lek.

Beata Bator - Ramotowska

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

8 opinii +dodaj

lek. Beata Bator - Ramotowska - specjalista z zakresu ortopedii dla osób dorosłych i dzieci oraz chirurgii dziecięcej (0-18 rż.) więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowa rozmowa, dokładne badanie i wyjaśnienie dlaczego tak się dzieje. Moje dziecko to 11 letnia nastolatka i myślę, że podejście pani dr do takich panien jest ok

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardo miła i sympatyczna, miała świetny kontakt z dzieckiem. Czas trwania wizyty tez bardzo zadowalający, pani doktor poświęca na pacjenta dużo czasu, jak również opisuje i tłumaczy wszystko bardzo zrozumiale. Jestem bardzo zadowolona

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: lekkie utykanie dziecka na jedna nóżkę

  Bardzo miła i sympatyczna pani doktor.
  Super podejście do dzieci. Wyczerpujące i przede wszystkim zrozumiałe dla mnie wyjaśnienie problemu. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i polecam jak najbardziej

 • J

  Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Ma fajne podejście do dziecka i co ważne dla mnie osobiście, przyjmuje teraz również w Tarnowie, i nie trzeba już szukać pomocy ortopedów dziecięcych w Krakowie albo Rzeszowie.

 • Ja również odradzam. Pani Doktor była niemiła, wyniosła. Kazała mi ruszać nogą, kiedy naderwałam więzadła w kolanie i było to dla mnie niemożliwe . Stwierdziła, że wymyślam, ze wcale mnie nie boli. Za każdym razem kiedy przychodziłam do niej na wizyte, to mówiła tylko zebym poruszała nogą i na tym sie konczyło. Jak byłam zrobić USG to po badaniu , sama musialam sie dopytywac co na nim wyszło i powiedziala tylko 'noo naderwane wiezadło, dziękuje do widzenia'. Nic więcej , co trzeba z nim robić, jak leczyć, więc jedynym wyjściem była zmiana lekarza.

 • A

  Potwierdzam że Pani Doktor wydaje się że jest lepsza od pacjenta. Pani Doktor wykazuje kompletny brak zrozumienia dla pacjenta, nie pozwala dokańczać zadanych pytań, odpowiadając w jej mniemaniu lepiej. Bardzo trudny kontakt z Panią Doktor. Najgorsze jest to że okazało się iż jej droga leczenia była całkowicie błędna - nie widząc nic na zdjęciu RTG skręconej kostki, zleciła prześwietlenie zdrowej kostki dla porównania! Inny lekarz zlecił natychmiast badanie USG na którym od razu wyszło zerwane więzadło, dodam iż taka kontuzja nie ma prawa być zauważona na zdjęciu RTG. Wobec tego uważam że Pani Beata jest bardzo słabym Ortopedą, pomijając kwestie trudnego kontaktu tudzież braku chęci zrozumienia pacjenta. Zdecydowanie odradzam.

 • A

  Pani chirurg się wydaje, że jest lepsza od klienta. Zero empatii, zero podejścia do dziecka. Dziecko krzyczy, że boli a Pani się kłóci że nie. Zero delikatności przy ściąganiu szwów. Prześmiewczy uśmieszek na twarzy bo mamie się kręci w głowie. Po wizycie czułam się autentycznie poniżona a dziecko nie chce do Pani wracać. Dodam, że wizyta w prywatnej placówce Luxmed. Nie polecam!

 • E

  Specjalista chirurgii dziecięcej. Trafiłam do tej pani doktor z dość nietypowym urazem palca. Świetna opieka i kontakt z pacjentem. Bardzo fachowa i dokładna pani doktor. Serdecznie polecam! ;))

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. Beata Bator - Ramotowska - specjalista z zakresu ortopedii dla osób dorosłych i dzieci oraz chirurgii dziecięcej (0-18 rż.)

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Chirurgia dziecięca