dr n. med.

Hanna Korabel

Psychiatra

Specjalista psychiatra. Doświadczenie praktyczne zdobyła w ramach wieloletniej pracy w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum UJ oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Zainteresowa... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista psychiatra. Doświadczenie praktyczne zdobyła w ramach wieloletniej pracy w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum UJ oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Zainteresowania z dziedziny psychiatrii łączy z badaniami dotyczącymi trudności w sferze emocjonalnej u osób z chorobami skóry. W 2007 roku nawiązała współpracę z Kliniką Dermatologii Collegium Medicum UJ, owocem tej współpracy są badania do pracy doktorskiej obronionej w kwietniu 2011 roku. Jest autorką szeregu publikacji z zakresu psychodermatologii, które ukazały się w takich czasopismach jak Przegląd Lekarski, Postępy Dermatologii i Alergologii.

  Więcej informacji na stronie www.gabinetyrozwoju.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum UJ

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Panią Hanne mi polecono. Uczęszczam do Niej na wizyty regularnie od roku. Serdecznie polecam, najlepszy lekarz z jakim w zyciu miałam do czynienia!!!!

 • bardzo dobry

  Nie spodobało mi się rozwiązanie zaproponowane przez Panią dr, ale to w żaden sposób nie umniejsza jej kompetencji. Byłam u Pani dr na pierwszej w swoim życiu wizycie u psychiatry i czułam się podczas niej znacznie bardziej komfortowo niż przy niejednym spotkaniu z psychologiem. Cena trochę wygórowana, ale w końcu to centrum Krakowa.

 • bardzo dobry

  Dzisiaj byłam na pierwszej i myślę, że nie ostatniej wizycie. Pani doktor jest naprawdę bardzo pomocnym człowiekiem i od razu wzbudziła moje zaufanie, czułam się przy bardzo swobodnie(a zazwyczaj strasznie się stresuję w trakcie jakiejkolwiek wizyty lekarskiej). Pani doktor brała czynny udział w moich "opowieściach", nie siedziała i nie czekała, aż sama będę prowadziła monolog ale zadawała pytania, a także dopytywała o różne sprawy. Dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega mój problem i co możemy w tej sytuacji zrobić. Nie zlekceważyła także moich przewlekłych chorób (przejrzała całą kartotekę medyczną). Na efekty naszej wspólnej pracy- mojej i Pani doktor muszę jeszcze poczekać ale mam nadzieję, że będą równie owocne jak nasze pierwsze spotkanie. Serdecznie polecam wizytę u Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Polecam wizytę u Pani Korabel i potwierdzam opinie Pacjentów. Pani Doktor jest empatyczna, wzbudza zaufanie. Rozmowa przebiega naturalnie, nie czułam skrępowania, mimo że była to moja pierwsza wizyta u lekarza tej specjalności.

 • bardzo dobry

  Czy można podziękować za chęć do życia? To, co robi doktor Korabel, zasługuje na największą nagrodę. Bardzo mocno pozdrawiam Pani Doktor. Pacjentka A.W.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor bardzo sympatyczna, miła, wzbudza zaufanie. Polecam z całego serca wizytę u niej.

 • bardzo dobry

  Witam.Potwierdzam wzystko co do tej pory zostało tu napisane. Pani Dr otwarta, ciepła i kompetentna. Czuc ,że zależy jej na pacjencie. Polecam

 • bardzo dobry

  Cierpiałam na depresję, do tego bezsenność, przez kilka tygodni potrafiłam spać po 3 godziny. Było coraz gorzej, aż w końcu trafiłam do gabinetu Pani Doktor. Początki były trudne, ciężko się zdecydować na wizytę u tego rodzaju specjalisty, ciężko się przyznać przed sobą że ma się problem. Ale już po pierwszej wizycie zmieniłam zdanie, Pani doktor przyjęła mnie tak, że wcale nie uważałam siebie za kogoś nienormalnego, ale że to po prostu choroba jak każda inna, na którą są lekarstwa. Pani doktor jest niezwykle empatyczna, miła, wykazuję dużo zrozumienia. Po miesiącu brania leków i wizyt u psychologa była po problemie. Żałuję tylko że tak długo z tym zwlekałam. Polecam wszystkim niezdecydowanym, bo pani doktor to wspaniała osoba, której zależy na pacjencie! Ja chodzę do gabinetu na Królewską. Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią Doktor. Zawsze życzliwa, uśmiechnięta, a przy tym niezwykle kompetentna. Wysłucha, dopyta, porozmawia jak prawdziwy specjalista. Bardzo mi pomogła w ciężkim momencie i nadal to robi. Ja byłam na ul. Królewskiej, cichy i przytulny gabinet.

 • bardzo dobry

  Witam. Całkowicie zgadzam się z powyższymi opiniami. Też leczę się u Pani Doktor i jako pacjentka mam poczucie, jakbym była dla Pani Doktor najważniejsza na świecie. Szczerze polecam Panią Doktor.