Lek.

Dariusz Rzedzicki

Chirurg, Urolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G

  Doktor Rzedzicki jest wspanialym czlowiekiem !!! polecam kazdemu , maz po dzisiejszej wizycie dostal skrzydel :))) i nie boi sie juz lekarza:) Serdecznie Pana polecam swietny specjalista :) Wdzieczna zona-tez lekarz:)))

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Facet nie zna sie na rzeczy. Nie udzielil odpowiedzi na zadne z moich pytan poza " nie wiem". Brak kompetecji. Mowie ze chyba mam infekcje odpowiedzial z pewnoscia ale jaka co dalej nic nie powiedzial, przepisal tylko masc pewnie jak wszystkim...W dodatku brak szacunku do czlowieka , odebral telefon podczas wizyty mowiac ze juz zaraz bedzie..... Brak slow nie polecam.....

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Lekarz rodzinny odesłał mnie z moim problemem do dermatologa, ten z kolei do urologa. Znajoma poleciła mi p. Rzedzickiego, jako-jej zdaniem-dobrego fachowca. Okazało się jednak, że jest zupełnie inaczej. Dla doktora mój problem okazał się być błachostką ponieważ-jak wyraźnie dał mi do zrozumienia-nie jestem przypadkiem z chorobą śmiertelną itp. Pomijam fakt, że język, jakim posługiwał się lekarz, daleki był od fachowej terminologii medycznej. Odniosłem wrażenie, że lekarz bardziej zabiegał o to, by być postrzegany jako celebryta o ogromnym poczuciu humoru, taki sympatyczny wyluzowany żartowniś, do którego przyszedł pacjent z jakąś tam błahostką i zabiera mu cenny czas. Taka postawa p. Redzickiego wyraźnie zresztą odpowiadała towarzyszącej mu pielęgniarce, która wydawała się być wielce uradowana poczuciem humoru swego szefa. Podkreślam stanowczo;być może p. Rzedzicki daje z siebie więcej jako lekarz, urolog. Z pewnością jednak nie uczynił tego w moim przypadku, gdy udałem się do niego jako pacjent w ramach refundacji NFZ. Być może warto skorzystać z jego pomocy prywatnie. Na NFZ osobiście odradzam.

  • G

   Doktor Rzedzicki jest wspanialym czlowiekiem !!! polecam kazdemu , maz po dzisiejszej wizycie dostal skrzydel :))) i nie boi sie juz lekarza:) Serdecznie Pana polecam swietny specjalista :) Wdzieczna zona-tez lekarz:)))

  • S

   polecam super człowiek i bardzo kontaktowy przyjał mnie po za kolejką bez rzadnych problemów i wyjasnił cały proces chorobowy naprawde polecam Tego życzliwego i kontaktowego lekarza bede sie u niego leczyć

  • R

   doktor Rzedzicki jest specjalista godnym zaufania.Jest dyskretny,miły uprzejmy i jest osoba na odpowiednim stanowisku

  • B

   Doktor Rezdzicki jest specjalistą w swoich fachu. Usg zawsze opisywane jest szczegółowo, leczenie nie jest z najwyższej półki. Gwarantuje skuteczność! mogę śmiało polecić tego lekarza!

  • A

   Doktor jako jeden z nielicznych świadczy usługi zarówno w postaci samych wizyt jak i wykonuje USG.
   Jest doskonałym specjalistą a zarazem wspaniałym, miłym człowiekiem.
   Dopadło mnie dość nie przyjemne zapalenie pęcherza a doktor bardzo szybko pomógł mi się z tym uporać.
   Pozdrawiam

  • E

   Doktor jest bardzo dobrym specjalistą , komunikatywny ,lecze się razem z mężem, juz od pierwszej wizyty potrafił wzbudzić we mnie zaufanie, dobrze rozpoznał choroby na które cierpimy,z powiek spędzało mi nietrzymanie moczu i w dzień i w nocy, mojemu mężowi doktor wykonywał usg przez odbyt, bardzo precyzyjnie i profesjonalnie nam pomógł ,za co jesteśmy bardzo wdzięczni.