Ziętek Clinic

(53 opinie)

Zapraszam do Kliniki , która powstała z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, ceniących czas, profesjonalizm i kompleksowość leczenia. Jako ekspert do spraw implantologii według Polskiego St... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Ziętek Clinic

Radzikowskiego 59/U3, Prądnik Biały

31-315, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Zapraszam do Kliniki , która powstała z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, ceniących czas, profesjonalizm i kompleksowość leczenia.

Jako ekspert do spraw implantologii według Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), Niemieckiego (DGOI) oraz Międzynarodowego (ICOI), gwarantuję leczenie na najwyższym światowym poziomie.

W skład zespołu wchodzą pasjonaci z różnych dziedzin stomatologii, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje podczas kongresów i kursów, zarówno jako ich uczestnicy jak i wykładowcy oraz autorzy publikacji.

Dzięki współpracy ze stowarzyszeniami naukowymi, międzynarodowymi wykładowcami, uniwersytetami i producentami, prowadzimy badania i dydaktykę z zakresu najnowszych trendów w implantologii i stomatologii.

Grzegorz Ziętek

Zabiegi

 • Profilaktyka
 • Stomatologia zachowawcza
 • Endodoncja
 • Protetyka
 • Chirurgia
 • Implantologia
 • Stomatologia estetyczna
 • Stomatologia dziecięca
 • Periodontologia
więcej

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grzegorz Ziętek

  Stomatolog, lek. dent.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ziętek ClinicUsługa: konsultacja implantologiczna

   Bardzo pozytywnie, profesjonalnie i rzeczowo. To dopiero pierwsza wizyta, ale śmiało mogę polecić Pana doktora.

  • Lokalizacja: Ziętek ClinicUsługa: leczenie chorób błony śluzowej jamy ustnej

   Profesjonalny, szczery a zarazem konkretny i sympatyczny Pan doktor który podchodzi do leczenia pacjenta indywidualnie. Dba o zdrowie i dobre samopoczucie, przemiła atmosfera i dawka pozytywnego humoru doktora potrafi rozbawić bez środków rozweselających. Polecam, nie znalazłam w Krakowie bardziej pozytywnego oraz profesjonalnego miejsca!

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Ewelina Dudek

  Stomatolog, lek. dent.

  • D
   Lokalizacja: Ziętek Clinic

   Profesjonalizm, zaproponowana optymalna metoda leczenia, uwzględniająca moje zdanie, ogromny szacunek do pacjenta.
   Leczenie całkowicie bezbolesne w przyjaznym, bezpiecznym otoczeniu. Dwa zęby które wcześniej były "leczone" u innego lekrza, zostały uratowane. Bardzo dziękuję Pani Doktor.

  • J
   Lokalizacja: Ziętek ClinicUsługa: leczenie zębów

   Pani doktor jest świetnym specjalistą. Bardzo dokładnie i szczegółowo podchodzi do całego procesu leczenia. Moja wizyta dotyczyła zębów nr 5 i 6 na dole po prawej, które według innych stomatologów nadawały się już tylko do wyrwania ze względu na duże ubytki oraz przetokę która się pod nim zrobiła. Nie byłem zbyt skory do ich usuwania, ponieważ w swoje pracy dużo mówię oraz spotykam się z różnymi ludźmi i takie ubytki znacząco by mi przeszkadzały. Po konsultacji Pani doktor podjęła się leczenia zachowawczego mojego przypadku. Po 3 wizytach i odbudowie ząb wygląda jak nowy. W kontrolnym RTG po przetoce został już tylko bardzo mały ślad. Jest więc nadzieja, że wygoi się całkowicie. Jestem bardzo wdzięczny za całokształt postępowania lekarza z moim przypadkiem, jak również efekt końcowy z którego jestem bardzo usatysfakcjonowany. Jednym słowem: perfekcja. Dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Agnieszka Stempniewicz

  Stomatolog, lek. dent.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do Pani Doktor trafiliśmy z naszym tata i jego bardzo trudnym przypadkiem. Wcześniej byliśmy odsyłani od lekarza do lekarza. Oprocz profesjonalnej opieki otrzymaliśmy wsparcie i pomoc. Pani doktor jest ciepłym pełnym empatii człowiekiem.
   Pomogła nam jak nikt inny,jako jedyna z lekarzy których odwiedziliśmy zajęła się człowiekiem po przejściach...
   Pani doktor z całego serca dziękujemy!

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ekstrakcja ósemek

   Pani dr Stempniewicz ma wszystkie cechy idealnego lekarza- jest niezwykle kompetentna, spokojna i empatyczna. Ekstrakcja ósemek nie należy do szczególnie przyjemnych zabiegów jednak dzięki podejściu Pani Doktor pacjent może się czuć naprawdę zadbany i dobrze poinformowany. Pani Doktor udziela szczegółowych informacji zarówno przed zabiegiem jak i w jego trakcie a także udziela wielu wskazówek ja postępować po wykonanym zabiegu. Pomimo tego, że jeden z moich zabiegów był dość skomplikowany i bardzo długo trwał, Pani Doktor na każdym etapie tłumaczyła co się będzie działo i dlaczego będzie coś robić. Trafiłam do Pani Doktor zupełnie przypadkowo a teraz nie wyobrażam sobie iść do żadnego innego stomatologa :)

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu