lek. Dawid Jachimowicz

Pediatra więcej

Wrocław 2 adresy

Nr PWZ: 9560153

17 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Benamed Centrum Medyczne
Strachocińska 159, Psie Pole, Wrocław Przyjmuje na NFZ

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu
Medicover Globis
Powstańców Śląskich 7a, Krzyki, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Strachocińska 159, Wrocław

250 zł

Benamed Centrum Medyczne


Powstańców Śląskich 7a, Wrocław

Medicover Globis

Moje doświadczenie

17 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Medicover Globis konsultacja pediatryczna

Po wielu latach od ostatniej wizyty stwierdzam wciąż niezmienne zaangażowanie i fachowość u Pana doktora. Lekarz niezwykle cierpliwy, wyjaśnia każdą wątpliwość bez bagatelizowania. Poświęca odpowiednią ilość czasu na wywiad i badanie. Wszystko dokładnie tłumaczy i podsumowuje. Ciepłe, spokojne podejście do dziecka. Przyjazna atmosfera. Słowem: lekarz z powołania.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Medicover Globis konsultacja pediatryczna

Polecam! Wizyta trwała bardzo długo, lecz wynikało to z niezwykle dokładnego badania. Pan Doktor jest bardzo zaangażowany. Wnikliwością i czasem który poświęca dla pacjenta zdecydowanie wyróżnia się na tle innych pediatrów w Medicover. W razie potrzeby na pewno wrócę.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum medyczne Benamed Inny

Polecamy! bardzo dobre, profesjonalne podejście do dziecka i jego wyników. Rzetelne podejście do badań i wykonywanej pracy. Pan doktor jest dociekliwy, potrafi wytłumaczyć wątpliwości, odpowiada na wszystkie pytania, poświęca czas pacjentowi co jest ważne.
Miła atmosfera w gabinecie, widać i czuć, że jest prawdziwym lekarzem, który chce leczyć dzieci, z sercem podchodzi do dzieci i tematu. Dziękujemy


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecamy doktora Jachimowicza na prawo i lewo. Dociekliwy, miły, cierpliwy, ze świetnym podejściem do dzieci. Poświęca czas pacjentom i rodzicom, ma bardzo indywidualne podejście.
Nasz synek w wieku 1 miesiąca został "ometkowany" skazą białkową przez naszą pediatrę. Konsultowaliśmy to z przynajmniej 5-7 innymi pediatrami/alergologami/dermatologami (zmiany zniknęły, ale czasem wracały no i chciałam wrócić do prod.mlecznych) - nikt nie potrafił nam powiedzieć nic konkretnego. I tak się męczyliśmy stroniąc od nabiału (ja też jako matka karmiąca), aż przez przypadek trafiliśmy w jakimś przeziębieniem do Pana doktora i przy okazji zapytaliśmy o to. I w końcu znalazł się lekarz z wiedzą, którą wyjaśnił nam wyczerpująco, syn nigdy nie miał żadnej "skazy", po 2 tyg używania przepisanego przez doktora kremu zmiany na skórze zniknęły, a my cieszymy się smakiem mleka do dziś bez żadnych problemów. Przez 1,5 roku konsultacji żaden lekarz nie miał odwagi, żeby zdemontować jakieś przestarzałe mrzonki.
Reasumując - dziękujemy i polecamy!


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pana Doktora Jachimowicza chodziliśmy od narodzin syna, czyli ponad 6 lat do Medicoveru. Uważam, ze jest to najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam!!! Zawsze trafna diagnoza, zawsze mądre rady, stoicki spokój i opanowanie. Dzięki Panu mój syn (6.5 roku) nigdy nie brał antybiotyków. I ubolewam, ze nie ma Pana już w Medicoverze, ale znajdziemy Pana :) wiec mowie do zobaczenia :) Paulina z synem Wojtkiem


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Lekarz z ogromną wiedzą i kierujący się dobrem małych pacjentów. Gdy poszłam do niego pierwszy raz z córką podczas osłuchiwania dziecka od razu zauważył że córka ma astmę oskrzelową. Zawsze trafna diagnoza. Antybiotyk to u niego już ostateczność.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

Super lekarz. Byliamy co prawda raz ale juz wiemy ze dla naszego dziecka bedzie to lekarz prowadzacy. Super podejscie do dziecka i co wazne do rodzicow-rozwiewa watpliwosci, spokojnie tłumaczy wszystko.


J
Profil zweryfikowany

Doktor Dawid był lekarzem prowadzącym moje dzieci przez ostatnie 3 lata. To co szczególnie cenię u doktora, to umiejętność spokojnego wytłumaczenia sposobu postępowania z małym pacjentem i nie wprowadzanie dodatkowej paniki. Nie przepisuje wielu leków i poczeka, jeśli naturalnie nie jest to niezbędne, z wprowadzeniem antybiotyków. Doceniam również poczucie humoru doktora Dawida, co często pomagało w rozładowaniu stresu.


E
Profil zweryfikowany

Polecam!Syn jest pacjentem doktora od ponad 2 lat. Ma fajne podejście do dzieci,syn go słucha i jest bardzo grzeczny podczas badania, to chyba zasługa spokoju w gabinecie. Zawsze tłumaczy zalecenia i postępowanie.Pan doktor genialnie osłuchuje dzieci.


Profil zweryfikowany

Gorąco polecam. Lekarz ma wspaniałe podejście do dzieci. Syn był bardzo zestresowany wizytą w przychodni. Wystarczyło kilka minut, żeby stres synka zniknął. Poprzedni lekarz przepisał całą masę leków po których moje dziecko było ospałe i dostało wysypki. Po wizycie u Pana doktora wysypka zniknęła dziecko przestało gorączkować, gardło czyste.Jestem zachwycony.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania