Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli chcesz skonsultować się z tym specjalistą, ale wolisz zrobić to z domu – umów konsultację online i otrzymaj pomoc, której potrzebujesz.

Jak to działa?

Adresy (2)

Konsultacja online


Przyjmuję: dorosłych
71 773.....

Konsultacja psychologiczna (opis) • od 120 zł

Psychoterapia indywidualna (opis) • 120 zł

Poradnictwo psychologiczne • 120 zł +1 więcej

Psychoedukacja • 120 zł


Henryka Sienkiewicza 28b /1, Śródmieście, Wrocław
GINEMEDICA


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

O mnie

Szanowni Państwo, Wszystkie spotkania trwają 50 minut. Pierwsze (1-4) sesje mają charakter konsultacyjny. O mnie: Ukończyłam Szkołę Wyższą Psych...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


od 120 zł

Konsultacja online

Pierwsze spotkania (1-4 sesji), polegają na uzyskiwaniu informacji na temat problemu pacjenta. Pomagają wybrać najlepszą formę pomocy i wytyczyć kierunek dalszej pracy.Henryka Sienkiewicza 28b /1, Wrocław

GINEMEDICA


Psychoterapia indywidualna


120 zł

Konsultacja online

To cykl sesji, podczas których pacjent i terapeuta pracują nad realizacją ustalonych celów. Jest to forma leczenia wielu zaburzeń psychicznych, służy poprawie jakości życia pacjenta.Henryka Sienkiewicza 28b /1, Wrocław

150 zł

GINEMEDICA

Pozostałe usługi

Poradnictwo psychologiczne


120 zł

Konsultacja online


Psychoedukacja


120 zł

Konsultacja online

Wspólnie określona liczba sesji, podczas, których poszerzana jest wiedza i umiejętności pacjenta w ustalonym wcześniej obszarze (np. relaksacja, nawyki prozdrowotne itp.)

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna

Dopiero zaczynam pracę z Panią, ale po pierwszych spotkaniach mogę stwierdzić, że jest ona bardzo pogodną i Wesołą osobą. Ma dobre, życzliwe i profesjonalne podejście do pacjenta, jest wyrozumiała i wie jakie pytania zadać.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online

Dopiero zaczynam pracę z Panią, ale po pierwszych spotkaniach mogę stwierdzić, że odbywają się one na profesjonalnym poziomie. Pani jest miła i wyrozumiała, wie jakie pytania zadawać. Ma pogodne podejście do pacjenta i jest wesołą osobą.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online psychoterapia

Przed końcem roku skończyłam terapię z panią Emilią. Nie dowierzam jak bardzo może zmienić się życie w ciągu około 1,5 roku i ile można odkryć przez tak krótki czas. Były takie momenty, że myślałam że nie dam rady, ale każdy kryzys rozpracowywałam z moją terapeutką, nie unikałam jak wczesniej i teraz wiem, że to mnie cudownie przygotowywało do życia, w którym kryzysy będą się pojawiać. Nie ma takich słów, którymi mogłabym opisać to, co się dla mnie zadziało, wiem tylko, że nie chcę już wracać do życia, które miałam jeszcze nie tak dawno temu. Cieszę się, że odkryłam w sobie sprawczość, chęć brania w koncu odpowiedzialnosci za własne sprawy i decyzje i to co najważniejsze, przestałam unikać życia, próbuję, chcę odkrywać i ŻYĆ. Wiem, że teraz w końcu żyję, a nie tylko trwam dzień po dniu.
Każdemu, kto ma jakiś problem i wątpliwości co do terapii powiem: nie zastanawiaj się i nie odkładaj tego na później, bo życie czeka.
Mogę tak jak inni tutaj powiedzieć po prost: dziękuję za tę wspólną podróż!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online niepokój, relacje

Byłem na spotkaniach konsultacyjnych i zostaję. Nie miałem poczucia, że tracę czas na gadanie o wszystkim i niczym, jednocześnie na kolejnych spotkaniach pani psycholog odnosiła się do tego, co mowiłem poprzednio, więc uważnie słuchała. Nie wiedziałem jak w ogóle zacząć na pierwszym spotkaniu i tutaj też nie byłem pozostawiony sam sobie. Mimo, że sam nie potrafiłem do końca powiedzieć, czego bym chciał, to pytania i podsumowania moich wypowiedzi pomogły mi w końcu to ustalić.

mgr Emilia Misiaszek

Dziękuję za dodanie opinii


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online lęk i depresja

Mogę podpisać się pod wszystkim, co zostało opisane w innych komentarzach. Po około 4 miesiącach terapii zaczęłam czuć różnicę i wierzyć, że coś może się u mnie zmienić, więc polecam!

mgr Emilia Misiaszek

Dziękuję za dodatnie opinii


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja psychologiczna

Z panią Emilią pracowałam ponad rok, teraz miałam wizytę kontrolną. Od początku wzbudziła moje zaufanie, czułam się rozumiana, słuchana. Największe znaczenie ma dla mnie jednak odkrycie tego, czego o sobie nie widziałam i zobaczenie jak utarte schematy potrafią wpływać na mnie, dzięki tej wiedzy mogłam wiele zmienić. Dziękuję, nauczyłam się z panią, że można robić inaczej i życie może stać się lepsze!

mgr Emilia Misiaszek

Dziękuję serdecznie


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacje psychologiczne

Zaangażowanie słuchanie i zaciekawienie moim problemem przekonało mnie do terapii -najlepszy wybór jakiego dokonałem w ostatnich latach.

mgr Emilia Misiaszek

bardzo dziękuję


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Strzegom Bliżej Siebie - Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia Emilia Misiaszek psychoterapia indywidualna

Było tak jak opisowali inni pacjenci. Pani Emilia jest kompetentna :) Polecam z czystym sumieniem wizytę u Pani Emilii.

mgr Emilia Misiaszek

Dziękuję serdecznie!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Strzegom Bliżej Siebie - Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia Emilia Misiaszek porada psychologiczna

Byłem sceptyczny ale rozmowa rozwiala moje wątpliwości odrazu umówiłem następną wizytę. Polecam 100%

mgr Emilia Misiaszek

Bardzo dziękuję!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Strzegom Bliżej Siebie - Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia Emilia Misiaszek kryzys życiowy

Poszłam do psychologa po dłuższym namyśle i poszukiwaniach, chciałam ale nie było w moim mieście specjalisty, do którego chciałam pójść. Znalazłam Panią Emilię i cieszę się, że zaczęła pracować w moim mieście. Spotkania pozwalają mi się wyciszyć i zaczynam inaczej patrzeć na swój problem. Zaskoczeniem było to, że nie dostałam konkretnej dobrej rady, tylko razem szukamy rozwiązań i pomysłów jak je wciągnąć w moje życie, to trudne ale przynosi mi efekty i jestem z tego zadowolona. W tym wszystkim widzę też duże wsparcie pani psycholog. Dawno nikt mnie tak nie słuchał. Po kilku spotkaniach mogę powiedzieć, że pozytywne opinie są zasłużone, te spotkania dają mi bardzo dużo. Polecam każdemu kto się waha!

mgr Emilia Misiaszek

Dziękuję bardzo!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

29 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące zaburzenia psychosomatyczne

  Czy bole glowy przewlekle f41 leczy psychoterapeuta ?

  Czytając zapytanie, rozumiem, że F41 odnosi Pan/Pani do klasyfikacji ICD 10 i chodzi o zaburzenia lękowe. Pisze Pan/Pani o bólach głowy i tym czy może je leczyć psychoterapeuta. Wnioskuję, że wiąże Pan/Pani bóle głowy właśnie z zaburzeniami lękowymi. Przyczyny bólu głowy mogą być bardzo różne. Jeżeli zostały wykluczone przyczyny somatyczne przez lekarza, możliwe , że ich podłożem jest psychika.
  Psychoterapia może pomóc w leczeniu dolegliwości somatycznych o podłożu psychicznym. Przed rozpoczęciem leczenia ważne jest zebranie dokładnego wywiadu i tak jak pisałam wyżej wykluczenie somatycznego podłoża bólu głowy.

  Jeżeli przyczyna somatyczna bólu nie została wykluczona, warto zadbać o ten etap diagnozy na początku.

  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!
  Emilia Misiaszek

  mgr Emilia Misiaszek

 • Pytanie dotyczące zaburzenia lękowe

  Boję się bardzo sytuacji których nie ma nie zdążyły się tworzę sytuacje nie istniejące w swej głowie rozmawiam z ludźmi jestem alkoholikiem nie pije wszyscy mówią nie przejmuj się ale nie umiem

  Szanowny Panie, nie jestem pewna, czy dobrze wnioskuję z Pana wypowiedzi, że pisze Pan o martwieniu się.
  Martwienie się jest sposobem myślenia, który może być źródłem niepokoju i dyskomfortu, jednocześnie może pochłaniać sporo czasu i ostatecznie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Dodaje Pan w swojej wypowiedzi również informację, o byciu uzależnionym od alkoholu i tym, że jest Pan w abstynencji. Znaczenie ma czas trwania w abstynencji, jak długo nie spożywa Pan alkoholu? Może być wskazana terapia skoncentrowana na pracę z uzależnieniem, ponieważ często on stanowi podporę dla współistniejących dolegliwości fizycznych i dyskomfortu psychicznego.
  Zachęcam Pana do rozważenia w pierwszej kolejności konsultacji u lekarza psychiatry, który może pomóc Panu ustalić plan leczenia i wskazać odpowiednie dalsze zalecenia.
  Skuteczną formą pracy z problemem martwienia się (jeśli dobrze wywnioskowałam z Pana wiadomości) może być również psychoterapia.
  Mam nadzieję, że moja odpowiedź będzie dla Pana pomocna.
  Pozdrawiam, Emilia Misiaszek

  mgr Emilia Misiaszek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Szanowni Państwo, Wszystkie spotkania trwają 50 minut. Pierwsze (1-4) sesje mają charakter konsultacyjny. O mnie: Ukończyłam Szkołę Wyższą Psych...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej we Wrocławiu

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Staże

 • Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego Oddział III Dzienny
 • Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego Oddział I Dzienny
 • Ginemedica
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Profile społecznościowe