Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Choroby wieku dziecięcego
 • Angina
 • Zapalenie oskrzeli
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Pediatria

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecamy doktora Jachimowicza na prawo i lewo. Dociekliwy, miły, cierpliwy, ze świetnym podejściem do dzieci. Poświęca czas pacjentom i rodzicom, ma bardzo indywidualne podejście.
Nasz synek w wieku 1 miesiąca został "ometkowany" skazą białkową przez naszą pediatrę. Konsultowaliśmy to z przynajmniej 5-7 innymi pediatrami/alergologami/dermatologami (zmiany zniknęły, ale czasem wracały no i chciałam wrócić do prod.mlecznych) - nikt nie potrafił nam powiedzieć nic konkretnego. I tak się męczyliśmy stroniąc od nabiału (ja też jako matka karmiąca), aż przez przypadek trafiliśmy w jakimś przeziębieniem do Pana doktora i przy okazji zapytaliśmy o to. I w końcu znalazł się lekarz z wiedzą, którą wyjaśnił nam wyczerpująco, syn nigdy nie miał żadnej "skazy", po 2 tyg używania przepisanego przez doktora kremu zmiany na skórze zniknęły, a my cieszymy się smakiem mleka do dziś bez żadnych problemów. Przez 1,5 roku konsultacji żaden lekarz nie miał odwagi, żeby zdemontować jakieś przestarzałe mrzonki.
Reasumując - dziękujemy i polecamy!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pana Doktora Jachimowicza chodziliśmy od narodzin syna, czyli ponad 6 lat do Medicoveru. Uważam, ze jest to najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam!!! Zawsze trafna diagnoza, zawsze mądre rady, stoicki spokój i opanowanie. Dzięki Panu mój syn (6.5 roku) nigdy nie brał antybiotyków. I ubolewam, ze nie ma Pana już w Medicoverze, ale znajdziemy Pana :) wiec mowie do zobaczenia :) Paulina z synem Wojtkiem


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Lekarz z ogromną wiedzą i kierujący się dobrem małych pacjentów. Gdy poszłam do niego pierwszy raz z córką podczas osłuchiwania dziecka od razu zauważył że córka ma astmę oskrzelową. Zawsze trafna diagnoza. Antybiotyk to u niego już ostateczność.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Wrocław

Super lekarz. Byliamy co prawda raz ale juz wiemy ze dla naszego dziecka bedzie to lekarz prowadzacy. Super podejscie do dziecka i co wazne do rodzicow-rozwiewa watpliwosci, spokojnie tłumaczy wszystko.


J
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Dawid był lekarzem prowadzącym moje dzieci przez ostatnie 3 lata. To co szczególnie cenię u doktora, to umiejętność spokojnego wytłumaczenia sposobu postępowania z małym pacjentem i nie wprowadzanie dodatkowej paniki. Nie przepisuje wielu leków i poczeka, jeśli naturalnie nie jest to niezbędne, z wprowadzeniem antybiotyków. Doceniam również poczucie humoru doktora Dawida, co często pomagało w rozładowaniu stresu.


E
Użytkownik zweryfikowany

Polecam!Syn jest pacjentem doktora od ponad 2 lat. Ma fajne podejście do dzieci,syn go słucha i jest bardzo grzeczny podczas badania, to chyba zasługa spokoju w gabinecie. Zawsze tłumaczy zalecenia i postępowanie.Pan doktor genialnie osłuchuje dzieci.


Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam. Lekarz ma wspaniałe podejście do dzieci. Syn był bardzo zestresowany wizytą w przychodni. Wystarczyło kilka minut, żeby stres synka zniknął. Poprzedni lekarz przepisał całą masę leków po których moje dziecko było ospałe i dostało wysypki. Po wizycie u Pana doktora wysypka zniknęła dziecko przestało gorączkować, gardło czyste.Jestem zachwycony.


Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam i nigdy wiecej nie pójdę do niego i uczulam innych aby omijać z daleka . Potrzebowałam pilnie pójść z córka do pediatry po skierowania na dalsze leczenie, które bez problemu dostawałam od innych lekarzy . Zdziwiłam sie ,ze najwiecej wolnych wizyt było właśnie u niego. Zazwyczaj jest tak dlatego ,ze lekarz jest ...no właśnie ......zdziwiłam sie ,ze Chcial wydać płatne skierowania na coś co jest w abonamencie . Arogancki i nieprzyjemny ,schematyczny ,szablonowy . Po złożeniu reklamacji u kierownika medicoveru szybko zmienił zapis w systemie dotyczący wizyty . Nie jest pomocny .Asekuracyjny . ....nigdy wiecej!!!!!!!!!!

lek. Dawid Jachimowicz

Nigdy nie leczyłem, nie diagnozowałem ani nawet nie badałem dziecka tej Pani!
Pani przyszła na wizytę z dokumentacją medyczną od innego specjalisty, na podstawie której poprosiła o wystawienie dalszych skierowań. O odpłatności za usługi nie decyduje lekarz a kontrakt jaki został zawarty przez pacjenta z firmą Medicover. W obecności matki potwierdziłem odpłatność bezpośrednio u osoby odpowiedzialnej w firmie za takie sytuacje. Skierowanie, którego sfałszowanie mi pani zarzuca zmieniła następnego dnia dyżurna menedżer Centrum Medicover, która nie będąc samą lekarzem wystawiła skierowanie na moje nazwisko pod moją nieobecność w pracy. Menedżer zapewniła mnie, że odbyła rozmowę telefoniczną z rodzicami, w której przeprosiła za błąd firmy, zaznaczając, że nie było w tym winy lekarza.
Mimo dwukrotnej deklaracji w komentarzu "nigdy więcej" kilka miesięcy po jego zamieszczeniu rodzice zdecydowali się jednak umówić dziecko do mnie, choć mają do wyboru co najmniej 10 innych lekarzy rodzinnych lub pediatrów w Medicover...
Przykro mi, iż mając wiedzę na temat zaistniałej sytuacji portal znanylekarz.pl zdecydował się opublikować komentarz, zasłaniając się stwierdzeniem, że nie odpowiada za treść publikowanych komentarzy rzekomo anonimowych użytkowników.


Użytkownik zweryfikowany

Powiem tak, stawiamy go na pierwszym miejscu spośród wszystkich lekarzy z którymi mieliśmy do czynienia a wierzcie mi że mieliśmy jako 3 osoba rodzina wielu. Lekarz z niesamowitą wiedzą, spokojem w wyjaśnianiu wątpliwości no i jego 100% trafność diagnostyczna. Do tego dochodzą takie takie elementy jak miłe usposobienie cierpliwość i dokładność. POLECAM Bartek Alona i Natasza:)


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor prowadzi naszego syna i jestesmy ogromnie zadowoleni z jego opieki. Bardzo cierpliwie tlumaczy i podpowiada, upewnia sie ze wiemy co mamy robic po kazdej wizycie. Bardzo szybko odpowiada na maile z dodatkowymi pytaniami. Zawsze profesjonalnie i z usmiechem. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Choroby wieku dziecięcego
 • Angina
 • Zapalenie oskrzeli
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Pediatria

Powiązane wyszukiwania