Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED

1744 opinie Warszawa, Okopowa 33 i 4 więcej

Działamy od 1992 roku

Mamy ponad 170 lekarzy

Zapewniamy kompleksową opiekę

MULTI MED to prywatna sieć przychodni oraz pracowni rezonansu magnetycznego dbająca o zdrowie Pacjentów od 1992 roku. Usługi świadczymy w 4 przychodniach w Warszawie (w Śródmieściu, na Woli i na Pradze Południe), w 5 pracowniach rezonansu magnetycznego – w Warszawie (na Pradze Południe i na Żoliborzu), w Płońsku, Garwolinie i Tomaszowie Lubelskim oraz w Centrum Rehabilitacji w Warszawie. W naszych placówkach możesz skorzystać z opieki lekarzy takich specjalizacji jak ginekologia, endokrynologia, urologia, perinatologia czy laryngologia. Posiadamy również własne laboratorium z certyfikatem jakości ISO 9001:2015. Możesz w nim wykonać badania takie jak badania endoskopowe, badania prenatalne, rezonans magnetyczny, badania USG, badania ginekologiczne (np. test PAPPa, USG połówkowe i genetyczne) oraz wiele innych.
Sprzęt
 • Badania prenatalne przeprowadzanie są aparatami Voluson E6 firmy GE oraz Aloka Arietta 850, które są aparatami wysokiej klasy, spełniającymi wszelkie wymogi FMF.
 • Dysponujemy, jako jedyni w Warszawie, analizatorem Delfia Express, który jest jednym z trzech typów analizatorów uznawanych przez FMF.
 • W pracowni rezonansu magnetycznego w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 51 wykonujemy badania osobom otyłym (skaner o większej średnicy) oraz cierpiącym na klaustrofobię (system otwarty).

Ginekologia

Interna

Radiologia

Kardiologia

Gastrologia

+ 39 innych specjalizacji

Opinie o lekarzach z tej placówki (1744)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Żyłka konsultacja endokrynologiczna

  Cudowna Pani doktor, zaangażowana, wszystko szczegółowo wyjaśnia, rozwiewa każdą wątpliwość. Posiada bardzo dużą wiedzę. Bardzo dokładnie wykonane badanie usg tarczycy. Polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Paweł Kamiński konsultacja ginekologiczno-endokrynologiczna

  Bardzo profesjonalny, solidny i rzetelny lekarz.
  Z miejsca zajął się ratowaniem mojej tarczycy po bardzo nieudanym leczeniu u innego lekarza. Konkretnie i na temat.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Anna Kozłowska konsultacja dermatologiczna

  Skupienie na pacjencie; wysłuchanie bez pośpiechu wszystkich informacji, które pacjent chce przekazać; szczegółowe wyjaśnienia dotyczące stosowania leków.


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Jadwiga Ford Inny

  Nie jestem zadowolona z wizyty. Miałam wrażenie, że wizyta jest bardziej dla pani niż dla mnie. I nie można dojść do tego, co naprawdę boli i męczy, bo cała wizyta skupia się na ogólnikach i tym co pani mgr ma do powiedzenia. Przykre emocje zostały mi po wizycie dalej. Do tego zamiast wpływać na to, na co ma się wpływ, byłam przestrzegana przed tym, co ktoś może mi zrobić - jak mam mieć wpływ na zachowania innych. Po wizycie poczułam się jak ofiara a nie ktoś, kto ma realny wpływ na swoje życie. Nie polecam tym, którzy chcą wyrzucić z siebie to, co boli. Raczej jedynie, jeśli człowiek czuje się ok i ogólnikowo chciałby coś zmienić.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Grzegorz Rak prowadzenie ciąży

  Doktor Rak prowadził moją pierwszą ciążę - merytoryczne, szczegółowe omawianie kolejnych etapów i pojawiających się trudności czy wątpliwości. Wyczerpujące odpowiedzi na pytania i edukacja: nie tylko co, ale i dlaczego. Wizyty w spokojnej, życzliwej atmosferze. Profesjonalnie przeprowadzane badania. Rzeczowe przyglądanie się potencjalnym nieprawidłowościom. Dokładnie prowadzona dokumentacja. I przede wszystkim - indywidualne podejście, zaangażowanie, zainteresowanie. Bezpiecznie doprowadzenie do szczęśliwego rozwiązania. Jestem bardzo wdzięczna!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt