lek.

Cezary Boduła

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

7 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Urodziłem się 27 stycznia 1975 roku w Kielcach w województwie świętokrzyskim. W 2000 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademi Medycznej w Łodzi.Po ukończeniu studiów i… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: wizyta pierwszorazowa -diagnostyczna

  przez kilka miesięcy zmagałam się z dziwnymi stanami lękowymi, bóle w klatce, zawroty głowy, zrobiłam kompleksowe badania i okaz zdrowia, tomograf głowy, tarczyca, neurolodzy, kilku, bez skutku. Nie mogłam prowadzić samochodu, wejść do marketu itd. moje życie wywróciło się do góry nogami. W końcu trafiłam do Pana Doktora. Podczas pierwszej wizyty zdiagnozował chorobę, przepisał leki, z pełną "stanowczością" stwierdził, że nastąpi powrót do pełnej sprawności i normalnego życia i tak też się stało. Po tygodniu poczułam się znowu normalnie. Gorąco polecam. Profesjonalista, który nie spał na studiach. Miły, rzeczowy i z wiedzą, co wśród dzisiejszych lekarzy jest rzadkością.

 • R

  Pan doktor to profesjonalista w 100% .Ma wszystkie cechy ,które powinien mieć lekarz z powołaniem.Ma ogromną wiedzę ,którą umie przekazać laikom takim jak ja .Poza tym jego kultura osobista jest na najwyższym poziomie .Polecam bez wahania.

 • P

  POLECAM! Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Nie śpieszy się i poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Szybko widać efekty leczenia i poprawę samopoczucia. Dzięki Panu doktorowi mogłam wrócić do pracy, a wcześniej przez dłuższy czas borykałam się z depresją. Dziękuję.

 • A

  Pan dr Bodula bardzo mi pomogl.Bylem w bardzo ciezkiej depresji.Od kilku lat chodzilem do roznych psychiatrow ale po zadnej kuracji nie bylo tak dobrze jak po lekach zaleconych przez pana doktora.Po miesiacu postawil mnie na nogi i moge znow cieszyc sie zyciem.Poprawil mi sie sen ,nastroj ,ustapily leki.Poza tym pan doktor jest bardzo milym czlowiekiem.Zawsze mial dla mnie czas i odbieral wszystkie telefony.

 • M

  Pan Doktor Boduła bardzo mi pomógł. W chwili kryzysu okazał się nadzwyczaj kompetentny w leczeniu. Zastosowana przez niego terapia farmakologiczna i nie tylko pomogły mi powrócić do zdrowia. Dotychczas bałem się psychiatrów, ale dzięki niemu mój strach przed psychiatrami okazał się bezpodstawny. Miły, życzliwy i naprawdę godny polecenia lekarz.

 • G

  bardzo dobry lekarz ,dokładnie o wszystko pyta, jest uprzejmy i sumienny ,wita się z pacjentem (co się żadko zdarza),zdecydowanie polecam

 • G

  Wnikliwy, sumienny i uprzejmy. Poświęca wymaganą ilość czasu pacjentowi. Stawia trafną diagnozę. Interesuje się przebiegiem leczenia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Urodziłem się 27 stycznia 1975 roku w Kielcach w województwie świętokrzyskim.
  W 2000 roku ukończyłem studia na wydziale lekarskim Akademi Medycznej w Łodzi.Po ukończeniu studiów i odbyciu stażu podyplomowego rozpocząłem specjalizację w dziedzinie psychiatri.W 2009 roku otrzymałem tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii.
  W latach 2006 – 2008 kształciłem się w Centrum Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie uzyskując znajomość podstawowych technik psychoterapii.
  Chcąc systematycznie poszerżać swoją wiedzę biorę regularnie udział w licznych warsztatach i konferencjach naukowych.W trakcie studiów odbywałem również praktykę w szpitalu w Göttingen w Niemczech.
  W latach 2004 – 2009 pracowałem w SP ZOZ w Pabianicach na oddzaale psychiatrii kobiecej.Obecnie pracuję w WSP w Warcie na oddziale ogólnopsychiatrycznym na stanowisku starszego asystenta.Konsultuję również pacjentów w Domu Pomocy Społecznej i Poradni Zdrowia Psychicznego.Od roku 2009 jestem również biegłym w dziedzinie psychiatrii.Wykonuję badania sądowo – psychiatryczne i wydaję opinie sądowo – psychiatryczne .Od 2005 roku prowadzę Indywidualną Praktykę Lekarską w ramach której udzielam porad w dziedzinie psychiatrii.
  W życiu osobistym jestem żonaty ,mam dwóch synów.Czas wolny spędzam aktywnie z rodziną.Pasjonuje mnie pływanie ,wędrówki po górach ,wycieczki piesze oraz rowerowe.

Specjalizacje

 • Psychiatria