Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ulica Edmunda Wasilewskiego 20/10, Grzegórzki, Kraków
Mind Works Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Terapii Schematów

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto, Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Fobie
  • Trauma
  • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ulica Edmunda Wasilewskiego 20/10, Kraków

od 160 zł

Mind Works Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Terapii Schematów

Pozostałe usługi


ulica Edmunda Wasilewskiego 20/10, Kraków

300 zł

Mind Works Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Terapii Schematówulica Edmunda Wasilewskiego 20/10, Kraków

od 140 zł

Mind Works Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Terapii Schematówulica Edmunda Wasilewskiego 20/10, Kraków

140 zł

Mind Works Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Terapii Schematów

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mind Works Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Terapii Schematów psychoterapia

Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam do pani Eweliny. Od pierwszej sesji zostałam potraktowana profesjonalnie, poważnie i partnersko. Dostałam od pani Eweliny wszystko, czego potrzebowałam, żeby poczuć się bezpiecznie w relacji i zacząć budować zdrową więź opartą na zaufaniu.
Pani Ewelina bardzo uważnie słuchała wszystkiego, czym chciałam się podzielić. Nie oceniała mnie i zostawiała mi przestrzeń na własną refleksję. Ogromnie pomogła mi jej wyjątkowa empatia oraz niezwykła umiejętność komunikacji emocji i potrzeb w bardzo zdrowy sposób. Pani Ewelina jest bardzo ciepłą i pogodną osobą.
Moje życie bardzo zmieniło się dzięki terapii. Zaczęłam patrzeć na siebie z większą troską i zaufaniem. W moim życiu pojawiło się dużo spokoju. Zobaczyłam skąd brały się moje problemy i zaczęłam sobie z nimi radzić. Co było dla mnie bardzo istotne, praktycznie od razu dostałam też narzędzia, które pomagały mi w trudnych sytuacjach. Dzięki temu nawet wtedy, gdy było mi w terapii trudniej, wiedziałam, że sobie poradzę i że nie jestem sama. Oczywiście, te narzędzia zmieniały się w trakcie trwania terapii i coraz bardziej się personalizowały.
Terapia schematu, w której pracowałam z panią Eweliną, pozwoliła mi w zrozumiały sposób zdobyć wyjaśnienie procesów, które utrudniały mi drogę do szczęścia. Dzięki temu łatwiej było mi wyszukiwać krzywdzące mnie zachowania i schematy, odnajdywać wspólny mianownik i odpowiadać na coraz więcej pytań.
Dzięki terapii w końcu zaczęłam czuć się dobrze będąc sobą. Dziękuję!!


S
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Eweliny zgłosiłam się będąc w dużym kryzysie i załamaniu. Był to mój pierwszy w życiu kontakt z psychoterapeutą i szczerze mówiąc nie spodziewałam się "cudów". Pani Ewelina od razu wzbudziła moje zaufanie podchodząc do sprawy w sposób profesjonalny, empatyczny i z pełnym zaangażowaniem. Bardzo szybko zorientowałam się, że czekam z niecierpliwością na cotygodniowe wizyty. Nie ukrywam, że początkowe sesje były dla mnie trudne i wywoływały wiele silnych emocji, bo wiązały się z powrotem do dzieciństwa. Ale było warto! Często dostawałam praktyczne rozwiązania, które stosowałam w trudnych chwilach, aby zmierzyć się z lękiem. Nawet najmniejsze moje sukcesy były bardzo doceniane i wzmacniane, co dodatkowo dodawało mi skrzydeł. Terapia u Pani Eweliny była jedną z najlepszych decyzji jakie podjęłam, bo dostałam profesjonalną pomoc, wsparcie i konkretne rozwiązania, a wszystko to w połączeniu z ciepłym i empatycznym podejściem psychoterapeuty może prowadzić tylko do sukcesu!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Do Pani Eweliny trafiłem z przekonaniem, że nic mi już nie może pomóc i będę się ze swoim problemem męczył do końca życia, a już na pewno nie wierzyłem , że jakaś tam rozmowa z kimś zupełnie mi obcym ma na mnie w jakikolwiek sposób wpłynąć. Pani Ewelina już na pierwszym naszym spotkaniu wyprowadziła mnie z błędu. Szczegółowo pytała o mój problem i jego kontekst, uważnie słuchała, a następnie podsumowała to, co powiedziałem, powiedziała jaki rodzaj terapii proponuje, powiedziała jak to będzie wyglądać i zapytała czy się decyduje zacząć i zaangażować w terapie. Zgodziłem się i na każdym kolejnym spotkaniu coraz bardziej umacniałem się w przekonaniu, ze była to słuszna decyzja. Moje lęki znikały, nauczyłem się inaczej podchodzić do wielu rzeczy, lepiej sobie radzić na co dzień i być bardziej świadomym tego, co robię. Czułem się, jakbym zrzucił ze swojej psychiki kilkanaście kilogramów i mógł wreszcie żyć, a nie egzystować. Wszystko było konkretne, zaplanowane, nie było w terapii żadnego czary mary i szamaństwa. Wszystko miało strukturę i było oparte na podstawach naukowych ( wiem, bo sprawdzałem oczywiście). Do tego Pani Ewelina jest bardzo sympatyczną osobą, budzącą zaufanie i dającą nadzieję, a jednocześnie stanowczą i motywującą. Widać, że wie co robi i, że wkłada w to dużo serca, czasu i wysiłku by być świetnie przygotowaną. Jeszcze raz dziękuję Pani Ewelino! I życzę wszystkim , by mieli tyle szczęścia co ja i trafili na kogoś takiego, kto przywróci im wiarę w to, że naprawdę wiele możemy w swoim życiu zmienić.


O
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam Panią Ewelinę. Pomogła mi wyjść z depresji a póżniej zaczeliśmy pracę ze schematami zachowania. Dużo pracy wkłada w przygotowanie przed każdym spotkaniem, jest konkretna, ma poczucie humoru, bardzo dobrze tłumaczy i generalnie zna się na rzeczy!


V
Użytkownik zweryfikowany

Polecam!!!! Pani Ewelina jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Trafiłam do gabinetu z całą masą "problemów" jak się później okazało o których nawet nie miałam pojęcia a skutecznie ograniczały mnie i moje życie. Dzięki zaangażowaniu i kompetencji Pani Eweliny powoli zaczynam "budować swój dom" tyle że tym razem na solidnych fundamentach. Każde spotkanie i rozmowa z P. Eweliną jest dla mnie bodźcem do kolejnych kroków i kolejnych zmian. Zaczynam wierzyć, że można, że warto....... Pani Ewelino mimo, że moje terapia jeszcze nie dobiegła końca, bardzo Pani dziękuje za wsparcie, szczerość i zaangażowanie!!! Doceniam to! WSP


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam spotkania i rozmowy z Panią Eweliną która w spokojny i przyjazny sposób pomaga
przejść przez trudne sprawy i kłopoty z którymi nie potrafimy się uporać.
Pomogła mi bardzo, jestem i będę Jej zawsze bardzo wdzięczna.
Monika W.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Około 6-8 lat temu miałam trochę problemów ze sobą, pogubiłam się we własnym życiu, dałam się manipulować i sama krzywdziłam innych, skończyło się samookaleczeniem i odesłaniem na terapię rodzinną (byłam mocno niepełnoletnia). Wtedy nie miałam ochoty z nikim współpracować i chciałam wszystkim pokazać, że poradzę sobie bez ich pomocy, więc z niewidocznym dla mnie wsparciem rodziców jakoś z tego wyszłam, u psychologa byliśmy z 3 razy i zrezygnowaliśmy. Wkrótce zaczęłam odsuwać się od tego i zapominać, traktując to nie jako część swojego życia, tylko historię, którą usłyszałam. Potem było już lepiej, stanęłam na nogi, zaczęłam wynagradzać ludziom to, co kiedyś robiłam, zaangażowałam się w wolontariat i generalnie w końcu nad sobą panowałam. Teraz przez drobne niepowodzenia i nieprzyjemne sytuacje czuję jak to wszystko wraca. Boję się, że ludzie dalej pamiętają co się działo i może to wpłynąć na moją przyszłość. W trudniejszych momentach nie panuję nad własnymi emocjami, coraz łatwiej wytrącić mnie z równowagi, czasem chciałabym wrócić do dawnych schematów, gdzie ból fizyczny odciągał myśli od wszystkiego. Z drugiej strony wiem, że pewnie wszystko wyolbrzymiam i liczę, że przejdzie samo i uda mi się żyć dalej, tak jak do niedawna. Pytanie, czy to będzie do mnie wracało co jakiś czas? Czy może powinnam zacząć terapię, żeby poradzić sobie z tym co było i w jakimś stopniu zaakceptować, że to kawałek mojego życia?

Dzień dobry, trudno mi coś powiedzieć na podstawie ogólnych informacji, ale myślę, że mądra i dopasowana do Pani problemów terapia byłaby jak najbardziej wskazana. Trudno jest radzić sobie zawsze samemu. Pozdrawiam serdecznie,

Ewelina Kamińska-Duclos

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Fobie
  • Trauma
  • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Publikacje i artykuły

Artykuły (1)

Powiązane wyszukiwania