Proponuję konsultację psychiatryczną. Objawy podobne do opisanych występują bardzo często w różnych zaburzeniach/chorobach psychicznych i umiemy je leczyć. Pozdrawiam.
Nie wiem. Mogą to być objawy zbyt szybkiego odstawienia leku, lecz mogą to być także objawy nawrotu choroby podstawowej, z powodu której włączono Asertin. Nie polecam "samodzielnego"…
Dzień dobry,
Pisze Pani wiele o smutku, stanach przygnębienia, bezsilności i samotności... Wyobrażam sobie, jak trudno musi być Pani doświadczać tych uczuć i jak duży muszą mieć…
Przede wszystkim proszę nie zwlekać i zwrócić się o pomoc do lekarza psychiatry, oraz do psychologa. Stale towarzyszący lęk jest bardzo wyniszczającym objawem i należy go pilnie skonsultować…
Szanowna Pani,
proszę absolutnie nie zwlekać z udaniem się po pomoc. Zachowania autoagresywne i wahania nastroju mogą świadczyć o rozwijającym się zaburzeniu. Pomoc psychologa czy…
Pierwszy ślub był ucieczką. Pewnie zawarty na hybcika, byle by już mieć to z głowy i się uwolnić. 20 lat takiego sobie życia i nareszcie mądra decyzja - kończę to. Drugi związek. Wydaje…
To bardzo indywidualna sprawa. Czasami lek zadziała "od razu", czasami wymagany jest czas lub ... zmiana dawkowania a nawet leku. Proszę o kontakt ze specjalistą, który przepisywał…
Witam. Jeśli zwiększona dawka hydroksyzyny powoduje senność w ciągu dnia, to należy zmniejszyć dawkę hydroksyzyny lub zmienić lek na inny nasenny. To raczej samo nie minie.. Pozdrawiam