lek.

Grzegorz Samul

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
166 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Przez 2 lata pracował w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W tym czasie roczny staż w Oddziale… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Polecam każdemu, kto boryka się z dolegliwościami ortopedycznymi. Rzetelny, kompetentny, a zarazem życzliwy i kulturalny człowiek. Po dokładnym wywiadzie opisał przyczynę dolegliwości i wskazał sposób leczenia.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Niewielu ludzi lubi odwiedzać lekarzy. Ja do nich należę. Jestem już osobą w starszym wieku ale do niedawna byłem aktywny fizycznie. Niestety ,zwyrodnienia kręgosłupa wpłynęły na moje problemy z chodzeniem co uniemożliwia mi moje ulubione spacery po Warszawie oraz wykonywanie codziennych czynności - takich ludzkich. Pan Grzegorz dał mi nadzieję. Nie potraktował mnie tuzinkowo i "szablonowo" czego się obawiałem ( wie pan w tym wieku...). Zaczynam leczenie i jestem dobrej myśli dzięki kontaktowemu i przyjaznemu lekarzowi. Dziękuje na razie za to.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Uprzejmie, fachowo i zrozumiale. Przeszłam zabieg i otrzymałam wskazówki co do dalszego leczenia nogi. Dziękuję))

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacja

  Pan dr.Samul wykonał u mnie stabilizację w odcinku ledzwiowym. Co wcześniej dwukrotnie nie udało się lekarzowi z ogromnym stażem i wielkiem.Pan doktor Grzegorz Samul to prawdziwy młody specjalista. Pozdrawiam z Ciechanowa !!!! Elżbieta P.

 • Lokalizacja: Szpital Praski p.w. Przemienienia PańskiegoUsługa: Inny

  Jestem bardzo zadowolny z operacji, ktorą przeprowadził Pan Grzegorz. Dopadła mnie pjm odcinka lędźwiowego i Pan Grzegorz naprawił mnie bez wycinania krążka za co jestem niezmiernie wdzięczny. Wybitny specjalista w swoim fachu. Pełen profesjonalizm.

 • S
  Lokalizacja: Szpital Praski p.w. Przemienienia PańskiegoUsługa: Inny

  U mnie dr Samul przeprowadził operacje złamania kości ramiennej prawej ręki, także i w tych złamania jest świetny. Jak jestem na kontrolnych wizytach operacyjnych każdy lekarz twierdzi ze tak poważne złamanie kości ramiennej jakie miałam,dodatkowo z naruszeniem nerwu promieniowe jest złożone po prostu książkowo. Serdecznie dziękuję za wykonanie tej operacji. Dzieki Panu Doktorowi mogę się już rehabilitowac i wracać do formy ,) Wuefistka z Zimowego Narodowego

 • J

  Bardzo dobry specjalista, zawdzięczam Panu Doktorowi to że doprowadził mnie do pełni sprawności ruchowej,po tym że fatalnie złamałam się w kręgosłupie przy czym zdiagnozowano u mnie raka (szpiczaka mnogiego ) który zniszczył mi cały kręgosłup Dziękuję P. Doktorze za to że chodzę i oby było więcej takich oddanych w swoją pracę fachowców jakim jest Doktor Ortopedii Grzegorz Samul. Jowita M

 • Konsultacja rzeczowo i dokładnie omówiona,zrozumiała dla mnie.Bardzo miła opieka po operacji ,aż do wypisu .Świetny specjalista i bardzo dobry fachowiec .Z czystym sumieniem POLECAM! Malo jest lekarzy ,którzy są tak oddani pacjętowi ,i temu jak podchodzą do swojej,pracy! Bardzo dziękuję P.Doktorze .Barbara Sokołowska.

 • Bardzo miły kontakt , jasne i rzeczowe wypowiedzi . Konsultacja sęsowna dokładnie omówiona w każdym szczególe ze wszystkimi rozwiązaniami i konsekwencjami . Bardzo gorąco polecam . Zawsze chciał bym spotykać takich fachowców . Bardzo dziękuję P. Doktorze . Zbyszek

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Przez 2 lata pracował w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W tym czasie roczny staż w Oddziale Spondyloortopedii. Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Praskiego w Warszawie. Zajmuje się zachowawczym i operacyjnym leczeniem urazów i schorzeń narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem chorób kręgosłupa. Na co dzień wykonuje zabiegi: zespolenia złamań kończyny górnej i dolnej, korekcja deformacji stopy (paluch koślawy, paluch sztywny, palce młotkowate), zespoły uciskowe nerwów obwodowych (zespół cieśni nadgarstka, zespół rowka nerwu łokciowego, kanału Guyona), podanie „czynników wzrostu” w leczeniu entezopatii np. łokieć tenisisty, leczenie zaburzeń zrostu kości, drobne zabiegi z zakresu chirurgii ręki (palce trzaskające, przykurcz Dupuytrena). Największa pasją jest leczenie patologii kręgosłupa: złamania kręgów (urazowe, osteoporotyczne, patologiczne), choroby krążka międzykręgowego, kręgozmyki, stenoza kanału kręgowego. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu leczenia operacyjnego patologii kręgosłupa: stabilizacje transpedicularne przezskórnie i „na otwarto”, implanty międzytrzonowe (TLIF), vertebroplastyka (tzw. cementowanie kręgosłupa), kyfoplastyka (tzw. balonikowanie), stentoplastyka.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu