Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Elvita Centrum Medyczne PZU Zdrowie

Uniwersytecka 13

40-007 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Olender Inny

  Jestem po operacji powiększenia i plastyki piersi . Z całego serca polecam Panią Dr Anne Olender . Konkretnie , rzeczowo i na temat a do tego wszystko w przesympatycznej atmosferze . Wszystko jest dobrane i zrobione idealnie , a blizny bardzo szybko się zagoiły bez żadnych komplikacji . Jeszcze raz bardzo dziękuje . Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor oraz cały zespół .


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Janusz Wawrzyniak Inny

  Trafiłam do Pana Doktora w ramach poradni endokrynologicznej przy Uniwersyteckiej 13 w Katowicach z powodu zbyt wysokiego TSH w ciąży.
  Pan Doktor jest bardzo kulturalny i przesympatyczny. Każda wizyta odbyła się w bardzo życzliwej atmosferze. Wszystko zostało mi wytłumaczone, a mój stan dokładnie przebadany (tzn. kontrola parametrów tarczycowych oraz wykonywane USG tarczycy).


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Hartleb Inny

  Pełen profesjonalizm, ponadto Pan Doktor jest empatyczny, wszystko cierpliwie tłumaczy i cechuje się wysoką kulturą osobistą. Polecam z czystym sercem :)


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Hartleb Inny

  Odwiedziłam około 15 różnych ginekologów w południowej części Polski, dr. Hartleb to niewątpliwie najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Po trwającej rok nawracającej infekcji intymnej i chodzeniu od lekarza do lekarza u tego doktora pierwsza próba leczenia przyniosła pozytywny skutek i od tamtego czasu (pół roku) w końcu nie dokucza mi infekcja. Dodatkowo doktor wykrył u mnie pcos, czego nikt wcześniej nie stwierdził i niedługo będę rozpoczynać u doktora leczenie tej choroby. W każdej placówce w której doktor przyjmuje wizyta przebiega na takim samym, wysokim poziomie, wywiad jest szczegółowy, doktor przeprowadza wszystkie potrzebne badania oraz wnikliwie odpowiada na każde zadane mu pytanie, przy czym jest bardzo delikatny i kulturalny. Polecam go z całego serca, do tego doktora jeżdzę 200km bo naprawdę warto.

  lek. Maciej Hartleb

  Dziękuję serdecznie za napisanie tak wyczerpującej opinii. Cieszę się, że mogłem Pani pomóc, choć ubolewam, że nikt wcześniej nie przeprowadził pełnej diagnostyki. Aktualnie nie przyjmuję już w placówce Elvita, ponieważ narzucone tam systemowo 15 minut na wizytę to zdecydowanie zbyt krótko, by dokładnie zagłębić się w problematykę leżącą u przyczyny dolegliwości pacjentki. Pozdrawiam serdecznie!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Hartleb Inny

  Bardzo duży plus za to, że kiedy inna pacjentka weszła przedemna do gabinetu, chociaż miała wizytę później to Pan Maciej zworcil jej uwagę, wyszedł do mnie i zapytał czy puszczę Panią przedemna czy mogę poczekać. Pierwszy raz się z tym spotkałam. Jeśli chodzi o same badanie to fajnie jak lekarz mówi co będzie robił, tego mi zabrakło. Nie spodobał mi się sposób przekazywania informacji. Lekarz bardzo rzeczowo powiedział mi o źle rozwijającej się ciąży, dla niego to codzienność i między lekarzami można w taki sposób rozmawiać, ale ja się poczułam tak jakbym przysłowiowo dostała obłuchem w łeb. Każda kobieta jest inna i może dla innych to jest do zaakceptowania, ale moim zdaniem w takiej sytuacji lekarz powinien umieć trochę delikatniej przekazywac pacjentce takie informacje.

  lek. Maciej Hartleb

  Szanowna Pani, przykro mi że jako pierwszy musiałem przekazać Pani tą złą wiadomość, w dodatku podczas pierwszej wizyty w moim gabinecie, jednak nie wyobrażam sobie możliwości, w której pacjentka w podobnej sytuacji opuszcza gabinet bez pełnego poinformowania na temat stanu płodu. Z mojego doświadczenia nie ma nic gorszego niż danie nadziei pacjentowi, okłamując go, a następnie zrzucenie obowiązku przekazania tej negatywnej informacji na innego członka personelu medycznego, np lekarza Izby Przyjęć. W związku z tym, jeżeli mam uzasadnione podejrzenie że ciąża przebiega w sposób nieprawidłowy- udzielam pacjentce pełnej informacji dotyczącej zarówno stanu miejscowego, jak i rokowań. W niektórych stanach może to zabrzmieć dość brutalnie, jednak każda pacjentka zasługuje na kompletną informację o swoim stanie zdrowia i możliwych jego następstwach.
  Dziękuję za napisanie opinii. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że kolejna ciąża przebiegnie pomyślnie od początku do końca.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Antoni Stadnicki

  Lekarz nie wykazuje najmniejszego zainteresowania przyjmowanym pacjentem, dodatkowo traktuje ludzi poniżająco. Spóźnia się na ustaloną godzinę wizyty, drwi z zadawanych pytań i nie umie słuchać ze zrozumieniem omawianej historii choroby, zamiast skupić się na konkretnym przypadku, przerywa śmiechem i niepotrzebnymi komentarzami. Dla świętego spokoju może dać skierowanie na badania, ale nie jest zbyt skory do pomocy. Pacjent jest traktowany jak petent w urzędzie. Jak pokazują wcześniejsze komentarze, nie są to jednorazowe przypadki. Nie warto tracić czasu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Świdziński Konsultacja, diagnoza

  Wizyta z 9 miesięcznym dzieckiem trwała dwie minuty. Błędna diagnoza ( oczywiście jak się później okazało u innego lekarza). Po próbie zapytania doktora o cokolwiek, zbył nas, kończąc wizytę. Zdecydowanie nie polecam. Strata czasu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Lekarz: Anna Ewa Wszędyrówny ból kolana, uraz

  Zdecydowanie nie polecam, pójście na tę wizytę to była tylko strata czasu. Pani doktor na start powiedziała mi, że nie ma czasu. Kiedy próbowałem wyjaśnić, z jakim problemem przyszedłem, przerwała i ponownie powiedziała, że nie będzie tego słuchać. Kazała tylko szybko podać miejsce dolegliwości, pobieżnie je obejrzała, po czym stwierdziła, że jestem młody, więc nie może mi nic dolegac (mimo że nie znała do końca powodu mojej wizyty ani okoliczności zdarzenia czy moich objawów, bo nie pozwolila mi dojsc do slowa; stwierdziła również po pobieżnym spojrzeniu, że mam zdrowie więzadła, mimo ze przyszedłem ze stwierdzonym zerwanym więzadłem pobocznym) i odeslala do domu z kwitkiem. Tak źle nie czułem się jeszcze po wizycie u żadnego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Antoni Stadnicki

  Lekarz w ciągu jednej wizyty trzy razy przerywał moją wypowiedź na temat przebiegu choroby odbierając telefon ,po czym nie pamiętał o czym mówiłem i musiałem zaczynać od początku .Na pierwszej wizycie stwierdził że controloc 20 który przepisała mi lekarz rodzinna jest mi właściwie niepotrzebny i mam brać go tylko do następnej wizyty. Na drugiej wizycie bez przeprowadzenia dodatkowych badań stwierdził że mogę ten lek brać dalej bo on mi nie szkodzi ale właściwie i nie pomaga , nadal będąc zainteresowanym bardziej swoim telefonem niż pacjentem. Trzecią wizytę już sobie u tego pana odpuściłem

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Antoni Stadnicki

  Zdecydowanie odradzam.
  Ignoruje pacjenta, nie można zadawać pytać.
  Badanie polegało na dotknięciu brzucha. Brak wytłumaczenia schorzeń. "Nie widzę powodu, by Pana cokolwiek bolało"
  "Helicobacter ma 70% ludzi, nie ma znaczenia że wyszedł w gastroskopii"
  Brak kontaktu, nie rozumie co się do niego mówi, trzeba kilka razy powtarzać. Nie skierował na badania. Odsyła do lekarza rodzinnego.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania