Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Pakiet premium (opis) • 1 100 zł

Konsultacja dietetyczna • 160 zł

Konsultacja dietetyczna (opis) • 160 zł +2 więcej

Konsultacja online • 160 zł

Pakiet standard • 450 zł


Sposób płatności: Przelew na konto

Po ustaleniu terminu wizyty w kalendarzu online prosimy o dokonanie wpłaty za konsultację/pakiet na konto:
Bank PKO **************************.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Bieńczyce, Kraków
Nova Dietetyka

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
12 201..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Poradnia Novadietetyka jest przeznaczona dla najbardziej wymagających Pacjentów, którzy oczekują wsparcia na każdym etapie leczenia dietetycznego. Pro...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Nadwaga
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński, Wydział Lekarski, 2016

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk dziecięcy

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja dietetyczna


160 zł

Konsultacje online


160 zł

Konsultacje online

PYTANIA DO DIETETYKA - 30 minut indywidualnej konsultacji dietetycznej. Masz pytania odnośnie żywienia w danej jednostce chorobowej? Chciałbyś usystematyzować wiedzę dotyczącą zdrowego żywienia? Dowiedzieć się jakie produkty są dla Ciebie dobre, jak rozplanować posiłki w ciągu dnia? Czy i jak jeść w nocy? Umów się na jednorazową konsultację z dietetykiem, który w oparciu o swoje doświadczenie udzieli Ci wszystkich odpowiedzi.Kraków

Nova Dietetyka


Konsultacja online


160 zł

Konsultacje online

Na pierwszej konsultacji rozmawiamy o Twoich potrzebach oczekiwaniach, omawiamy wyniki badań, aktualny sposób żywienia. Ustalamy plan działania, najlepszy dla Ciebie PAKIET, formę zaleceń żywieniowych (jadłospis, wymienniki, przepisy, dzienniczek) uzyskujemy informacje konieczne do rozpoczęcia leczenia żywieniowego.


Pakiet premium


1 100 zł

Konsultacje online

3 miesięczne leczenie dietetyczne - 6 konsultacji, jadłospis w wybranej przez Klienta formie, wsparcie pomiędzy wizytami, zalecenia na podtrzymanie efektu.
Pakiet „Premium” to idealne rozwiązanie w sytuacji wymagającej regularnej i intensywnej współpracy z dietetykiem. Praca nad modyfikacją nawyków odbywa się tu na poziomie zachowań (dieta, sen oraz aktywność fizyczna), ale nie tylko. Ważną częścią tego pakietu jest również praca z emocjami i uczuciami (np. wzmacnianie motywacji, poznanie i przezwyciężanie barier na drodze do celu, radzenie sobie ze stresem związanym z wprowadzaniem zmian).


Pakiet „Premium” został stworzony dla osób, którym zależy przede wszystkim na szeroko zakrojonej opiece dietetyka oraz wsparciu motywacyjnym podczas zmiany nawyków żywieniowych. W szczególny sposób polecamy tę ofertę osobom, które:

- borykają się z niską, krótkotrwałą lub szybko zmieniającą się motywacją,
- nie radzą sobie ze stresem i emocjami towarzyszącymi zmianom żywienia,
- osiągają lepsze wyniki dzięki pracy z coachem (w tym wypadku będącym także dietetykiem),
chcą być w stałym kontakcie z dietetykiem (również między wizytami).

Pozostałe usługi

Pakiet standard


450 zł

Konsultacje online

Pakiet Standard - obejmuje 2 konsultacje z dietetykiem oraz zalecenia żywieniowe (co jeść? jak jeść? jak rozplanować posiłki?).
Ten pakiet jest skierowany do osób, które nie mogą poświęcić wiele czasu na regularne spotkania z dietetykiem lub ich nie potrzebują, ale chcą poznać zalecenia żywieniowe odpowiednie dla ich stylu życia i stanu zdrowia. W takiej sytuacji dietetyk może służyć wsparciem, wyjaśniając zasady odżywiania na przykład w danej jednostce chorobowej lub w konkretnym stanie fizjologicznym.

Pakiet "Standard" to efektywne i ekonomiczne rozwiązanie dietetyczne dla osób takich jak:

- pacjenci cierpiący na różne choroby lub borykający się z dolegliwościami zdrowotnymi (np. cukrzyca, dna moczanowa, zaburzenia lipidowe, nietolerancje żywieniowe, alergie),
- kobiety w ciąży i podczas karmienia piersią,
- osoby uprawiające sport i o dużej aktywności fizycznej (np. zawodowo wykonujące prace fizyczne, sportowcy amatorzy),
- osoby chcące zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze, np. z myślą o swojej kondycji psychofizycznej oraz zmniejszeniu lub zwiększeniu masy ciała,
- osoby rozważające lub stosujące diety wykluczające, np. odchudzająca, bezglutenowa, bezlaktozowa, wegetariańska czy wegańska.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online Pakiet standard

Bardzo miła i profesjonalna dietetyczka, otrzymałam jasne wytyczne jak jeść na diecie wegetariańskiej, jak często się badać, co suplementować. Nie czułam się oceniana, nie bałam się zadawać pytań. Będę polecać kazdemu!


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Nova Dietetyka konsultacja dietetyczna

Pani magister Ewa jest bardzo profesjonalna. Posiada ogromną wiedzę na temat żywienia, włączając dietę wegańską.
Bardzo szczegółowo opowiadała o potrzebie zbilansowanej diety. Jestem po pierwszej wizycie, zachwycony.
Wszystko dokładnie omówione i świetny pomysł z pakietami. Polecam.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online Pakiet premium

Jestem bardzo zadowolony z wizyty i umówionego planu działania - pierwszy raz spotkałem się z tym, że układaliśmy go razem, z uwzględnieniem tego czego ja potrzebuję, a nie został narzucony odgórnie. Pani Ewa z cierpliwością wyjaśnia wszystkie wątpliwości, odpowiada na pytania (również między wizytami). Zalecenia które otrzymałem, są jasne, proste, dostosowane do małej ilości czasu który mam. Podoba mi się też pakietowy plan działania, placę raz i mam zapewnione wizyty przez 3 miesiące.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Po raz pierwszy w życiu trafiłam do Pani dietetyk. Zawsze chciałam zgubić kilka kilogramów na własną rękę- niestety nigdy mi się to nie udawało. Nie wiedziałam co jeść i jakie produkty kupować. Nigdy nie pomyślałam też, że odchudzając się będę mogła być najedzona, dla mnie odchudzanie= głodówka. Pani Magister wytłumaczyła mi, że jedząc normalnie, trzymając się określonych pór i ilości posiłków w ciągu dnia będę chudła. Dodatkowo Pani Magister szczegółowo opowiedziała mi na czym polegają moje choroby (niedoczynność tarczycy i insulinooporność) i jak sobie z nimi radzić. Nie miałam najmniejszego problemu w zrozumieniu i przyswojeniu tych informacji, dzięki temu, że treść ta była przekazana w sposób przystępny dla każdego. Nie było łatwo, ale dzięki wsparciu Pani Dietetyk i swojemu samozaparciu, bez głodzenia się w ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Jestem mega zadowolona i zmotywowana do dalszego działania.
Z dłonią na sercu serdecznie polecam wszystkim sympatyczną p. Magister :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Poradnia Novadietetyka jest przeznaczona dla najbardziej wymagających Pacjentów, którzy oczekują wsparcia na każdym etapie leczenia dietetycznego. Pro...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Otyłość
 • Nadwaga
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński, Wydział Lekarski, 2016

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk dziecięcy

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Powiązane wyszukiwania