Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuje się w terapii ortopedycznej (m. in. kręgosłupa) oraz fizjoterapii sportowej. Codziennie w gabinecie, moim głównym zadaniem jest likwidacj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Bóle kręgosłupa
  • Rwa kulszowa
  • Dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjorestart - Gabinet Fizjoterapii i Rehabilitacji bóle pleców

Długo by opisywać nieocenioną pomoc jakiej udzielił mi Dominik. Jestem zawodowym muzykiem i jak to często u nas bywa zaczeło się od problemów z kręgosłupem.
W dzień koncertu postawił mnie na nogi mimo,że ból pleców i drętwienie rąk było takie ze prawie nie umiałam wstać z łóżka.Przyjechał do domu zrobił jakieś "czary mary" dzięki któremu
ku mojemu zdziwieniu Koncert zagrałam.Póżniej juz poddalam się regularnej rehabilitacji, Dominik zalecil mi codzienne ćwiczenia.
Po kilku latach przychodze juz do niego tylko od czasu do czasu zeby mi zrobił "przegląd".
To profesjonalny i pełen poczucia humoru człowiek. Do każdego podchodzi indywidualnie. Ostatnio po jednej wizycie wyleczył ból nadgarstka lewej ręki trwający kilka miesięcy(nie było lekko -na kozetce bolało bardziej, ale zawsze wiem ze służy to temu zeby w ostatecznym rozrachunku ból ustał)
A przykład sprzed tygodnia to ból stóp (problem z chodzeniem zaraz po przebudzeniu)- znowu po jednej wizycie wszystko ustało.
Nie zrażajcie sie tym, ze po wizycie może boleć bardziej - to normalne.
Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i życzyłabym sobie więcej tak świetnie wykształconych ludzi jak Dominik.Jakże nasze zycie byłoby łatwiejsze.

mgr Dominik Maślanka

Dzięki za miłe słowa, pozdrawiam:)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Rehamedica stan kolana po artroskopiach (rekonstrukcja, szycie łąkotki)

Wspaniały człowiek!:) Jestem po kilku zabiegach na kolano. Nie poddawał się. Do każdego pacjenta podchodził indywidualnie. Wszystkie spotkania były przyjemne, intensywne i skuteczne. Dokładnie i powoli wszystko tłumaczy i mobilizuje do ćwiczeń. Zawsze znajduje czas, oddaje się swojej pracy. Mądry, wyszkolony i wyuczony człowiek. Bez zastanowienia polecam Pana Dominika każdemu kto szuka pomocy u fizjoterapeuty.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobrze przygotowany zawodowo, inteligentny, z psychicznymi predyspozycjami do pracy z pacjentem. Chodzę na gimnastykę dla seniorów (RehaMedica Gliwice), którą prowadzi Pan Dominik. Najpierw szczegółowo wyjaśnia budowę i działanie stawów, mięśni, ścięgien itp. Następnie dokładnie i cierpliwie pokazuje, jak powinno przebiegać prawidłowe ćwiczenie. Mimo, ze są to to ćwiczenia grupowe, dużo uwagi poświęca każdej osobie. Jest otwarty i serdeczny. Ma duże poczucie humoru, które udziela się pacjentom, co poprawia nastrój i skuteczność ćwiczeń. Godny polecenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuje się w terapii ortopedycznej (m. in. kręgosłupa) oraz fizjoterapii sportowej. Codziennie w gabinecie, moim głównym zadaniem jest likwidacj...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Bóle kręgosłupa
  • Rwa kulszowa
  • Dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

Powiązane wyszukiwania