lek.

Grzegorz Pietrak

Psychiatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Zajmuję się pomocą lekarską w powrocie do zdrowia i formy. Oferuję diagnozę medyczną oraz terapię, wsparcie i psychoedukację. Jestem absolwentem I Wydziału Lekarskiego Akademii Me... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmuję się pomocą lekarską w powrocie do zdrowia i formy. Oferuję diagnozę medyczną oraz terapię, wsparcie i psychoedukację. Jestem absolwentem I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie - Warszawski Uniwersytet Medyczny. Specjalizację w dziedzinie psychiatrii uzyskałem w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Zapraszam.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

29 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Prawdziwy Profesjonalista.Empatyczny i otwarty w kontakcie.
  Wizyta w gabinecie lekarskim przebiegła zgodnie z umówionym terminem i godziną,
  bez oczekiwania w kolejce.Szczerze POLECAM !

  lek. Grzegorz Pietrak2017-02-10

  Dziękuję bardzo, pozdrawiam, GP

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz,zainteresowany chorym pacjentem,któremu się stara pomóc w możliwie najlepszy dla niego sposób.Pana Doktora będę polecać innym osobom.

  lek. Grzegorz Pietrak2016-10-12

  Dziękuję i pozdrawiam, GP

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po przeprowadzeniu ze mną wywiadu Doktor zalecił mi terapię w odpowiednim ośrodku, specjalizującym się w przypadłościach jakie mi dolegają. Zachował się profesjonalnie, dobrał mi leki, mamy spotkać się za miesiąc. Zobaczymy jak wszystko się ułoży. Na pewno będę informować o tym na forum :) jestem dobrej myśli

  lek. Grzegorz Pietrak2016-10-11

  Dziękuję i pozdrawiam, GP

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  doskonały kontakt z pacjentem,tak ważny w tej specjalizacji,i leczenie dające skutki,uważam że to świetny psychiatra.

  lek. Grzegorz Pietrak2016-10-11

  Dziękuję i pozdrawiam, GP

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z czystym sumieniem mogę powiedzieć o Panu doktorze że jest profesjonalistą. Bardzo miły i spokojny człowiek. Pozdrawiam serdecznie.

  lek. Grzegorz Pietrak2016-10-11

  Dziękuję, Grzegorz Pietrak

 • Pan Doktor to najlepszy specjalista w swoim fachu. Mój tata leczy się u niego od kilku miesięcy. Wystarczą same rozmowy z Panem Doktorem a tata od razu jest innym człowiekiem. Osobiście nie znam Pana Doktora ale widzę co dzieje się z tatą gdy wychodzi z jego gabinetu. Powtarza tylko że to nie tylko super specjalista, ale przede wszystkim wspaniały człowiek.
  Dziękujemy Panie Doktorze, że są jeszcze tacy ludzie i lekarze jak Pan! Pozdrawiamy wraz z tatą.

  lek. Grzegorz Pietrak2016-09-01

  Dziękuję i pozdrawiam, Grzegorz Pietrak

 • Pan dr Grzegorz Pietrak jest wyjątkowy, bo łączy w sobie humanizm z trudną /sztywną/ sztuką medycyny konwencjonalnej. Jest terapeutą (mimo, że za takiego się nie uważa ;-) a jednocześnie jest bardzo odpowiedzialnym lekarzem. Czyli łączy w sobie te wszystkie cechy, które predystynują go do współczesnego szamana, po prostu sama rozmowa z nim bardzo pomaga. Jest logiczny i emocjonalny. Nie znam drugiego tak doskonałego "lekarza", "szamana". Całym sobą jest przełomem we współczesnej psychiatrii. Polecam! :-)

  lek. Grzegorz Pietrak2016-05-26

  Dziękuję bardzo :)

 • Jestem pacjentem Pana doktora już po raz drugi. Wcześniej leczyłam się u niego 10 lat temu. Wtedy bardzo mi pomógł. Teraz pojawiły się u mnie nowe objawy i od razu pomyślałam, żeby udać się właśnie do dr. Pietraka. Mam do niego zaufanie. Dobrze przeprowadzony wywiad, zrozumienie dolegliwości i propozycja ich rozwiązania. Wszystko odbywa się w atmosferze spokoju, koncentracji na problemie i na pacjencie. Do ostatniej chwili wizyty można czuć zainteresowanie Pana doktora. Gorąco polecam.

  lek. Grzegorz Pietrak2016-05-26

  Dziękuję bardzo
  .

 • Pan Doktor bardzo życzliwy, wnikliwy. Stwarza atmosferę, w której można się otworzyć i swobodnie opowiedzieć o swoich problemach. Dzięki niemu wkroczyłam na ścieżkę powrotu do zdrowia po traumie.
  Bardzo polecam.
  Zadowolona pacjentka

  lek. Grzegorz Pietrak2015-04-14

  Dziękuję i serdecznie Panią pozdrawiam, Grzegorz Pietrak

 • Miły, sympatyczny lekarz z powołania. Z dużą wiedzą. Ma czas dla pacjenta, nie patrzy na zegarek. Oaza spokoju. Polecam.

  lek. Grzegorz Pietrak2015-03-15

  Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam, Grzegorz Pietrak