lek.

Grażyna Romaniuk

Ginekolog

15 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Grażyna Romaniuk to jeden z 110 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Kielce na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1000 osób

 • Dostępność

  Lekarz Grażyna Romaniuk przyjmuje w 2 gabinetach

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • neutralny

  Sama nie wiem co o niej myśleć. Chodzę do niej od lat. Mówiła mi, że u mnie wszystko w porządku a okazało się, że jestem chora. Nawet po badaniu USG powiedziała zdrowe jajniczki, a okazało się, że na tych zdrowych jajniczkach są torbiele! Jak mogła tego nie zauważyć?! Od lat leczyłam się u niej z powodu nieregularnych miesiączek a ona zamiast mnie wysłać do endokrynologa przepisywała tabletki. Pani doktór jest na prawdę bardzo miłą osobą. Ma podejście do pacjentów. Jest delikatna ale niestety straciła w moich oczach ostatnio :/

 • słaby

  Słaby tylko dlatego że bez problemu dostałam recepty na tabletki antykoncepcyjne. Jednak jedynym wywiadem jaki przeprowadziła Pani dr. przy wypisaniu było pytanie: jakie mają być? Zero badań, zero zainteresowania. Przez 3 lata próbowałam się u niej wyleczyć. Przepisywała w ciemno antybiotyki bez badań. Wystarczyło że zmieniłam lekarza i po pierwszej wizycie przyczyna została zlokalizowana. Wystarczyło jedno badanie którego Pani dr nawet nie zleciła. Pani Dr. usuwała mi nadżerkę dwa razy bo pierwszym razem nie udało jej się w całości. Nie będę opisywać problemów koleżanek których również nie zauważyła Pani dr. Nie polecam nigdy do niej nie wrócę


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, miły lekarz. Chodzę do niej od wielu lat. Prowadziła także moją ciąże, robiła USG, wszelkie badania. Wyjaśniała, udzielała odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

 • neutralny

  Chodziłam do Pani doktor długo przed ciążą, głównie po tabletki, była wtedy miła i życzliwa. Jednak gdy poszłam ostatnio zrobić cytologię odmówiła mi badania, gdyż ostatnią cytologię robiłam gdzie indziej i wynik wyszedł kiepski z zapisu do którego mają dostęp, ale nie mają dostepu do diagnozy.Pytała co zrobiłam z tym fantem. Na moje pytanie, iż o ile pamiętam cytologia wyszła kipeska tylko z powodu bakterii a nie jakichś komórek rakowych, nie chciała w to uwierzyc odmawiając mi wykonania badań i kazała iśc do poprzedniego lekarza!!!! Znalazłam wynik z przed roku, faktycznie nie było tam nic złośliwego. Teraz jestem w ciąży i chodzę do innego lekarza a panią Romaniuk polecam tylko ze względu na wypisywanie recept na tabletki antykoncepcyjne ale nic więcej.

 • neutralny

  Niestety jak zostało to już wcześniej stwierdzone, Pani doktor jest może miła, sympatyczna, ma podejście do kobiet, ale najlepiej wychodzi jej wypisywanie recept, wyleczy drobne dolegliwości ale na tym koniec. Z poważniejszymi problemami radzę udać się do kogoś innego bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że Pani doktor po prostu je zignoruje (i nieważne, że chodzi się do niej prywatnie). O skierowaniu na badania na NFZ też raczej można zapomnieć. Polecam młodym dziewczynom, ale tym które nie mają większych problemów ze zdrowiem.

 • bardzo słaby

  Zgadzam się, że Pani doktor jest miła, ale nie nadaje się do prowadzenia ciąży. Prowadziła moją pierwszą ciąże. Przez czas okres nie zrobiła mi ani razu USG, kierowała tylko na badania na morfologie i mocz. Nie dała mi skierowania nawet na badanie grupy krwi, dopiero kiedy powiedziałam, a moją ciocie tak leczyła, że ma usuniętą macicę. Na szczęście znalazłam inną Panią ginekolog i jestem bardzo zadowolona z prowadzenia drugiej ciąży.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  taka sobie jesli chodzi o ciaże tylko gada a nie bada jestem zła bo jestem w zaawansowanej ciazy a ona nie zrobiła mi jeszcze usg załuje ze nie poszłam do innego lekarz


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Pani doktor zawsze uśmiechnięta, sprawia, że wizyta przebiega w sposób miły. Jest komunikatywna. Zawsze stara się wszystko wyjaśniać. Jestem zadowolona z wizyt u pani dr Romaniuk :)

 • bardzo dobry

  witam. ja ze tak powiem korzystam z porad i uslug Pani dr od malenkosci ,mam do niej wielkie zaufanie i z jej zdaniem licze sie bardzo,nigdy mnie nie zawiodla i zawsze jej diagnoza byla trafna.Bardzo ciepla kobieta i chcialabym bywac u niej czesciej teraz kiedy jestem w ciazy co ona potwierdzila, niestety z powodu odleglosci musze znalezc innego lekarza godnego zaufania co nie jest latwe

 • neutralny

  Byłam u p. dr raz, bo poleciła mi znajoma, która była zadowolona. Ja mam problemy z hormonami i nie jestem przekonana czy p. Romaniuk udzieli mi stosownej pomocy. Jest miła i sympatyczna, ale odniosłam wrażenie, że nadaje się tylko do wypisywania recept... Nie wiem jak jest naprawdę, dlatego 'brak oceny'. Muszę się zdecydować na jednego ginekologa, który będzie mnie prowadził, ale chyba jednak wybiorę innego lekarza.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online