lek.

Hanna Kierkowska Brewczyńska

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

13 opinii +dodaj

Pani Doktor przyjmuje dzieci od 7 roku życia. Jestem lekarzem od 34 lat. Wiele lat pracowałam w tym czasie w Oddziale Neurologii GCM w Katowicach-Ochojcu, w Wojewódzkiej Poradni… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Sokolska 29

  Bardzo dobry lekarz. Pierwszy raz trafiłam do Pani Doktor z urazem głowy 3 lata temu. Gdyby nie rzetelna ocena sytuacji i zlecony szereg badań, łącznie z dodatkowym TK po konsultacji Pani Doktor z moim ortopedą już po wizycie, prawdopodobnie utraciłabym widzenie w prawym oku. Później leczenie urazu kręgosłupa po wypadku samochodowym. Dzięki zaangażowaniu Pani Doktor i odpowiednim leczeniu farmakologicznym po paru miesiącach wróciłam do zdrowia. Bardzo sympatyczna, godna zaufania osoba z powołaniem do wykonywania zawodu lekarza. Zdecydowanie polecam.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Pani Doktor cierpliwa i komunikatywna. Była to pierwsza wizyta, więc ze względu na wielowątkowość dolegliwości dopiero kolejne przyniosą być może odpowiedzi na pewne wątpliwości. Generalnie jednak brak zastrzeżeń. Na pewno zgłoszę się do Pani Doktor z wynikami zaleconych badań na kolejną wizytę. Ewa G.

 • M

  Bardzo dobry specjalista. Pani Doktor ekspresowo wyleczyła mnie z paraliżu nerwu twarzowego typu Bella. Bardzo miła i kompetentna osoba - zawsze podczas wizyty czułem się swobodnie, a na każde pytanie dotyczące choroby dostałem pełną odpowiedź. Dobrane leki i sposób leczenia sprawiły, że stan mojego zdrowia poprawia się z dnia na dzień. Serdecznie polecam wszystkim potrzebującym bardzo dobrego specjalisty. Dziękuję za pomoc i wsparcie podczas choroby.

 • M

  Przechodziłam porażenie Bella - dla kobiety choroba straszna . Pani Doktor wyleczyła mnie z niej ekspresowo - polecam tym których dopadnie porażenie - fachowa, konkretna pomoc , miłe słowa które bardzo mi pomogły. Jeszcze raz dziekuje Pani Doktor . Magdalena Jóźwik.

 • Wspaniały lekarz i uśmiechnięta ciepła kobieta.Oddany pacjentowi wyjątkowy specjalista. Pani doktor jest zawsze chętna do pomocy, wspiera pacjentów zarówno w zdrowiu fizycznym jak i psychicznym. Stawia trafne diagnozy, które pozwalają powrócić pacjentowi wrócić do zdrowia. Dziękuję Pani doktor za opiekę i wsparcie w chorobie. Polecam wszystkim potrzebującym dobrego specjalisty.

 • Niestety ale wszystko zmienia w zależności od humoru doktora. Mnie spotkały same złe rzeczy ze strony tej Pani, która najwyraźniej odreagowała na pacjencie jakies swoje niepowodzenia. Po wizycie tylko newry stres i ból głowy tak ogromny ze w ogole szok.....Co jak co ale lekarz to chyba powinien pomagac a nie szkodzic!

 • Pani dr Hanna Brewczyńska to bardzo dobry specjalista,z ogromnym wyczuciem i empatią dla pacjenta.Świetny diagnosta.Poświecą czas pacjentowi w takim wymiarze, jaki wymaga dokładna ocena stanu i choroby pacjenta.Leczę się już kilka lat i jestem bardzo dobrze prowadzona przez Panią doktor, skutkuje to poprawą mojego zdrowia.Polecam serdecznie tym,którzy naprawdę potrzebują pomocy dobrego neurologa.Nie jestem osamotniona w tej opinii,słyszę ją od wychodzących pacjentów,jak czekam w przychodni.Ewa Liszka

 • Świetny lekarz :) niesamowicie przyjemna, miła, konkretna i profesjonalna Pani. wykonuje kompleksowe badanie pacjenta, pełen wywiad i udziela szczegółowych informacji na temat choroby - serdecznie polecam !!!

 • P

  Naprawdę super lekarz i super człowiek. Bardzo rzeczowa, kompetentna z bardzo dużą wiedzą. Ma dla pacjenta czas na zbadanie, wywiad, objaśnienie mechanizmu dolegliwości i co najważniejsze podejmuje trafne decyzje terapeutyczne. Cóż można więcej powiedzieć- PROFESJONALISTKA!!!!! przez duże "P". Gorąco polecam wszystkim którzy mają problemy neurologiczne. Cieszę się ogromnie że trafiłem do Pani doktor, więcej takich lekarzy!!!!!

 • B

  Leczę się u Pani Doktor 2 rok. Jestem pod wrażeniem ogromnej wiedzy i kompetencji Jest osobą konkretną, bardzo zależy jej na pacjencie, zaangażowana, trafnie stawia diagnozy. Lekarz z powołania, a do tego wspaniały człowiek , godna zaufania. Potrafi rozmawiać z pacjentem bardzo rzeczowo, wszystko wytłumaczy w bardzo miłej atmosferze. Polecam P. Doktor w 100%. wdzięczna pacjentka Beata Michalaka

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pani Doktor przyjmuje dzieci od 7 roku życia.

  Jestem lekarzem od 34 lat. Wiele lat pracowałam w tym czasie w Oddziale Neurologii GCM w Katowicach-Ochojcu, w Wojewódzkiej Poradni Neurologicznej dla Dzieci i Młodzieży w Katowicach a także w kilku innych poradniach neurologicznych na terenie Katowic. Tytuł specjalisty neurologa otrzymałam po zdaniu egzaminu państwowego w 2006 roku.

  Neurologią zajmuję się z dużą pasją i empatią a do schorzeń moich małych i dorosłych pacjentów staram się podchodzić holistycznie. W neurologii zajmuję się wszystkimi schorzeniami, szczególnie zaś interesuję się leczeniem padaczek, bólów głowy, zespołów bólowych korzeniowych, zaburzeń pamięci.

  Moją pasją w życiu oprócz neurologii jest obecnie mój wnuczek Jaś oraz od dawien dawna Polskie Góry.

Specjalizacje

 • Neurologia