Jestem psychologiem, zajmuję się poradnictwem psychologicznym, psychoterapią oraz psychoedukacją. Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Specjalizuję się w Terapii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: HOMINE Poradnia Zdrowia PsychicznegoUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pan Grzegorz Dziran prawdziwy terapeuta z powołaniem. Sympatyczny, otwarty oraz wzbudzający zaufanie człowiek. Potrafi nawiązać niepowtarzalną relacje z pacjentem z nastoletnim pacjentem. Polecam z pełnym przekonaniem.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: psychoterapia rodzinna

  Pan Grzegorz to bardzo profesjonalny, empatyczny psychoterapeuta bardzo pomógł mi, mojej rodzinie i małżeństwu w silnym kryzysie. Polecam wszystkim, którzy mają problemy rodzinne lub w małżeństwie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, zajmuję się poradnictwem psychologicznym, psychoterapią oraz psychoedukacją. Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Specjalizuję się w Terapii Rodzin i Par. W mojej pracy podążam za pacjentami, ich potrzebami i oczekiwaniami. Pomagam ludziom dostrzec i wyzwolić drzemiące w nich siły i zasoby, dzięki którym mogą dokonywać zmian w swoim życiu. W mojej pracy stawiam na empatię oraz swobodę w nawiązywaniu kontaktu z Klientem. Nie moralizuję i nie oceniam światopoglądu, stylu życia Pacjentów.

  Jestem absolwentem psychologii (specjalność kliniczna) w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS) we Wrocławiu. Ukończyłem Podyplomowe Studia Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wiedzę seksuologiczną aktualizuję biorąc udział w Międzynarodowych Konferencjach Seksuologicznych organizowanych przez Zakład Seksuologii Społecznej i Klinicznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłem Kurs Podstawowy Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin zorganizowany przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej (WTTS). Obecnie doskonalę mój warsztat pracy uczestnicząc w Kursie Zaawansowanym Psychoterapii Systemowej organizowanym przez WTTS. Ukończyłem wiele innych szkoleń psychoterapeutycznych. Posiadam również kwalifikacje/przygotowanie pedagogiczne uprawniające do pracy z dziećmi i młodzieżą.

  Doświadczenie zawodowe zdobywałem będąc psychologiem szkolnym w placówkach oświatowych. Odbyłem staż w stacjonarnym oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży. Prowadziłem zajęcia z podstaw psychologii, socjologii i pedagogiki dla słuchaczy Policealnej Szkoły „Cosinus” we Wrocławiu.

  Obecnie pracuję jako terapeuta rodzinny w Centrum Neuropsychiatrii „NEUROMED” we Wrocławiu oraz jako psycholog w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia