lek.

Barbara Kot

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

15 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
62 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem, specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywam w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim, jednym z największych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny, wejście przez Klinika Polska, I piętroUsługa: konsultacje psychiatryczne - pierwsza wizyta

  Pani Doktor Barbara Kot jest wspaniałym lekarzem. Leczę się u tej Pani 4 miesiące. Przedtem miałem do czynienia z wieloma lekarzami z psychiatrii. Różnie bywało. Na początku lekarze nie wiedzieli co mi jest, kombinując z różnymi lekami, które nie były pod moją przypadłość, które dawały wiele skutków ubocznych. Zdecydowałem się spróbować leczyć się u innego lekarza. Wybór padł na Panią Doktor Kot. Od razu świetnie mnie zdiagnozowała, dobrała odpowiednie leki, przy czym stopniowo odstawiając poprzednie. Wszystkie instrukcje przez Panią Doktor okazały się trafne. Pani Doktor nie boi się stosować leków nowoczesnych. Jeżeli cierpisz na wymioty na tle nerwowym, przy czym masz dziwne myśli i nieustannie się czegoś obawiasz, wiec, że nie będziesz z tym sam, jeżeli udasz się do Pani Barbary. Pani Doktor nie ustawia z góry leków, lecz wszystko konsultuje z pacjentem oraz słucha ich opinii i tego co chcą przekazać. Pani Doktor nie patrzy też na zegarek. Niewątpliwie jest to lekarz z powołania. Mogę śmiało przyrzec, że nie miał bym nic przeciwko mieć taką osobę jak Pani Lekarz w gronie rodzinnym. Opinia ta, którą teraz piszę jest napisana przez prawdziwego pacjenta Pani Doktor. Nic też nie zmyślam, ani nie przekoloryzowuję.

  Barbara Kot2018-08-16

  Bardzo dziękuję za tyle ciepłych słów Panie Patryku.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor wzbudza zaufanie, umie przełamać barierę wstydu i strachu przy pierwszym kontakcie. Wykazuje się dużą empatią i zrozumieniem. Wizyta przebiegła w dobrej atmosferze, dając nadzieję na poprawę.

  Barbara Kot2018-07-26

  Dziękuję i pozdrawiam :-)

 • N

  Bardzo polecam. Pani Doktor jest osoba empatyczna, w dodatku z ogromna wiedza. U mnie poprawa nastąpiła po 2 tyg leczenia już i trwa nadal :) Jestem bardzo zadowolona

  Barbara Kot2018-07-13

  Dziękuję za opinię Pani Natalio. Pozdrawiam :-)

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny, wejście przez Klinika Polska, I piętroUsługa: konsultacje psychiatryczne - pierwsza wizyta

  Jestem ogromnie wdzięczna Pani Barbarze za pomoc w bardzo trudnym momencie mojego życia. Zawsze miła i uśmiechnięta. Przy Pani Barbarze pacjent czuje się swobodnie i komfortowo....można się ,,wygadać". Nie ocenia, nie krytykuje....pomaga wejść na właściwe tory.

  Barbara Kot2018-06-13

  Dziękuję i pozdrawiam :-)

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny, wejście przez Klinika Polska, I piętroUsługa: konsultacje psychiatryczne - pierwsza wizyta

  Pani doktor ma indywidualne podejście, pełne życzliwości i zrozumienia. Wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze.polecam.

  Barbara Kot2018-05-23

  Bardzo dziękuję :-)

 • L
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani doktor jest miłą, ciepłą i komunikatywną osobą. Do problemów pacjenta podchodzi z zainteresowaniem, jest profesjonalistką. Dzięki wizytom w gabinecie dr Kot oraz zastosowanym lekom udało mi się wygrać z zaburzeniami depresyjnymi. Teraz czuję się bardzo dobrze. Jestem zadowolona, że trafiłam do pani doktor.

  Barbara Kot2018-04-26

  Dziękuję i życzę dużo dobrego! Pozdrawiam :-)

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny, wejście przez Klinika Polska, I piętroUsługa: konsultacje psychiatryczne - kolejna wizyta

  Pani doktor jest wyjątkowo kompetentnym specjalistą, bardzo indywidualne podejście do pacjenta, odpowiednio dobrana forma leczenia. Wizyta jest zupełnie niestresujacą, przebiega w przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam

  Barbara Kot2018-04-25

  Bardzo dziękuję Panie Zbigniewie. Serdecznie pozdrawiam :-)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny, wejście przez Klinika Polska, I piętroUsługa: konsultacje psychiatryczne - pierwsza wizyta

  Chciałabym serdecznie podziękować, ponieważ Pani Doktór słucha pacjenta, zadaje szczegółowe pytania, bardzo drobiazgowo wszystko tłumaczy jak dla laika, dobiera leki również wszystko tłumacząc. Rzadko można spotkać tak nastawionego na pacjenta i jego problemy lekarza - dziękuję serdecznie raz jeszcze za pomoc

  Barbara Kot2018-04-19

  Bardzo dziękuję :-)

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny, wejście przez Klinika Polska, I piętroUsługa: konsultacje psychiatryczne - pierwsza wizyta

  Do Pani doktor trafiłam, jak już przede mną była tylko ściana. Była to moja pierwsza wizyta u Pani doktor i bardzo się cieszę, że się zdecydowałam. Pani doktor jest osobą bardzo miłą, a przy tym bardzo kompetentną. Wysłuchała mnie i zaproponowała odpowiednie leczenie. Jestem zadowolona z wizyty i gorąco polecam innym Panią doktor.

  Barbara Kot2018-04-12

  Dziękuję Pani Ewo !

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny, wejście przez Klinika Polska, I piętroUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Długo wybierałam się na te wizytę, jednak pozytywnie mnie to zaskoczyło.Pani doktor bacznie wysluchuje i udziela porad. Myślę że wszystko wróci do normy dzięki wspaniałemu podejściu Pani doktor.

  Barbara Kot2018-04-12

  Dziękuję i pozdrawiam !

Pytania pacjentów (61)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem, specjalistą w dziedzinie psychiatrii.

  Doświadczenie zawodowe zdobywam w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim, jednym z największych i najstarszych szpitali psychiatrycznych w Polsce. Aktualnie pracuję w oddziale psychiatrycznym ogólnym ( męskim i żeńskim), gdzie zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych.
  Pracuję z osobami dorosłymi cierpiącymi z powodu: schizofrenii, zaburzeń typu schizofrenii i urojeniowych oraz innych zaburzeń psychotycznych, organicznych zaburzeń psychicznych, zaburzeń depresyjnych, lękowych i innych zaburzeń nerwicowych, zaburzeń osobowości, uzależnień, zespołów abstynencyjnych, powikłań psychicznych i somatycznych wynikających z nadużywania alkoholu i innych substancji psychoaktywnych, podwójnej diagnozy (np. schizofrenii i uzależnienia).
  Posiadam również doświadczenie w pracy lekarza biegłego w dziedzinie psychiatrii.
  Dodatkowo pełnię dyżury medyczne zarówno w szpitalu jak i w Regionalnym Ośrodku Psychiatrii Sądowej, który znajduje się na terenie szpitala, ale jest odrębną jednostką administracyjną.
  Ponadto mam doświadczenie w pracy w lecznictwie odwykowym w systemie ambulatoryjnym - Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień w Starogardzie Gdańskim, pomoc psychiatryczna dla osób uzależnionych oraz dla rodzin osób uzależnionych, doświadczających przemocy w rodzinie.

  W swojej pracy podchodzę do problemów pacjenta całościowo, uwzględniając wszystkie czynniki, które mogą wpływać na stan zdrowia psychicznego. Diagnozuję i leczę swoich pacjentów za pomocą najnowszych metod z zakresu farmakoterapii i psychoterapii. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, cenię szczerość i wzajemne zaufanie, nikogo nie oceniam.

  Mam 44 lata, jestem mężatką i mam 2 nastoletnie córki.

  W ramach PRAKTYKI PRYWATNEJ zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Aktualnie przyjmuję w każdą środę przy ul. Subisława 28 ( I piętro – wejście przez Klinika Polska), Gdańsk Żabianka. Zapisy przez kalendarz wizyt lub bezpośrednio telefonicznie: pięć siedem cztery trzy cztery trzy sześć trzy jeden jeśli nie znajdziecie Państwo odpowiadającego wolnego terminu. Serdecznie zapraszam :-)

  Posiadam uprawnienia do wystawiania:
  - zwolnień lekarskich ZUS-ZLA (L4).
  - recept na leki
  - skierowań do szpitala psychiatrycznego, ośrodków terapii uzależnień
  - zaświadczeń lekarskich

  Wystawienie zaświadczenia lekarskiego, wniosku, skierowania lub innego druku w formie pisemnej ( za wyjątkiem recept lekarskich) wiąże się z dodatkową opłatą na wizycie - 30 zł.

  Na pierwszą wizytę proszę zabrać posiadaną dokumentację medyczną dotyczącą dotychczasowego leczenia, w tym karty informacyjne z ewentualnego leczenia szpitalnego.

  Szanowni Pacjenci, ponieważ może zdarzyć się sytuacja wyjątkowa, że problem z którym Państwo zgłosicie się do mnie będzie wymagał jednak więcej czasu na omówienie i znalezienie skutecznego rozwiązania niż planowy czas wizyty, wówczas pacjenci zapisani na późniejsze godziny zostaną przyjęci z niewielkim opóźnieniem. Proszę o wyrozumiałość.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Staże

 • Szpital dla Nerwowo i Psychcznie Chorych w Starogardzie Gdańskim
 • Regionalny Ośrodek Psychiatrii Sądowej w Starogardzie Gdańskim
 • Poradnia Leczenia Uzależnień w Starogardzie Gdańskim