Adresy i cenniki usług

 • Grażyna Romaniuk Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

  ul. Ks. Piotra Ściegiennego 81/7
  Kielce, świętokrzyskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Centrum Medyczne Lithomed w Kielcach

  Karczówkowska 45
  25-713 Kielce, świętokrzyskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Sama nie wiem co o niej myśleć. Chodzę do niej od lat. Mówiła mi, że u mnie wszystko w porządku a okazało się, że jestem chora. Nawet po badaniu USG powiedziała zdrowe jajniczki, a okazało się, że na tych zdrowych jajniczkach są torbiele! Jak mogła tego nie zauważyć?!
  Od lat leczyłam się u niej z powodu nieregularnych miesiączek a ona zamiast mnie wysłać do endokrynologa przepisywała tabletki.
  Pani doktór jest na prawdę bardzo miłą osobą. Ma podejście do pacjentów. Jest delikatna ale niestety straciła w moich oczach ostatnio :/

 • Słaby tylko dlatego że bez problemu dostałam recepty na tabletki antykoncepcyjne. Jednak jedynym wywiadem jaki przeprowadziła Pani dr. przy wypisaniu było pytanie: jakie mają być? Zero badań, zero zainteresowania.
  Przez 3 lata próbowałam się u niej wyleczyć. Przepisywała w ciemno antybiotyki bez badań. Wystarczyło że zmieniłam lekarza i po pierwszej wizycie przyczyna została zlokalizowana. Wystarczyło jedno badanie którego Pani dr nawet nie zleciła. Pani Dr. usuwała mi nadżerkę dwa razy bo pierwszym razem nie udało jej się w całości.
  Nie będę opisywać problemów koleżanek których również nie zauważyła Pani dr.
  Nie polecam nigdy do niej nie wrócę

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry, miły lekarz. Chodzę do niej od wielu lat. Prowadziła także moją ciąże, robiła USG, wszelkie badania. Wyjaśniała, udzielała odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

 • Chodziłam do Pani doktor długo przed ciążą, głównie po tabletki, była wtedy miła i życzliwa. Jednak gdy poszłam ostatnio zrobić cytologię odmówiła mi badania, gdyż ostatnią cytologię robiłam gdzie indziej i wynik wyszedł kiepski z zapisu do którego mają dostęp, ale nie mają dostepu do diagnozy.Pytała co zrobiłam z tym fantem. Na moje pytanie, iż o ile pamiętam cytologia wyszła kipeska tylko z powodu bakterii a nie jakichś komórek rakowych, nie chciała w to uwierzyc odmawiając mi wykonania badań i kazała iśc do poprzedniego lekarza!!!! Znalazłam wynik z przed roku, faktycznie nie było tam nic złośliwego. Teraz jestem w ciąży i chodzę do innego lekarza a panią Romaniuk polecam tylko ze względu na wypisywanie recept na tabletki antykoncepcyjne ale nic więcej.

 • Niestety jak zostało to już wcześniej stwierdzone, Pani doktor jest może miła, sympatyczna, ma podejście do kobiet, ale najlepiej wychodzi jej wypisywanie recept, wyleczy drobne dolegliwości ale na tym koniec. Z poważniejszymi problemami radzę udać się do kogoś innego bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że Pani doktor po prostu je zignoruje (i nieważne, że chodzi się do niej prywatnie). O skierowaniu na badania na NFZ też raczej można zapomnieć. Polecam młodym dziewczynom, ale tym które nie mają większych problemów ze zdrowiem.

 • Zgadzam się, że Pani doktor jest miła, ale nie nadaje się do prowadzenia ciąży. Prowadziła moją pierwszą ciąże. Przez czas okres nie zrobiła mi ani razu USG, kierowała tylko na badania na morfologie i mocz. Nie dała mi skierowania nawet na badanie grupy krwi, dopiero kiedy powiedziałam, a moją ciocie tak leczyła, że ma usuniętą macicę. Na szczęście znalazłam inną Panią ginekolog i jestem bardzo zadowolona z prowadzenia drugiej ciąży.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • taka sobie jesli chodzi o ciaże tylko gada a nie bada jestem zła bo jestem w zaawansowanej ciazy a ona nie zrobiła mi jeszcze usg załuje ze nie poszłam do innego lekarz

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry lekarz.
  Pani doktor zawsze uśmiechnięta, sprawia, że wizyta przebiega w sposób miły. Jest komunikatywna. Zawsze stara się wszystko wyjaśniać. Jestem zadowolona z wizyt u pani dr Romaniuk :)

 • witam. ja ze tak powiem korzystam z porad i uslug Pani dr od malenkosci ,mam do niej wielkie zaufanie i z jej zdaniem licze sie bardzo,nigdy mnie nie zawiodla i zawsze jej diagnoza byla trafna.Bardzo ciepla kobieta i chcialabym bywac u niej czesciej teraz kiedy jestem w ciazy co ona potwierdzila, niestety z powodu odleglosci musze znalezc innego lekarza godnego zaufania co nie jest latwe

 • Byłam u p. dr raz, bo poleciła mi znajoma, która była zadowolona. Ja mam problemy z hormonami i nie jestem przekonana czy p. Romaniuk udzieli mi stosownej pomocy. Jest miła i sympatyczna, ale odniosłam wrażenie, że nadaje się tylko do wypisywania recept... Nie wiem jak jest naprawdę, dlatego 'brak oceny'. Muszę się zdecydować na jednego ginekologa, który będzie mnie prowadził, ale chyba jednak wybiorę innego lekarza.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

145

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.