dr n. med.

Hanna Korabel

Psychiatra

Specjalista psychiatra. Doświadczenie praktyczne zdobyła w ramach wieloletniej pracy w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum UJ oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Zainteresowa... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista psychiatra. Doświadczenie praktyczne zdobyła w ramach wieloletniej pracy w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum UJ oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Zainteresowania z dziedziny psychiatrii łączy z badaniami dotyczącymi trudności w sferze emocjonalnej u osób z chorobami skóry. W 2007 roku nawiązała współpracę z Kliniką Dermatologii Collegium Medicum UJ, owocem tej współpracy są badania do pracy doktorskiej obronionej w kwietniu 2011 roku. Jest autorką szeregu publikacji z zakresu psychodermatologii, które ukazały się w takich czasopismach jak Przegląd Lekarski, Postępy Dermatologii i Alergologii.

  Więcej informacji na stronie www.gabinetyrozwoju.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: pierwsza konsultacja

  Od pierwszej chwili ogromna otwartość i życzliwość bijąca od Pani doktor pozwoliły na szczere przedstawienie mojego problemu. Pierwszy raz czułam, że lekarz oprócz profesjonalisty to przede wszystkim dobry, empatyczny człowiek. Końcowe wrażenie- jakby ktoś zdjął ze mnie kożuch w upalny dzień.

 • M

  Do Pani Doktor uczęszczam od 6 lat. Częstotliwość wizyt i intensywność terapii dostosowywana jest do aktualnego mojego samopoczucia. Podczas wizyty zawsze odnoszę wrażenie, że Pani Doktor jest tylko dla mnie - Jej zaangażowanie i pamięć o szczegółach warta jest najwyższej pochwały.

 • M

  Panią Hanne mi polecono. Uczęszczam do Niej na wizyty regularnie od roku. Serdecznie polecam, najlepszy lekarz z jakim w zyciu miałam do czynienia!!!!

 • Nie spodobało mi się rozwiązanie zaproponowane przez Panią dr, ale to w żaden sposób nie umniejsza jej kompetencji. Byłam u Pani dr na pierwszej w swoim życiu wizycie u psychiatry i czułam się podczas niej znacznie bardziej komfortowo niż przy niejednym spotkaniu z psychologiem. Cena trochę wygórowana, ale w końcu to centrum Krakowa.

 • A

  Dzisiaj byłam na pierwszej i myślę, że nie ostatniej wizycie. Pani doktor jest naprawdę bardzo pomocnym człowiekiem i od razu wzbudziła moje zaufanie, czułam się przy bardzo swobodnie(a zazwyczaj strasznie się stresuję w trakcie jakiejkolwiek wizyty lekarskiej). Pani doktor brała czynny udział w moich "opowieściach", nie siedziała i nie czekała, aż sama będę prowadziła monolog ale zadawała pytania, a także dopytywała o różne sprawy. Dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega mój problem i co możemy w tej sytuacji zrobić. Nie zlekceważyła także moich przewlekłych chorób (przejrzała całą kartotekę medyczną). Na efekty naszej wspólnej pracy- mojej i Pani doktor muszę jeszcze poczekać ale mam nadzieję, że będą równie owocne jak nasze pierwsze spotkanie. Serdecznie polecam wizytę u Pani doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam wizytę u Pani Korabel i potwierdzam opinie Pacjentów. Pani Doktor jest empatyczna, wzbudza zaufanie. Rozmowa przebiega naturalnie, nie czułam skrępowania, mimo że była to moja pierwsza wizyta u lekarza tej specjalności.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Czy można podziękować za chęć do życia? To, co robi doktor Korabel, zasługuje na największą nagrodę. Bardzo mocno pozdrawiam Pani Doktor. Pacjentka A.W.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor bardzo sympatyczna, miła, wzbudza zaufanie. Polecam z całego serca wizytę u niej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam.Potwierdzam wzystko co do tej pory zostało tu napisane. Pani Dr otwarta, ciepła i kompetentna. Czuc ,że zależy jej na pacjencie. Polecam

 • Cierpiałam na depresję, do tego bezsenność, przez kilka tygodni potrafiłam spać po 3 godziny. Było coraz gorzej, aż w końcu trafiłam do gabinetu Pani Doktor. Początki były trudne, ciężko się zdecydować na wizytę u tego rodzaju specjalisty, ciężko się przyznać przed sobą że ma się problem. Ale już po pierwszej wizycie zmieniłam zdanie, Pani doktor przyjęła mnie tak, że wcale nie uważałam siebie za kogoś nienormalnego, ale że to po prostu choroba jak każda inna, na którą są lekarstwa. Pani doktor jest niezwykle empatyczna, miła, wykazuję dużo zrozumienia. Po miesiącu brania leków i wizyt u psychologa była po problemie. Żałuję tylko że tak długo z tym zwlekałam. Polecam wszystkim niezdecydowanym, bo pani doktor to wspaniała osoba, której zależy na pacjencie! Ja chodzę do gabinetu na Królewską. Polecam!