taki sam w obu przypadkach. Więc po co implant?
Ceny aparatów od 2300 pln do 8000 tysiecy na jedno ucho.
Świetny mają tam biznes !


M
Użytkownik zweryfikowany

bardzo prosze o numer do gabinetu prywatnego prof skarżyńskiego. bo nie ma tu wpisanego w kontakach.bardzo byłabym wdzięczna


O
Użytkownik zweryfikowany

Dnia wczorajszego pan profesor operował naszą córeczkę. Podcięcie migdałków przy rozszczepie podniebienia, ryzyko było takie że dziecko nie będzie mówić. Operacja wykonana perfekcyjnie po operacji pan profesor przyszedł do nas i w szczegółach wyjaśnił co wykonał podczas zabiegu. Jest naszym dłużnikiem do końca życia za to nasze szczęście. Bóg zapłać panie profesorze. Jeszcze jedno dla sceptyków: " Bogactwo to nie jest stan konta, wdzięczność i uznanie milionów istnień stanowi bogactwo profesora Skarżyńskiego"


G
Użytkownik zweryfikowany

Profesor Henryk Skarżyński wówczas jeszcze Docent dokładnie 12 grudnia 1995 roku przeprowadził w szpitalu przy ul.Banacha w Warszawie na oddziale Otolaryngologii bardzo trudną operację ratującą życie mojego jedynego dziecka.Syn mój gdyby nie poddał się operacji miał maksymalnie pół roku życia ale po wizycie u Profesora sam oznajmił mi że zaufa Profesorowi
i chyba się podda operacji.Nie będę opisywała całej historii co przeżywa matka dziecka ,cała rodzina itd. operacja trudna i gdy w dzieciństwie inni spaprali Profesor Skarżyński spokojnie z precyzją Mistrza Zegarmistrza ratuje życie zwykłemu młodemu człowiekowi.Do końca życia będę pamiętać o Tym Wspaniałym Skromnym Cudotwórcy .Wiem że to Nr.1 i plebiscyt Ludzie Wolności -to tylko Profesor Henryk Skarżyński i wierzę że Będzie Wybrany z tej piątki bo to Prawdziwy Człowiek przez duże C. Gratuluję Profesorze bo nikt nie dokonał w ostatnim 25-leciu tyle co Pan dla Polski i polaków.DZIĘKUJĘ !!!M
Użytkownik zweryfikowany

Profesor uratował nasze dziecko. Do dzisiaj jestem mu wdzięczna i tylko jemu ufam w tej kwestii zdrowia .


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo wdzięczna prof. Henrykowi Skarżyńskiemu za przywrócenie mi słuchu. Jestem bardzo szczęśliwa że słyszę.


W
Użytkownik zweryfikowany

Przestrzegam wszystkich, nim zaufacie Skarżyńskiemu, sprawdźcie co proponują inne ośrodki.
Maszynka do zarabiania pieniędzy. Każdy tam dostaje implanta, czy trzeba, czy też nie i tak płaci Fundusz. Niestety należę do tych pacjentów, któremu osobiście Pan Profesor przy montażu implanta uszkodził ucho środkowe i zostałem na resztę życia z potężnymi szumami.
Leczenie tych szumów to już sprawa pacjenta i niestety w moim przypadku są już nieuleczalne.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor Skarżyński jest cudotwórcą:)!!!! Moja Mama ma już wszczepiony drugi implant i dzięki temu może słyszeć i normalnie funkcjonować. Opieka w Kajetanach i profesjonalizm lekarzy jest nieoceniony!!! Dziękujemy za Wszystko!


J
Użytkownik zweryfikowany

Witam, byłam dziś na wizycie u Pana doktora z dwuletnim dzieckiem, które bez przerwy choruje na anginy, zapalenia gardła i oskrzeli. Wszystkim rodzicom, którzy wahają się usunąć dziecku trzeci migdał oraz podciąć podniebienne chcę przekazać informację, która wypłynęła z ust pana profesora, że nie trzeba się zastanawiać nad tym zabiegiem, gdy dziecko tak jak moje przypłaca zdrowiem (ciągłe antybiotyki, trudności w oddychaniu i normalnym funkcjonowaniu). Wiek dziecka nie jest żadną barierą. Jesteśmy umówieni na zabieg za 3 tygodnie w Kajetanach (niestety prywatnie ale musimy to zrobić szybko). Pan doktor jest bardzo ciepłym człowiekiem, udziela jasnych i konkretnych informacji i chociaż byłam zapewne w oczach Pana profesora z błahą sprawą, poświęcił mi sporo czasu i dał cenne wskazówki.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

"Prof. dr hab. n. med. Henryk Skarżyński jest światowej klasy specjalistą w zakresie otolaryngologii, jednym z pomysłodawców i obecnym dyrektorem Inst...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Głuchota
 • Choroby migdałków
 • Zapalenie migdałków
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Audiologia i foniatria
 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca