Adres

All For Body
Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 25, Prądnik Czerwony, Kraków

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 25, Kraków

250 zł

All For BodyAleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 25, Kraków

250 zł

All For Body

Pozostałe usługi


Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 25, Kraków

250 zł

All For BodyAleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 25, Kraków

250 zł

All For Body

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem online, a także psychoterapeutką w trakcie realizacji kursu. Przez dwa lata (2018-2020) mieszkałam i prowadziłam stacjonarny gabin...

Zobacz pełen opis


Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: All For Body

Pani Dominika to świetna specjalistka. Bardzo zaangażowana w swoją pracę. Ogromnie empatyczna i uważnie słuchająca. Nigdy nie czułam się zlekceważona. Zawsze spotykałam się z ogromnym ciepłem, zrozumieniem i wsparciem. Podjęcie pracy nad sobą przy boku P Dominiki utwierdziło mnie jaką moc ma terapia! Polecam każdemu z całego serca pracę z Panią Dominiką.

mgr Dominika Szura

Dziękuję Pani Izo. Pozdrawiam serdecznie.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pracujemy z Dominika w trybie online ~2 lata i lepiej nie mogłam trafić. W moim przypadku forma online w żaden sposób nie wpływa na skuteczność terapii. Jestem bardzo zadowolona, moje życie weszło na inny level w porównaniu z tym gdzie byłam na początku naszych spotkań. Różne historie krążą wokół psychoterapii ale tutaj spotkałam ciepło, akceptację, zrozumienie, dużo refleksji. Dzięki Dominice wreszcie zajrzałam wgłąb siebie i odnalazłam energię do pracy nad sobą a przede wszystkim zaczęłam pokonywać swoje lęki.

mgr Dominika Szura

Dziękuję za miłe słowa. Bardzo Ci gratuluję ogromu pracy, którą już wykonałaś i zmian jakie dzięki temu zaszły w Twoim życiu.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Dominika jest ciepłą osobą, która nie ocenia i wspiera w całym procesie. Zgłosiłam się do wirtualnego gabinetu Dominiki, żeby odnaleźć miłość do siebie i udało się! Serdecznie dziękuję i każdemu polecam tą specjalistkę.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dominika Szura Konsultacja psychologiczna online

Dominika jest na prawdę godnym polecenia psychologiem. Jest w pełni pomocna oraz skuteczna. W moim przypadku jestem bardzo zadowolona. Nie mam do niej jakichkolwiek zastrzeżeń. Wszystko co dla mnie zrobiła oraz w jaki sposób to zrobiła, utwierdza mnie w tym, iż jest wspaniałym psychologiem. Poza tym widać, że to psycholog z zamiłowania, a coś takiego pomaga i jej podejście również. Polecam z całego serca oraz również zachęcam do współpracy.

mgr Dominika Szura

Dziękuję Mirello za dobre słowa. Cieszę się, że mogłam pomóc :)
Pozdrawiam Cię ciepło! :)


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dominika Szura Konsultacja psychologiczna online

Polecam z calego serducha, za zaangazowanie, za bardzo dobre przygotowanie sie do kazdego seansu. Za proesjonalizm.
Czulam sie zaopiekowana, szybko sie otworzylam aby przyjac rady i pomoc Pani Dominiki. Bardzo kojacy glos.

mgr Dominika Szura

Dziękuję pani Moniko za miłe słowa :)
Życzę dużo powodzenia i sukcesów na dalszej drodze życiowej! :)


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dominika Szura Konsultacja psychologiczna online

Z pomocy Dominiki korzystałem przez około pół roku. W tym czasie bardzo wiele rzeczy w moim życiu zmieniło się na lepsze dzięki jej zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu. Jestem bardzo wdzięczny za okazane mi wsparcie co wiąże się oczywiście z bardzo dobrą opinią. Serdecznie polecam te konsultacje!

mgr Dominika Szura

Dziękuję Jakub :) Życzę Ci samych pomyślności na kolejnych etapach życia. Trzymam kciuki! Pozdrawiam serdecznie :)


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dominika Szura poradnictwo psychologiczne

Mam na imię Sylwia,korzystam obecnie z pomocy p.Dominiki . Jestem jej wdzięczna za wszystko-za profesjonalizm,cieplo,to jak slucha,szuka rozwiazan,trafnie nazywa sytuacje,pomaga kazdą pozamykaną częsc otworzyc... Wszystko czego potrzebowalam zeby mi pomóc,odnalazlam u p.Dominiki .Bardzo serdecznie polecam,nie bójmy się,nie wstydzmy-czasem ta jedna rozmowa z psychologiem takim jak p.Dominika ,pozwoli nam usmiechnac się i radzic z tym,co jeszcze niedawno bolalo i nie pozwalalo isc dalej.
Polecam serdecznie!
P.S. Czasem nie wyobrazamy sobie ile pomaga ,co dobrego nam daje pomoc psychologa. Sprobuj jesli czujesz,ze potrzebujesz pomocy.Pani Dominiko-dziękuję!

mgr Dominika Szura

Cieszę się, że dzięki mojej pomocy znalazła pani odpowiedzi na różne pytania. Cały czas trzymam kciuki za kolejne postępy i odkrycia jakie jeszcze są przed nami :). Dziękuję również za słowo motywacji i wsparcia skierowane do osób, które być może właśnie szukają dla siebie pomocy. Na to nigdy nie jest za późno :)


C
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Z całą pewnoscią polecam panią Dominike. Pełen profesjonalizm. Przy tym bardzo życzliwa osoba ktora umie sluchac i pomoc. Wiec naprawde polecam !!!

mgr Dominika Szura

Dziękuję pani Celino :)


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Dominika to bardzo dobry specjalista. Kompetentna i Profesjonalna. Potrafi słuchać. Jest bardzo wrażliwym i ciepłym człowiekiem posiadającym dużą wiedzę, którą potrafi wykorzystać. Elastyczny czas spotkań dopasowany indywidualnie to bardzo duży plus. Spotkania prowadzone w świetnej atmosferze. Mogłam rozmawiać o swoich problemach i zawsze zostałam nakierowana w dobrą stronę, aby je rozwiązać. Współpraca z Pania Dominika pomagają mi spojrzeć na świat z zupełnie innej strony. Problemy z którymi przyszłam do gabinetu w tym momencie nie wpływają negatywnie na moje życie, a nawet wręcz przeciwnie! Przez ten czas nauczyłam się jak sobie radzić z pewnymi problemami i Pani Dominika przekazała mi techniki, które mogę stosować w każdej chwili zawahania. Dzięki atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa, którą wytworzyła Pani Dominika , rozmawiałam z nia jak z przyjacielem. Sprecyzowalysmy nad czym chciałabym pracować. Po pierwszym spotkaniu wyszłam bardzo pozytywnie zaskoczona i przeszło mi przez myśl, że może jednak to jest to?! Kolejne spotkanie już tylko mnie w tym upewniło..I kolejne przede mną. Pani Dominko dziękuję bardzo za wyrozumiałość .
Atmosfera podczas spotkan była i jest zawsze przyjazna, konkretna i profesjonalna, tak jak lubię. Uważam, że to odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu.
Dziękuję za to że mogłam się poczuć tak bezpiecznie dzieląc się moimi problemami z Panią. Do zobaczenia.

mgr Dominika Szura

Pani Renato, dziękuję bardzo za wszystkie dobre słowa. Cieszę się, że po naszych konsultacjach zauważa Pani zmiany w swoim życiu. Widzimy się wkrótce. Do zobaczenia :)


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Dominika zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Ciepła i miła atmosfera zapewniły mi pełen komfort jaki powinien towarzyszyć podczas rozmowy z psychologiem.
Pani Dominika jest bardzo pogodną i optymistyczną osobą co można odczuć już po pierwszych minutach spotkania. Polecam serdecznie.

mgr Dominika Szura

Dziękuję za miłe słowa :) Pozdrawiam gorąco :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania