dr n. med.

Grażyna Krzemień

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Nefrolog

13 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: Konsultacja nefrologiczna dzieci

  Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Odpowie na pytania, doradzi co należy zrobić, poda numery kontaktowe. Byłam u Pani doktor zarówno prywanie i państwo - zdecydowanie polecam prywatnie, gdzie znacznie łatwiej dostać się do pani doktor, bo w przyszpitalnej poradni terminy są mega odległe, a Dr Krzemień jest zawsze zabiegana, spóźniona i mało uprzejma...

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: konsultacja nefrologiczna dzieci

  Bardzo rzeczowa i mila Pani doktor. Kompetentna i nie zbywajaca pacjenta. Wyczerpujaco odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTIMED

  Doktor Grażyna Krzemień jest bardzo kompetentnym lekarzem. Uchroniła naszego rocznego synka przed pobytem w szpitalu, do którego z powodu bakterii w moczu kierował nas pediatra...Pani doktor poleciła nam domowy sposób leczenia, dzięki któremu w już kilku posiewach nie znaleziono bakterii. Bardzo cierpliwie i uprzejmie odpowiadała na nasze pytania, których była cała lista.

 • B
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: Konsultacja nefrologiczna dzieci

  Bardzo konkretna, dokładna, przy tym niezwykle miła Pani doktor. Pomogła mojemu dziecku, mnie cierpliwie wysłuchała i uspokoiła a już bliska rozpaczy byłam. Gorąco polecam.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: konsultacja nefrologiczna dzieci

  To była nasza pierwsza wizyta w związku z nawracającym zapaleniem pęcherza u dziecka. Pani doktor uważnie przejrzała dokumentację, uspokoiła nas i wskazała dalsze działania

 • U
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Leczenie szpitalne

  Bardzo gorąco polecam Panią dr Krzemień. Bardzo ciepła w stosunku do dziecka i rodzica. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. Przejmuje się stanem zdrowia dziecka i poświęca mu swój czas i uwagę. Dr Krzemień prowadzi moją córkę w szpitalu w Warszawie i bardzo się cieszę, że na nią trafiłyśmy. Zleciła jej mnóstwo badań. Dzięki Pani doktor moja córka została bardzo szybko zdiagnozowana. Mamy pełny obraz sytuacji i jesteśmy w stanie planować dalsze leczenie.

 • E

  Lażałam z dwumiesięcznym dzieckiem na nefrologii w okropnym szpitalu przy ul. Litewskiej 3 dni bez konkretnej diagnozy a potem z wyrokiem 2tygodniowej odsiadki na antybiotyku (zdrowe dziecko miało w tym czasie kontakt z kilkuletnimi chorymi dziećmi w sensie chorób zakaźnych!). Profesor tego oddziału zarządziła powyższe leczenie i umyła ręcę od całej reszty, zostawiając nas wystraszonych i zniesmaczonych, do czasu jak pojawiła się dr Krzemień! usiadła z nami, z uśmiechem wytłumaczyła co wazniejsze kwestie i skróciła czas wyżej wspomnianej odsiadki do 5 dni, zalecając dalsze leczenie w domu i kontrolnej cystografii. teraz robilismy badanie moczu i morfologię i wszystko jest super a Panią doktor (w przeciwieństwie do pani nadetej pani profesor kojarzymy wyłącznie pozytywnie)!

 • E

  Mam i dobre i słabe odczucia po wizytach u Pani doktor. Raz bardzo rzeczowa wszystko mi wyjaśniła, co dalej robić, gdzie zadzwonić i podała numery telefonów, wszystko krok po kroku. Kiedy dziecko leżało w szpitalu a miałyśmy z córką do niej trafić po diagnostyce szpitalnej dopisała mnie w kalendarzu bez problemu. Następnym razem była mniej rzeczowa, w zasadzie nie wiele mi powiedziała poza tym że jest gorzej i czekamy co będzie dalej. Ale znów wyznaczyła konkretnie kiedy mamy zgłosić, gdzie, gdzie dzwonić i co robić. Zawsze była uprzejma w stosunku do dziecka i mnie jako rodzica.

 • A

  Poznałam panią doktor w związku z chorobą mojego syna. Jest to bardzo ciepła osoba z podejściem do dzieci. nie zauważyłam, żeby jak ktoś wyżej napisał "niecierpiała dzieci". W razie nawrotów choroby mogłam zawsze liczyć na telefon do pani doktor i z kwitkiem nie byłam odsyłana. Polecam bardzo.

 • G

  Niestety nie mogę sie zgodzić z poniższą opinią. Moje dziecko również było maluteńkie jak trafiliśmy na oddział niemowlęcy zdiagnozowani prywatnie, ale przez lekarza, który pracował wcześniej na Litewskiej. Miał dobre zdanie jedynie o dr Monice Karpińskiej z oddziału niemowlęcego, do której właśnie na szczęście trafiliśmy (niestety wyniosła się z Litewskiej jak większość dobrych lekarzy). Dr Karpińska tłumaczyła nam wszystko cierpliwie, rysowała, uspokajała. No ale niestety w poradni nie przyjmowała i zapisała nas do Krzemień. No i się zaczęło... Przez kilka lat naszych wizyt ani razu nie zdarzyło się, że Krzemień przyszła na wizytę punktualnie choć podczas moich pobytów z dzieckiem na oddziale nie wydawała się zapracowana. I jest do tego tak zadufana w sobie i źle wychowana, że słowo "przepraszam" nie przechodzi jej przez gardło.Co z tego, że dopisuje dzieci gdzieś tam do listy przyjęć jak przyjmuje je dwie godziny później, a maluteńkie dziecko czeka głodne i śpiące aż pani Krzemień się pojawi a potem ostentacyjnie obrażona zamknie się jeszcze na 10 minut w gabinecie i trzeba czekać nie wiadomo na co. Dobry lekarz to nie ten, który ma wiedzę. Dobry lekarz to ten, który ma wiedzę i podejście do pacjenta (o tak oczywistej rzeczy jak dobre wychowanie nie wspominając). Wynieśliśmy się do Centrum Zdrowia Dziecka i jesteśmy traktowani jak Ludzie, a nie jak bydło...