Ziętek Clinic

(16 opinii)

Zapraszam do Kliniki , która powstała z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, ceniących czas, profesjonalizm i kompleksowość leczenia. Jako ekspert do spraw implantologii według Polskiego St... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Ziętek Clinic

Radzikowskiego 59/U3

31-315 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Zapraszam do Kliniki , która powstała z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, ceniących czas, profesjonalizm i kompleksowość leczenia.

Jako ekspert do spraw implantologii według Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), Niemieckiego (DGOI) oraz Międzynarodowego (ICOI), gwarantuję leczenie na najwyższym światowym poziomie.

W skład zespołu wchodzą pasjonaci z różnych dziedzin stomatologii, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje podczas kongresów i kursów, zarówno jako ich uczestnicy jak i wykładowcy oraz autorzy publikacji.

Dzięki współpracy ze stowarzyszeniami naukowymi, międzynarodowymi wykładowcami, uniwersytetami i producentami, prowadzimy badania i dydaktykę z zakresu najnowszych trendów w implantologii i stomatologii.

Grzegorz Ziętek

Zabiegi

 • Profilaktyka
 • Stomatologia zachowawcza
 • Endodoncja
 • Protetyka
 • Chirurgia
 • Implantologia
 • Stomatologia estetyczna
 • Stomatologia dziecięca
 • Periodontologia
więcej

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Grzegorz Ziętek chirurgiczne usuwanie zębów

  Doktor wyrywał okropnie bolącą częściowo zatrzymaną górną ósemkę, która odezwała się bólem, który nie pozwalał spać. Wiedziałam, że nie będzie bolało, mimo to denerwowałam się bo rwanie ósemek zapamiętałam jako szarpanie zęba, za którym podąża głowa, wiecie o co chodzi. Nie zdążyłam się bardzo rozkręcić w tym stresie, bo ząb został tak szybko i sprawnie wyrwany, że po zabiegu padło moje "to już?" . Byłam na tyle mile zaskoczona i zdumiona, że trudno mi było uwierzyć w nadludzkie umiejętności doktora (dla poprawy humoru, powiem czytającym, że nawet przeszło mi przez myśl, ze to może jednak inny ząb został wyrwany:-) ale spokojnie, to była jednak ósemka. Doktor Ziętek to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Grzegorz Ziętek implanty

  Profesjolanaista, bardzo dobry implantolog.
  Wiele razy Doktor Ziętek pomógł mi i z powodzeniem wykonał zabiegi implantologiczne, jak również był zaangażowany w ocenę i leczenie pozostałych zębów wymagających interwencji stomatologicznej.
  Fachowiec! Gorąco Polecam Doktora Ziętka!

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Grzegorz Ziętek konsultacja implantologiczna

  Bardzo pozytywnie, profesjonalnie i rzeczowo. To dopiero pierwsza wizyta, ale śmiało mogę polecić Pana doktora.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Grzegorz Ziętek leczenie chorób błony śluzowej jamy ustnej

  Profesjonalny, szczery a zarazem konkretny i sympatyczny Pan doktor który podchodzi do leczenia pacjenta indywidualnie. Dba o zdrowie i dobre samopoczucie, przemiła atmosfera i dawka pozytywnego humoru doktora potrafi rozbawić bez środków rozweselających. Polecam, nie znalazłam w Krakowie bardziej pozytywnego oraz profesjonalnego miejsca!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Ewelina Dudek

  Profesjonalizm, zaproponowana optymalna metoda leczenia, uwzględniająca moje zdanie, ogromny szacunek do pacjenta.
  Leczenie całkowicie bezbolesne w przyjaznym, bezpiecznym otoczeniu. Dwa zęby które wcześniej były "leczone" u innego lekrza, zostały uratowane. Bardzo dziękuję Pani Doktor.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Grzegorz Ziętek konsultacja implantologiczna z planem leczenia

  Geniusz w swoim fachu! Świetny specjalista, profesjonalizm to na pewno duża zaleta doktora. Byłam usuwać szóstki, obie po kanalowym leczeniu, zabieg przebiegł tak dobrze że nie musiałam nawet jednej tabletki przeciwbólowej wziąć, a opuchlizny nie było. Gabinet wyposażony w najnowszy sprzęt, naprawdę polecam w 100%.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Ewelina Dudek leczenie zębów

  Pani doktor jest świetnym specjalistą. Bardzo dokładnie i szczegółowo podchodzi do całego procesu leczenia. Moja wizyta dotyczyła zębów nr 5 i 6 na dole po prawej, które według innych stomatologów nadawały się już tylko do wyrwania ze względu na duże ubytki oraz przetokę która się pod nim zrobiła. Nie byłem zbyt skory do ich usuwania, ponieważ w swoje pracy dużo mówię oraz spotykam się z różnymi ludźmi i takie ubytki znacząco by mi przeszkadzały. Po konsultacji Pani doktor podjęła się leczenia zachowawczego mojego przypadku. Po 3 wizytach i odbudowie ząb wygląda jak nowy. W kontrolnym RTG po przetoce został już tylko bardzo mały ślad. Jest więc nadzieja, że wygoi się całkowicie. Jestem bardzo wdzięczny za całokształt postępowania lekarza z moim przypadkiem, jak również efekt końcowy z którego jestem bardzo usatysfakcjonowany. Jednym słowem: perfekcja. Dziękuję.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Grzegorz Ziętek

  Opinie wystawiam po odbyciu kilkunastu wizyt. Zacznę od samej kliniki - przemiły, zaangażowany personel i przyjemne dla oka wnętrza. Dodatkowy plus za stażystów, którzy mogą podglądać pracę doktora.
  Plan leczenia przemyślany, uwzględniający możliwości finansowe pacjenta.
  Przechodząc do meritum, pan Grzegorz to najwyższej klasy profesjonalista, którego pracę można opisać tylko w superlatywach. Ogromna wiedza i dokładność przekłada się na świetne efekty leczenia. Lekarz artysta, dbający nie tylko o wyleczenie ale również o najwyższą estetykę wykonanych wypelnień. Do tego dodajmy wysoce rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej i mamy przepis na lekarza idealnego.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Agnieszka Stempniewicz konsultacja stomatologiczna

  Jest to pierwszy lekarz który dokładnie mi pokazał jak używać nici dentystycznych, okazało się, że całe życie robiłam to złe ?!
  Pani doktor jest bardzo dokładna, mialam wykonany przegląd, zdjęcie RTG, otrzymałam plan leczenia z wytłumaczeniem co się dzieje i dlaczego, dostałam wskazówki co zmienić i na co zwrócić uwagę aby wyeliminować moje dolegliwości. Wypełnienie w zębie jest bardzo ładne -zero różnicy pomiędzy zdrowymi zębami.
  Bardzo polecam doktor Agnieszkę jest przemiła i widać ze jej wiedza jest ogromna :)

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Grzegorz Ziętek

  Dzięki tej klinice, wizyta u dentysty przestała być przerażająca. Ogromny profesjonalizm doktora Grzegorza plus bardzo miła, przyjazna atmosfera, dzięki przemiłej obsłudze całego personelu. Leczę się tutaj już jakiś czas, leczyli się także moi rodzice i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecam to miejsce, bo po wielu problemach z wieloma stomatologami, wreszcie wyjście do dentysty przestało być dla mnie traumatyczne :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania