Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny

Głogów Młp.

36-060 , Rudna Mała 600 , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Jabłoński Inny

  Lekarz bardzo kompetentny, kulturalny, z bardzo dużą wiedzą, pomocny. Świetne podejście do pacjenta. Szczegółowo i fachowo odpowiada na wszystkie pytania. Niezwykle miły, życzliwy człowiek. Polecam bardzo!!!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Rościszewska-Żukowska Inny

  Wspaniała lekarka. Świetna specjalistka a jej podejście do pacjenta poprawiają znacznie zdrowie. Polecam Panią doktor z całego serca. Czuję zaopiekowana.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Wejman Inny

  Pan Doktor bardzo uprzejmy,kulturalny, jak dla mnie ma klase...Do tego wiedzę i doświadczenie. W moim przypadku poskladal kostke która była w rozsypce. Rehabilitant mówił że bardzo dobrze wykonamy zabieg. Mówili że moje zlamanie goi się od pol roku do roku A ja chodzę po 2 miesiacach fakt nie tak Wcześniej ale rehabilitacja przede mną. Bardzo polecam tego lekarza !

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alfred Orłowski Inny

  Polecam Pana doktora. Miły, uprzejmy, ma czas dla pacjenta.Lekarz z powołania, profesjonalnie podchodzi do wykonywania swojego zawodu.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alfred Orłowski Inny

  Wspaniały człowiek,profesjonalny lekarz
  Byłam na wizycie w zwiazku z operacją pęcherzyka,doktor od razu zauważył,że mam też przepukline i zaproponował że zoperuje ja tez od razu,w trakcie wizyty wszystko dokladnie wyjasnił,przebieg operacji,postepowanie po,w szpitalu przyszedł przed operacją wypytal o samopoczucie,uspokoił,tak samo po operacji przychodził kilka razy i wszystko osobiście sprawdzał.
  Bardzo,bardzo polecam dr Orłowskiego wszystkim którzy maja podobne dolegliwości

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Wejman Inny

  Serdecznie polecam Pana doktora - po siedmiu latach tułania się po różnych lekarzach, których odpowiedzią na kontuzję kostki była tylko operacja dopiero Pan doktor zastosował dobre leczenie. Dzięki niemu w końcu mogę chodzić bez bólu.

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Walery Sienkiel Inny

  Bardzo ludzki lekarz życzliwy i kompetentny.Pomógł mojej mamie operując jej złamane biodro.Ulga w bólu nadzieja na życie.Jestem bardzo wdzięczna, polecam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jan Pasierb Inny

  Pan doktor Pasierb uratował mi kolano i umożliwił normalne chodzenie. Przez 3 lata chodziłam od lekarza do lekarza z bezurazowym bólem. Nikt nie potrafił mi pomóc. U dr Pasierba wystarczyła jedna wizyta, aby ocenić co się dzieje i szybko trafić na stół. Dr Pasierb wykonał mi również zabieg. Bardzo polecam. Lekarz profesjonalny, z dużą wiedzą.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Walery Sienkiel Inny

  Wizytę oceniam bardzo negatywnie. Do pana doktora zgłosiłem się z przewlekłym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Wywiadu praktycznie nie było, pan doktor stwierdził że "nie lubi takich przypadków", zbadał objaw Lasegua i wrócił do wesołej rozmowy ze swoją asystentką.
  Poczułem się bardzo zlekceważony, bo liczyłem na jakąkolwiek pomoc w przewlekłym bólu. Szalę przeważył fakt, że dr. stwierdził że to może być bolerioza, gdzie nie miałem żadnego objawu tej choroby.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Perdeus Inny

  Wspaniały lekarz, przesympatyczny człowiek z bardzo ciepłym głosem i aurą spokoju. Dzieki szybkiemu terminowi na operacje i udanemu zabiegowi, otrzymał mój tata druga szanse od życia. Dziekujemy panie doktorze za opiekę i zaufanie.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz