lek.

Grzegorz Pietrak

Psychiatra

28 opinii +dodaj

Umów wizytę 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zajmuję się pomocą lekarską w powrocie do zdrowia i formy. Oferuję diagnozę medyczną oraz terapię, wsparcie i psychoedukację. Jestem absolwentem I Wydziału Lekarskiego Akademii Me... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Zajmuję się pomocą lekarską w powrocie do zdrowia i formy. Oferuję diagnozę medyczną oraz terapię, wsparcie i psychoedukację. Jestem absolwentem I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie - Warszawski Uniwersytet Medyczny. Specjalizację w dziedzinie psychiatrii uzyskałem w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Zapraszam.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Choroby

więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz,zainteresowany chorym pacjentem,któremu się stara pomóc w możliwie najlepszy dla niego sposób.Pana Doktora będę polecać innym osobom.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 12 października 2016)

  Dziękuję i pozdrawiam, GP

 • bardzo dobry

  Po przeprowadzeniu ze mną wywiadu Doktor zalecił mi terapię w odpowiednim ośrodku, specjalizującym się w przypadłościach jakie mi dolegają. Zachował się profesjonalnie, dobrał mi leki, mamy spotkać się za miesiąc. Zobaczymy jak wszystko się ułoży. Na pewno będę informować o tym na forum :) jestem dobrej myśli

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 11 października 2016)

  Dziękuję i pozdrawiam, GP

 • bardzo dobry

  doskonały kontakt z pacjentem,tak ważny w tej specjalizacji,i leczenie dające skutki,uważam że to świetny psychiatra.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 11 października 2016)

  Dziękuję i pozdrawiam, GP

 • bardzo dobry

  Z czystym sumieniem mogę powiedzieć o Panu doktorze że jest profesjonalistą. Bardzo miły i spokojny człowiek. Pozdrawiam serdecznie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 11 października 2016)

  Dziękuję, Grzegorz Pietrak

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to najlepszy specjalista w swoim fachu. Mój tata leczy się u niego od kilku miesięcy. Wystarczą same rozmowy z Panem Doktorem a tata od razu jest innym człowiekiem. Osobiście nie znam Pana Doktora ale widzę co dzieje się z tatą gdy wychodzi z jego gabinetu. Powtarza tylko że to nie tylko super specjalista, ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Dziękujemy Panie Doktorze, że są jeszcze tacy ludzie i lekarze jak Pan! Pozdrawiamy wraz z tatą.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 1 września 2016)

  Dziękuję i pozdrawiam, Grzegorz Pietrak

 • bardzo dobry

  Pan dr Grzegorz Pietrak jest wyjątkowy, bo łączy w sobie humanizm z trudną /sztywną/ sztuką medycyny konwencjonalnej. Jest terapeutą (mimo, że za takiego się nie uważa ;-) a jednocześnie jest bardzo odpowiedzialnym lekarzem. Czyli łączy w sobie te wszystkie cechy, które predystynują go do współczesnego szamana, po prostu sama rozmowa z nim bardzo pomaga. Jest logiczny i emocjonalny. Nie znam drugiego tak doskonałego "lekarza", "szamana". Całym sobą jest przełomem we współczesnej psychiatrii. Polecam! :-)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 26 maja 2016)

  Dziękuję bardzo :)

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentem Pana doktora już po raz drugi. Wcześniej leczyłam się u niego 10 lat temu. Wtedy bardzo mi pomógł. Teraz pojawiły się u mnie nowe objawy i od razu pomyślałam, żeby udać się właśnie do dr. Pietraka. Mam do niego zaufanie. Dobrze przeprowadzony wywiad, zrozumienie dolegliwości i propozycja ich rozwiązania. Wszystko odbywa się w atmosferze spokoju, koncentracji na problemie i na pacjencie. Do ostatniej chwili wizyty można czuć zainteresowanie Pana doktora. Gorąco polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 26 maja 2016)

  Dziękuję bardzo .

 • bardzo dobry

  Pan Doktor bardzo życzliwy, wnikliwy. Stwarza atmosferę, w której można się otworzyć i swobodnie opowiedzieć o swoich problemach. Dzięki niemu wkroczyłam na ścieżkę powrotu do zdrowia po traumie. Bardzo polecam. Zadowolona pacjentka

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 14 kwietnia 2015)

  Dziękuję i serdecznie Panią pozdrawiam, Grzegorz Pietrak

 • bardzo dobry

  Miły, sympatyczny lekarz z powołania. Z dużą wiedzą. Ma czas dla pacjenta, nie patrzy na zegarek. Oaza spokoju. Polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 15 marca 2015)

  Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam, Grzegorz Pietrak

 • bardzo dobry

  Wizytę u Pana Doktora odbyłam po raz pierwszy. Pan doktor bardzo dokładnie przeprowadza wywiad co jest bardzo ważne w postawieniu prawidłowej diagnozy, doktor stawia taką diagnozę po wysłuchaniu pacjenta. Jest to bardzo kulturalny, sympatyczny i spokojny człowiek. Po wejściu do gabinetu pacjent staje się wyluzowany i spokojny. Pan doktor jest zainteresowany pacjentem od samego początku aż do opuszczenia gabinetu. Szczerze i serdecznie polecam a na pewno się Państwo nie zawiedziecie. Serdecznie pozdrawiam Panie Doktorze i dziękuje za miłe spotkanie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Grzegorz Pietrak ( 13 marca 2015)

  Serdecznie dziękuję i pozdrawiam, Grzegorz Pietrak

Najbliższe terminy:

kolejne dni