• dr n. med. Bartosz Pietrzycki
  dr n. med. Bartosz Pietrzycki
  Akademicka 26, Białystok

  Jak uzyskać refundację in vitro? Już 1 czerwca 2024 roku ma ruszyć rządowy program finansowania in vitro, który jest zaplanowany do końca 2028 roku. Zakłada on pełne finansowanie procedury in vitro, zarówno w przypadku dawstwa partnerskiego, dawstwa komórek jajowych, nasienia, jak i zarodków. Do programu mogą zostać zakwalifikowane pary: • ze stwierdzoną lub nieskutecznie leczoną niepłodnością w ciągu 12 miesięcy przed zgłoszeniem do programu, • pozostające w związku małżeńskim lub we wspólnym pożyciu. Musi być również spełnione kryterium wieku: • kobiety do 42 roku życia korzystające z własnych komórek jajowych lub dawstwa nasienia, • kobiety do 45 roku życia korzystające z dawstwa oocytów lub zarodków, • mężczyźni do 55 roku życia. Do programu mogą też przystąpić osoby, które korzystały wcześniej z jakichkolwiek innych programów finansowanych przez samorządy lub wcześniejszy program rządowy i mają jeszcze zamrożone zarodki. Rządowy program obejmuje finansowanie procedur in vitro: • do 6 cykli z dawstwem zarodków, • do 4 cykli z własnymi komórkami jajowymi lub dawstwem nasienia, • do 2 cykli zapłodnienia z oocytami od dawczyń - z możliwością zapłodnienia 6 komórek jajowych w ramach jednego cyklu. Wprowadzony zostaje także program finansowania procedur zabezpieczania płodności na przyszłość, czyli pobrania i przechowywania komórek jajowych i nasienia pacjentów przed lub w trakcie leczenia onkologicznego. Więcej aktualnych informacji, można uzyskać na stronie Kliniki Bocian w zakładce dofinansowanie.

 • Adres


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Gotówka, Karta płatnicza
  733 47..... Pokaż numer
  85 744..... Pokaż numer


  NIP

  5422971792

  Adres firmy

  Akademicka 26, Białystok

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Akademicka 26, Białystok

  Dowiedz się więcej

  Klinika Bocian Białystok

  Pozostałe usługi


  Akademicka 26, Białystok

  Dowiedz się więcej

  Klinika Bocian Białystok  Akademicka 26, Białystok

  Dowiedz się więcej

  Klinika Bocian Białystok

  Pierwsza wizyta - obejmuje wywiad medyczny, badanie ginekologiczne i USG ginekologiczne.  Akademicka 26, Białystok

  Dowiedz się więcej

  Klinika Bocian Białystok

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Od wielu lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem niepłodności. Pomagam parom starającym się o dziecko, także za pomocą metod wspomaganego rozrodu - in...

  Zobacz pełen opis


  Zakres porad

  • Położnictwo i ginekologia
  • Endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość

  Zdjęcia


  Filmy

  104 opinie pacjentów

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Klinika Bocian Białystok Leczenie niepłodności

  Pan doktor jest człowiekiem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, pełen empatii, przesympatyczny, słuchający, ciepły i cierpliwy. Dzięki Panu doktorowi spełniło się nasze marzenie, zostaliśmy rodzicami już 8-miesięcznego bobasa! Dla wszystkich, którzy starają się o dziecko, polecam wizytę u doktora. W klinice w Białymstoku podjęłam 3 próby in vitro i ta 3 była udana. To dzięki Doktorowi nie straciłam nadziei i po każdej stracie stawałam do kolejnej bitwy. To nie tylko fachowiec w swojej dziedzinie ale i wspaniały człowiek. To dzięki jego wiedzy jest ze mną mój Mareczku.

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki

  Bardzo serdecznie dziękuję za te piękne słowa. Jestem niezmiernie wdzięczny za zaufanie, jakim Państwo mnie obdarzyliście i za możliwość wspierania Was w Waszej drodze do rodzicielstwa. Gratulacje z okazji narodzin synka Mareczka. Życzę wielu szczęśliwych chwil spędzonych razem jako rodzina. Pozdrawiam serdecznie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Klinika Bocian Białystok konsultacja ginekologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Komfortowa atmosfera. Doktor wytłumaczy wszystko spokojnie .

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki

  Pani Anno, dziękuję pięknie za miłe słowa i za pozostawienie opinii. Zapraszam ponownie i pozdrawiam serdecznie.

  W
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Klinika Bocian Białystok Leczenie niepłodności

  Z całego serca polecam Pana Doktora Pietrzyckiego, lekarz z powołania!
  Tak bardzo się cieszę, że trafiłam na takiego lekarza, który zaopiekował się mną jak należy i był pomocny w każdej chwili. Dzięki niemu okazało się, że jestem zdrowa i mogę naturalnie zajść w ciąże. Lekarz, który ma wielkie serce względem pacjentki. Jestem naprawdę wdzięczna. Polecam!

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki


  Bardzo dziękuję za te ciepłe słowa i rekomendację! To dla mnie ogromna satysfakcja słyszeć, że mogłem pomóc i przyczynić się do Pani dobrego samopoczucia. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania czy potrzeba dalszej pomocy w przyszłości, proszę śmiało się kontaktować. Pozdrawiam serdecznie.


  K
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Klinika Bocian Białystok Leczenie niepłodności

  Jak najbardziej polecam doktora Bartosza, wydaje mi się, że to lekarz z powołania :) godny zaufania, w razie potrzeby kontakt z doktorem jest bezproblemowy, co mnie bardzo cieszy!
  No i oczywiście będę wdzięczna już całe życie za mojego cudownego synka !
  Pan Bartosz będzie moim lekarzem pierwszorzędnym number one
  Po za tym jest miłą i kompetentną osobą!

  POLECAM!

  Pozdrawiam
  Katarzyna P.

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki

  Pani Katarzyno, przepięknie dziękuję za podzielenie się opinią. Gratuluję urodzenia synka. Bardzo się cieszę, że udało mi się Pani pomóc. Życzę dużo zdrowia dla Pani i dziecka. Pozdrawiam serdecznie.


  V
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Klinika Bocian Białystok Leczenie niepłodności

  Nie polecam - moim zdaniem podejscie do pacjenta jest karygodne. W trakcie rozmowy traktowal moje pytania i uwagi z protekcjonalnym politowaniem i wymuszonym usmiechem - w mojej opinii lekarz nie szanuje mnie jako pacjenta
  Slowa Pana dr (cytat) "gdybym byl Pani mezem to bym Pani nie pozwolil". Na szczescie doktor nie jest ani moim mezem ani lekarzem. Pierwsza wizyta nieplodnosciowa, lekarz nie chce robic zadnych badan, diagnostyki tylko od razu rozmrazac oocyty i podawac swiezy zarodek bez zadnej diagnostyki endometrium, bo nie ma wskazan. Nie trafia, ze mam tylko kilka pozostalych oocytow wiec wole dmuchac na zimne. Moim zdaniem lekarz pochodzi do pacjenta schemtycznie. Nie zdecydowalam sie na loterie uda sie - nie uda sie z moimi ostatnimi oocytami jakie mam. Odradzam starszym kobietom ktore nie maja juz czasu próby bez nowoczesnej diagnostyki.

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki

  Szanowna Pani, bardzo jest mi przykro, że opisuje Pani na forum swoje odczucia nie informując mnie o nich w trakcie naszego spotkania. Z pełną stanowczością chciałbym stwierdzić, iż obce mojej osobie jest traktowanie zgłaszających się Pacjentów z protekcjonalnym politowaniem i wymuszonym uśmiechem.
  Z Pani opisu wnioskuje, że moje słowa zupełnie nie znalazły zrozumienia treści jakie chciałem przekazać, nad czym wysoce ubolewam.
  Cytowane prze Panią słowa stanowiły wyraz sprzeciwu i niezrozumienia chęci Pani postępowania dotyczącego leczenia oraz ochrony Pani sytuacji i zdrowia przed negatywnymi skutkami takiego postępowania. Odnoszę wrażenie, że nie zależało Pani na mojej opinii i leczeniu, a chciała Pani bym potwierdził słuszność przyjętego przez Panią schematu.
  Niezgodnie z prawdą opisuje Pani brak chęci wykonywania badań przed decyzją o dalszym leczeniu, natomiast zgadzam się, że dalej chroniłbym Panią przed wykonywaniem niepotrzebnych badań, a zdecydowanie chroniłbym przed wykonywaniem procedur, które mogą Pani zaszkodzić.
  Rozumiem Pani strach i obawy, natomiast niezrozumiałą jest Pani negatywna opinia leczenia, którego nie było. Wolałbym by oceniała Pani sposób i efekt leczenia.
  Życzę Pani, by leczenie, którego się Pani podejmie było jak najbardziej skuteczne, mądre i przemyślane i zakończyło się szczęśliwie. W każdej chwili jestem gotowy Pani pomóc i szukać optymalnego postepowania.


  J
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Klinika Bocian Białystok konsultacja ginekologiczna

  Doktor idealny! Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Wszystkie problemy zostały bardzo dokładnie wyjaśnione przez doktora. Omówił szczegółowo plan dalszych postępowań. Doktor z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Długo z mężem szukaliśmy tak wspaniałego doktora. Z czystym sumieniem mogę i będę polecać wszystkim dr Bartosza Pietrzyckiego! Dziękuję i bardzo się cieszę ze trafiliśmy właśnie na Pana.

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki

  Dziękuję za tak pozytywną opinię! Jestem wdzięczny za miłe słowa i cieszę się, że wizyta przebiegła według Państwa w miłej atmosferze. Zapraszam ponownie i pozdrawiam.


  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Klinika Bocian Białystok Leczenie niepłodności

  Dr Bartosz Pietrzycki to doskonały specjalista i wyjątkowo ciepły i empatyczny człowiek. Dzięki niemu i ekipie klinki Bocian w Białymstoku jesteśmy od kilku tygodni rodzicami cudownego Wojtusia. Droga do rodzicielstwa była długa i poprzedzona nieudanym leczeniem w innych miastach. Już zaczynaliśmy wątpić czy kiedykolwiek się uda. Po tym jak trafiliśmy do doktora Pietrzyckiego mieliśmy poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach. Rzeczowo i cierpliwie tłumaczył diagnostykę i leczenie, a jego optymizm i spokój udzielił się także nam. Będzimey mu wdzięczni do końca życia.

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki

  Drodzy Państwo, jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się Państwu pomóc i możecie się cieszyć narodzinami synka. Dziękuję za miłe słowa. Życzę dużo zdrowia dla całej rodziny i pozdrawiam.


  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Klinika Bocian Białystok Leczenie niepłodności

  Pan doktor to znakomity specjalista, którego ze szczerym sercem możemy polecić każdemu. Jest również wyrozumiałym, życzliwym i bardzo cierpliwym człowiekiem. Dzięki Jego ogromnej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu jestem w upragnionej ciąży, oczekiwanej od wielu lat. Dziękujemy serdecznie za pomoc i życzymy wszystkiego dobrego. Wdzięczna pacjentka Anna z mężem.

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki

  Pani Anno, przede wszystkim serdecznie gratuluję ciąży. Bardzo się cieszę, że udało mi się do niej w jakiś sposób przyczynić i Państwu pomóc. Dziękuję pięknie za takie ciepłe słowa. Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam.


  S
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Klinika Bocian Białystok konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam Pana doktora. Na każde z moim pytań otrzymałam rozbudowaną odpowiedź, wszystko zostało wytłumaczone. Wizyta przebiega w miłej i spokojnej atmosferze. Lekarz jest zaangażowany w problem pacjentki, badanie wykonane z dokładnością.

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki

  Pani Sylwio, dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat wizyty i wykonanego badania. Zapraszam ponownie.


  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Klinika Bocian Białystok USG ginekologiczne

  Pan Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia. Chętnie odpowiada na każde pytania. Jest bardzo spokojny, opanowany, cierpliwy. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam z całego serca.

  dr n. med. Bartosz Pietrzycki

  Pani Agnieszko, pięknie dziękuję za zostawienie opinii. Pozdrawiam i oczywiście zapraszam ponownie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Najczęściej zadawane pytania