Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Formedica

Berezyńska 39

03-908 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Czerwińska Inny

  Pani Doktor to najlepszy specjalista z jakim kiedykolwiek się spotkałam! Bezinteresowne zaangażowanie we wszystkie sprawy dotyczące leczenia, fachowa pomoc i racjonalna ocena sytuacji. Polecam po stokroc!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr inż. Ewa Strzeszewska konsultacja dietetyczna

  Przez ok 6 lat samodzielnie walczyłem z otyłością, wiedza którą można znaleźć w internecie o liczeniu kalorii może działa dla niektórych ale w moim przypadku kończyła się chodzeniem głodnym i w efekcie niezdrową relacją z jedzeniem.
  Bardzo podoba mi się podejście P. Ewy, które zakłada, że Pacjent ma się czuć dobrze, jedzenie ma mu smakować i ma być syty. Zdecydowanie polecam, na pewno nie jest to tania inwestycja, bo trzeba się liczyć z kosztem min. 250zł za wizytę, ale jeśli ktoś może sobie pozwolić to jak najbardziej warto. W ok. 2 miesiące straciłem 6kg samego tłuszczu i zbudowałem trochę mięśni przy tym czując się pełny energii.

  -----
  Po 8 miesiącach pod okiem Pani Ewy wyglądam świetnie, a czuje się jeszcze lepiej. Wyniki z krwi mam bardzo dobre. Polecam jeśli ktoś chce zdrowo i długoterminowo poprawić swoją sylwetkę i przy tym nie chodzić głodnym :)


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariola Wyrzuc Inny

  Fantastyczna, konkretna, energiczna, wnikliwa, dokładna i dociekliwa a przy tym empatyczna lekarz reumatolog.
  Po analizie moich dotychczasowych wyników badań oraz przeprowadzeniu dokładnego wywiadu postawiła szybką diagnozę i rozpoczęła skuteczne leczenie bolących od 4 miesięcy stawów, nieprawidłowo leczonych przez reumatolog oraz ortopedę z Luxmedu.
  Jestem pełna uznania i podziwu dla doświadczenia i wiedzy Pani doktor Wyrzuc. Polecam serdecznie tego lekarza.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Czerwińska Inny

  Pani Ewa jest bardzo kompetentnym, a do tego miłym lekarzem. Zawsze wszystko wyjaśni, odpowie na każde pytanie. Dzięki Pani doktor, udało mi się wreszcie zajść w ciążę, gdzie wcześniej inni lekarze nie widzieli żadnych problemów pomimo ich istnienia. Choć czasem trzeba poczekać chwilę pod gabinetem, wszystko zostaje zrekompensowane na wizycie, ponieważ Pani doktor nie popędza pacjenta i rozwieje każdą wątpliwość. Polecam.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grażyna Krzemień

  Byliśmy u Pani Doktor skonsultowac dziecko, które po ZUM dostalo skierowanie min. na cystoskopie ze znieczuleniem ogólnym od lekarki ze szpitala Bielańskiego.
  Pani Doktor w sposób bardzo rzeczowy i miły wyjaśnila nam, ze takie badanie nie jest potrzebne i nie ma wskazan by je robić. ( potwierdzila to co usłyszeliśmy od zaufanego pediatry).
  Wizyta spokojna, miła i widać zainteresowanie małym czlowiekiem i rodzicami.
  Polecam w 100% Panią Doktor.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Grzegrzółka konsultacja internistyczna (kolejna wizyta)

  Najlepszy lekarz w tej przychodni i w ogóle bardzo dobry, wnikliwy doktor. Słucha, bada, nie śpieszy się. Zanim da antybiotyk proponuje inne metody leczenia. Wiem, że zawsze po wizycie u tego doktora będę profesjonalnie objęta pomocą.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabela Malendowicz przeziębienie

  Pani dr bardzo dokładnie zbadała syna. Sprawdziła przyczynę kataru z każdej możliwej strony. Polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Czerwińska

  Dawno nie spotkałam się z tak otwartym, ciepłym i profesjonalnym lekarzem. Pani doktor słucha, tłumaczy i daje poczucie bezpieczeństwa w swoim gabinecie.
  Samo podanie ręki na powitanie mnie zaskoczyło, to naprawdę prawie się nie zdarza! Potem było jeszcze lepiej :)
  Czuję się dobrze zaopiekowana za co Pani doktor dziękuję.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Kornatowska trądzik i plamy na ciele

  Pani Dr bardzo konkretna, sympatyczna , byłam u trzech specjalistów, żaden nie umiał postawić diagnozy. Pani dr skrupulatnie obejrzała moje zmiany na skórze i od razu określiła co to jest. Poza tym wyleczyla moją młodzież z trądziku. Polecam w 100 %


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Jadwiga Damm-Rupocińska cukrzyca

  Pani doktor jest niezastąpiona! Wyczerpująca wizyta w dokładne badanie chorego, wskazówki dot. diety, zmian stylu życia. Poważne traktowanie pacjenta i wnikliwość, zaangażowanie. Jak najbardziej polecam! ;)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania