lek. dent.

Ewa Rajzer-Targosz

Stomatolog

25 opinii +dodaj

Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lekarz dentysta z wieloletnim doświadczeniem. Studia na Akademii Medycznej ukończone w 1989 roku. Od tego czasu praca w Gliwicach i Rudzie Śląskiej. Od 2009 roku współwłaściciel "Unident"… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz dentysta z wieloletnim doświadczeniem. Studia na Akademii Medycznej ukończone w 1989 roku. Od tego czasu praca w Gliwicach i Rudzie Śląskiej. Od 2009 roku współwłaściciel "Unident" s.c. w Rudzie Śląskiej Bielszowicach. Aktywnie uczestniczy w konferencjach naukowych, bierze udział w licznych kursach i szkoleniach.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Certyfikaty

Choroby

 • choroby miazgi
 • nadwrażliwość zębów
 • choroby przyzębia

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zawsze bałem się wizyt u dentysty. Taka trauma. Ale moje obawy były nieuzasadnione. Wszystko ok, bezboleśnie i profesjonalnie. Polecam

  lek. dent. Ewa Rajzer-Targosz2018-01-15

  Bardzo dziękuję.

 • E
  Lokalizacja: NZOZ Unident S.C. Anna Nasieniak-Czech, Ewa Rajzer-Targosz

  Bardzo dobra i konkretna. Wszystko szczegółowo tłumaczy i przykłada się do swojej pracy. Widać że nie leci na ilość jak co poniektórzy ale stawia na jakość. Lekarz z powołania.

  lek. dent. Ewa Rajzer-Targosz2018-01-02

  Serdecznie dziękuję.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Unident S.C. Anna Nasieniak-Czech, Ewa Rajzer-TargoszUsługa: naprawa ubytku w zębie

  Lekarz Pani Ewa super polecam wszystkim. Miło, profesjonalnie i bez bólu ???? dogodne godziny pracy bardzo bardzo polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Unident S.C. Anna Nasieniak-Czech, Ewa Rajzer-Targosz

  Jak zawsze w gabinecie panowała bardzo przyjemna i miła atmosfera. Miejsce to jest zawsze czyste i przygotowane przed przyjściem każdego kolejnego pacjenta. Pani lekarka zawsze w dobrym humorze, uśmiechnięta i jeśli boli to nie pozwala na dłuższe cierpienia pacjenta. Z przyjemnością i wyleczonym uśmiechem lubię tutaj wracać.

  lek. dent. Ewa Rajzer-Targosz2017-10-30

  Pięknie dziękuję za opinię.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Ewa jest jedynym stomatologiem, który nie sprawia bólu... Dzięki niej znowu będę miała zdrowy uśmiech, Dziękuje pani EWO(pani dyrektor) ????

  lek. dent. Ewa Rajzer-Targosz2017-10-06

  Miło słyszeć takie słowa,dziękuję serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: NZOZ Unident S.C. Anna Nasieniak-Czech, Ewa Rajzer-Targosz

  Generalnie rzecz biorąc Pani Doktor Ewa jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, co za tym idzie ? Profesjonalizm!!! Mimo takiego stażu nie traktuje ludzi z góry jak obiekt swojej pracy, do którego jest po prostu przyzwyczajona jak większość "doświadczonych" lekarzy, jest ciepłą i cudowną osobą, wie co mówi i robi, dla nie jednej osoby może być i zapewne jest autorytetem, wizyty przebiegają w cudownej atmosferze i oczywiście z cudownymi efektami końcowymi, każdy zabieg jest omawiany i z ogromną cierpliwością odpowiada na każde pytanie i tym dużym i tym małym pacjentom ! Co do cen, uważam,że są adekwatnie dobrane do usługi, czy zabiegu i chyba każdy się zgodzi, że nie są kosmiczne tak jak w przypadku innych gabinetów, poza tym materiały, które są tam stosowane nie kosztują 5 zł, tylko są to porządne produkty :) Przerabiałam wiele gabinetów, ale z tego nie zrezygnuje, a w szczególności nie zrezygnuję z Pani Ewy ! Polecam wszystkim ! Jeśli chodzi o jakiekolwiek opóźnienia, no ja się wcale nie dziwię, nie raz zdarzało się, że pacjent spóźnił się o 15 min,a minimum potrzebne jest ok 30 min na pacjenta w zależności od zabiegu, dodajmy do tego multum pytań, na które Pani Doktor musi odpowiadać pacjentom, plus i przede wszystkim dokładność wykonywanego zabiegu,a nie nic na szybko i byle jak, a dokładność jest chyba najważniejsza w tym wszystkim. Osobiście uważam,że punktualność jest zachowana. Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Unident S.C. Anna Nasieniak-Czech, Ewa Rajzer-Targosz

  Wizyta odbyła się z półgodzinnym opóźnieniem, sam przebieg wizyty bez rewelacji. Uprzejmie, aczkolwiek chłodno. Została zrobiona jedna plombami wraz ze znieczuleniem - koszt 140 zł (trochę drogo w porównaniu do innych dentystow, u których wcześniej leczylam zęby; mam nadzieję, że przynajmniej jest dobrej jakości i że za kilka miesięcy nie wypadnie; znieczulenie również jak dla mnie słabe). Podsumowując- czy jestem zadowolona z wizyty okaże się za kilka miesięcy, o ile plomba będzie wciąż ma swoim miejscu.

  lek. dent. Ewa Rajzer-Targosz2017-09-26

  Skoro cena była za wysoka ...........no cóż,ale cennik jest dostępny ,cena wypełnienia 110zł i znieczulenie 30 zł, może należało to wcześniej przeczytać.?

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna, delikatna i rzeczowa Pani Doktor. Wizyta bez stresu, bez czekania, bez bólu. Już dawno nie czułam się tak komfortowo u stomatologa.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Unident S.C. Anna Nasieniak-Czech, Ewa Rajzer-TargoszUsługa: Zwykła wizyta

  p.Doktor sie podchodzi do swych czynności rzetelnie a to chyba w takich usługach najważniejsze ,nawet z NFZ bezproblemowo co nie można powiedzieć w innych gabinetach -ogólnie jestem zadowolony ,leczenie zęba bezbolesne i bezstresowe z czystym sumieniem mozna polecić gabinet

 • J
  Lokalizacja: NZOZ Unident S.C. Anna Nasieniak-Czech, Ewa Rajzer-TargoszUsługa: wypełnienia zębów mlecznych

  Pani Doktor jest bardzo miła i kompetentna. Wizyta przebiega bardzo sprawnie i szybko. Zawsze wizyta zaczyna sie o czasie.