Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny

Głogów Młp.

36-060 , Rudna Mała 600 , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Wejman Inny

  Witam, chciałabym polecić z całego serca dr. Tomasza Wejmana. W lipcu 2020 złamałam nogę podczas zbiegu z góry Dwernik w Bieszczadach podczas biegu charytatywnego. Złamanie było skomplikowane, bo w Szpitalu w Bieszczadach nie podjęto się złożenia mi nogi. Szczęśliwym trafiłem znalazłam się na stole operacyjnym u Pana Doktora Tomasza Wejmana. Zespolił moje kości za pomocą druta i śrub. Zlamane miałam kości: piszczelową i strzałkową. Do biegania wróciłam bardzo szybko, bo już po paru miesiącach. Pan Doktor wyjął zespolenie z nogi po roku tj. w sierpniu 2021 roku. Zabieg szybki. Niecały dzień w szpitalu. Pełen profesjnalizm. Noga w pełni sprawna. Rana się szybko goi. Polecam z całego serca Pana Doktora Tomasza Wejmana. Najlepszy lekarz, dzięki któremu zachowałam ciągłość uprawiania sportu pomimo skomplikowanego mnogiego złamania kości podudzia.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Łucja Wilk Inny

  Jestem w stu procentach zadowolony ze skuteczności leczenia. Mój przypadek nie jest łatwy, ale leczenia i dobór lekarst sprawił że mogę w miarę normalnie funkcjonować


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Wojnarowski Inny

  Dr Robert Wojnarowski każdego pacjenta traktuje indywidualnie, dla każdego znajdzie czas. W razie potrzeby można się z nim skontaktować telefonicznie. Dr Wojnarowski to lekarz leczący i opiekujący się pacjentami z poświęceniem dla pacjenta, o wybitnej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej, skromny, cierpliwy, wszystko wytłumaczy pacjentowi. To lekarz o wielkim sercu. Takich lekarzy się dzisiaj nie spotyka. Stopę miałam po dwóch nieudanych zabiegach na haluksy i deformacje i kilkanaście lat szukania odpowiedniego specjalisty. Zabieg był skomplikowany i Pan doktor walczył 4 godziny o uratowanie stopy. Zakończyło się sukcesem. Panie doktorze słowo dziękuję jest tu o wiele za mało, dlatego niech Pana Pan Bóg błogosławi, strzeże i zachowa w zdrowiu długie lata. Wszystkim polecam bez wahania Pana doktora.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Łazorko Inny

  Pan dr A. Łazorko to wspaniały lekarz, znakomity fachowiec o wysokiej kulturze osobistej. Posiada ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie. W sytuacjach skomplikowanych znajduje rozwiązanie najlepsze dla pacjenta. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Doktora jako Jego pacjentka po operacji wymiany stawu biodrowego.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Beata Bator - Ramotowska Inny

  Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka w swojej dziedzinie - pomogła mi wyleczyć długotrwałe zapalenie stawów barkowych. Jest kompetentnym i doświadczonym lekarzem, bardzo przyjaźnie nastawionym do pacjenta. I co najważniejsze, leczenie przynosi oczekiwane skutki! Dziękuję Pani Doktor za pomoc! Cieszę się, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Walery Sienkiel Inny

  Lekarz niesympatyczny i niekompetentny. Nie chciał zapoznać się z badaniem MR. Płatna wizyta trwała 5 minut i skończyła się zaleceniem poszukania sobie jakichś ćwiczeń na kręgosłup w internecie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Walery Sienkiel Inny

  U doktora na wizycie bylam z objawami rwy kulszowej, wręcz paralizem lewej nogi. Doktor zapoznal sie z rezonansem i zaproponował zabieg usunięcia przepukliny. Zabieg odbyl sie koncem 2020 roku i od tego monentu funkcjonuje tak jak przed stanem rwy kulszowej. Z całym sercem polecam doktora, jego zaangazowanie i profesjonalizm w stosunku do pacjenta.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Jabłoński Inny

  Lekarz bardzo kompetentny, kulturalny, z bardzo dużą wiedzą, pomocny. Świetne podejście do pacjenta. Szczegółowo i fachowo odpowiada na wszystkie pytania. Niezwykle miły, życzliwy człowiek. Polecam bardzo!!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Rościszewska-Żukowska Inny

  Wspaniała lekarka. Świetna specjalistka a jej podejście do pacjenta poprawiają znacznie zdrowie. Polecam Panią doktor z całego serca. Czuję zaopiekowana.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Wejman Inny

  Pan Doktor bardzo uprzejmy,kulturalny, jak dla mnie ma klase...Do tego wiedzę i doświadczenie. W moim przypadku poskladal kostke która była w rozsypce. Rehabilitant mówił że bardzo dobrze wykonamy zabieg. Mówili że moje zlamanie goi się od pol roku do roku A ja chodzę po 2 miesiacach fakt nie tak Wcześniej ale rehabilitacja przede mną. Bardzo polecam tego lekarza !


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz