Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie

(224 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie

Sieradzka 3

98-290 , Warta , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agata Dwilewicz

  Psychiatra, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Med-Art Centrum Psychiatrii i PsychoterapiiUsługa: konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

   Super specjalista, interesuje się pacjentem zawsze ma dobre rady. Słucha o problemach jakie napotykamy podczas leczenia i pomaga się z nimi uporać

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne TriMedicUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Podobało mi się że Pani doktor rozumie.
   Słucha uważnie, patrzy w oczy. Widać że naprawdę chce pomóc.

  Zobacz wszystkie opinie (207) o tym lekarzu


 • Ewa Dukowicz-Maciaszczyk

  Psychiatra, lek.

  • J

   Bardzo dobry lekarz,pani doktor rozpoznała u mnie schizofrenię, którą skutecznie zaczęła leczyć.Polecam.


  • N

   Jestem po długiej i skutecznej terapii u pani Małgorzaty. Uważam ją za świetną specjalistkę, bardzo skupioną na pacjencie, jego problemie, osobę o wysokich standardach etycznych. Nie rozumiem osób, które czynią zarzut z tego, ze psychterapeuta nie podejmuje za nich decyzji i nie bierze za nie odpowiedzialności. Tym, którzy szukają pkłody a nie wróżb i nieodpowiedzialnych "porad" - bardzo gorąco panią Małgorzatę polecam jako wyjątkowo odpowiedzialną i skuteczną psychoterapeutkę.

  • H

   Korzystam z terapii u pani Małgosi i muszę powiedzieć , że naprawdę wart Jest ona świetnym psychologiem

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Turek

  Psycholog,

  • J

   Bardzo polecam panią Anię jest świetnym psychologiem, mającym bardzo dobre podejście do ludzi.Jest w niej dużo empatii,pozatym jest ciepła,miła i szczera.Pani Ania przyjmuje nie tylko w szpitali psychiatrycznym w warcie,ale także w przychodni zdrowia psychicznego w Wieluniu,na ulicy sieradzkiej.Lepszego specjalisty nie zajdziecie w całym wieluniu.

  • K

   Początkowo pani psycholog mnie nie zachwyciła, nie była tak wylewna i serdeczna, jakbym się spodziewała po kontakcie z terapeutą. Ale w odróżnieniu od dwóch poprzednich psycholożek, do których chodziłam, pomogła mi - nareszcie zrozumiałam, co się właściwie dzieje, jak bardzo ode mnie zależy moje szczęście. Zaskoczyła mnie pozytywnie swoją wnikliwością, spostrzegawczością, neutralnością i dążeniem do skutku. Pierwszy raz spotkałam się z kontrolą rezultatów - miałam poczucie, że p. psych. jest po mojej stronie i pracuje dla mnie, podczas gdy inni byli nastawieni na przedłużanie terapii.


 • Elżbieta Bartolik

  Psycholog,

  • Chyba najlepsza psycholog z jaka kiedykolwiek rozmawialem, wie jak rozmawiać z pacjentem i ma duża wiedze i doświadczenie zawodowe.


 • Cezary Boduła

  Psychiatra, lek.

  • O
   Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   przez kilka miesięcy zmagałam się z dziwnymi stanami lękowymi, bóle w klatce, zawroty głowy, zrobiłam kompleksowe badania i okaz zdrowia, tomograf głowy, tarczyca, neurolodzy, kilku, bez skutku. Nie mogłam prowadzić samochodu, wejść do marketu itd. moje życie wywróciło się do góry nogami. W końcu trafiłam do Pana Doktora. Podczas pierwszej wizyty zdiagnozował chorobę, przepisał leki, z pełną "stanowczością" stwierdził, że nastąpi powrót do pełnej sprawności i normalnego życia i tak też się stało. Po tygodniu poczułam się znowu normalnie. Gorąco polecam. Profesjonalista, który nie spał na studiach. Miły, rzeczowy i z wiedzą, co wśród dzisiejszych lekarzy jest rzadkością.

  • R

   Pan doktor to profesjonalista w 100% .Ma wszystkie cechy ,które powinien mieć lekarz z powołaniem.Ma ogromną wiedzę ,którą umie przekazać laikom takim jak ja .Poza tym jego kultura osobista jest na najwyższym poziomie .Polecam bez wahania.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Monika Cybertowicz

  Psychiatra,

  • Lokalizacja: NSZOZ "MARK-MED" Sp. z o.o.Usługa: Inny

   Pani na początku była naprawdę super, w porównaniu z moim poprzednim psychiatra już w ogóle. Spokojna, cierpliwa.
   Jednak z czasem widziałam jakby mniej zaangażowania, a obecnie bez żadnej konsultacji wypisała mi jedynie recepte na 3 miesiące, gdzie chciałam porozmawiac o zmienie leku, więc nie ukrywam, że czuję się zignorowana (gdzie mówiono mi, że odbędzie się wizyta, a nie tylko bez mojej wiedzy wypisanie recepty)

  • S

   naprawdę świetny psychiatra bardzo rozumie sytuacje rodzinne bez problemu daje przepustki dba o dobro i miły spędzony czas

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marta Półgrabia

  Psycholog,

  • A
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w WarcieUsługa: Inny

   Nigdy nie zapomne wizyty u pani psycholog, nie dosyć że czekałam prawie godzinę na korytarzu ponieważ pani terapeutka spóźniła się,to w czasie terapii pani Marta co chwilę odbierała telefon, przerywając terapię i nie słuchając co mam do powiedzenia. Ciągle musiałem powtarzać jeszcze raz od nowa to co już mówiłem,na końcu wizyty pani Półgrabia zaproponowała terapię nie związaną z moją chorobą.

  • E
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w WarcieUsługa: Inny

   Pani Marta Półgrabia bardzo szybko mnie oceniła i potem już nie słuchała co mam do powiedzenia. Pani psycholog uznała że wie co dla mnie jest najlepsze,nie słuchając moich argumentów.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania