Adresy (2)

Poradnia psychologiczna Emilia Turulska
Hemara 11/30, Garnizon, Gdańsk


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)NIP

5782496175

Adres firmy

Przezmark 34F, Elbląg


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 170 zł

Konsultacja psychologiczna (dorośli) on-line (opis) • 170 zł

Konsultacje online - Pary (opis) • 250 zł +1 więcej

Psychological consultation in English (opis) • 250 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

5782496175

Adres firmy

Przezmark 34F, Elbląg

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Hemara 11/30, Garnizon, Gdańsk

180 zł

Poradnia psychologiczna Emilia Turulska

Sesja trwa 50 minut. Forma pomocy oferowana Klientom przeżywającym trudności życiowe lub kryzysy rozwojowe. Poradnictwo psychologiczne jako wsparcie funkcjonowania przy nagromadzeniu się wydarzeń życiowych, emocji. Odbywa się ono w formie kilku spotkań, których głównym celem jest zidentyfikowanie problemu i poszukiwanie sposobów jego rozwiązania. Poradnictwo można podzielić na cztery fazy: - diagnoza problemu, to znaczy zidentyfikowanie trudności z jaką osoba sobie nie radzi, - określenie czynników podtrzymujących istnienie problemu oraz trudności związanych z jego rozwiązaniem, - poszukiwanie nowych sposobów rozwiązania trudności, - wzmocnienie klienta w realizowanych przez niego zmianach.

Pozostałe usługi


Hemara 11/30, Garnizon, Gdańsk

200 zł

Poradnia psychologiczna Emilia Turulska

Coaching osobisty czas trwania 50 minut

Coaching jest formą towarzyszenia Klientowi w osiąganiu ustanowionych przez niego osobistych celów, pomocą w uświadomieniu sobie i wykorzystaniu pełni osobistego potencjału, posiadanych zasobów oraz motywowaniu do osiągnięcia jak najpełniejszej satysfakcji na ważnych dla klienta płaszczyznach funkcjonowania osobistego

- nasza wspólna praca pozwoli nam na zidentyfikowanie oraz przezwyciężenie przeszkód utrudniających samorealizację,
- pomoże w zmianie perspektywy spojrzenia na problemy i trudne życiowe decyzje,
- wzmocni pewność siebie, ułatwiając relacje z innymi

Głównym celem bezpośrednim będzie zwiększenie świadomości i dążenie do świadomego wykorzystania swoich zasobów. Przeznaczony jest dla osób, którzy chcą żyć lepiej, pełniej, świadomiej i szukają drogi do głębszego rozwoju osobistego.170 zł

Konsultacja online

Spotkanie 50 min za pośrednictwem platformy ZOOM.170 zł

Konsultacja online

Sesja trwa 50 minut. Forma pomocy oferowana Klientom przeżywającym trudności życiowe lub kryzysy rozwojowe. Poradnictwo psychologiczne jako wsparcie funkcjonowania przy nagromadzeniu się wydarzeń życiowych, emocji. Odbywa się ono w formie kilku spotkań, których głównym celem jest zidentyfikowanie problemu i poszukiwanie sposobów jego rozwiązania. Poradnictwo można podzielić na cztery fazy: - diagnoza problemu, to znaczy zidentyfikowanie trudności z jaką osoba sobie nie radzi, - określenie czynników podtrzymujących istnienie problemu oraz trudności związanych z jego rozwiązaniem, - poszukiwanie nowych sposobów rozwiązania trudności, - wzmocnienie klienta w realizowanych przez niego zmianach.250 zł

Konsultacja online

Konsultacje trwa 50 minut za pośrednictwem platformy Znany lekarzHemara 11/30, Garnizon, Gdańsk

180 zł

Poradnia psychologiczna Emilia Turulska

Sesja trwa 50 minut Forma pomocy oferowana Klientom przeżywającym trudności życiowe lub kryzysy rozwojowe. Poradnictwo psychologiczne jako wsparcie funkcjonowania przy nagromadzeniu się wydarzeń życiowych, emocji. Odbywa się ono w formie kilku spotkań, których głównym celem jest zidentyfikowanie problemu i poszukiwanie sposobów jego rozwiązania. Poradnictwo można podzielić na cztery fazy:

- diagnoza problemu, to znaczy zidentyfikowanie trudności z jaką osoba sobie nie radzi,
- określenie czynników podtrzymujących istnienie problemu oraz trudności związanych z jego rozwiązaniem,
- poszukiwanie nowych sposobów rozwiązania trudności,
- wzmocnienie klienta w realizowanych przez niego zmianachHemara 11/30, Garnizon, Gdańsk

250 zł

Poradnia psychologiczna Emilia Turulska

The meeting lasts 50 minutes


250 zł

Konsultacja online

The meeting lasts 50 minutesHemara 11/30, Garnizon, Gdańsk

280 zł

Poradnia psychologiczna Emilia Turulska

Moje doświadczenie

O mnie

Terapie: poznawczo-behawioralna, akceptacji i zaangażowania - ACT, dialektyczno-behawioralna - DBT, terapia schematów

Od kilkunastu lat...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Psychologia, Uniwersytet Gdański (2003r.)
  • Coaching Profesjonalny, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie (2011r.)

Zakres porad

  • Psychologia kliniczna
  • Psychologia kryzysu
  • Psychoterapia
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

Profile społecznościowe

26 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Poradnia psychologiczna Emilia Turulska poradnictwo psychologiczne

Polecam Panią Emilię z całego serca. Spotykałyśmy się regularnie przez rok i dwa miesiące. Śmiało mogę stwierdzić, że jakość i komfort codziennego życia jest teraz na zupełnie innym, lepszym, poziomie. Pani Emilia idealnie dostosowuje tempo, rodzaj, podejście do problemu i osoby. Wtedy kiedy trzeba sprowadzi na ziemię ;) ale zawsze z wytłumaczeniem i przestrzenią na przeżycie tego w spokoju. Jeśli poszukujesz osoby, która naprawdę chce Ci pomóc, darzy szacunkiem i ciepłem mimo Twoich decyzji i wyborów, a zarazem jest bardzo konkretna i szczegółowa- dobrze trafiłeś ;)

A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna (dorośli) on-line

Zawsze byłam sceptyczna wobec terapii chociaż od lat leczę depresję. Pani Emilia to empatyczny fachowiec pracujący na potrzebach pacjenta, ale w oparciu o konkretne narzędzia i ustalone wspólnie z pacjentem konkretne cele. Szanuje również potrzebę chwili, bo przecież życie jest bogate w nieoczekiwane zdarzenia i emocje. Co tydzień czekam z niecierpliwością na kolejne spotkanie. To pierwszy terapeuta, który wzbudził we mnie nadzieję, że naprawdę wypracuję mocne podstawy do optymistycznego i pogodnego życia w zgodzie ze sobą.

A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Gorąco polecam! Już po kilku spotkachiach widzę pozytywne zmiany i zawsze czuję się wysłuchana.


N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia psychologiczna Emilia Turulska psychoterapia partnerska

Pani Emilia jest cudowną Panią psycholog,
Idąc na terapię oczekuje wysłuchania, a potem omówienia sytuacji, powiedzenia co było nie tak i gdzie był błąd. Podsumowania. Wskazówek i swego rodzaju instrukcji jak postępować w obliczu problemu.
Pani Emilia jest świetna i jako jedyna spełniła moje oczekiwania, po wyjściu z gabinetu w końcu czuję, że terapia ma sens. A ja jestem pełna nadzieji.


E
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Poradnia psychologiczna Emilia Turulska Konsultacja psychologiczna

Chodzę na terapię do Pani Emilii już od dwóch miesięcy, a spotkania z nią są stałym i wyczekiwanym elementem mojego tygodnia. Pani Emilia pomaga mi zobaczyć problemy w innej perspektywie: z jednej strony cierlpliwie mnie wysłuchuje, a z drugiej strony potrafi zastosować różne techniki i narzędzia (wizualizacje, głębokie przemyślenia jako 'zadania domowe'), abym mogła wprowadzić potrzebne zmiany. Cenię sobie również jej szczerość - to co dzieje się na sesji to tylko część rozwiązania, reszta należy do nas :)


D
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Poradnia psychologiczna Emilia Turulska Konsultacja psychologiczna

Z czystym sercem mogę polecić wszystkim panią Emilię, dzięki której stopniowo uczę się pracować nad swoimi lękami i mam wrażenie, że w końcu, po latach stagnacji, idę ze swoim życiem do przodu. Każde spotkanie przebiega w przyjemnej, nienachalnej atmosferze i zawsze czuję się w stu procentach zaopiekowana. Decyzja o terapii nie należała do najłatwiejszych, ale zdecydowanie było warto :)


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia psychologiczna Emilia Turulska psychoterapia partnerska

W moim odczuciu bardzo źle prowadzona sesja partnerska w ktorej jako jedna ze stron czułem się atakowany. Nie zostały stworzone warunki w których mogliśmy się czuć dobrze i swobodnie. Pierwszy raz będąc u psychologa czułem się bardzo oceniany. Nie czułem skupienia na próbie rozwiązaniu problemu.

mgr Emilia Turulska

Bardzo mi przykro, że w taki sposób odebrał Pan przeprowadzoną sesję partnerską. Pozostaję do dyspozycji, jeśli chciałby Pan omówić wydarzenia z dnia sesji. Proszę o kontakt i zapewnię bezpłatną sesję podsumowującą.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia psychologiczna Emilia Turulska Inny

Pani Emilia bardzo miła, otwarta, ciepła i empatyczna. Opowiedziała o możliwych rozwiązaniach w mojej sytuacji. Polecam


P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna (dorośli) on-line

To już moja kolejna wizyta u Pani Emilii i jestem bardzo zadowolona. Dziękuje przede wszystkim wsparcie, akceptacje, doping do działania i dodawanie skrzydeł. Pani Emilia jest w pełni zaangażowana i całkowita skoncentrowana na tym co mówi pacjent, umiejętnie prowadzi całą rozmowę oraz udziela celnych wskazówek, cierpliwie tłumaczy schematy i zadziwia spostrzegawczością. Bardzo polecam


T
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Poradnia psychologiczna Emilia Turulska psychoterapia partnerska

Szczerze polecam Panią Emilię. Chodzimy na terapię dla par. Bardzo miłe i spokojne podejście. Chęć wysłuchania obu stron i próba pomocy każdej z nich. Brak stronniczości oraz obiektywne spojrzenie na nasze sprawy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania