Adres

Świętokrzyska 20 lok. 7, Śródmieście, Warszawa
MyMind Ośrodek Psychoterapii & Coachingu - Ewa Guzowska

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka

Coaching • 250 zł

Psychoterapia indywidualna • 150 zł

Psychoterapia partnerska • 200 zł +1 więcej

Zwykła wizyta • od 150 zł


Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog/Psychoterapeuta/ Coach/Doradca zawodowy/Asystent Rodziny Wizyta trwa od 50 do 60 minut, serdecznie zapraszam Ewa Guzowska W SKRÓCIE...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • kryzys emocjonalny
 • kryzys w związku
 • kryzys zawodowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Polski Instytut NLP_Studium Multilevel Coachingu
 • Polski Instytut NLP_Studium Psychoterapii NLP-t
 • Wszechnica Polska - Studia Podyplomowe _ Doradztwo Zawodowe
Zobacz więcej


Usługi i ceny

Coaching


Świętokrzyska 20 lok. 7, Warszawa

250 zł

MyMind Ośrodek Psychoterapii & Coachingu - Ewa Guzowska


Psychoterapia indywidualna


Świętokrzyska 20 lok. 7, Warszawa

150 zł

MyMind Ośrodek Psychoterapii & Coachingu - Ewa Guzowska


Psychoterapia partnerska


Świętokrzyska 20 lok. 7, Warszawa

200 zł

MyMind Ośrodek Psychoterapii & Coachingu - Ewa Guzowska


Zwykła wizyta


Świętokrzyska 20 lok. 7, Warszawa

od 150 zł

MyMind Ośrodek Psychoterapii & Coachingu - Ewa Guzowska

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
108 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany

Pani Ewa jest wspaniałym psychologiem, który potrafił odpowiednio dobrać mi metodę terapii, aby w szybkim czasie jak najlepiej mi pomóc. Przed wizytą u niej miałam min. lęki, które potrafiły budzić mnie w nocy, co było bardzo meczące. Po jej pracy ze mną one po prostu zniknęły. Jest osobą, przed którą mogłam się otworzyć i zaufać. Bardzo ważne jest dla mnie, że potrafiła spojrzeć i uświadomić mi mój problem przez system rodzinny. Dzięki temu jestem już w stanie zrozumieć z jakiego powodu pojawiają się negatywne zachowania. Bardzo dziękuję Pani Ewie za pomoc i wsparcie. Bardzo polecam!

Ewa Guzowska

Witam Serdecznie, bardzo ciesze się, że zmieniło się dla Pani, to co ważne. Najważniejsze otworzyć się na tą zmianę.... zwykle wymaga to dość dużej odwagi...za którą serdecznie dziękuję;)))
Bardzo serdecznie dziękuję, za tak miłe słowa, zaufanie i otwartość, korzystając z tej możliwości, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne, by był to czas obfitujący tylko w dobre doświadczenia, serdecznie pozdrawiam Ewa


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Ekspert od beznadziejnych przypadków. Jeśli myślisz, że nic się już nie zmieni, że nie ma szans na poprawę sytuacji, że już innego scenariusza nie będzie, to skontaktuj się z panią Ewą, na pewno pomoże :) Dziękujemy z całego serca za Pani pomoc!

Ewa Guzowska

Witam serdecznie Pani Lucyno, bardzo serdecznie dziękuję za wiarę i zaufanie... Najważniejsze zaufać, że nawet najmniejsza zmiana powoduje kolejne, kolejne, kolejne....
Życzę wszystkiego najlepszego wraz z rozpoczynającym się Nowym Rokiem, serdecznie pozdrawiam Ewa


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MyMind Ośrodek Psychoterapii & Coachingu - Ewa Guzowska

Pani Ewa to fachowiec w swojej dziedzinie, z ogromną wiedzą. Bardzo ciepła i epatyczna osoba. Po nieudanej próbie psychoterapii u innej psycholożki trafiłam z polecenia znajomej do Pani Ewy i to była trafna decyzja. Z jej pomocą poukładałam sobie w głowie wiele spraw, spojrzałam na nie z innej strony przez co łatwiej radzę sobie ze swoimi lękami, ktore do tej pory potrafiły być paraliżujące i hamowały mnie. Pani Ewa dostosowuje metody i kierunek terapii pod osobę, nie robiąc nic na siłę przez co czuję się na spotkaniach swobodnie. Z całego serca polecam.

Ewa Guzowska

Witam Serdecznie Pani Agnieszko, serdecznie dziękuję za tak miłe słowa, które są dla mnie bezcenne. Cieszę się, ze zmiany Pani perspektywy w życiu. Bardzo serdecznie dziękuję Pani za zaufanie. Zdrowie psychiczne i zadowolenie Pacjenta są dla mnie najcenniejszą wartością. Serdecznie pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MyMind Ośrodek Psychoterapii & Coachingu - Ewa Guzowska psychoterapia indywidualna

Z Panią Ewą miałam przyjemność pierwszy raz spotkać się niecały rok temu.Od tamtej pory moje życie wygląda zupełnie inaczej...Pani Ewa bardzo mi pomogła,a jeśli chodzi o metody opukiwania,to dzięki zastosowaniu tej techniki zrzuciłam z siebie ogromny emocjonalny balast i jestem zupełnie innym człowiekiem!Wiem,że czasem na efekty terapii trzeba czekać,u mnie było w pewnych chwilach pogorszenie samopoczucia-jednak nie trwały one długo,ja natomiast miałam świadomość,że jest to proces.Pani Ewa jest świetnym specjalistą i bardzo ciepłą,zaangażowaną osobą.Na pewno będę polecać jej usługi:)

Ewa Guzowska

Serdecznie witam Pani Aleksandro, cieszę się bardzo, że zaufała Pani mnie i procesowi, on zawsze prowadzi nas w najlepszym dla nas kierunku. Serdecznie dziękuję za miłe słowa. Życzę dalszych owocnych wglądów, serdecznie pozdrawiam


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MyMind Ośrodek Psychoterapii & Coachingu - Ewa Guzowska

Do Pani Ewy umówiłem się po przeczytaniu nieskazitelnych opinii na tej stronie. Wytrwałem 5 wizyt. Być może to nie wiele i powinienem "dać szansę" dłużej, ale niestety metody "opukiwania", które Pani Ewa wprowadziła dosyć szybko, były dla mnie zupełnie niezrozumiałe i czułem podczas nich spory dyskomfort. Niestety przekonywanie mnie, że "nie wszystko jesteśmy w stanie świadomie przepracować", tym bardziej mi nie pomagało. Wg mnie zamętu w życiu nie da się "zapukać" - trzeba zrozumieć korzenie problemów i świadomie znaleźć właściwą ścieżkę. Z taką nadzieją udałem się do specjalisty. Wydawało mi się, że wskazywanie przeze mnie na fakt braku trafności wyboru narzędzi podczas sesji wręcz Panią Ewę irytowało. Trudno. Być może na innych takie metody działają, na mnie niestety nie.

Ewa Guzowska

Witam Panie Szymonie,
Odnosząc się do Pana opinii, pragnę poinformować, że zastosowana przeze mnie technika została przebadana klinicznie i w psychoterapii charakteryzuje się wysoką skutecznością. Zaproponowana technika miała na celu najszybsze przyniesienie ulgi w zgłoszonym problemie, a szybki czas uzyskania efektu był dla Pana istotny. W przypadku pracy tradycyjnymi metodami ten czas jest zwykle znacznie dłuższy. Komfort Pacjenta jest dla mnie ważny, a werbalnie wyrażony komunikat w gabinecie jest ważny, ponieważ wówczas mogę pracować w inny sposób. Pacjent nie jest związany żadnym kontraktem (co jest ogólnie przyjęte), a wiec w każdej chwili może zrezygnować z terapii bez żadnych konsekwencji. Życzę Panie Szymonie powodzenia;)
To przykre, bardzo chciałam Panu pomóc:)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MyMind Ośrodek Psychoterapii & Coachingu - Ewa Guzowska

Pani Ewa jest bardzo miłą osobą, ale dopiero z dystansu, po 3 latach terapii u niej (początkowo - raz w tygodniu; później rzadziej, z powodu braku dostępnych terminów oraz moich kłopotów finansowych), widzę, że terapia była nieudana. Pani Ewa zbyt dużo czasu i uwagi poświęcała na kwestie marginalne, a nie starczyło czasu na najpoważniejsze problemy. Często też próbowała kończyć za mnie zdania, tak że trudno było precyzyjnie sformułować myśl, a przede wszystkim - skoro pacjent wierzył w autorytet terapeutki i obdarzył ją zaufaniem - łatwo można było przyjąć jej punkt widzenia oraz jej sądy. Właśnie dlatego nie zdałem sobie w porę sprawy, jak ważna jej pewna osoba, o której w toku terapii rozmawialiśmy.
Terapia, zamiast pomóc mi rozeznać się w sobie, spowodowała w moim życiu jeszcze większy zamęt i skłoniła mnie do podjęcia decyzji, które okazały się pomyłkami.
Piszę to ze świadomością, że terapia to długotrwały proces i jej efekty są widoczne dopiero po dłuższym czasie. Poza tym może chodzić tylko o to, że akurat podejście Pani Ewy do terapii, nurty, w których pracuje, nie są dla mnie.

Ewa Guzowska

Witam Serdecznie Panie Adamie,
Odpowiadając na powyższy wpis, naprawdę jest mi przykro, że Pana życie nie ułożyło się tak, jak by Pan sobie tego życzył. Jest Pan niezadowolony z podjętych przez siebie decyzji. W przeszłości takie decyzje uznał Pan za najbardziej ważne i właściwe. Podejmując decyzję, nigdy nie wiemy, jakie konsekwencje przyniesie ona w przyszłości. Przez 3 lata może wiele zdarzyć się w życiu, które jest takie jakie jest… z różnorodnością wielu odcieni. Dorosłość to odpowiedzialność za swoje decyzje/ wybory. Współczuję, że jest Pan w trudnym momencie życia. Życzę Panu przede wszystkim spojrzenia na wszystko z szerszej perspektywy, gdyż w niej zawiera się życiowa mądrość. Serdecznie pozdrawiam Ewa


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MyMind Ośrodek Psychoterapii & Coachingu - Ewa Guzowska

Chodziłam kiedyś po różnych terapeutach, ale tylko na chwilę. Dopiero Pani Ewie zaufałam i to była dobra decyzja.Dopiero teraz zaczęłam zmieniać powoli swoje myślenie i czuję że moje życie też małymi krokami zmienia się na lepsze. A długo nie mogłam nawet "wystartować". Polecam z całego serca..

Ewa Guzowska

Witam Pani Agato,
serdecznie dziękuję i bardzo cieszę się,
że zauważa Pani zmianę, proszę pamiętać, że "wszystko zaczyna się od pierwszego kroku"
Z wdzięcznością i z pozdrowieniami;)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MyMind Ośrodek Psychoterapii & Coachingu - Ewa Guzowska

Dziękuję serdecznie za cierpliwe trwanie przy mnie w momentach trudnych. Czasem wręcz wyglądających na brak nadziei... Każde ćwiczenie zaproponowane i każde spotkanie z Panią Ewą może być krokiem "ku nowemu" jeśli się na to otworzymy.
Sens i głębia procesu terapeutycznego trafiają do serca w odpowiednim momencie. Tak jak ma być. Tak też stało się i u mnie. Gotowość według mnie jest jak budowa drogi.. każdy etap musi zaistnieć. Moja droga buduję się całkiem nowa i zmieniła kierunek ruchu:) Możliwość poznania samej siebie przy tak olbrzymim zrozumieniu przez Panią Ewę pozostanie na zawsze luksusem w moim słowa tego znaczeniu:)
Po prostu Profesjonalistka.
Sugestia każda, dobrze zrozumiana pozwala urosnąć.
Ten etap pracy nad sobą był dla mnie konieczny. Niezmiernie cieszę się, że mogłam przejść kawałek drogi wspólnie z psycholog, która widzi szeroko. I szanuję losy ludzkie.
według mnie, żeby iść przez życie "we własnych butach" potrzeba takich nauczycieli życia w roli terapeutów jak Pani Ewa Guzowska.
Serdeczne, ciepłe raz jeszcze Dziękuję za spokój i akceptację!

Anna W.

Ewa Guzowska

Witam Pani Aniu, bardzo serdecznie dziękuję za takie piękne słowa i tak bardzo cieszę się z tego powodu,
Pozostaję z wielką wdzięcznością;) Ewa


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MyMind Ośrodek Psychoterapii & Coachingu - Ewa Guzowska

Bardzo miła i ciepła osoba, wzbudza zaufanie co pozwala się otworzyć. Ciesze się że trafiłam do Pani Ewy.

Ewa Guzowska

Witam Pani Aniu,
serdecznie dziękuję za zaufanie, serdecznie pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MyMind Ośrodek Psychoterapii & Coachingu - Ewa Guzowska

Terapię u Pani Ewy zaczęłam w sierpniu 2018 roku. Podczas wizyt zawsze odczuwałam zainteresowanie, zaangażowanie, chęć pomocy ze strony Pani Ewy. Jest to osoba oddana temu co robi, empatyczna. Podczas każdej wizyty, to Ja decydowałam czym się zajmiemy i w jakiej formie, nigdy niczego Pani Ewa mi nie narzucała. W bardzo ciężkich dla mnie chwilach Pani Ewa utrzymywała ze mną kontakt telefoniczny, dzięki czemu wiedziałam, że nie jestem sama, było to dla mnie bardzo wspierające. Zawsze witała z uśmiechem, pamiętała nad czym pracowałyśmy ostatnio, o czym rozmawiałyśmy choć czasem była przerwa ponad 3 tygodnie między wizytami co sprawiało, że czułam się ważna. Jest to dla mnie niezwykłą i wyjątkową kobietą, przebywanie w jej towarzystwie, zrozumienie jakie mi dawała spowodowały, że terapia przebiegała w bezpiecznej atmosferze. Jestem bardzo wdzięczna, że na mojej drodze pojawiła się Pani Ewa i pomogła mi uporać się ze wszystkim.

Ewa Guzowska

Witam serdecznie Pani Aniu, bardzo dziękuję, przede wszystkim za to, że mogę pomóc, a tym bardziej czuję to, jeśli Pacjent jest zaangażowany i widzi postępy,
Z wdzięcznością, serdecznie pozdrawiam Ewa


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

211 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • czy psycholog może wystawić zaświadczenie o stanie zdrowia psychicznego stan zdrowia psychicznego czy tylko lekarz psychiatra może wystawić takie świadczynie osobie chorej bądź niepełnosprawnej osobie jest nie niepełnosprawna po MPD czy raczej lekarzy wystawia świadczenia o stanie zdrowia pacjenta czy dotyczy psychicznej choroby czy też upośledzenia umysłowego jest osoba upośledzona nie chora psychicznie jest duża różnica między chorobą psychiczną a upośledzeniem umysłowym

  Witam serdecznie, proponuje najlepiej skorzystać z pomocy lekarza psychiatry, będzie to raczej najszybszy sposób,
  serdecznie pozdrawiam

  Ewa Guzowska

 • czy skierowanie do psychologa i psychiatry musi wypisac lekarz rodzinny?

  Witam serdecznie, skierowanie do psychologa nie jest potrzebne,
  serdecznie pozdrawiam

  Ewa Guzowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog/Psychoterapeuta/ Coach/Doradca zawodowy/Asystent Rodziny Wizyta trwa od 50 do 60 minut, serdecznie zapraszam Ewa Guzowska W SKRÓCIE...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • kryzys emocjonalny
 • kryzys w związku
 • kryzys zawodowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Polski Instytut NLP_Studium Multilevel Coachingu
 • Polski Instytut NLP_Studium Psychoterapii NLP-t
 • Wszechnica Polska - Studia Podyplomowe _ Doradztwo Zawodowe
Zobacz więcej

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia uzależnień

Staże

 • Szpital MSWiA w Otwocku_ Oddział Nerwic
 • Instytut Matki i Dziecka w WarszawiePublikacje i artykuły


Artykuły (6)