Ernest Kamil Madej

Ortopeda

41 opinii +dodaj

Umów wizytę 730 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie specjalizacyjne z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu zdobywałem w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Enel Sport - Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁódźUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz rzeczowy, miły i kompetentny. Przede wszystkim nie zostawia pacjenta samego i doradza w kwestii ewentualnych badań jak i rehabilitacji. Polecam jak najbardziej :)

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne RetkińskaUsługa: zwykła wizyta chore stopy ból trudnosci w chodzreniu deformacja i inne xmiany

  Pierwsza wizyta rzeczowy, miły, wzbudza sympatię. Pierwszy lekarz ktory przepisał leki i zaproponował leczenie. Na efekty musze poczekac wtedy napisze wiecej. Ogolnie bardzo pozytywnie polecam

 • I

  Rzeczowy, kompetentny i zaangazowany lekarz. Dokładność badania, trafność diagnozy, skuteczność leczenia, atmosfera, wizyty takie jakich zawsze można by sobie życzyć w kontaktach z lekarzami. Bardzo gorąco polecam. Dr Madej bardzo mi pomógł, wzorowe podejście do problemu oraz życzliwy stosunek do pacjenta. Wszystkim życzę takiego lekarza :)

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Enel Sport - Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁódźUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz godny polecenia. Podchodzi z ogromnym spokojem, w razie niejasności wszystko tłumaczy. Ponadto Pan Doktor utrzymuje doskonały kontakt z pacjenetem i jest bardzo punktualny!

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS"

  Bardzo dobry specjalista z miłym podejściem do pacjenta. Lekarz godny polecenia. Pełen profesjonalizm.Świetny lekarz, z ogromnym doświadczeniem. Dzięki niemu nie zostałam zastraszona, jednocześnie pozostając ze świadomością kontrolowania mojego schorzenia.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne RetkińskaUsługa: zgrubienie na śródstopiu

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, bo Pan Doktor bardzo szybko dokonał trafnej diagnozy i pomógł mi. Zniknął ból i drętwienie stopy a wszystko w 15 min. Polecam z całego serca.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Retkińska

  Super profesjonalny lekarz, fachowo podszedł do sprawy. Godny polecenia . Naprawdę warto.Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i spokojna że to nic poważnego.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS"Usługa: ból kolan, płyn w nich

  Profesjonalna, rzetelna konsultacja. Doktor dokonał wywiadu i zlecił potrzebne badania. Odpowiadał na zadawane mu pytania, wszystko dokładnie wyjaśnił. Zdecydowanie polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Retkińska

  Pan doktór Madej to bardzo rzetelny człowiek . Jest lekarzem który zna się bardzo dobrze na swojej robocie . Bardzo Panu dziękuję .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

  Bardzo profesjonalny, pomocny lekarz. Zlecił dodatkowe badania i cierpliwie wyjaśniał wątpliwości związane z wynikami badań.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie specjalizacyjne z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu zdobywałem w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM CSW w Łodzi. W pracy zawodowej najważniejszy jest dla mnie pacjent. Do każdego podchodzę indywidualnie, każdy człowiek jest bowiem inny, nie można więc uogólniać poszczególnych chorób i patologii. Zawsze służę pomocą. Jestem osobą otwartą i mam dobry kontakt z ludźmi. Ważnym aspektem jest dla mnie proces ciągłego kształcenia oraz zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń zawodowych.
  Prywatnie moją pasją jest fotografia.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Publikacje

 • Ocena Postawy ciała dzieci szkól podstawowaych i gimnazjów środkowska miejskiego i wiejskiego w świete informacji z piśmiennictwa (Kwartalnik Ortopedyczny, 2013)
 • Wady i zalety współczesnych metod badania postawy ciała wykorzystywanych w badaniach przesiewowych (Kwartalnik Ortopedyczny)

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl