lek.

Grzegorz Pietrak

Psychiatra

25 opinii +dodaj

Umów wizytę 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Zajmuję się pomocą lekarską w powrocie do zdrowia i formy. Oferuję diagnozę medyczną oraz terapię, wsparcie i psychoedukację. Jestem absolwentem I Wydziału Lekarskiego Akademii Me... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Zajmuję się pomocą lekarską w powrocie do zdrowia i formy. Oferuję diagnozę medyczną oraz terapię, wsparcie i psychoedukację. Jestem absolwentem I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie - Warszawski Uniwersytet Medyczny. Specjalizację w dziedzinie psychiatrii uzyskałem w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Zapraszam.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Choroby

więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Z czystym sumieniem mogę powiedzieć o Panu doktorze że jest profesjonalistą. Bardzo miły i spokojny człowiek. Pozdrawiam serdecznie.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to najlepszy specjalista w swoim fachu. Mój tata leczy się u niego od kilku miesięcy. Wystarczą same rozmowy z Panem Doktorem a tata od razu jest innym człowiekiem. Osobiście nie znam Pana Doktora ale widzę co dzieje się z tatą gdy wychodzi z jego gabinetu. Powtarza tylko że to nie tylko super specjalista, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Dziękujemy Panie Doktorze, że są jeszcze tacy ludzie i lekarze jak Pan! Pozdrawiamy wraz z tatą.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 1 września 2016)

  Dziękuję i pozdrawiam, Grzegorz Pietrak

 • bardzo dobry

  Pan dr Grzegorz Pietrak jest wyjątkowy, bo łączy w sobie humanizm z trudną /sztywną/ sztuką medycyny konwencjonalnej. Jest terapeutą (mimo, że za takiego się nie uważa ;-) a jednocześnie jest bardzo odpowiedzialnym lekarzem. Czyli łączy w sobie te wszystkie cechy, które predystynują go do współczesnego szamana, po prostu sama rozmowa z nim bardzo pomaga. Jest logiczny i emocjonalny. Nie znam drugiego tak doskonałego "lekarza", "szamana". Całym sobą jest przełomem we współczesnej psychiatrii. Polecam! :-)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 26 maja 2016)

  Dziękuję bardzo :)

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentem Pana doktora już po raz drugi. Wcześniej leczyłam się u niego 10 lat temu. Wtedy bardzo mi pomógł. Teraz pojawiły się u mnie nowe objawy i od razu pomyślałam, żeby udać się właśnie do dr. Pietraka. Mam do niego zaufanie. Dobrze przeprowadzony wywiad, zrozumienie dolegliwości i propozycja ich rozwiązania. Wszystko odbywa się w atmosferze spokoju, koncentracji na problemie i na pacjencie. Do ostatniej chwili wizyty można czuć zainteresowanie Pana doktora. Gorąco polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 26 maja 2016)

  Dziękuję bardzo .

 • bardzo dobry

  Pan Doktor bardzo życzliwy, wnikliwy. Stwarza atmosferę, w której można się otworzyć i swobodnie opowiedzieć o swoich problemach. Dzięki niemu wkroczyłam na ścieżkę powrotu do zdrowia po traumie. Bardzo polecam. Zadowolona pacjentka

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 14 kwietnia 2015)

  Dziękuję i serdecznie Panią pozdrawiam, Grzegorz Pietrak

 • bardzo dobry

  Miły, sympatyczny lekarz z powołania. Z dużą wiedzą. Ma czas dla pacjenta, nie patrzy na zegarek. Oaza spokoju. Polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 15 marca 2015)

  Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam, Grzegorz Pietrak

 • bardzo dobry

  Wizytę u Pana Doktora odbyłam po raz pierwszy. Pan doktor bardzo dokładnie przeprowadza wywiad co jest bardzo ważne w postawieniu prawidłowej diagnozy, doktor stawia taką diagnozę po wysłuchaniu pacjenta. Jest to bardzo kulturalny, sympatyczny i spokojny człowiek. Po wejściu do gabinetu pacjent staje się wyluzowany i spokojny. Pan doktor jest zainteresowany pacjentem od samego początku aż do opuszczenia gabinetu. Szczerze i serdecznie polecam a na pewno się Państwo nie zawiedziecie. Serdecznie pozdrawiam Panie Doktorze i dziękuje za miłe spotkanie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 13 marca 2015)

  Serdecznie dziękuję i pozdrawiam, Grzegorz Pietrak

 • bardzo dobry

  Wczoraj odbyłam pierwszą wizytę u Doktora i wiem, że na pewno do Niego wrócę! Miałam niemiłe doświadczenia w związku z wizytą u poprzedniego psychiatry, jednak dr Pietrak pozwolił mi rozwiać wszelkie obawy. Przytulny, dyskretny, gabinet, w którym można poczuć się bezpiecznie i swobodnie. Doktor okazał się być bardzo kulturalnym, spokojnym, sympatycznym, a co najważniejsze - cierpliwym człowiekiem. W trakcie wizyty nie czułam stresu i potrafiłam swobodnie opowiedzieć o wszystkim, co mi dolega. Widać, że lekarz zna się na rzeczy, posiada niesamowitą wiedzę na temat leków, wydaje mi się też, że diagnoza została postawiona prawidłowo. Mam nadzieję, że przepisane leki pomogą, zapiszę się też na psychoterapię, która została mi zalecona. Reasumując, polecam Doktora wszystkim tym, którzy szukają prawdziwego psychiatry z powołania :) Na pewno do Niego wrócę :) Pozdrawiam, Kasia

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 11 marca 2015)

  Dziękuję i pozdrawiam Panią serdecznie, Grzegorz Pietrak

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz - uczciwy, zainteresowany pacjentem i sympatyczny. Czułem, że jestem pod profesjonalną opieką. Mogę go szczerze polecić, a leczyłem się w kierunku nerwicy natręctw.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 16 stycznia 2015)

  Dziękuję i przy okazji serdecznie pozdrawiam, Grzegorz Pietrak

 • bardzo dobry

  Leczę się u Pana Doktora od kilku miesięcy i czuję się coraz lepiej. Właściwie dobrane leki zaczęły działać. Pan Doktor jest zawsze uprzejmy, wysłucha, doradzi jak sobie radzić z problemami, za co jestem bardzo wdzięczna.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 11 stycznia 2015)

  Dziękuję i serdecznie Panią pozdrawiam, Grzegorz Pietrak

Najbliższe terminy:

kolejne dni