lek.

Grzegorz Ziółkowski

Ginekolog

Jestem lekarzem w trakcie piątego roku specjalizacji z Ginekologii i Położnictwa, moim podstawowym miejscem pracy jest Klinika Położnictwa i Ginekologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam,
  12 lat temu przeszłam operację usunięcia rozlanego wyrostka + zapalenie otrzewnej. Na USG mam zdiagnozowane zrosty przy jajnikach. Poza tym wszystko ok, miesiączki regularne, dojrzały pęcherzyk potwierdzony na USG. Obecnie staramy się z mężem o dziecko (dopiero 2 cykl).
  Chciałam… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Grzegorz Ziółkowski

  Dzień dobry, w Pani przypadku myślę, że można rozważyć badanie drożności jajowodów (HSG
  lub inną metodą) już na tak wczesnym etapie starań o dziecko; przeważnie takie badanie wykonuje się najwcześniej… Więcej

 • brak okresu

  Witam,kochałam sie z chłopakiem 4 lipca ,okres skończył mi się 1 lipca ,był to seks bez zabezpieczenia ale bez wytrysku we mnie pozniej 29 lipca dostałam normalnie okresu i trwał on 7 dni tyle co zwykle,teraz okresu powinnam dostac 31 sierpnia a jego nadal nie ma ,zrobiłam chyba z 10 testów ciazowych… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Grzegorz Ziółkowski

  Dzień dobry, najpewniejszą metodą sprawdzenia będzie wykonanie testu HCG z krwi, w przypadku negatywnego wyniku należy przeprowadzić badanie lekarskie i ustalić przyczynę braku miesiączki.
  Pozdrawiam! Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem w trakcie piątego roku specjalizacji z Ginekologii i Położnictwa, moim podstawowym miejscem pracy jest Klinika Położnictwa i Ginekologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach, poza tym pracuję w jedynym w Województwie Ośrodku Medycznie Wspomaganej Prokreacji: Gameta Podzamcze oraz prowadzę prywatną praktykę.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
 • Uniwersytet w Walencji

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • 111 Szpital Wojskowy w Poznaniu
 • Szpital Bielański w Warszawie
 • Zakład Biologii Rozrodu i Komórek Macierzystych PAN w Poznaniu
 • Świętokrzyskie Centrum Onkologii
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Grzegorz ZiółkowskiUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan Doktor bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy, badanie przebiegło sprawnie i było bardzo delikatnie, a potem uzyskałam odpowiedź na każde moje pytanie- generalnie, polecam wizyty u dr. Grzegorza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Gameta Kielce

  Pan doktor był bardzo uprzejmy, delikatny, służył radą i wszystko tłumaczył. Lekarz godny polecenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Lekarz udzielił wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie.

 • A
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Grzegorz ZiółkowskiUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Dziś byłam na wizycie u dr Ziółkowskiego po dłużej przerwie u tego rodzaju specjalisty . Dr był miły, wypytał o wiele spraw odpowiedział na wszystkie pytania. Pozytywnie zaskoczyło mnie to, iż nie czekałam na wizytę byłam przyjęta nawet przed czasem ????!!! Jestem zadowolona, że zdecydowałam się na tego właśnie ginekologa. Godny polecenia. Dziękuję Doktorze. Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dzisiaj miałam swoją pierwszą wizyte u doktora Ziółkowskiego. Bardzo polecam kazdej kobiecie tego lekarza. Miły, taktowany, zabawny, delikatny przy badaniu, wszystko tłumaczy, a przede wszystkim jest doświadczony w tym co robi. Super sie z nim rozmawia, mozna uzyskać konkretną odpowiedź na każde zadane pytanie. Jeśli jest jakiś problem, od razu daje wskazówki jak z nim postępować. Polecam jak najbardziej! :)

 • J
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Grzegorz ZiółkowskiUsługa: badanie ginekologiczne

  Cała wizyta: wywiad, usg i cytologia zajęły łącznie 20 min. Byłam ostatnią pacjentką tego dnia i podczas całej wizyty lekarz cały czas się śpieszył. Wykonanie USG było chwilami bolesne. Nie wykonano mi badania piersi. Lekarz sympatyczny, ale jak na 180 zł za wizytę, to całość wypada raczej słabo.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Grzegorz ZiółkowskiUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Doktor Ziółkowski jest miłym, pozytywnym i profesjonalnym ginekologiem. Prowadząc moją ciążę już na wczesnym etapie wykrył nieprawidłowości. Dzieki niemu szybko skierowano mnie na odpowiednie badania i konsultacje. Pod opieką Dr. Grzegorza czułam się bezpiecznie i zawsze razem z mężem mogłam liczyć na wsparcie i pomoc w razie problemów i komplikacji. Gorąco polecam, każdej z Was tego młodego ginekologa, który jest świetnym specjalistą, ale co równie ważne jest dobrym, pełnym empatii i wyczucia człowiekiem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Gameta KielceUsługa: prowadzenie ciąży

  Dr Grzegorz prowadzi moją drugą ciąże. Kilka wizyt już za nami :) i każdą z nich miło wspominam. Zdecydowanie najlepszy, najmilszy i najbardziej sympatyczny z lekarzy ginekologów jakich spotkałam. Należę do pacjentek z dosyć bogatą historią chorobową i pierwszy raz nie zostałam wystraszona, zazwyczaj bywało odwrotnie.
  Polecam

 • J
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Grzegorz ZiółkowskiUsługa: konsultacje ginekologiczne

  witam polecam wszystkim dr.Ziółkowskiego młody miły i zdolny lekarz. Mieliśmy problem z zajściem w ciąże, po leczeniu w doktora udało się!!!!!
  To co najbardziej mnie miło zaskoczyło to, to że po mimo moich pytań zawsze dostawałam rzeczową odpowiedz i dobrą rade. Dziękuję raz jescze

 • J
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Grzegorz Ziółkowski

  Super lekarz o wielkim sercu! Jest wspaniałym fachowcem, wzbudzającym ogromne zaufanie. Przede wszystkim: wyrozumiały, cierpliwy, kompetentny oraz delikatny podczas badań. Polecam Pana Doktora - od tego lekarza wychodzi się z uśmiechem na twarzy a wizyty to przyjemność.