Mgr

Dominika Dietrich (Stefankiewicz) verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Akademia Skutecznej DietyUsługa: nadwaga

  Serdecznie dziękuję za pomoc w pozbyciu się zbędnego balastu 20 kg! Dziękuję za motywowanie, za wszystkie wskazówki, za sprowadzenie na właściwą drogę i nauczenie na czym polega zdrowe odżywianie!

 • Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

  Katarzyna Siedzik
  Katarzyna Siedzik
  Dietetyk
  al. Grunwaldzka 163, Gdańsk
  Pani Kasia to cudowna Pani Dietetyk, uśmiech, bardzo duża wiedza, chęć zmotywowania pacjenta. Moja przygoda zaczęła… więcej

  Magdalena Oleś
  Magdalena Oleś
  Dietetyk
  Al. Grunwaldzka 74/1, Gdańsk
  Dzień dobry, doskonale dopasowana dieta do trybu życia i możliwości przygotowywania potraw. Fachowo przeprowadzona… więcej

  Katarzyna Drobik-Michalska
  Katarzyna Drobik-Michalska
  Lekarz rodzinny, Dietetyk, Homeopata
  Jana Kilińskiego 3C_REFLEKSOLOGIA_ wejście od szczytu budynku, Gdańsk
  Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Pani doktor szczegółowo przeprowadziła wywiad… więcej

  Sylwester Kłos
  Sylwester Kłos
  Dietetyk
  Jaśkowa Dolina 57, Gdańsk
  Polecam Pana Sylwestra jako bardzo profesjonalnego dietetyka, dzięki któremu w ciągu 3 miesięcy udało mi się zgubić… więcej

  Wiktoria Kłos (Kreft)
  Wiktoria Kłos (Kreft)
  Dietetyk
  Jaśkowa Dolina 57, Gdańsk
  Wyrazy wdzięczności! U pani dietetyk pojawiłam się, gdy byłam w ciąży a moje dziecko w brzuchu przestało rosnąć.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Poznaj zasady zdrowej DIETY

   Celem mojej pracy jest zmiana nie tylko sposobu żywienia, ale także sposobu myślenia o konsekwencjach stosowania nieodpowiedniej diety.

   Zasadą mojej pracy jest potraktowanie każdej osoby indywidualnie.
   Dieta ułożona przeze mnie jest dostosowana do stylu życia i upodobań smakowych.

   Odwiedź nas a przekonasz się, że zmiana sposobów żywienia
   może odmienić Twoje życie na lepsze.

   O MNIE:
   Problemami żywienia, dietetyki i zdrowia w sposób całościowy zajmuję się od wielu lat.
   Tytuł dietetyka medycznego uzyskałam kończąc Uniwersytet Medyczny w Katowicach, tajniki wiedzy z wyżej wymienionego zakresu uzupełniłam kończąc Akademię Morską w Gdyni gdzie w chwili obecnej jestem pracownikiem dydaktycznym i prowadzę zajęcia z zakresu dietetyki z osobami, które łączą swoją przyszłość z zawodem dietetyka.

   Na co dzień pracuję z osobami mającymi kłopoty w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, jak: nadwaga, otyłość, czy niedowaga oraz z osobami chcącymi zmienić niewłaściwe nawyki żywieniowe na prawidłowe, poprzez zmianę sposobu żywienia mającego wpływ na lepszy stan zdrowia, a tym samym zdobycia osobistego komfortu w postaci satysfakcjonującego samopoczucia.

   W pracy z pacjentami w pełni wykorzystuję nabytą fachową wiedzę i sprawdzone skuteczne doświadczenie, które pozwala mi na indywidualne podejście do każdego pacjenta w odpowiedni sposób stwarzając atmosferę wzajemnego zrozumienia i zaufania. Profesjonalne działanie i konsekwencja z mojej strony przyczyniają się do tego, że moi szanowni pacjenci nie poprzestają na jednym, pierwszym spotkaniu, stąd kolejne wizyty i wzruszające wyznania.

   Charakteryzuje mnie ogromna wrażliwość na problemy chorobowe wywołane niewłaściwym odżywianiem się osób, które się do mnie zgłaszają, każda z tych osób jest należycie wysłuchana, co skutkuje ułożeniem indywidualnej, a co najważniejsze -skutecznej diety.

   Kontaktując się ze mną masz pewność, że Twój adwersarz jest osobą o wysokich kwalifikacjach z dziedziny leczniczej i profilaktycznej dietetyki, na które składają się odpowiednie wykształcenie, adekwatne doświadczenie, pełen profesjonalizm, poufność i dyskrecja oraz rzetelne podejście do problemów pacjenta, a także gwarancja z przypisanych diet.

  Specjalizacje

  • Alergologia

  Choroby

  więcej

  Usługi

  Akademia Skutecznej Diety

  Grunwaldzka 82/353A, 80-244 Gdańsk, pomorskie

  14-dniowy plan żywieniowy od 150 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Akademia Skutecznej DietyUsługa: nadwaga

   Serdecznie dziękuję za pomoc w pozbyciu się zbędnego balastu 20 kg! Dziękuję za motywowanie, za wszystkie wskazówki, za sprowadzenie na właściwą drogę i nauczenie na czym polega zdrowe odżywianie!

  • P

   Z panią Dominiką walczę już od października. Efekt? 20kg mniej, z "normalnym" jedzeniem i pysznymi koktajlami! Polecam serdecznie korzystanie z porad pani Dominiki!

  • M
   Lokalizacja: Akademia Skutecznej DietyUsługa: chęć zrzucienia kilogramów

   Szczerze polecam Panią Dominikę. W życiu stosowałam chyba wszystko żeby zrzucić zbędne kg i nic, zawsze rozczarowanie i coraz większa frustracja. Miliony bezskutecznych prób.Pani Dominika ułożyła mi plan dietetyczny który jest dopasowany podemnie a co najważniejsze posiłki są smaczne i się chudnie ! Nie jest to taki wysiłek jak przy wcześniejszych próbach i nie chodzi się głodnym. Powiem więcej zmienia się całe myślenie na temat żywienia, zmienia się ciało - robi się piękne, elastyczne, ma się więcej energii i radości z życia. Jest ogromna radość jak się widzi efekty które widoczne są już po miesiącu także z całego serca polecam każdemu kto szuka skutecznej metody.

  • A
   Lokalizacja: Akademia Skutecznej Diety

   Z całego serca polecam Panią Dominikę. Pierwszy raz do poradni trafiłam 5 lat temu i szybko pozbyłam się 20 kg. Po tym sukcesie pomyślałam, że już nic nie stoi na przeszkodzie w dążeniu do idealnej sylwetki. Takie myśli doprowadziły mnie znowu do nadwagi, a ja wstydziłam się kolejnej wizyty u Pani Dominiki. Postanowiłam wrócić do formy dzięki dietom i poradą popularnych trenerów fitness, ale waga ciągle wskazywała coraz więcej pomimo, przestrzegania ich wymyślnych diet. Postawiłam jeszcze raz spróbować u Pani dietetyk i jedynie czego żałuje to to, że tak późno się zgłosiłam po pomoc. Otrzymałam prostą dietę z uwzględnieniem moich preferencji, np. aby obiad gotować raz na dwa dni. i co najważniejsze moje obawy, że usłyszę jakieś wyrzuty okazały się bezpodstawne, zamiast nagany otrzymałam pomoc.

  • K
   Lokalizacja: Akademia Skutecznej Diety

   Po Pani Dominiki trafiłam z polecenia. Mam problemy z nietolerancjami pokarmowymi i problemy reumatoidalne. Bardzo dziekuje za indywidualne podejscie i szerg bardzo przydatnych rad. Z pomoca dobrego specjalisty mozna poradzc sobie nawet z trudnymi problemami. Dziekuje i polecam.
   Kasia

  • I
   Lokalizacja: Akademia Skutecznej Diety

   Daję 5 gwiazdek - profesjonalizm, serdeczność i uczciwość w prowadzeniu pacjenta. Pani Dominika okazała się bardzo dobrym specjalistą, zaangażowanym w prowadzenie pacjenta. Duża wiedza i umiejętność słuchania pozwalają na bardzo dobre dopasowanie wskazówek żywieniowych i jadłospisów do potrzeb indywidualnych. Udało się wypracować łatwy, prosty w zastosowaniu jadłospis i na efekty nie trzeba było długo czekać. Pozbyłam się nadwagi powstałej po drugiej ciąży i mam zamiar się tego trzymać :).

  • A
   Lokalizacja: Akademia Skutecznej Diety

   Pania,Dominike znam juz od kilku lat ,pomogła mi zrzucic kilkanascie kilo i udaje mi sie to utrzymać ,oczywiscie przy pomocy pani Dominiki i systematycznej kontroli u p. Dominiki.Z pomocą i dobrze ułożoną dieta nie było to trudne ,żałuje tak póżno trafiłam do p. Dominiki ,polecam moim znajomym ,bardzo dobry i profesjonalny dietetyk.Emerytka A. T.

  • D
   Lokalizacja: Akademia Skutecznej Diety

   Bardzo polecam Panią Dominikę. Jestem pod jej opieką od kilku miesięcy i pomogła mi ustawić dietę w taki sposób, żeby była smaczna i pomogła utrzymać cukry na równym poziomie.
   Jadłospis został dopasowany idealnie do moich upodobań kulinarnych, nie było problemu z wyeliminowaniem składników, których nie lubię i zastąpienie ich innymi o podobnych właściwościach.
   Bardzo polecam jeżeli, ktoś ceni smaczne i zdrowe posiłki, punktualność i elastyczność.

  • E
   Lokalizacja: Akademia Skutecznej Diety

   Szczerze polecam poradnię dietetyczną p. Dominiki Dietrich. Moją przygodę z p. Dominiką rozpoczęłam w lutym 2017r. i bardzo żałuję, że nie poszłam do niej wcześniej. Pani Dominika po przeanalizowaniu składu mojego organizmu, zleciła mi odpowiednie badania i dzięki temu "zdiagnozowała" u mnie niedoczynność tarczycy. Dzięki odpowiedniej diecie (smacznej, prostej i zdrowej) straciłam nadprogramowe kilogramy, objawy niedoczynności tarczycy ustąpiły, a ja czuję się o niebo lepiej. Przy okazji "podleczyłam" zespół policystycznych jajników i odzyskałam równowagę hormonalną. Kilka moich koleżanek również wysłałam do p. Dominiki i wszystkie wróciły zadowolone. Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym. Nie warto czekać!!!

  • R
   Lokalizacja: Akademia Skutecznej DietyUsługa: nadwaga, wieloletni trud w pozbyciu się kg

   Pani Dominika to skuteczny i rzetelny dietetyk. Dzięki Jej wsparciu, odpowiednio ułożonemu jadłospisowi (dieta brzmi stresująco ;o) udało mi się pozbyć prawie 20 kg w ciągu roku oraz zmienić nawyki żywieniowe. Szczerze polecam.

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional