O nas

Klinika leczenia niepłodności InviMed Warszawa Praga znajduje się w Centrum Praskim Koneser - jednym z najbardziej popularnych miejsc w stolicy. Jest to pierwsza klinika leczenia niepłodności w Warszawie znajdująca się po prawej stronie Wisły. Teraz będziemy mogli leczyć pacjentów w naszych dwóch klinikach – przy ul. Rakowieckiej na Mokotowie oraz w Centrum Praskim Koneser na warszawskiej Pradze.

Kierownikiem medycznym placówki jest lek. med. Tomasz Dworniak, doświadczony specjalista ginekolog-położnik, który od 2004 r. pracuje w naszej klinice przy ul. Rakowieckiej i z sukcesem pomaga parom zajść w upragnioną ciążę.

Pragniemy, tak jak dotychczas, pomagać Pacjentom spełnić ich największe marzenie, jakim jest zostanie rodzicami. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie – gdyż pierwsza klinika leczenia niepłodności nviMed powstała w 2001 r. – pozwala nam tworzyć zgrany zespół znakomitych specjalistów: lekarzy, embriologów, położne, pielęgniarki, a także pracowników recepcji, którzy swoją wiedzą i zaangażowaniem będą wspierać Pacjentów w leczeniu.

Wszystkie nasze Kliniki zapewniają najwyższe standardy i oferują pełen zakres diagnostyki niepłodności oraz leczenia – zarówno terapie prowadzące do naturalnego poczęcia, jak i techniki wspomaganego rozrodu - inseminacje oraz zapłodnienie pozaustrojowe (in vitro).

Pacjenci będą mogli skorzystać także z gamet dawców i dawczyń, w tym z programów adopcji komórek jajowych oraz adopcji zarodka.

Leczenie niepłodności to nie tylko terapia medyczna, ale także odpowiednia dieta, nastawienie psychiczne oraz ogólna kondycja organizmu. W klinice InviMed na warszawskiej Pradze będziemy prowadzić bezpłatne spotkania dla Pacjentów. W specjalnie przygotowanej do tego sali warsztatowej odbywać się będą: warsztaty z jogi, relaksacji, spotkania z psychologiem, dietetykiem oraz warsztaty edukacyjne oraz wiele innych inicjatyw, o których na bieżąco będziemy informować na stronie https://www.invimed.pl/aktualnosci.

Pary zainteresowane podjęciem leczenia, mogą umówić się na pierwszą wizytę dzwoniąc pod numer 500 900 888, pisząc na adres invimed@invimed.pl lub wysyłając formularz kontaktowy ze strony https://www.invimed.pl/kontakt.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (6)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kinga Krajewska cytologia

  Bardzo polecam, wszystko przebiegło w milej atmosferze :))) widac profesjonalność i wielka wiedzę która posiada pani Kinga

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Kinga Krajewska cytologia

  Bardzo miła Pani Doktor. Wyjaśniła wszystko szczegółowo i widać, że bardzo jest zaangażowana w swojej pracy i w kontakcie z pacjentem.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kinga Krajewska cytologia LBC + HPV DNA 14 (genotyp 6, 11 i 16, 18)

  Pani Kinga jest bardzo zaangażowana i miła, ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Stwarza niesamowicie przyjazną atmosferę, w której jestem pewna, że każdy poczuje się komfortowo. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
  Na plus oceniam także nowoczesny gabinet i lokalizację.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Dworniak Inny

  Pan Doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia.
  Rzeczowy, skupiony na celu, z ogromnym doświadczeniem i wiedzą oraz co najważniejsze - skuteczny w działaniu.
  Rozumiem, że być może jego powierzchowna szorstkość w pierwszym kontakcie, może zniechęcić, jednak proszę bądźmy szczerzy, lekarz to nie zupa pomidorowa, żeby każdy go lubił.
  Dla nas najważniejsze były podjęte konkretne kroki i szybkie działanie. Po 5 miesiącach leczenia się u Pana Doktora byłam w ciąży. O dziecko staraliśmy się 5lat, jeździliśmy na drugi koniec Polski, w poszukiwaniu pomocy - bezskutecznie. Dopiero po wizycie u Doktora, poczułam się, że w końcu ktoś się nademna nie rozdrabnia, działa konkretnie z zamierzonym planem. Na każde zadane pytanie otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź, Pan Doktor zawsze odpisywał na SMS lub oddzwaniał, pierwszy raz tak zaufafalam lekarzowi, dzięki czemu mogliśmy skupić się na zamierzonym celu.
  Pan Doktor przy bliższym poznaniu poza niesamowitym profesjonalizmem, jest osobą wysoce kulturalna,taktowną oraz sympatyczną.
  Całą ciążę prowadziliśmy również u Pana Doktora, każde badanie było robione dokładnie, a przy jakimkolwiek odstępstwie od normy były wprowadzone błyskawicznie działania.
  Będziemy do końca życia wdzięczni Panu Tomaszowi, ponieważ dzisiaj jesteśmy rodzicami zdrowej, pięknej córeczki. Pan Doktor jest zdecydowanie specjalista w swoim fachu i możemy go polecić każdemu, kto tak jak my, tytanicznie zabiega o to by zostać rodzicem.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Grzegorz Ziółkowski konsultacja ginekologiczna

  Pojawiłam się u Pana doktora na przypadkowej wizycie - lekkie plamienie w 7tc, zależało mi na tym by ktoś mnie szybko zbadał, z uwagi na wcześniejsze plamienia i jedno poronienie poprzedniej ciąży. Pan doktor szczegółowo mnie wysłuchał, sprawdził dotychczasową dokumentację i wyniki badań. Zostałam zbadana + Pan doktor zrobił USG. Na szczęście okazało się, że wszystko jest ok, Pan doktor uspokoił moje obawy. Wyszłam już nie zestresowana i z informacjami co robić na przyszłość. Polecam :)

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Dorota Pietrzyk konsultacja ginekologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, i wyjaśnienia problemy, bardzo miła pani lek.Dorota Pietrzyk.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Warszawa, Plac Konesera 12 bud. M
Powiązane wyszukiwania