lek. dent.

Grzegorz Ziętek

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

25 opinii +dodaj

Lekarz Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie (2000 – 2005). W 2009 zdał egzaminy końcowe Curriculum Implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), Niemieckiego… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Ziętek Clinic

  Polecam każdemu. Bardzo profesjonalny lekarz, który wszystko tłumaczy od początku do końca. Wielu dentystów odsyłało mnie z jednego miejsca do drugiego i nikt nie umiał sobie poradzić z problemem. Straciłam dużo czasu i pieniędzy, a tutaj przyszłam i załatwiłam problem raz a dobrze i to za niewielka sumę.

 • O
  Lokalizacja: Ziętek Clinic

  Świetny lekarz, bardzo dokładny - co ważne u dentysty. Odnosi się wrażenie, że to prawdziwy esteta - z niezwykłą precyzją wypełnia zęby, dbając o komfort pacjenta. Przy tym to uśmiechnięta i miła osoba. Szkoda, że gabinet ma teraz na końcu świata ;-)

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Doktor uratował jakiś czas temu moją dwójkę, która była juz w bardzo złym stanie, a co za tym idzie, bardzo cierpiałam, ból był niesamowity. Ząb leczony był kanałowo, bez znieczulenia, a mimo to kompletnie nie czułam bólu i byłam zaskoczona że leczenie zakoczyło się tak szybko. Polecił mi go moj mąż i nie żałuję. Polecam w 100%

  Grzegorz Ziętek2017-02-28

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor działa szybko, sprawnie i sprawia wrażenie bardzo kompetentnego. Mam nadzieję, że założona przez niego plomba przetrwa bardzo długo. Dziękuję i pozdrawiam :)

  Grzegorz Ziętek2016-12-21

  Dziękuję za miłą opinię. Pozdrawiam

 • M

  pacjent
  Miałem przestrzeloną twarz na wylot z broni palnej w wyniku czego straciłem zęby w dolnej szczęce,przez wiele lat próbowałem trwale wyeliminować ubytek u wielu dentystów łącznie z zagranicznymi przychodniami stomatologicznymi(holenderskie).Niestety wszystko to okazywało się rozwiązaniem na krótką metę i problemy powracały.Dopiero rozpoczęcie leczenia u doktora Ziętka rozwiązało skutecznie moje problemy,mam wszczepione implanty które póki co sprawują się doskonale,poza tym poziom obsługi pacjenta jest na najwyższym poziomie,osobowość Pana Grzegorza jest szczególna i po kilku zdaniach z Nim pacjent czuje się rozluźniony i odstresowany.Również wiedza którą dysponuje i fascynacja wręcz tym zawodem powoduje że należy wskazać doktora Grzegorza Ziętka na najlepszego dentystę ! Tomek Kasprzyk

  Grzegorz Ziętek2016-08-19

  Panie Tomaszu serdecznie dziękuję za miłą opinię. Pozdrawiam

 • M

  Do doktora trafiłem z polecenia, 8 do usunięcia, wszystko przebiegło sprawnie. Od tamtej pory jestem pacjentem Doktora, na wizycie zawsze jest profesjonalnie. Tylko u Doktora spotkałem się z tak dobrą atmosferą która wydawała mi się wcześniej niemożliwa u stomatologa. Bardzo polecam !

  Grzegorz Ziętek2016-08-21

  Serdecznie dziękuję.

 • B

  Pełen profesjonalizm, super podejście do pacjenta, przepiękny gabinet i bardzo miła obsługa. Jakość usług na najwyższym poziomie! Ogromne zaangażowanie w tym co robi Pan doktor. Polecam wszystkim gorąco! :)

  Grzegorz Ziętek2016-05-09

  Dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam

 • "Bardzo dobry" to mało powiedziane. W sali 1:10 dalabym 11!!! Pan Grzegorz Zietek to osoba, ktora w 100% daje z siebie wszystko, aby klient wyszedl z kliniki zadowolony i usmiechniety-ja jestem tego przykladem. Pan Grzegorz to osoba inteligenta, perfekcyjna,a przede wszystkim z humorem. Nigdy nie zmienie Go na innego dentyste- nigdy!! Polecam w 200%!

  Grzegorz Ziętek2016-05-09

  Serdecznie dziękuje i pozdrawiam :)

 • D

  Od dwóch lat jestem stałym pacjentem Doktora Grzegorza. Trafiłem do niego z polecenia i jestem bardzo zadowolony w wyników jego leczenia. Mój przypadek był bardzo skomplikowany ale dzięki doktorowi wszystko skończyło się jak najlepiej. Świetna atmosfera, poczucie humoru i mega profesjonalizm.
  Szczerze polecam!

  Grzegorz Ziętek2016-05-09

  Dziękuję za miłą opinie. Pozdrawiam

 • A

  Jestem pacjentką Pana Doktora od niedawna choć nie wyobrażam sobie jak mogłabym iść do jakiegoś innego lekarza. Pan Doktor jest bardzo precyzyjny, dzięki Doktorowi moje zęby wyglądają jak u gwiazd z hollywood :)
  Gorąco Polecam

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie (2000 – 2005). W 2009 zdał egzaminy końcowe Curriculum Implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego (DGOI) i największej organizacji implantologicznej na świecie ICOI (International Congress of Oral Implantology) uzyskując w ten sposób pierwszy stopień umiejętności implantologicznej.
  Umiejętność implantologiczną i tytuł lekarz implantolog według wyżej wymienionych stowarzyszeń uzyskał po zdaniu egzaminu FELLOWSHIP w 2011 roku.
  Od roku 2009 jest konsultantem medycznym firmy BEGO IMPLANT SYSTEMS G.mbh, w tym samym okresie zaczął dawać wykłady z zakresu implantologii w Polsce i zagranicą. W 2010 i 2011 roku ukończył cykl szkoleń z zakresu nowoczesnych technik augmentacyjnych (rekonstrukcja kości przed wszczepieniem implantów) w Roland Török Implant Institute w Norymberdze w Niemczech.
  Tytuł Diplomate (ekspert do spraw implantologii) PSI, DGOI, ICOI uzyskał po zdaniu egzaminu w 2013 roku. Jest to najwyższy stopień umiejętności implantologicznej przyznawany przez wyżej wymienione stowarzyszenia naukowe.
  Prowadzi kursy dla lekarzy i wykłady z zakresu implantologii w Polsce i zagranicą, autor publikacji z zakresu implantologii

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
więcej

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Publikacje

 • Implantologia Stomatologiczna